Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU17JUNIOR OU15
45"50'Daniluk Rafał3
Królewski Edward2
40"15'Soszka Stefan2
Bakuła Wojciech3
38"59'Bakuła Wojciech3
Popko Łukasz2
37"02'Busłowski Leszek1
Soszka Stefan3
32"55'Królewski Edward3
Aksiucik Paweł1
31"40'Mikuła Grzegorz1
Piskórz Tomasz3
31"20'Słowikowski Andrzej1
Misiewicz Paweł3
29"36'Królewski Edward3
Rogalski Artur1
28"31'Królewski Edward2
Soszka Stefan3
28"14'Danilczuk Paweł2
Piskórz Tomasz3
28"33'Zdrodowska Małgorzata3
Popko Kinga2
24"05'Królewska Elżbieta3
Machometa Urszula1
18"39'Wilińska Joanna3
Królewska Elżbieta0
17"49'Zdrodowska Małgorzata1
Machometa Urszula3
14"44'Gawryluk Monika1
Marszałkowska-Redo Elżbieta2
14"26'Sawicka Anna1
Kozak Agata2
14"09'Popko Aleksandra1
Marszałkowska-Redo Elżbieta2
13"13'Kozak Agata0
Machometa Urszula3
12"05'Zdrodowska Małgorzata0
Wilińska Joanna3
11"16'Sawicka Anna0
Wilińska Joanna3
33"37'Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
14"05'Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
8"26'Puczko Wiktoria0
Jackowski Franciszek2
8"13'Jeleniewski Bartosz0
Jackowski Franciszek2
6"32'Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
4"34'Jeleniewski Bartosz2
Puczko Wiktoria0
14"10'Tomczyk Konrad1
Krutul Dawid2
13"48'Klauza Piotr2
Płoński Artur0
10"42'Ołtarzewski Jan0
Krutul Dawid2
10"17'Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
10"13'Klauza Piotr2
Tomczyk Konrad0
9"49'Tomczyk Konrad0
Ołtarzewski Jan2
9"43'Klauza Piotr2
Ołtarzewski Jan0
9"43'Płoński Artur0
Ołtarzewski Jan2
9"33'Klauza Piotr0
Krutul Dawid2
9"18'Płoński Artur0
Krutul Dawid2
9"16'Puczko Patryk2
Popko Aleksandra0
9"00'Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
8"10'Jackowski Franciszek2
Kobus Piotr0
7"15'Puczko Patryk2
Jackowski Franciszek0
6"53'Kobus Piotr0
Popko Aleksandra2
5"49'Puczko Patryk2
Kobus Piotr0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU17JUNIOR OU15
Królewski Edward131"55'
Soszka Stefan117"40'
Daniluk Rafał108"47'
Bakuła Wojciech107"51'
Mikuła Grzegorz94"13'
Piskórz Tomasz91"32'
Danilczuk Paweł83"07'
Busłowski Leszek81"08'
Misiewicz Paweł75"48'
Słowikowski Andrzej69"36'
Machometa Urszula53"03'
Królewska Elżbieta50"59'
Zdrodowska Małgorzata50"56'
Popko Kinga43"00'
Marszałkowska-Redo Elżbieta40"25'
Kozak Agata39"20'
Wilińska Joanna34"18'
Sawicka Anna33"46'
Gawryluk Monika29"35'
Michalska Katarzyna27"56'
Kragiel Cyprian Błażej52"27'
Jackowski Franciszek49"34'
Puczko Wiktoria24"41'
Jeleniewski Bartosz19"06'
Tomczyk Konrad42"56'
Płoński Artur42"12'
Klauza Piotr41"57'
Krutul Dawid41"16'
Ołtarzewski Jan38"51'
Popko Aleksandra24"47'
Jackowski Franciszek24"02'
Puczko Patryk22"01'
Kobus Piotr20"32'

Czas setów: 27 godz. 50 min 14 s

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU17JUNIOR OU15

1206 min 7 s

11"52'
4 set
Mikuła Grzegorz1
Piskórz Tomasz3
10"53'
5 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward2
10"34'
3 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward2
10"27'
3 set
Mikuła Grzegorz2
Wojszel Paweł1
9"24'
2 set
Czaban Łukasz2
Danilczuk Paweł1
9"07'
4 set
Busłowski Leszek1
Soszka Stefan3
8"49'
3 set
Czaban Łukasz2
Danilczuk Paweł1
8"34'
2 set
Piekarski Michał2
Słowikowski Andrzej1
8"33'
4 set
Królewski Edward3
Aksiucik Paweł1
8"20'
1 set
Daniluk Rafał3
Gawryluk Olaf0

241 min 56 s

10"04'
1 set
Popko Kinga2
Michalska Katarzyna0
6"26'
3 set
Wilińska Joanna3
Królewska Elżbieta0
5"57'
2 set
Zdrodowska Małgorzata3
Popko Kinga2
5"37'
1 set
Królewska Elżbieta3
Machometa Urszula1
5"35'
2 set
Kozak Agata0
Machometa Urszula3
5"11'
4 set
Królewska Elżbieta3
Machometa Urszula1
5"10'
1 set
Popko Kinga0
Sawicka Anna2
5"09'
3 set
Królewska Elżbieta3
Machometa Urszula1
4"50'
2 set
Wilińska Joanna3
Królewska Elżbieta0
4"47'
2 set
Gawryluk Monika1
Marszałkowska-Redo Elżbieta2

72 min 54 s

30"20'
1 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
7"33'
1 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
5"17'
1 set
Puczko Wiktoria0
Jackowski Franciszek2
4"51'
2 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
4"09'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Jackowski Franciszek2
4"01'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Jackowski Franciszek2
3"21'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"16'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"06'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
2"35'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Puczko Wiktoria0

103 min 36 s

9"22'
2 set
Klauza Piotr2
Płoński Artur0
6"17'
1 set
Klauza Piotr2
Ołtarzewski Jan0
6"13'
1 set
Tomczyk Konrad0
Ołtarzewski Jan2
5"42'
1 set
Klauza Piotr2
Tomczyk Konrad0
5"42'
1 set
Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
5"19'
1 set
Płoński Artur0
Ołtarzewski Jan2
5"12'
1 set
Tomczyk Konrad1
Krutul Dawid2
5"11'
2 set
Ołtarzewski Jan0
Krutul Dawid2
5"10'
1 set
Płoński Artur0
Krutul Dawid2
5"02'
1 set
Ołtarzewski Jan0
Krutul Dawid2

45 min 41 s

5"00'
2 set
Puczko Patryk2
Popko Aleksandra0
4"54'
1 set
Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
4"30'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kobus Piotr0
4"09'
1 set
Puczko Patryk2
Popko Aleksandra0
4"00'
1 set
Kobus Piotr0
Popko Aleksandra2
3"53'
2 set
Puczko Patryk2
Jackowski Franciszek0
3"52'
2 set
Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
3"32'
1 set
Jackowski Franciszek2
Kobus Piotr0
3"21'
1 set
Puczko Patryk2
Jackowski Franciszek0
2"58'
2 set
Puczko Patryk2
Kobus Piotr0

Małych punktów: 6196

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU17JUNIOR OU15

4225

Soszka Stefan202
Królewski Edward196
Bakuła Wojciech188
Daniluk Rafał186
Danilczuk Paweł158
Piskórz Tomasz151
Mikuła Grzegorz151
Busłowski Leszek136
Wojszel Paweł135
Górski Artur128

1191

Machometa Urszula139
Królewska Elżbieta126
Popko Kinga111
Zdrodowska Małgorzata103
Wilińska Joanna99
Kozak Agata92
Marszałkowska-Redo Elżbieta92
Daniluk Monika85
Sawicka Anna81
Popko Aleksandra79

200

Jackowski Franciszek66
Jeleniewski Bartosz61
Kragiel Cyprian Błażej42
Puczko Wiktoria31

383

Krutul Dawid94
Klauza Piotr85
Ołtarzewski Jan73
Tomczyk Konrad72
Płoński Artur59

197

Puczko Patryk66
Popko Aleksandra61
Jackowski Franciszek48
Kobus Piotr22

Wszystkich rozegranych setów: 365

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU17JUNIOR OU15

246

74

12

21

12


Wszystkich rozegranych meczów: 140

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU17JUNIOR OU15

90

28

6

10

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU17JUNIOR OU15
0.27'
2 set
Ginter Jakub2
Dębicki Grzegorz0
1.27'
1 set
Ginter Jakub2
Dębicki Grzegorz0
11.00'
4 set
Purta Maciej3
Ołtarzewski Jakub1
13.18'
1 set
Danilczuk Paweł2
Suchowierski Tomasz0
13.82'
1 set
Ginter Jakub2
Kułak Paweł0
14.36'
1 set
Soszka Aleksandra0
Kozak Agata2
14.45'
2 set
Bakuła Wojciech3
Olędzki Krzysztof0
14.82'
2 set
Danilczuk Paweł2
Suchowierski Tomasz0
14.91'
1 set
Skibowski Piotr0
Nocuń Marcin2
15.27'
2 set
Kozak Agata0
Słowikowski Andrzej2
9.55'
2 set
Skibowska Marta0
Sawicka Anna2
11.27'
1 set
Soszka Aleksandra2
Skibowska Marta0
11.73'
2 set
Soszka Aleksandra2
Skibowska Marta0
12.55'
2 set
Popko Kinga2
Michalska Katarzyna0
12.91'
3 set
Zdrodowska Małgorzata3
Popko Kinga2
13.64'
2 set
Skibowska Marta0
Popko Aleksandra2
14.82'
1 set
Kozak Agata0
Machometa Urszula3
14.82'
2 set
Zdrodowska Małgorzata0
Wilińska Joanna3
14.91'
1 set
Skibowska Marta0
Sawicka Anna2
15.00'
2 set
Soszka Aleksandra0
Zdrodowska Małgorzata2
10.36'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Puczko Wiktoria0
13.73'
2 set
Puczko Wiktoria0
Jackowski Franciszek2
14.09'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Puczko Wiktoria0
16.91'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
17.82'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
18.27'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
21.91'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Jackowski Franciszek2
22.64'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Jackowski Franciszek2
26.45'
2 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
28.82'
1 set
Puczko Wiktoria0
Jackowski Franciszek2
17.64'
2 set
Klauza Piotr2
Ołtarzewski Jan0
19.27'
2 set
Tomczyk Konrad0
Ołtarzewski Jan2
20.55'
3 set
Tomczyk Konrad1
Krutul Dawid2
21.64'
2 set
Tomczyk Konrad1
Krutul Dawid2
21.64'
2 set
Płoński Artur0
Krutul Dawid2
22.09'
2 set
Płoński Artur0
Ołtarzewski Jan2
22.27'
1 set
Klauza Piotr2
Płoński Artur0
23.45'
2 set
Klauza Piotr0
Krutul Dawid2
23.45'
2 set
Klauza Piotr2
Tomczyk Konrad0
24.82'
2 set
Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
14.55'
1 set
Puczko Patryk2
Kobus Piotr0
15.64'
2 set
Kobus Piotr0
Popko Aleksandra2
16.18'
2 set
Puczko Patryk2
Kobus Piotr0
18.27'
1 set
Puczko Patryk2
Jackowski Franciszek0
19.27'
1 set
Jackowski Franciszek2
Kobus Piotr0
21.09'
2 set
Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
21.18'
2 set
Puczko Patryk2
Jackowski Franciszek0
21.82'
1 set
Kobus Piotr0
Popko Aleksandra2
22.64'
1 set
Puczko Patryk2
Popko Aleksandra0
24.55'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kobus Piotr0

Decyzji sędziowskich: 3 (0%)

Stroke 2
66.7%
Let 1
33.3%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1.4%
1-0-0
Królewski Edward3
Rogalski Artur1
1 1.4%
0-1-0
Mikuła Grzegorz1
Piskórz Tomasz3
1 1.1%
1-0-0
Bakuła Wojciech3
Popko Łukasz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0