Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJunior
54"34'Kawalec Ireneusz3
Robert Piotr2
33"02'Mróz Jacek1
Wilas Dawid3
32"03'Mróz Jacek3
Więcław Bartłomiej1
30"59'Lisiewicz Łukasz3
Szkuta Łukasz1
29"19'Mróz Jacek1
Adamczyk Zbigniew3
27"51'Wilas Dawid3
Gotówko Damian1
27"49'Żak Marcin0
Adamczyk Zbigniew3
27"07'Winnik Grzegorz1
Żak Marcin3
25"20'Wilas Dawid0
Przybysz Grzegorz3
25"19'Krawczyk Jan0
Żak Marcin3
25"13'Stasik-Makowska Ewelina1
Czarzasta Agnieszka3
21"52'Kirszenstein Patrycja0
Stasik-Makowska Ewelina3
18"20'Kirszenstein Patrycja0
Wilas Kamila3
15"57'Stasik-Makowska Ewelina3
Wilas Kamila0
12"10'Czarzasta Agnieszka3
Wilas Kamila0
11"40'Kirszenstein Patrycja0
Czarzasta Agnieszka3
17"51'Niczyj Milena0
Dudek Dorian2
12"22'Mierzwa Karolina1
Cieśla Diana2
10"26'Michalczuk Karolina0
Mierzwa Karolina2
10"04'Niczyj Milena0
Remiszewska Natalia2
10"03'Cieśla Diana0
Iwan Wojciech2
9"17'Cieśla Diana2
Kunysz Jakub0
9"10'Michalczuk Karolina2
Kunysz Jakub0
8"17'Michalczuk Karolina0
Bartoch Julia2
7"37'Remiszewska Natalia0
Szymański Mikołaj2
7"15'Wojtanowski Michał0
Szymański Mikołaj2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJunior
Mróz Jacek105"42'
Wilas Dawid102"51'
Żak Marcin102"46'
Adamczyk Zbigniew100"20'
Robert Piotr95"43'
Kawalec Ireneusz93"14'
Gotówko Damian89"59'
Przybysz Grzegorz79"58'
Winnik Grzegorz75"38'
Lisiewicz Łukasz74"06'
Stasik-Makowska Ewelina51"23'
Kirszenstein Patrycja43"31'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka38"25'
Bram Kamila37"37'
Cieśla Diana35"28'
Remiszewska Natalia29"03'
Niczyj Milena26"57'
Mierzwa Karolina26"46'
Michalczuk Karolina26"38'
Dudek Dorian22"58'
Szymański Mikołaj20"09'
Wojtanowski Michał19"04'
Kunysz Jakub17"54'
Iwan Wojciech16"04'

Czas setów: 18 godz. 18 min 55 s

OPENDAMSKAJunior

885 min 39 s

12"55'
1 set
Więcław Bartłomiej2
Wilas Paweł I.0
12"29'
1 set
Krawczyk Jan0
Pierzgalski Marcin2
10"49'
1 set
Lisiewicz Łukasz0
Żak Marcin2
10"25'
4 set
Kawalec Ireneusz3
Robert Piotr2
9"58'
1 set
Więcław Bartłomiej2
Waniak Zenon0
9"48'
1 set
Kawalec Ireneusz3
Robert Piotr2
9"37'
3 set
Robert Piotr1
Wojciechowski Grzegorz2
9"33'
2 set
Kawalec Ireneusz1
Gotówko Damian2
9"21'
5 set
Kawalec Ireneusz3
Robert Piotr2
9"00'
3 set
Kowalski Piotr2
Więcław Bartłomiej1

85 min 28 s

7"57'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Stasik-Makowska Ewelina3
6"44'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Wilas Kamila3
6"30'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Czarzasta Agnieszka3
5"47'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Stasik-Makowska Ewelina3
5"15'
4 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Czarzasta Agnieszka3
5"06'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Czarzasta Agnieszka3
4"51'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Wilas Kamila3
4"49'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Wilas Kamila0
4"42'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Stasik-Makowska Ewelina3
4"24'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Wilas Kamila3

127 min 48 s

9"51'
1 set
Niczyj Milena0
Dudek Dorian2
7"06'
2 set
Niczyj Milena0
Dudek Dorian2
6"08'
1 set
Cieśla Diana2
Kunysz Jakub0
5"56'
2 set
Michalczuk Karolina2
Kunysz Jakub0
5"33'
2 set
Michalczuk Karolina0
Mierzwa Karolina2
5"33'
1 set
Michalczuk Karolina0
Bartoch Julia2
5"31'
1 set
Niczyj Milena0
Remiszewska Natalia2
5"15'
2 set
Cieśla Diana0
Iwan Wojciech2
4"29'
2 set
Niczyj Milena0
Remiszewska Natalia2
4"28'
1 set
Wojtanowski Michał2
Iwan Wojciech0

Małych punktów: 3790

OPENDAMSKAJunior

2992

Adamczyk Zbigniew181
Mróz Jacek179
Wilas Dawid173
Robert Piotr159
Gotówko Damian156
Żak Marcin155
Przybysz Grzegorz149
Winnik Grzegorz141
Kawalec Ireneusz127
Kleczyński Marcin127

324

Czarzasta-Gotówko Agnieszka103
Stasik-Makowska Ewelina102
Bram Kamila62
Kirszenstein Patrycja57

474

Remiszewska Natalia71
Cieśla Diana70
Szymański Mikołaj66
Mierzwa Karolina53
Wojtanowski Michał52
Michalczuk Karolina42
Iwan Wojciech36
Bartoch Julia28
Dudek Dorian24
Kunysz Jakub19

Wszystkich rozegranych setów: 219

OPENDAMSKAJunior

169

19

31


Wszystkich rozegranych meczów: 78

OPENDAMSKAJunior

57

6

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJunior
1.73'
1 set
Kowalski Piotr2
Więcław Bartłomiej1
2.27'
2 set
Kowalski Piotr2
Więcław Bartłomiej1
12.91'
2 set
Mróz Jacek3
Darul Grzegorz1
14.82'
2 set
Robert Piotr3
Wilas Paweł I.0
15.09'
1 set
Kawalec Ireneusz0
Mróz Jacek3
15.55'
2 set
Kawalec Ireneusz0
Mróz Jacek3
15.73'
3 set
Gotówko Damian3
Waniak Zenon1
16.18'
2 set
Robert Piotr2
Darul Grzegorz0
17.09'
4 set
Lisiewicz Łukasz3
Parpura Jacek1
17.64'
1 set
Lisiewicz Łukasz3
Parpura Jacek1
15.55'
3 set
Czarzasta Agnieszka3
Wilas Kamila0
15.82'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Czarzasta Agnieszka3
15.91'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Czarzasta Agnieszka3
16.55'
2 set
Czarzasta Agnieszka3
Wilas Kamila0
17.00'
1 set
Czarzasta Agnieszka3
Wilas Kamila0
17.91'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Czarzasta Agnieszka3
18.91'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Czarzasta Agnieszka3
20.55'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Wilas Kamila0
22.09'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Wilas Kamila0
24.00'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Wilas Kamila3
12.27'
1 set
Mierzwa Karolina0
Wojtanowski Michał2
13.18'
2 set
Wojtanowski Michał2
Iwan Wojciech0
13.45'
2 set
Dudek Dorian0
Szymański Mikołaj2
14.55'
2 set
Remiszewska Natalia2
Cieśla Diana0
14.55'
2 set
Cieśla Diana2
Kunysz Jakub0
14.64'
2 set
Michalczuk Karolina0
Bartoch Julia2
14.82'
1 set
Remiszewska Natalia2
Cieśla Diana0
15.91'
2 set
Bartoch Julia0
Remiszewska Natalia2
16.27'
1 set
Remiszewska Natalia0
Szymański Mikołaj2
16.64'
2 set
Wojtanowski Michał0
Szymański Mikołaj2

Decyzji sędziowskich: 12 (0.3%)

Stroke 2
16.7%
Let 10
83.3%
Nolet 0
0%

OPENJunior
4 4.9%
1-3-0
Mróz Jacek1
Wilas Dawid3
3 3.7%
0-3-0
Winnik Grzegorz1
Żak Marcin3
2 2.8%
1-1-0
Mróz Jacek3
Więcław Bartłomiej1
1 1.6%
0-1-0
Krawczyk Jan0
Żak Marcin3
1 0.9%
0-1-0
Kawalec Ireneusz3
Robert Piotr2
1 3.4%
0-1-0
Bartoch Julia0
Remiszewska Natalia2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0