Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
29"13'Matejski Tomasz3
Kurek Michał2
28"23'Olejnik Damian1
Chomicki Piotr3
28"10'Somoza-Suarez Ruben1
Smuniewski Marcin2
27"39'Piszczek Sebastian1
Suchowolak Jacek2
24"58'Szóstak Łukasz1
Somoza-Suarez Ruben2
20"50'Cieśluk Patryk2
Osowski Remik1
20"45'Suchowolak Jacek2
Gajewski Grzegorz1
19"14'Dworakowski Robert2
Stasiak Maciej1
19"03'Somoza-Suarez Ruben2
Romański Krzysztof1
18"53'Mierzicki Remi1
Olejnik Damian2
22"34'Jaworski Maciej2
Kmieć Michał1
21"57'Piotrowski Karol2
Starosta Monika1
18"13'Pyszkowska Monika1
Lenkiewicz Łukasz2
16"04'Płodowska Katarzyna2
Pyszkowska Monika1
14"32'Jaworski Maciej1
Płodowska Katarzyna2
13"36'Kmieć Michał2
Kmita-Kurcin Aleksandra1
12"19'Kmieć Michał1
Glinka Kryspin2
11"58'Lenkiewicz Łukasz1
Jaworski Maciej2
10"13'Jaworski Maciej0
Somoza-Suarez Ruben2
10"09'Płodowska Katarzyna0
Szóstak Łukasz2
22"40'Makowska Beata1
Chomicka Magda3
18"54'Starosta Monika0
Makowska Beata3
17"32'Zaborowska Aneta1
Starosta Monika2
15"17'Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Zaborowska Aneta1
14"27'Chomicka Magda2
Pyszkowska Monika0
13"38'Starosta Monika2
Kmita-Kurcin Aleksandra0
13"21'Kmita-Kurcin Aleksandra2
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
11"06'Kmita-Kurcin Aleksandra0
Chomicka Magda3
10"43'Sylka Aleksandra0
Kmita-Kurcin Aleksandra2
10"33'Płodowska Katarzyna0
Makowska Beata2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Somoza-Suarez Ruben86"02'
Romański Krzysztof67"27'
Chomicki Piotr63"19'
Kurek Michał62"34'
Suchowolak Jacek62"10'
Szóstak Łukasz58"37'
Robb Peter58"30'
Smuniewski Marcin58"15'
Dworakowski Robert58"01'
Piszczek Sebastian56"43'
Jaworski Maciej48"58'
Kmieć Michał47"26'
Pyszkowska Monika43"10'
Płodowska Katarzyna42"30'
Piotrowski Karol40"05'
Lenkiewicz Łukasz34"30'
Kmita-Kurcin Aleksandra24"57'
Starosta Monika21"49'
Glinka Kryspin10"39'
Szóstak Łukasz9"27'
Makowska Beata41"59'
Zaborowska Aneta41"37'
Kmita-Kurcin Aleksandra41"23'
Chomicka Magda40"30'
Starosta Monika40"21'
Bilewicz-Morcinek Katarzyna34"42'
Pyszkowska Monika28"16'
Płodowska Katarzyna21"28'
Sylka Aleksandra17"50'
Nachaczewska Paulina16"02'

Czas setów: 15 godz. 23 min 55 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

591 min

10"09'
2 set
Romański Krzysztof2
Lato Grzegorz0
9"52'
2 set
Dworakowski Łukasz0
Zawadzki Patryk2
9"50'
3 set
Somoza-Suarez Ruben1
Smuniewski Marcin2
8"41'
2 set
Piszczek Sebastian1
Suchowolak Jacek2
8"34'
2 set
Gajewski Grzegorz0
Chomicki Piotr2
8"15'
1 set
Wójtowicz Marcin0
Stasiak Maciej2
8"09'
3 set
Cieśluk Patryk2
Osowski Remik1
8"06'
1 set
Szóstak Łukasz1
Somoza-Suarez Ruben2
8"01'
3 set
Piszczek Sebastian1
Suchowolak Jacek2
8"01'
2 set
Somoza-Suarez Ruben1
Smuniewski Marcin2

170 min 51 s

7"26'
1 set
Jaworski Maciej2
Kmieć Michał1
6"54'
3 set
Kmieć Michał2
Piotrowski Karol1
6"23'
1 set
Piotrowski Karol2
Starosta Monika1
6"00'
1 set
Płodowska Katarzyna0
Szóstak Łukasz2
5"55'
2 set
Jaworski Maciej2
Kmieć Michał1
5"47'
3 set
Pyszkowska Monika1
Lenkiewicz Łukasz2
5"20'
1 set
Pyszkowska Monika1
Lenkiewicz Łukasz2
5"17'
3 set
Jaworski Maciej2
Kmieć Michał1
5"17'
2 set
Pyszkowska Monika1
Lenkiewicz Łukasz2
5"03'
2 set
Jaworski Maciej1
Płodowska Katarzyna2

162 min 4 s

8"33'
1 set
Chomicka Magda2
Pyszkowska Monika0
6"41'
1 set
Sylka Aleksandra0
Kmita-Kurcin Aleksandra2
6"32'
2 set
Starosta Monika2
Kmita-Kurcin Aleksandra0
6"26'
1 set
Kmita-Kurcin Aleksandra2
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
6"01'
2 set
Starosta Monika0
Makowska Beata3
6"00'
2 set
Makowska Beata1
Chomicka Magda3
5"52'
2 set
Zaborowska Aneta1
Starosta Monika2
5"32'
2 set
Kmita-Kurcin Aleksandra2
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
5"28'
2 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
Pyszkowska Monika2
5"21'
1 set
Makowska Beata1
Chomicka Magda3

Małych punktów: 3532

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

2097

Somoza-Suarez Ruben130
Piszczek Sebastian126
Robb Peter122
Matejski Tomasz121
Kurek Michał116
Dworakowski Robert114
Romański Krzysztof114
Olejnik Damian107
Chomicki Piotr104
Szóstak Łukasz104

773

Pyszkowska Monika103
Kmieć Michał101
Lenkiewicz Łukasz94
Jaworski Maciej92
Płodowska Katarzyna89
Piotrowski Karol79
Kmita-Kurcin Aleksandra68
Starosta Monika51
Glinka Kryspin30
Somoza-Suarez Ruben22

662

Chomicka Magda97
Starosta Monika83
Zaborowska Aneta83
Kmita-Kurcin Aleksandra79
Makowska Beata77
Płodowska Katarzyna63
Bilewicz-Morcinek Katarzyna61
Pyszkowska Monika49
Sylka Aleksandra43
Nachaczewska Paulina27

Wszystkich rozegranych setów: 198

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

116

45

37


Wszystkich rozegranych meczów: 80

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

47

18

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.73'
1 set
Stasiak Maciej0
Olejnik Damian2
13.18'
2 set
Suchowolak Jacek0
Matejski Tomasz2
14.82'
3 set
Robb Peter2
Osowski Remik1
15.00'
1 set
Szóstak Łukasz0
Gajewski Grzegorz2
17.09'
2 set
Szóstak Łukasz2
Robb Peter1
17.27'
2 set
Szóstak Łukasz0
Gajewski Grzegorz2
17.91'
1 set
Zawadzki Patryk0
Wójtowicz Marcin2
18.00'
1 set
Suchowolak Jacek0
Matejski Tomasz2
18.09'
4 set
Matejski Tomasz3
Kurek Michał2
18.27'
5 set
Matejski Tomasz3
Kurek Michał2
0.64'
2 set
Kmieć Michał2
Piotrowski Karol1
0.73'
1 set
Kmieć Michał2
Piotrowski Karol1
12.55'
3 set
Jaworski Maciej1
Płodowska Katarzyna2
14.45'
1 set
Lenkiewicz Łukasz1
Jaworski Maciej2
15.18'
3 set
Kmieć Michał1
Glinka Kryspin2
15.82'
2 set
Pyszkowska Monika2
Starosta Monika0
16.36'
2 set
Kmieć Michał2
Kmita-Kurcin Aleksandra1
16.45'
1 set
Jaworski Maciej1
Płodowska Katarzyna2
16.82'
2 set
Lenkiewicz Łukasz1
Jaworski Maciej2
17.36'
2 set
Pyszkowska Monika2
Kmita-Kurcin Aleksandra0
8.82'
1 set
Pyszkowska Monika0
Płodowska Katarzyna2
12.73'
2 set
Sylka Aleksandra0
Kmita-Kurcin Aleksandra2
14.55'
3 set
Makowska Beata1
Chomicka Magda3
14.73'
2 set
Zaborowska Aneta0
Płodowska Katarzyna2
14.82'
2 set
Kmita-Kurcin Aleksandra0
Chomicka Magda3
16.18'
1 set
Kmita-Kurcin Aleksandra0
Chomicka Magda3
16.18'
3 set
Zaborowska Aneta1
Starosta Monika2
17.82'
2 set
Zaborowska Aneta2
Nachaczewska Paulina0
19.18'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
Pyszkowska Monika2
19.27'
4 set
Makowska Beata1
Chomicka Magda3

Decyzji sędziowskich: 21 (0,6%)

Stroke 7
33,3%
Let 14
66,7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
12 19%
4-8-0
Somoza-Suarez Ruben1
Smuniewski Marcin2
1 2,5%
0-1-0
Dworakowski Robert0
Mierzicki Remi2
1 3,7%
0-1-0
Szóstak Łukasz0
Gajewski Grzegorz2
1 1,5%
0-1-0
Szóstak Łukasz1
Somoza-Suarez Ruben2
4 6,3%
2-2-0
Makowska Beata1
Chomicka Magda3
1 2,9%
0-1-0
Sylka Aleksandra0
Kmita-Kurcin Aleksandra2
1 2,1%
1-0-0
Starosta Monika2
Kmita-Kurcin Aleksandra0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0