Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13
46"45'Szymanowski Marek3
Kowalski Dominik2
41"58'Szymanowski Marek3
Szymczak Marcin2
41"31'Busłowski Leszek3
Królewski Edward1
35"53'Kozłowski Rafał2
Popko Łukasz3
33"04'Kozłowski Rafał3
Daniluk Rafał1
30"33'Soszka Stefan0
Szymanowski Marek3
29"00'Aksiucik Paweł1
Kowalski Dominik3
28"54'Kowalski Dominik1
Popko Łukasz3
26"21'Bakuła Wojciech2
Królewski Edward1
25"09'Daniluk Rafał1
Szymczak Marcin2
19"15'Gawryluk Monika1
Klim Anna2
16"09'Królewska Elżbieta2
Sawicka Anna1
15"12'Gawryluk Monika1
Zdrodowska Małgorzata2
14"48'Zdrodowska Małgorzata2
Kozak Agata1
13"50'Gawryluk Monika2
Popko Aleksandra1
11"31'Klim Anna2
Popko Kinga0
11"14'Sawicka Anna2
Popko Kinga0
9"21'Popko Aleksandra0
Popko Kinga2
9"15'Kozak Agata0
Sawicka Anna2
8"39'Kozak Agata2
Klim Anna0
13"41'Gawryluk Monika2
Soszka Aleksandra0
9"43'Klim Anna2
Soszka Aleksandra0
9"33'Michalska Katarzyna0
Soszka Aleksandra2
8"22'Gawryluk Monika0
Klim Anna2
7"50'Michalska Katarzyna0
Klim Anna2
7"40'Michalska Katarzyna0
Gawryluk Monika2
19"10'Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
18"07'Klauza Piotr2
Jatel Filip1
17"09'Tomczyk Konrad1
Krutul Dawid2
15"11'Ołtarzewski Jan2
Krutul Dawid1
13"14'Tomczyk Konrad1
Ołtarzewski Jan2
12"46'Płoński Artur0
Krutul Dawid2
11"32'Jatel Filip2
Płoński Artur0
10"46'Tomczyk Konrad2
Jatel Filip0
10"39'Klauza Piotr0
Tomczyk Konrad2
8"56'Klauza Piotr2
Płoński Artur0
15"18'Jeleniewski Bartosz1
Popko Aleksandra2
14"40'Nos Julia2
Kuźmicki Nataniel1
13"53'Lul Łukasz2
Kobus Piotr1
12"23'Lul Łukasz1
Jackowski Franciszek2
9"27'Lul Łukasz0
Jeleniewski Bartosz2
8"46'Kobus Piotr0
Kuźmicki Nataniel2
7"47'Jackowski Franciszek2
Waśko Michał0
7"38'Kobus Piotr0
Waśko Michał2
6"26'Jeleniewski Bartosz2
Nos Julia0
5"51'Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
14"43'Kobus Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej1
11"16'Puczko Wiktoria2
Kragiel Cyprian Błażej0
10"18'Kobus Hubert2
Puczko Wiktoria0
8"56'Kobus Hubert0
Kuźmicki Jeremiasz2
7"29'Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
6"31'Kuźmicki Jeremiasz2
Puczko Wiktoria0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13
Szymanowski Marek122"35'
Kowalski Dominik121"01'
Popko Łukasz104"30'
Busłowski Leszek100"26'
Szymczak Marcin98"55'
Kozłowski Rafał94"21'
Królewski Edward92"34'
Aksiucik Paweł91"29'
Daniluk Rafał85"49'
Bakuła Wojciech84"11'
Gawryluk Monika41"53'
Klim Anna32"53'
Sawicka Anna32"06'
Zdrodowska Małgorzata31"40'
Popko Aleksandra29"02'
Kozak Agata28"20'
Popko Kinga27"52'
Królewska Elżbieta27"36'
Soszka Aleksandra28"53'
Gawryluk Monika27"52'
Klim Anna24"27'
Michalska Katarzyna23"12'
Tomczyk Konrad67"05'
Krutul Dawid57"45'
Płoński Artur56"54'
Jatel Filip53"17'
Klauza Piotr52"24'
Ołtarzewski Jan44"53'
Lul Łukasz34"50'
Kobus Piotr29"48'
Jeleniewski Bartosz29"28'
Kuźmicki Nataniel26"21'
Nos Julia25"19'
Jackowski Franciszek25"13'
Popko Aleksandra23"51'
Waśko Michał20"52'
Kobus Hubert32"36'
Kragiel Cyprian Błażej32"08'
Puczko Wiktoria27"43'
Kuźmicki Jeremiasz22"21'

Czas setów: 30 godz. 24 min 39 s

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

1315 min 22 s

12"19'
3 set
Soszka Stefan0
Szymanowski Marek3
12"10'
5 set
Szymanowski Marek3
Kowalski Dominik2
11"56'
1 set
Busłowski Leszek3
Królewski Edward1
10"26'
2 set
Bakuła Wojciech2
Królewski Edward1
9"39'
3 set
Kowalski Dominik3
Busłowski Leszek0
9"32'
3 set
Szymanowski Marek3
Kowalski Dominik2
9"32'
3 set
Kowalski Dominik1
Popko Łukasz3
9"19'
2 set
Szymczak Marcin2
Królewski Edward0
9"09'
4 set
Busłowski Leszek3
Królewski Edward1
8"52'
4 set
Kozłowski Rafał3
Daniluk Rafał1

125 min 41 s

9"01'
2 set
Gawryluk Monika2
Popko Aleksandra1
6"33'
3 set
Gawryluk Monika1
Klim Anna2
6"04'
1 set
Klim Anna2
Popko Kinga0
5"26'
2 set
Gawryluk Monika1
Klim Anna2
5"16'
1 set
Królewska Elżbieta2
Sawicka Anna1
5"02'
2 set
Kozak Agata2
Klim Anna0
4"59'
1 set
Popko Aleksandra0
Popko Kinga2
4"59'
2 set
Sawicka Anna2
Popko Kinga0
4"57'
2 set
Kozak Agata0
Sawicka Anna2
4"47'
1 set
Gawryluk Monika2
Popko Aleksandra1

52 min 12 s

6"47'
1 set
Gawryluk Monika2
Soszka Aleksandra0
5"15'
2 set
Klim Anna2
Soszka Aleksandra0
5"10'
2 set
Gawryluk Monika2
Soszka Aleksandra0
4"47'
1 set
Michalska Katarzyna0
Gawryluk Monika2
4"40'
1 set
Michalska Katarzyna0
Soszka Aleksandra2
4"13'
2 set
Michalska Katarzyna0
Klim Anna2
4"12'
1 set
Gawryluk Monika0
Klim Anna2
4"06'
2 set
Gawryluk Monika0
Klim Anna2
3"31'
2 set
Michalska Katarzyna0
Soszka Aleksandra2
3"30'
1 set
Klim Anna2
Soszka Aleksandra0

166 min 9 s

15"16'
1 set
Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
8"02'
1 set
Płoński Artur0
Krutul Dawid2
6"45'
3 set
Klauza Piotr2
Jatel Filip1
6"37'
2 set
Tomczyk Konrad1
Krutul Dawid2
6"32'
2 set
Tomczyk Konrad2
Jatel Filip0
6"29'
1 set
Klauza Piotr2
Jatel Filip1
6"20'
2 set
Klauza Piotr0
Tomczyk Konrad2
6"14'
1 set
Jatel Filip2
Płoński Artur0
5"16'
1 set
Klauza Piotr2
Płoński Artur0
5"04'
1 set
Tomczyk Konrad1
Krutul Dawid2

107 min 51 s

5"10'
1 set
Lul Łukasz2
Kobus Piotr1
5"10'
1 set
Jeleniewski Bartosz1
Popko Aleksandra2
5"02'
1 set
Nos Julia2
Kuźmicki Nataniel1
4"58'
2 set
Lul Łukasz2
Kobus Piotr1
4"55'
1 set
Lul Łukasz0
Jeleniewski Bartosz2
4"52'
1 set
Kobus Piotr0
Kuźmicki Nataniel2
4"31'
3 set
Jeleniewski Bartosz1
Popko Aleksandra2
4"30'
2 set
Nos Julia2
Kuźmicki Nataniel1
4"28'
2 set
Lul Łukasz0
Jeleniewski Bartosz2
4"23'
2 set
Lul Łukasz1
Jackowski Franciszek2

57 min 24 s

7"03'
2 set
Puczko Wiktoria2
Kragiel Cyprian Błażej0
5"35'
2 set
Kobus Hubert2
Puczko Wiktoria0
5"14'
1 set
Kobus Hubert0
Kuźmicki Jeremiasz2
5"04'
2 set
Kobus Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej1
4"38'
1 set
Kobus Hubert2
Puczko Wiktoria0
4"24'
1 set
Kobus Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej1
4"12'
3 set
Kobus Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej1
4"07'
1 set
Puczko Wiktoria2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"53'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"45'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Puczko Wiktoria0

Małych punktów: 6581

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

4558

Popko Łukasz174
Szymanowski Marek171
Kowalski Dominik167
Kurek Michał155
Szymczak Marcin154
Kozłowski Rafał153
Aksiucik Paweł145
Busłowski Leszek143
Bakuła Wojciech142
Mikuła Grzegorz139

536

Gawryluk Monika85
Królewska Elżbieta85
Zdrodowska Małgorzata70
Klim Anna68
Sawicka Anna65
Popko Aleksandra61
Kozak Agata56
Popko Kinga46

197

Klim Anna67
Gawryluk Monika55
Soszka Aleksandra50
Michalska Katarzyna25

569

Ołtarzewski Jan123
Krutul Dawid122
Tomczyk Konrad109
Klauza Piotr85
Jatel Filip80
Płoński Artur50

490

Popko Aleksandra78
Jeleniewski Bartosz76
Lul Łukasz66
Nos Julia65
Jackowski Franciszek60
Kobus Piotr58
Kuźmicki Nataniel51
Waśko Michał36

231

Kobus Hubert69
Kuźmicki Jeremiasz66
Kragiel Cyprian Błażej50
Puczko Wiktoria46

Wszystkich rozegranych setów: 380

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

263

30

12

34

28

13


Wszystkich rozegranych meczów: 161

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

110

12

6

15

12

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13
0.45'
2 set
Płoński Artur0
Kukiełka Łukasz2
0.73'
1 set
Królewska Elżbieta2
Jatel Filip0
0.81'
1 set
Rogalski Artur1
Mikuła Grzegorz2
0.93'
1 set
Rogalski Artur1
Mikuła Grzegorz2
1.36'
1 set
Płoński Artur0
Kukiełka Łukasz2
1.82'
2 set
Królewska Elżbieta2
Jatel Filip0
12.64'
2 set
Daniluk Monika0
Purta Maciej2
13.18'
2 set
Ginter Jakub2
Suchowierski Tomasz0
13.73'
3 set
Bycul Michał1
Klim Anna2
14.27'
2 set
Kozak Agata2
Soszka Aleksandra0
12.27'
1 set
Kozak Agata2
Klim Anna0
16.82'
1 set
Królewska Elżbieta2
Popko Aleksandra0
16.88'
1 set
Gawryluk Monika2
Popko Aleksandra1
17.27'
2 set
Zdrodowska Małgorzata0
Królewska Elżbieta3
18.00'
1 set
Zdrodowska Małgorzata2
Kozak Agata1
18.45'
2 set
Popko Aleksandra0
Popko Kinga2
19.13'
1 set
Gawryluk Monika2
Popko Aleksandra1
20.18'
2 set
Klim Anna2
Popko Kinga0
20.64'
2 set
Królewska Elżbieta2
Popko Aleksandra0
20.91'
2 set
Gawryluk Monika1
Zdrodowska Małgorzata2
15.45'
2 set
Michalska Katarzyna0
Gawryluk Monika2
17.36'
1 set
Michalska Katarzyna0
Klim Anna2
19.09'
1 set
Klim Anna2
Soszka Aleksandra0
19.18'
2 set
Michalska Katarzyna0
Soszka Aleksandra2
22.36'
2 set
Gawryluk Monika0
Klim Anna2
22.91'
1 set
Gawryluk Monika0
Klim Anna2
23.00'
2 set
Michalska Katarzyna0
Klim Anna2
25.45'
1 set
Michalska Katarzyna0
Soszka Aleksandra2
26.09'
1 set
Michalska Katarzyna0
Gawryluk Monika2
26.25'
2 set
Klim Anna2
Soszka Aleksandra0
13.00'
2 set
Płoński Artur0
Ołtarzewski Jan2
15.55'
2 set
Jatel Filip0
Ołtarzewski Jan2
16.82'
2 set
Tomczyk Konrad1
Ołtarzewski Jan2
17.55'
1 set
Płoński Artur0
Ołtarzewski Jan2
19.00'
1 set
Jatel Filip0
Ołtarzewski Jan2
19.36'
2 set
Jatel Filip0
Krutul Dawid2
19.36'
2 set
Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
19.55'
2 set
Klauza Piotr0
Ołtarzewski Jan2
19.82'
2 set
Klauza Piotr0
Krutul Dawid2
19.91'
2 set
Klauza Piotr2
Płoński Artur0
10.82'
1 set
Popko Aleksandra2
Kuźmicki Nataniel0
12.00'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Nos Julia0
13.09'
1 set
Waśko Michał0
Nos Julia2
13.18'
2 set
Popko Aleksandra2
Kuźmicki Nataniel0
13.64'
1 set
Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
17.27'
2 set
Waśko Michał0
Nos Julia2
17.55'
2 set
Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
19.36'
1 set
Lul Łukasz1
Jackowski Franciszek2
19.45'
3 set
Lul Łukasz2
Kobus Piotr1
20.09'
2 set
Kobus Piotr0
Kuźmicki Nataniel2
14.09'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Puczko Wiktoria0
18.64'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
19.00'
2 set
Kobus Hubert0
Kuźmicki Jeremiasz2
20.45'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Puczko Wiktoria0
21.18'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
22.45'
1 set
Puczko Wiktoria2
Kragiel Cyprian Błażej0
22.91'
3 set
Kobus Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej1
24.00'
1 set
Kobus Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej1
25.27'
1 set
Kobus Hubert2
Puczko Wiktoria0
27.64'
2 set
Kobus Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej1

Decyzji sędziowskich: 10 (0.2%)

Stroke 7
70%
Let 2
20%
Nolet 1
10%

OPENJUNIOR OU13
3 5.5%
3-0-0
Bakuła Wojciech0
Gnitecki Przemysław3
2 2.8%
2-0-0
Busłowski Leszek3
Królewski Edward1
1 1.6%
0-1-0
Popko Łukasz0
Kurek Michał3
1 2%
1-0-0
Kurek Michał3
Gnitecki Przemysław0
1 3.2%
1-0-0
Rogalski Artur0
Szymczak Marcin2
1 1.9%
0-1-0
Szymanowski Marek0
Kurek Michał3
1 2.6%
0-0-1
Kobus Hubert0
Kuźmicki Jeremiasz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0