Turniej PFS kat. B+ 16.12.2016 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Rohun PatrickBrak informacji Łódź 59 1
2 Dróżdż Przemysław Brak informacji Sanok 44 2
3 Jachimowicz MichałBrak informacji Kraków 56 3
11 Habas KrzysztofBrak informacji Dąbrowa Górnicza 245 4
7 Stypa MaciejPotwierdzony Kraków 192 5
5 Laszuk MarcinBrak informacji Bytom 101 6
6 Krzyżaniak MikołajWalkover Kraków 151 8
1 Marszał AdrianWalkover Kraków 27 8
10 Widomski SławomirBrak informacji Kraków 225 9
9 Krzanik JakubBrak informacji Kraków 219 10
12 Chmielowski JakubPotwierdzony Kraków 380 11
8 Żukrowski JakubBrak informacji Kraków 209 12
18 Kopeć MichałBrak informacji Katowice 554 13
14 Boroń AdamPotwierdzony Kraków 449 14
17 Chojnacki PiotrBrak informacji Kraków 518 15
22 Żuchowicz MaciejWalkover Kraków 703 16
15 Goliński RafałBrak informacji Kraków 507 17
19 Rycerz BartoszBrak informacji Kraków 627 18
23 Gajewski MaciejBrak informacji Kraków 840 19
21 Dukielski GrzegorzWalkover Wieliczka 679 20
20 Żołnierek RobertBrak informacji 676 21
13 Traczyk MikołajBrak informacji Kraków 396 22
16 Michałek TomaszBrak informacji Kraków 514 23
24 Kała SebastianBrak informacji Rogożnik 1103 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 12-12-2016


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Marszał Adrian
Bye
Kała Sebastian
0
  2:11  6:11  11:13
Boroń Adam
3
Habas Krzysztof
3
  11:8  12:10  12:10
Dukielski Grzegorz
0
Bye
Żukrowski Jakub
Stypa Maciej
Bye
Żuchowicz Maciej
3
  11:9  6:11  11:4  11:7
Goliński Rafał
1
Widomski Sławomir
3
  10:12  11:6  11:4  11:6
Żołnierek Robert
1
Bye
Rohun Patrick
Jachimowicz Michał
Bye
Kopeć Michał
3
  11:8  11:5  11:5
Michałek Tomasz
0
Chmielowski Jakub
3
  8:11  9:11  11:1  11:4  11:8
Gajewski Maciej
2
Bye
Krzyżaniak Mikołaj
Laszuk Marcin
Bye
Chojnacki Piotr
3
  11:9  11:5  11:4
Traczyk Mikołaj
0
Krzanik Jakub
3
  11:8  11:6  11:8
Rycerz Bartosz
0
Bye
Dróżdż Przemysław
Marszał Adrian
3
  11:4  11:5  11:4
Boroń Adam
0
Habas Krzysztof
3
  11:4  11:3  8:11  11:9
Żukrowski Jakub
1
Stypa Maciej
3
  5:11  11:8  3:11  11:6  11:6
Żuchowicz Maciej
2
Widomski Sławomir
2
  15:17  11:9  11:8  10:12  8:11
Rohun Patrick
3
Jachimowicz Michał
3
  11:6  11:3  11:4
Kopeć Michał
0
Chmielowski Jakub
1
  11:9  7:11  5:11  7:11
Krzyżaniak Mikołaj
3
Laszuk Marcin
3
  11:5  11:13  11:5  11:3
Chojnacki Piotr
1
Krzanik Jakub
1
  14:12  7:11  8:11  9:11
Dróżdż Przemysław
3
Marszał Adrian
W
WALKOVER
Habas Krzysztof
3
Stypa Maciej
0
  9:11  8:11  6:11
Rohun Patrick
3
Jachimowicz Michał
3
  11:6  11:4  11:9
Krzyżaniak Mikołaj
0
Laszuk Marcin
2
  9:11  11:8  10:12  11:7  7:11
Dróżdż Przemysław
3
Habas Krzysztof
2
  12:10  4:11  11:9  8:11  9:11
Rohun Patrick
3
Jachimowicz Michał
1
  5:11  11:9  6:11  7:11
Dróżdż Przemysław
3
Rohun Patrick
3
  11:8  11:9  11:5
Dróżdż Przemysław
0
Rohun Patrick
Miejsca 3 - 4
Habas Krzysztof
2
  3:11  13:11  11:6  3:11  5:11  0:0
Jachimowicz Michał
3
Jachimowicz Michał
Miejsca 5 - 8
Bye
Stypa Maciej
Krzyżaniak Mikołaj
W
WALKOVER
Laszuk Marcin
2
Stypa Maciej
2
  12:14  11:8  11:7
Laszuk Marcin
1
Stypa Maciej
Miejsca 7 - 8
Bye
Bye
Bye
Miejsca 9 - 16
Boroń Adam
1
  11:8  2:11  6:11
Żukrowski Jakub
2
Żuchowicz Maciej
W
WALKOVER
Widomski Sławomir
2
Kopeć Michał
0
  7:11  6:11
Chmielowski Jakub
2
Chojnacki Piotr
0
  9:11  11:13
Krzanik Jakub
2
Żukrowski Jakub
0
  9:11  3:11
Widomski Sławomir
2
Chmielowski Jakub
1
  7:11  11:8  10:12
Krzanik Jakub
2
Widomski Sławomir
2
  12:10  11:4
Krzanik Jakub
0
Widomski Sławomir
Miejsca 11 - 12
Żukrowski Jakub
1
  7:11  11:6  6:11
Chmielowski Jakub
2
Chmielowski Jakub
Miejsca 13 - 16
Boroń Adam
Bye
Kopeć Michał
2
  11:4  11:6
Chojnacki Piotr
0
Boroń Adam
0
  5:11  7:11
Kopeć Michał
2
Kopeć Michał
Miejsca 15 - 16
Bye
Chojnacki Piotr
Chojnacki Piotr
Miejsca 17 - 32
Bye
Kała Sebastian
Dukielski Grzegorz
Bye
Bye
Goliński Rafał
Żołnierek Robert
Bye
Bye
Michałek Tomasz
Gajewski Maciej
Bye
Bye
Traczyk Mikołaj
Rycerz Bartosz
Bye
Kała Sebastian
0
  4:11  3:11
Dukielski Grzegorz
2
Goliński Rafał
2
  14:12  9:11  11:7
Żołnierek Robert
1
Michałek Tomasz
0
  2:11  2:11
Gajewski Maciej
2
Traczyk Mikołaj
1
  11:9  8:11  4:11
Rycerz Bartosz
2
Dukielski Grzegorz
0
  4:11  10:12
Goliński Rafał
2
Gajewski Maciej
0
  10:12  8:11
Rycerz Bartosz
2
Goliński Rafał
2
  9:11  11:7  12:10
Rycerz Bartosz
1
Goliński Rafał
Miejsca 19 - 20
Dukielski Grzegorz
W
WALKOVER
Gajewski Maciej
2
Gajewski Maciej
Miejsca 21 - 24
Kała Sebastian
0
  5:11  4:11
Żołnierek Robert
2
Michałek Tomasz
0
  2:11  7:11
Traczyk Mikołaj
2
Żołnierek Robert
2
  11:9  11:5
Traczyk Mikołaj
0
Żołnierek Robert
Miejsca 23 - 24
Kała Sebastian
1
  18:16  9:11  9:11
Michałek Tomasz
2
Michałek Tomasz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:43:06 25-02-2018