Najdłuższy mecz

OU 13OU 11OU 15OU 17G 11G 13G 15
35"57'Krysiak Leon3
Hernas Nataniel2
32"31'Hernas Nataniel3
Marcinkowski Mateusz2
31"41'Zimecki Jakub1
Marcinkowski Łukasz3
26"48'Sienkiewicz Michał1
Kuc Krzysztof3
22"53'Nagalski Jakub3
Krysiak Karol1
18"40'Hernas Nataniel3
Zimecki Jakub0
17"12'Kuc Krzysztof0
Marcinkowski Mateusz3
17"03'Krysiak Karol0
Sienkiewicz Michał3
16"58'Figarski Jan0
Krysiak Leon3
16"39'Sienkiewicz Michał0
Figarski Jan3
17"13'Jakubiec Antoni0
Krysiak Karol3
16"46'Stawarski Michał0
Kazanowski Nikodem3
13"23'Grobel Michał0
Krysiak Karol3
13"15'Grobel Michał3
Spadło Milan0
12"24'Stawarski Michał0
Jakubiec Antoni3
11"33'Krysiak Karol3
Kazanowski Nikodem0
10"40'Michalski Mikołaj0
Stawarski Michał3
9"19'Grobel Michał3
Michalski Mikołaj0
9"06'Kazanowski Nikodem3
Spadło Milan0
'Jakubiec Antoni3
Nowakowski MaksymilianW
48"27'Dyczkowski Jakub2
Zimecki Jakub3
35"59'Dobrzyński Wojciech3
Fordoński Aleksander2
33"47'Dyczkowski Jakub3
Nagalski Jakub2
24"12'Nagalski Jakub3
Figarski Jan1
21"02'Moncznik Mikołaj1
Dobrzyński Wojciech3
20"22'Felbór Tytus0
Sikorski Marcin3
19"19'Pytlowany Jakub3
Sikorski Marcin0
17"31'Moncznik Mikołaj3
Zimecki Jakub0
17"10'Dyczkowski Jakub0
Krysiak Leon3
16"04'Felbór Tytus3
Fordoński Aleksander0
38"46'Kanton Aleksander3
Sikorski Marcin2
37"21'Sikorski Marcin1
Nowak Piotr3
30"28'Sztaba Mikołaj3
Dyczkowski Jakub1
30"23'Dyczkowski Jakub1
Kanton Aleksander3
29"28'Sienkiewicz Piotr1
Fordoński Jakub3
26"10'Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub1
25"14'Kanton Aleksander0
Hrycaj Marcin3
24"57'Janasiewicz Robert3
Sztaba Mikołaj1
20"12'Ostrowski Jakub0
Fordoński Jakub3
19"53'Kanton Aleksander3
Sienkiewicz Piotr0
13"42'Leżuch Maja0
Ziąbska Melania3
13"27'Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
11"14'Zimecka Weronika3
Leżuch Maja0
'Góra ZuzannaW
Ziąbska Melania3
'Zimecka Weronika3
Góra ZuzannaW
'Leżuch Maja3
Góra ZuzannaW
36"45'Gałwa Aleksandra2
Grzechowiak Natasza3
29"13'Grzechowiak Natasza1
Góra Jagoda3
23"41'Wilk Joanna1
Zimecka Weronika3
19"57'Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
19"24'Gałwa Aleksandra0
Tomczyk Aleksandra3
16"37'Staszczyk Maja1
Sęk Wiktoria3
16"34'Grzechowiak Natasza3
Zimecka Weronika0
13"57'Wilk Joanna0
Tomczyk Aleksandra3
12"06'Staszczyk Maja0
Wilk Joanna3
11"55'Sęk Wiktoria0
Góra Jagoda3
32"07'Grzechowiak Natasza2
Góra Jagoda3
30"27'Grzechowiak Natasza3
Sęk Wiktoria2
12"54'Sęk Wiktoria0
Góra Jagoda3
12"24'Grzechowiak Natasza3
Stachurska Maria0
9"50'Sęk Wiktoria3
Ziółkowska Hanna0
8"39'Grzechowiak Natasza3
Ziółkowska Hanna0
8"36'Stachurska Maria0
Góra Jagoda3
8"35'Sęk Wiktoria3
Stachurska Maria0
6"26'Ziółkowska Hanna0
Góra Jagoda3
'Ziółkowska Hanna2
Stachurska Maria4

Najdłużej na korcie

OU 13OU 11OU 15OU 17G 11G 13G 15
Hernas Nataniel82"46'
Krysiak Leon65"56'
Zimecki Jakub64"42'
Marcinkowski Mateusz64"29'
Sienkiewicz Michał62"08'
Marcinkowski Łukasz58"31'
Nagalski Jakub55"49'
Kuc Krzysztof55"44'
Krysiak Karol53"40'
Figarski Jan52"46'
Krysiak Karol33"07'
Stawarski Michał32"48'
Kazanowski Nikodem32"19'
Grobel Michał28"35'
Jakubiec Antek23"15'
Spadło Milan18"42'
Michalski Mikołaj16"10'
Dyczkowski Jakub95"10'
Zimecki Jakub78"04'
Dobrzyński Wojciech68"49'
Nagalski Jakub64"12'
Sikorski Marcin54"43'
Fordoński Aleksander54"29'
Felbór Tytus52"28'
Pytlowany Jakub50"04'
Lipski Kajetan48"37'
Krysiak Leon46"03'
Kanton Aleksander96"20'
Sikorski Marcin78"43'
Fordoński Jakub64"11'
Nowak Piotr62"45'
Dyczkowski Jakub58"27'
Hrycaj Marcin54"18'
Janasiewicz Robert53"09'
Sztaba Mikołaj46"21'
Sienkiewicz Piotr41"16'
Ostrowski Jakub38"55'
Ziąbska Melania21"32'
Zimecka Weronika19"32'
Leżuch Maja19"24'
Grzechowiak Natasza66"52'
Góra Jagoda48"41'
Gałwa Aleksandra46"14'
Tomczyk Aleksandra44"50'
Zimecka Weronika41"20'
Wilk Joanna39"23'
Sęk Wiktoria31"31'
Staszczyk Maja23"59'
Grzechowiak Natasza67"06'
Góra Jagoda50"00'
Sęk Wiktoria49"32'
Stachurska Maria46"59'
Ziółkowska Hanna42"37'

Czas setów: 25 godz. 55 min 17 s

OU 13OU 11OU 15OU 17G 11G 13G 15

429 min 8 s

9"02'
3 set
Krysiak Leon3
Hernas Nataniel2
8"23'
1 set
Zimecki Jakub1
Marcinkowski Łukasz3
8"17'
2 set
Zimecki Jakub1
Marcinkowski Łukasz3
6"59'
3 set
Hernas Nataniel3
Zimecki Jakub0
6"41'
2 set
Krysiak Leon3
Hernas Nataniel2
6"39'
5 set
Hernas Nataniel3
Marcinkowski Mateusz2
6"24'
1 set
Sienkiewicz Michał1
Kuc Krzysztof3
6"15'
1 set
Krysiak Leon2
Marcinkowski Łukasz1
6"10'
3 set
Figarski Jan0
Krysiak Leon3
6"05'
2 set
Hernas Nataniel3
Marcinkowski Mateusz2

92 min 28 s

6"06'
3 set
Stawarski Michał0
Kazanowski Nikodem3
4"58'
2 set
Jakubiec Antoni0
Krysiak Karol3
4"44'
3 set
Grobel Michał0
Krysiak Karol3
4"44'
2 set
Stawarski Michał0
Kazanowski Nikodem3
4"24'
3 set
Jakubiec Antoni0
Krysiak Karol3
3"55'
1 set
Jakubiec Antoni0
Krysiak Karol3
3"42'
3 set
Grobel Michał3
Spadło Milan0
3"41'
1 set
Stawarski Michał0
Kazanowski Nikodem3
3"24'
2 set
Stawarski Michał0
Jakubiec Antoni3
3"21'
3 set
Stawarski Michał0
Jakubiec Antoni3

385 min 59 s

14"18'
4 set
Dyczkowski Jakub2
Zimecki Jakub3
9"26'
5 set
Dyczkowski Jakub2
Zimecki Jakub3
8"10'
2 set
Felbór Tytus0
Sikorski Marcin3
7"59'
1 set
Pytlowany Jakub3
Sikorski Marcin0
7"34'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Fordoński Aleksander2
7"28'
2 set
Dyczkowski Jakub2
Zimecki Jakub3
6"54'
1 set
Dyczkowski Jakub3
Nagalski Jakub2
6"50'
4 set
Dyczkowski Jakub3
Nagalski Jakub2
6"42'
5 set
Dobrzyński Wojciech3
Fordoński Aleksander2
6"37'
3 set
Dyczkowski Jakub2
Zimecki Jakub3

317 min 56 s

10"59'
2 set
Sikorski Marcin1
Nowak Piotr3
8"36'
2 set
Sienkiewicz Piotr1
Fordoński Jakub3
8"35'
4 set
Sikorski Marcin1
Nowak Piotr3
8"34'
3 set
Sztaba Mikołaj3
Dyczkowski Jakub1
8"25'
4 set
Kanton Aleksander3
Sikorski Marcin2
8"07'
2 set
Dyczkowski Jakub1
Kanton Aleksander3
7"54'
3 set
Kanton Aleksander0
Hrycaj Marcin3
7"52'
2 set
Kanton Aleksander0
Hrycaj Marcin3
7"09'
3 set
Kanton Aleksander3
Sikorski Marcin2
7"05'
1 set
Kanton Aleksander0
Hrycaj Marcin3

30 min 14 s

4"10'
3 set
Leżuch Maja0
Ziąbska Melania3
4"02'
3 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
3"33'
1 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
3"23'
2 set
Leżuch Maja0
Ziąbska Melania3
3"15'
2 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
3"11'
3 set
Zimecka Weronika3
Leżuch Maja0
3"09'
1 set
Leżuch Maja0
Ziąbska Melania3
2"57'
1 set
Zimecka Weronika3
Leżuch Maja0
2"34'
2 set
Zimecka Weronika3
Leżuch Maja0

171 min 25 s

8"43'
2 set
Gałwa Aleksandra2
Grzechowiak Natasza3
7"16'
5 set
Gałwa Aleksandra2
Grzechowiak Natasza3
7"05'
2 set
Grzechowiak Natasza1
Góra Jagoda3
6"50'
3 set
Wilk Joanna1
Zimecka Weronika3
6"02'
1 set
Grzechowiak Natasza1
Góra Jagoda3
5"57'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
5"52'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
5"46'
3 set
Gałwa Aleksandra2
Grzechowiak Natasza3
5"46'
3 set
Grzechowiak Natasza1
Góra Jagoda3
5"42'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Tomczyk Aleksandra3

128 min 7 s

7"00'
5 set
Grzechowiak Natasza3
Sęk Wiktoria2
6"43'
4 set
Grzechowiak Natasza2
Góra Jagoda3
6"28'
3 set
Ziółkowska Hanna2
Stachurska Maria4
6"11'
5 set
Grzechowiak Natasza2
Góra Jagoda3
6"06'
4 set
Grzechowiak Natasza3
Sęk Wiktoria2
5"18'
2 set
Ziółkowska Hanna2
Stachurska Maria4
5"07'
3 set
Grzechowiak Natasza2
Góra Jagoda3
4"51'
4 set
Ziółkowska Hanna2
Stachurska Maria4
4"48'
1 set
Grzechowiak Natasza2
Góra Jagoda3
4"33'
5 set
Ziółkowska Hanna2
Stachurska Maria4

Małych punktów: 6047

OU 13OU 11OU 15OU 17G 11G 13G 15

1708

Hernas Nataniel153
Krysiak Karol152
Krysiak Leon143
Marcinkowski Mateusz136
Nagalski Jakub135
Zimecki Jakub120
Marcinkowski Łukasz118
Figarski Jan104
Kampschoer Igor100
Sienkiewicz Michał99

398

Krysiak Karol99
Grobel Michał77
Kazanowski Nikodem73
Stawarski Michał65
Jakubiec Antek54
Spadło Milan22
Michalski Mikołaj8

1429

Dyczkowski Jakub153
Dobrzyński Wojciech142
Pytlowany Jakub132
Felbór Tytus123
Nagalski Jakub122
Sikorski Marcin113
Krysiak Leon108
Fordoński Aleksander99
Lipski Kajetan95
Zimecki Jakub93

1099

Kanton Aleksander152
Nowak Piotr141
Janasiewicz Robert122
Fordoński Jakub108
Sztaba Mikołaj107
Sikorski Marcin105
Hrycaj Marcin93
Sienkiewicz Piotr83
Dyczkowski Jakub82
Ostrowski Jakub68

131

Zimecka Weronika66
Ziąbska Melania48
Leżuch Maja17

721

Grzechowiak Natasza125
Gałwa Aleksandra103
Góra Jagoda102
Tomczyk Aleksandra100
Zimecka Weronika93
Wilk Joanna87
Staszczyk Maja63
Sęk Wiktoria48

561

Grzechowiak Natasza162
Góra Jagoda147
Sęk Wiktoria130
Stachurska Maria68
Ziółkowska Hanna54

Wszystkich rozegranych setów: 369

OU 13OU 11OU 15OU 17G 11G 13G 15

103

27

86

66

9

41

37


Wszystkich rozegranych meczów: 111

OU 13OU 11OU 15OU 17G 11G 13G 15

32

9

26

19

3

12

10


Szybkość zdobycia punktów

OU 13OU 11OU 15OU 17G 11G 13G 15
11.00'
1 set
Krysiak Karol3
Winter Alex0
11.09'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Olesiński Stanisław0
11.91'
2 set
Dzido Tymoteusz0
Krysiak Leon3
12.64'
3 set
Kampschoer Igor3
Winter Alex0
12.64'
3 set
Dzido Tymoteusz0
Krysiak Leon3
13.91'
3 set
Winter Alex0
Zimecki Jakub3
14.73'
3 set
Figarski Jan0
Marcinkowski Mateusz3
15.18'
1 set
Kampschoer Igor3
Winter Alex0
15.18'
2 set
Krysiak Karol3
Winter Alex0
15.36'
1 set
Kuc Krzysztof0
Marcinkowski Łukasz3
10.82'
1 set
Michalski Mikołaj0
Stawarski Michał3
13.27'
3 set
Grobel Michał3
Michalski Mikołaj0
13.36'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Spadło Milan0
13.36'
1 set
Grobel Michał3
Michalski Mikołaj0
14.09'
2 set
Krysiak Karol3
Kazanowski Nikodem0
15.00'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Spadło Milan0
15.64'
2 set
Grobel Michał0
Krysiak Karol3
16.09'
1 set
Grobel Michał0
Krysiak Karol3
16.18'
2 set
Grobel Michał3
Michalski Mikołaj0
16.55'
2 set
Michalski Mikołaj0
Stawarski Michał3
11.45'
2 set
Sieradzan Wojciech0
Nagalski Jakub3
11.73'
1 set
Nagalski Jakub0
Felbór Tytus3
11.82'
3 set
Nagalski Jakub0
Felbór Tytus3
13.64'
3 set
Jagiełka Łukasz0
Sikorski Marcin3
14.18'
1 set
Dyczkowski Jakub3
Jagiełka Łukasz0
14.36'
1 set
Brzozowski Maciej0
Krysiak Leon3
15.73'
3 set
Dobrzyński Wojciech0
Pytlowany Jakub3
16.00'
3 set
Krysiak Leon0
Pytlowany Jakub3
16.09'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Brzozowski Maciej0
16.27'
2 set
Nagalski Jakub0
Felbór Tytus3
0.64'
2 set
Nowak Piotr3
Hrycaj Marcin0
10.45'
1 set
Bryl Michał0
Dyczkowski Jakub3
12.00'
2 set
Nowak Piotr3
Jagiełka Łukasz0
12.36'
1 set
Nowak Piotr3
Jagiełka Łukasz0
13.09'
2 set
Ostrowski Jakub3
Bryl Michał0
13.27'
2 set
Bryl Michał0
Dyczkowski Jakub3
14.36'
3 set
Nowak Piotr3
Jagiełka Łukasz0
14.91'
1 set
Janasiewicz Robert3
Bryl Michał0
15.45'
1 set
Ostrowski Jakub3
Bryl Michał0
15.64'
3 set
Janasiewicz Robert3
Bryl Michał0
14.00'
2 set
Zimecka Weronika3
Leżuch Maja0
16.09'
1 set
Zimecka Weronika3
Leżuch Maja0
17.18'
1 set
Leżuch Maja0
Ziąbska Melania3
17.36'
3 set
Zimecka Weronika3
Leżuch Maja0
17.73'
2 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
18.45'
2 set
Leżuch Maja0
Ziąbska Melania3
19.36'
1 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
22.00'
3 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
22.73'
3 set
Leżuch Maja0
Ziąbska Melania3
11.73'
1 set
Sęk Wiktoria0
Góra Jagoda3
13.27'
3 set
Zimecka Weronika3
Sęk Wiktoria0
13.82'
2 set
Sęk Wiktoria0
Góra Jagoda3
14.55'
2 set
Staszczyk Maja0
Wilk Joanna3
14.64'
4 set
Staszczyk Maja1
Sęk Wiktoria3
15.82'
1 set
Gałwa Aleksandra2
Grzechowiak Natasza3
15.82'
3 set
Sęk Wiktoria0
Góra Jagoda3
16.00'
3 set
Staszczyk Maja0
Wilk Joanna3
17.36'
2 set
Wilk Joanna0
Tomczyk Aleksandra3
17.73'
2 set
Zimecka Weronika3
Sęk Wiktoria0
0.27'
1 set
Ziółkowska Hanna2
Stachurska Maria4
8.18'
2 set
Stachurska Maria0
Góra Jagoda3
9.64'
2 set
Ziółkowska Hanna0
Góra Jagoda3
11.00'
1 set
Ziółkowska Hanna0
Góra Jagoda3
12.27'
2 set
Grzechowiak Natasza3
Ziółkowska Hanna0
12.36'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Ziółkowska Hanna0
12.73'
2 set
Sęk Wiktoria3
Ziółkowska Hanna0
12.82'
3 set
Sęk Wiktoria3
Stachurska Maria0
13.64'
3 set
Ziółkowska Hanna0
Góra Jagoda3
14.18'
1 set
Stachurska Maria0
Góra Jagoda3

Decyzji sędziowskich: 13 (0,2%)

Stroke 3
23,1%
Let 7
53,8%
Nolet 3
23,1%

OU 13OU 15G 13G 15
3 4,3%
1-2-0
Sienkiewicz Michał1
Kuc Krzysztof3
2 3,8%
1-1-0
Binasik Antoni3
Dzido Tymoteusz0
2 2,6%
0-1-1
Nagalski Jakub3
Krysiak Karol1
1 2,1%
1-0-0
Figarski Jan3
Binasik Antoni0
1 1,8%
0-1-0
Krysiak Leon3
Figarski Jan0
1 1,9%
0-1-0
Lipski Kajetan0
Felbór Tytus3
1 1,3%
0-0-1
Wilk Joanna1
Zimecka Weronika3
1 1,3%
0-1-0
Staszczyk Maja1
Sęk Wiktoria3
1 1%
0-0-1
Grzechowiak Natasza2
Góra Jagoda3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0