ZAPRASZAMY NA CHARYTATYWNY TURNIEJ C – WIENIAWA CUP – - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Komentarz Pozycja końcowa
2 Grabowski MarcinPotwierdzony Wrocław 35 1
1 Świąder MichałPotwierdzony Wrocław 33 2
3 Mróz JacekPotwierdzony Wrocław 103 3
6 Wasilewski JanPotwierdzony Wrocław 247 4
29 Dobrowolski MichałPotwierdzony Warszawa 5
7 Misiński MaciejPotwierdzony Wrocław 250 6
4 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 147 7
15 Koprowski PawełPotwierdzony Wrocław 605 8
9 Kawalec IreneuszPotwierdzony Jagodne 261 9
13 Więcław BartłomiejPotwierdzony 406 10
14 Młyński OskarPotwierdzony Wrocław 460 11
16 Rowba SergiuszPotwierdzony Wschowa 614 12
10 Kleczyński MarcinPotwierdzony Lubin 329 13
17 Zierkiewicz PiotrPotwierdzony 632 14
11 Płaczek MaciejPotwierdzony 387 15
21 Janik KonradPotwierdzony Wrocław 983 16
23 Choma DamianPotwierdzony Wrocław 1110 17
27 Kolasa BartoszPotwierdzony 2896 18
20 Antonik AdamPotwierdzony Wrocław 742 19
8 Chlebowicz PiotrWalkover Gorzów Wielkopolski 254 20
25 Teleńczuk TomaszPotwierdzony Wrocław 1428 21
30 Kabath MichałPotwierdzony Wrocław 22
19 Kałędkiewicz TomaszPotwierdzony Wrocław 715 23
24 Rączka AdamPotwierdzony Wrocław 1420 25
22 Cichowicz WojciechPotwierdzony Wrocław 1082 26
18 Wójcik MarcinWalkover Wrocław 638 28
26 Wilanowska BarbaraPotwierdzony Wrocław 2759 29
28 Koptyra WojciechWalkover Wrocław 3118 32
5 Piechotka TomaszWalkover Warszawa 160 32
12 Łukaszewicz CezaryWalkover Wrocław 395 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 05-12-2016


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Świąder Michał
2
  11:3  11:9
Cichowicz Wojciech
0
Teleńczuk Tomasz
0
  4:11  5:11
Rowba Sergiusz
2
Płaczek Maciej
2
  11:5  11:4
Wilanowska Barbara
0
Dobrowolski Michał
2
  11:8  11:7
Chlebowicz Piotr
0
Wasilewski Jan
2
  11:9  11:7
Kolasa Bartosz
0
Wójcik Marcin
0
  10:12  3:11
Kleczyński Marcin
2
Więcław Bartłomiej
2
  11:4  11:8
Kałędkiewicz Tomasz
0
Bye
Żak Marcin
Mróz Jacek
2
  11:6  11:6
Rączka Adam
0
Antonik Adam
0
  4:11  4:11
Kawalec Ireneusz
2
Koprowski Paweł
2
  11:4  11:4
Kabath Michał
0
Zierkiewicz Piotr
2
WALKOVER
Piechotka Tomasz
W
Misiński Maciej
2
  11:8  11:13  11:5
Choma Damian
1
Koptyra Wojciech
W
WALKOVER
Młyński Oskar
2
Łukaszewicz Cezary
W
WALKOVER
Janik Konrad
2
Bye
Grabowski Marcin
Świąder Michał
2
  11:2  11:7
Rowba Sergiusz
0
Płaczek Maciej
0
  10:12  0:11
Dobrowolski Michał
2
Wasilewski Jan
2
  10:12  11:9  11:5
Kleczyński Marcin
1
Więcław Bartłomiej
1
  8:11  11:6  7:11
Żak Marcin
2
Mróz Jacek
2
  11:6  7:11  11:9
Kawalec Ireneusz
1
Koprowski Paweł
2
  13:11  11:7
Zierkiewicz Piotr
0
Misiński Maciej
2
  12:10  8:11  11:9
Młyński Oskar
1
Janik Konrad
0
  6:11  3:11
Grabowski Marcin
2
Świąder Michał
2
  11:8  12:10
Dobrowolski Michał
0
Wasilewski Jan
2
  11:4  9:11  13:11
Żak Marcin
1
Mróz Jacek
2
  13:11  11:9
Koprowski Paweł
0
Misiński Maciej
0
  2:11  7:11
Grabowski Marcin
2
Świąder Michał
3
  11:1  11:2  11:6
Wasilewski Jan
0
Mróz Jacek
0
  3:11  7:11  9:11
Grabowski Marcin
3
Świąder Michał
0
  3:11  5:11  5:11
Grabowski Marcin
3
Grabowski Marcin
Miejsca 3 - 4
Wasilewski Jan
0
  10:12  5:11  9:11
Mróz Jacek
3
Mróz Jacek
Miejsca 5 - 8
Dobrowolski Michał
2
  11:8  11:9
Żak Marcin
0
Koprowski Paweł
1
  11:7  11:13  8:11
Misiński Maciej
2
Dobrowolski Michał
2
  11:2  11:7
Misiński Maciej
0
Dobrowolski Michał
Miejsca 7 - 8
Żak Marcin
2
  11:4  11:6
Koprowski Paweł
0
Żak Marcin
Miejsca 9 - 16
Rowba Sergiusz
2
  11:8  11:7
Płaczek Maciej
0
Kleczyński Marcin
1
  11:9  7:11  10:12
Więcław Bartłomiej
2
Kawalec Ireneusz
2
  11:8  11:5
Zierkiewicz Piotr
0
Młyński Oskar
2
  11:9  11:9
Janik Konrad
0
Rowba Sergiusz
0
  6:11  8:11
Więcław Bartłomiej
2
Kawalec Ireneusz
2
  9:11  11:8  11:3
Młyński Oskar
1
Więcław Bartłomiej
0
  9:11  8:11
Kawalec Ireneusz
2
Kawalec Ireneusz
Miejsca 11 - 12
Rowba Sergiusz
1
  7:11  11:6  10:12
Młyński Oskar
2
Młyński Oskar
Miejsca 13 - 16
Płaczek Maciej
1
  5:11  13:11  10:12
Kleczyński Marcin
2
Zierkiewicz Piotr
2
  11:7  11:3
Janik Konrad
0
Kleczyński Marcin
2
  11:9  12:10
Zierkiewicz Piotr
0
Kleczyński Marcin
Miejsca 15 - 16
Płaczek Maciej
2
  11:4  5:11  11:6
Janik Konrad
1
Płaczek Maciej
Miejsca 17 - 32
Cichowicz Wojciech
1
  11:8  7:11  8:11
Teleńczuk Tomasz
2
Wilanowska Barbara
0
  6:11  9:11
Chlebowicz Piotr
2
Kolasa Bartosz
2
  11:5  11:5
Wójcik Marcin
0
Kałędkiewicz Tomasz
Bye
Rączka Adam
0
  7:11  6:11
Antonik Adam
2
Kabath Michał
Bye
Choma Damian
Bye
Bye
Bye
Teleńczuk Tomasz
0
  3:11  8:11
Chlebowicz Piotr
2
Kolasa Bartosz
2
  11:8  11:8
Kałędkiewicz Tomasz
0
Antonik Adam
2
  11:9  11:5
Kabath Michał
0
Choma Damian
Bye
Chlebowicz Piotr
W
WALKOVER
Kolasa Bartosz
2
Antonik Adam
0
  11:13  4:11
Choma Damian
2
Kolasa Bartosz
0
  7:11  9:11
Choma Damian
2
Choma Damian
Miejsca 19 - 20
Bye
Antonik Adam
Antonik Adam
Miejsca 21 - 24
Teleńczuk Tomasz
2
  7:11  11:5  11:5
Kałędkiewicz Tomasz
1
Kabath Michał
Bye
Teleńczuk Tomasz
2
  11:9  11:8
Kabath Michał
0
Teleńczuk Tomasz
Miejsca 23 - 24
Kałędkiewicz Tomasz
Bye
Kałędkiewicz Tomasz
Miejsca 25 - 32
Cichowicz Wojciech
2
  11:8  11:8
Wilanowska Barbara
0
Wójcik Marcin
Bye
Rączka Adam
Bye
Bye
Bye
Cichowicz Wojciech
2
WALKOVER
Wójcik Marcin
W
Rączka Adam
Bye
Cichowicz Wojciech
1
  7:11  11:7  7:11
Rączka Adam
2
Rączka Adam
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Wilanowska Barbara
Bye
Bye
Bye
Wilanowska Barbara
Bye
Wilanowska Barbara
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 02:05:58 25-02-2018