Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
44"02'Niechciał Piotr1
Patałąg Łukasz3
40"36'Kloc Wojciech2
Muszer Tomasz3
39"05'Rózicki Łukasz2
Muszer Tomasz3
37"31'Habas Krzysztof3
Janiga Krzysztof2
36"54'Habas Krzysztof2
Stachowiak Jarosław3
35"30'Patałąg Łukasz2
Kujawa Rafał3
34"47'Stachowiak Jarosław3
Kujawa Rafał1
32"20'Kamracki Marcin2
Koch Mateusz1
31"16'Rygielski Rafał1
Dawid Krzysztof3
27"12'Stachowiak Jarosław3
Dawid Krzysztof0
29"56'Patałąg Sandra2
Sonik Julia3
26"57'Sonik Julia1
Patałąg Julia3
18"59'Patałąg Sandra0
Patałąg Julia3
17"37'Kwaśniak Izabela3
Nosal Sylwia0
16"18'Kwaśniak Izabela0
Jarzembowska Maria3
14"07'Nosal Sylwia0
Jarzembowska Maria3
'Błach KatarzynaW
Sonik Julia2
'Błach KatarzynaW
Patałąg Julia2
'Kwaśniak Izabela2
Marcyniuk BeataW
'Patałąg Sandra2
Błach KatarzynaW
19"04'Sonik Julia3
Kwaśniak Izabela0
18"24'Patałąg Julia3
Jarzembowska Maria0
17"13'Patałąg Sandra3
Nosal Sylwia0
'Błach Katarzyna3
Marcyniuk BeataW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
Habas Krzysztof110"08'
Stachowiak Jarosław102"49'
Kloc Wojciech91"58'
Koch Mateusz90"40'
Muszer Tomasz89"45'
Dawid Krzysztof87"24'
Patałąg Łukasz80"16'
Kujawa Rafał80"04'
Noszczyk Michał75"29'
Kamracki Marcin72"22'
Sonik Julia42"13'
Patałąg Julia35"53'
Patałąg Sandra35"20'
Kwaśniak Izabela25"50'
Nosal Sylwia22"59'
Jarzembowska Maria21"37'
Sonik Julia15"09'
Kwaśniak Izabela15"09'
Patałąg Julia14"59'
Jarzembowska Maria14"59'
Patałąg Sandra13"29'
Nosal Sylwia13"29'

Czas setów: 16 godz. 8 min 31 s

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

832 min 58 s

11"06'
1 set
Stachowiak Jarosław3
Kujawa Rafał1
11"04'
2 set
Niechciał Piotr1
Patałąg Łukasz3
10"40'
1 set
Stachowiak Jarosław3
Dawid Krzysztof0
10"38'
1 set
Habas Krzysztof0
Rygielski Rafał2
10"33'
4 set
Niechciał Piotr1
Patałąg Łukasz3
9"54'
4 set
Kloc Wojciech2
Muszer Tomasz3
9"31'
3 set
Kamracki Marcin2
Koch Mateusz1
9"26'
3 set
Górski Norbert1
Kloc Wojciech2
9"25'
1 set
Kamracki Marcin2
Koch Mateusz1
9"24'
1 set
Rygielski Rafał1
Dawid Krzysztof3

91 min 56 s

6"15'
1 set
Sonik Julia1
Patałąg Julia3
5"59'
4 set
Sonik Julia1
Patałąg Julia3
5"33'
3 set
Patałąg Sandra0
Patałąg Julia3
5"24'
1 set
Kwaśniak Izabela3
Nosal Sylwia0
5"14'
3 set
Sonik Julia1
Patałąg Julia3
4"57'
1 set
Patałąg Sandra0
Patałąg Julia3
4"56'
4 set
Patałąg Sandra2
Sonik Julia3
4"44'
2 set
Kwaśniak Izabela0
Jarzembowska Maria3
4"32'
3 set
Kwaśniak Izabela3
Nosal Sylwia0
4"17'
3 set
Patałąg Sandra2
Sonik Julia3

43 min 37 s

6"41'
1 set
Sonik Julia3
Kwaśniak Izabela0
5"40'
2 set
Patałąg Julia3
Jarzembowska Maria0
5"06'
3 set
Patałąg Julia3
Jarzembowska Maria0
4"53'
1 set
Patałąg Sandra3
Nosal Sylwia0
4"29'
3 set
Patałąg Sandra3
Nosal Sylwia0
4"23'
3 set
Sonik Julia3
Kwaśniak Izabela0
4"13'
1 set
Patałąg Julia3
Jarzembowska Maria0
4"07'
2 set
Patałąg Sandra3
Nosal Sylwia0
4"05'
2 set
Sonik Julia3
Kwaśniak Izabela0

Małych punktów: 2950

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

2446

Habas Krzysztof163
Stachowiak Jarosław160
Muszer Tomasz155
Dawid Krzysztof145
Koch Mateusz139
Kloc Wojciech125
Rygielski Rafał118
Kujawa Rafał114
Janiga Krzysztof108
Noszczyk Michał107

351

Sonik Julia77
Patałąg Julia75
Jarzembowska Maria66
Patałąg Sandra59
Kwaśniak Izabela53
Nosal Sylwia21

153

Patałąg Sandra33
Patałąg Julia33
Sonik Julia33
Jarzembowska Maria21
Nosal Sylwia17
Kwaśniak Izabela16

Wszystkich rozegranych setów: 166

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

136

21

9


Wszystkich rozegranych meczów: 56

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

47

6

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
0.64'
1 set
Brzęska Bartosz2
Adamiec Rafał0
15.55'
4 set
Muszer Tomasz1
Dawid Krzysztof3
17.45'
1 set
Koch Mateusz2
Adamiec Rafał0
19.00'
1 set
Wilk Artur0
Rygielski Rafał2
19.09'
2 set
Cendal Szymon2
Białas Paweł0
19.18'
3 set
Noszczyk Michał2
Wilk Artur1
20.09'
2 set
Koch Mateusz1
Dawid Krzysztof3
20.36'
1 set
Sodo Wojciech0
Rózicki Łukasz3
21.27'
2 set
Kloc Wojciech2
Muszer Tomasz3
21.64'
3 set
Muszer Tomasz1
Dawid Krzysztof3
14.64'
2 set
Nosal Sylwia0
Jarzembowska Maria3
16.55'
1 set
Nosal Sylwia0
Jarzembowska Maria3
18.09'
5 set
Patałąg Sandra2
Sonik Julia3
20.00'
3 set
Nosal Sylwia0
Jarzembowska Maria3
20.00'
3 set
Kwaśniak Izabela0
Jarzembowska Maria3
20.00'
2 set
Kwaśniak Izabela3
Nosal Sylwia0
20.91'
1 set
Kwaśniak Izabela0
Jarzembowska Maria3
21.36'
2 set
Sonik Julia1
Patałąg Julia3
21.82'
2 set
Patałąg Sandra0
Patałąg Julia3
22.27'
2 set
Patałąg Sandra2
Sonik Julia3
22.27'
2 set
Sonik Julia3
Kwaśniak Izabela0
22.45'
2 set
Patałąg Sandra3
Nosal Sylwia0
23.00'
1 set
Patałąg Julia3
Jarzembowska Maria0
23.91'
3 set
Sonik Julia3
Kwaśniak Izabela0
24.45'
3 set
Patałąg Sandra3
Nosal Sylwia0
26.64'
1 set
Patałąg Sandra3
Nosal Sylwia0
27.82'
3 set
Patałąg Julia3
Jarzembowska Maria0
30.91'
2 set
Patałąg Julia3
Jarzembowska Maria0
36.45'
1 set
Sonik Julia3
Kwaśniak Izabela0

Decyzji sędziowskich: 13 (0.4%)

Stroke 2
15.4%
Let 11
84.6%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
7 8.3%
0-7-0
Niechciał Piotr1
Patałąg Łukasz3
2 2.6%
0-2-0
Stachowiak Jarosław3
Kujawa Rafał1
1 2.4%
0-1-0
Sekuła Piotr2
Białas Paweł0
2 2.4%
1-1-0
Patałąg Sandra2
Sonik Julia3
1 2%
1-0-0
Patałąg Sandra3
Nosal Sylwia0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0