Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
44"57'Kozioł Sebastian2
Rozestwiński Jacek3
44"07'Watral Jakub3
Więcław Bartłomiej2
42"01'Drzazga Robert2
Wawrzyniak Mariusz3
34"57'Rozestwiński Jacek3
Bąkała Piotr2
31"37'Kozioł Sebastian2
Lis Andrii3
31"27'Piergies Krzysztof1
Zubiel Wiesław3
29"38'Bulczyński Rafał0
Więcław Bartłomiej3
29"06'Bąkała Piotr3
Rutyna Jarosław1
28"07'Mastalski Marcin3
Kizyma Dawid2
27"35'Zubiel Wiesław1
Rzeszotek Grzegorz3
'Chudyga Dorota0
Wilas Kamila3
'Chudyga Dorota0
Damian Agnieszka3
'Bogdanowicz Katarzyna3
Wilas Kamila0
'Bogdanowicz Katarzyna3
Chudyga Dorota0
'Bogdanowicz Katarzyna3
Damian Agnieszka0
'Damian Agnieszka0
Wilas Kamila3
'Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj0
'Mastalska Natasza0
Szymański Mikołaj0
'Mastalska Natasza0
Ramza Seweryn0
'Mastalska Natasza1
Dudek Dorian2
'Dudek Dorian0
Szymański Mikołaj0
'Dudek Dorian0
Ramza Seweryn0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Rozestwiński Jacek119"14'
Bąkała Piotr106"03'
Więcław Bartłomiej101"36'
Drzazga Robert98"47'
Kozioł Sebastian97"26'
Zubiel Wiesław95"47'
Piergies Krzysztof91"04'
Wawrzyniak Mariusz90"30'
Watral Jakub86"59'
Bulczyński Rafał84"17'
Bram Kamila22"25'
Chudyga Dorota20"06'
Damian Agnieszka19"48'
Bogdanowicz Katarzyna16"33'

Czas setów: 16 godz. 6 min 6 s

OPENDAMSKA

926 min 40 s

11"29'
5 set
Kozioł Sebastian2
Rozestwiński Jacek3
8"50'
5 set
Watral Jakub3
Więcław Bartłomiej2
8"44'
2 set
Bulczyński Rafał0
Więcław Bartłomiej3
8"44'
1 set
Piergies Krzysztof1
Zubiel Wiesław3
8"39'
5 set
Drzazga Robert2
Wawrzyniak Mariusz3
8"33'
2 set
Watral Jakub3
Więcław Bartłomiej2
8"16'
2 set
Kozioł Sebastian2
Rozestwiński Jacek3
8"01'
3 set
Bulczyński Rafał0
Więcław Bartłomiej3
7"55'
4 set
Piergies Krzysztof1
Zubiel Wiesław3
7"52'
1 set
Rozestwiński Jacek0
Piergies Krzysztof3

39 min 26 s

5"00'
3 set
Chudyga Dorota0
Wilas Kamila3
4"54'
3 set
Damian Agnieszka0
Wilas Kamila3
3"51'
2 set
Damian Agnieszka0
Wilas Kamila3
3"30'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Chudyga Dorota0
3"18'
2 set
Chudyga Dorota0
Wilas Kamila3
3"15'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Wilas Kamila0
3"05'
2 set
Chudyga Dorota0
Damian Agnieszka3
2"45'
3 set
Chudyga Dorota0
Damian Agnieszka3
2"38'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Damian Agnieszka0
2"35'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Damian Agnieszka0

Małych punktów: 3739

OPENDAMSKAJUNIORSKA

3402

Bąkała Piotr189
Drzazga Robert189
Watral Jakub185
Więcław Bartłomiej185
Zubiel Wiesław176
Bulczyński Rafał175
Kozioł Sebastian169
Rozestwiński Jacek167
Wawrzyniak Mariusz159
Lis Andrii151

278

Bogdanowicz Katarzyna99
Bram Kamila78
Damian Agnieszka58
Chudyga Dorota43

59

Dudek Dorian30
Mastalska Natasza29

Wszystkich rozegranych setów: 218

OPENDAMSKAJUNIORSKA

197

18

3


Wszystkich rozegranych meczów: 65

OPENDAMSKAJUNIORSKA

53

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
1.17'
3 set
Wilas Paweł2
Stankowski Robert3
1.36'
5 set
Lis Andrii2
Wencek Artur3
1.36'
5 set
Franczyk Zbigniew3
Kizyma Dawid2
11.55'
1 set
Krajewski Łukasz0
Watral Jakub3
13.55'
3 set
Krajewski Łukasz0
Watral Jakub3
14.45'
1 set
Stankowski Robert3
Szymański Mikołaj2
14.73'
4 set
Mastalski Marcin1
Ossowski Arkadiusz3
14.91'
1 set
Radłowski Tomasz0
Więcław Bartłomiej3
15.00'
3 set
Wencek Artur3
Stankowski Robert0
15.27'
3 set
Zubiel Wiesław3
Bąkała Piotr1
11.55'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Wilas Kamila0
13.45'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Chudyga Dorota0
14.09'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Damian Agnieszka0
14.36'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Damian Agnieszka0
15.00'
3 set
Chudyga Dorota0
Damian Agnieszka3
16.82'
2 set
Chudyga Dorota0
Damian Agnieszka3
17.73'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Wilas Kamila0
18.00'
2 set
Chudyga Dorota0
Wilas Kamila3
19.09'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Chudyga Dorota0
21.00'
2 set
Damian Agnieszka0
Wilas Kamila3

Decyzji sędziowskich: 34 (0,9%)

Stroke 17
50%
Let 17
50%
Nolet 0
0%

OPEN
6 8,5%
5-1-0
Bąkała Piotr3
Bartyzel Artur1
4 4,5%
4-0-0
Mastalski Marcin3
Kizyma Dawid2
4 7,3%
3-1-0
Rozestwiński Jacek0
Piergies Krzysztof3
3 5,3%
1-2-0
Wilas Kamila0
Rzeszotek Grzegorz3
3 3,8%
0-3-0
Zubiel Wiesław3
Lis Andrii1
3 5,5%
0-3-0
Franczyk Zbigniew0
Rutyna Jarosław3
2 2,9%
2-0-0
Zubiel Wiesław3
Bąkała Piotr1
2 2,1%
0-2-0
Drzazga Robert2
Wawrzyniak Mariusz3
2 2,1%
1-1-0
Lis Andrii2
Wencek Artur3
1 1,6%
0-1-0
Franczyk Zbigniew3
Kizyma Dawid2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0