Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
39"31'Ber Artur3
Kowalski Piotr2
23"26'Darul Grzegorz1
Iwan Rafał3
21"17'Ber Artur2
Zierkiewicz Piotr1
20"45'Zierkiewicz Piotr2
Kucza Przemysław1
20"42'Ber Artur2
Kałędkiewicz Tomasz1
20"32'Darul Grzegorz0
Ber Artur3
19"23'Kucza Przemysław2
Bartyzel Artur1
18"41'Kałędkiewicz Tomasz2
Zubiel Wiesław0
17"57'Rembowiecki Arkadiusz1
Zierkiewicz Piotr2
17"56'Rembowiecki Arkadiusz2
Bartyzel Artur1
10"39'Kowalska Agata0
Wilas Kamila2
8"53'Chudyga Dorota0
Kowalska Agata2
8"08'Kozłowska Beata0
Wilas Kamila2
7"19'Kozłowska Beata0
Kowalska Agata2
7"11'Chudyga Dorota0
Kozłowska Beata2
5"55'Chudyga Dorota0
Wilas Kamila2
'Mach AnnaW
Piasecka Dorota2
'Piasecka DorotaW
Kowalska Agata2
'Piasecka DorotaW
Kozłowska Beata2
'Piasecka DorotaW
Chudyga Dorota2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Ber Artur85"12'
Kowalski Piotr64"04'
Kałędkiewicz Tomasz58"09'
Iwan Rafał56"26'
Zierkiewicz Piotr54"40'
Bartyzel Artur53"23'
Rembowiecki Arkadiusz53"12'
Darul Grzegorz53"06'
Kucza Przemysław50"42'
Rozestwiński Jacek49"55'
Kowalska Agata25"55'
Bram Kamila24"15'
Chudyga Dorota20"59'
Kozłowska Beata20"53'

Czas setów: 8 godz. 7 min 33 s

OPENDAMSKA

441 min 32 s

10"05'
1 set
Kałędkiewicz Tomasz2
Zubiel Wiesław0
8"15'
2 set
Darul Grzegorz0
Ber Artur3
8"08'
5 set
Ber Artur3
Kowalski Piotr2
7"06'
1 set
Rozestwiński Jacek0
Rembowiecki Arkadiusz2
6"59'
3 set
Ber Artur2
Kałędkiewicz Tomasz1
6"58'
2 set
Bartyzel Artur0
Iwan Rafał2
6"57'
1 set
Rozestwiński Jacek2
Stankowski Robert0
6"57'
2 set
Kałędkiewicz Tomasz2
Zubiel Wiesław0
6"48'
2 set
Rozestwiński Jacek0
Rembowiecki Arkadiusz2
6"46'
1 set
Ber Artur2
Zierkiewicz Piotr1

46 min 1 s

6"45'
1 set
Kowalska Agata0
Wilas Kamila2
4"56'
2 set
Kozłowska Beata0
Wilas Kamila2
4"22'
1 set
Chudyga Dorota0
Kowalska Agata2
4"21'
2 set
Chudyga Dorota0
Kowalska Agata2
3"53'
2 set
Kozłowska Beata0
Kowalska Agata2
3"49'
2 set
Kowalska Agata0
Wilas Kamila2
3"31'
2 set
Chudyga Dorota0
Kozłowska Beata2
3"19'
1 set
Chudyga Dorota0
Wilas Kamila2
2"54'
1 set
Chudyga Dorota0
Kozłowska Beata2
2"54'
1 set
Kozłowska Beata0
Wilas Kamila2

Małych punktów: 1772

OPENDAMSKA

1584

Ber Artur149
Kowalski Piotr119
Kałędkiewicz Tomasz111
Kucza Przemysław108
Zierkiewicz Piotr104
Iwan Rafał103
Darul Grzegorz102
Rembowiecki Arkadiusz94
Bartyzel Artur87
Parpura Michał84

188

Bram Kamila66
Kowalska Agata52
Kozłowska Beata46
Chudyga Dorota24

Wszystkich rozegranych setów: 104

OPENDAMSKA

92

12


Wszystkich rozegranych meczów: 44

OPENDAMSKA

38

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
10.82'
1 set
Stankowski Robert0
Zierkiewicz Piotr2
12.09'
1 set
Zubiel Wiesław0
Kowalski Piotr2
12.91'
2 set
Kruk Mateusz0
Kolasa Bartosz2
14.27'
2 set
Kałędkiewicz Tomasz2
Wilas Kamila0
14.64'
2 set
Mastalski Marcin2
Wilas Kamila1
15.64'
2 set
Kruk Mateusz0
Kucza Przemysław2
15.91'
2 set
Kolasa Bartosz2
Kozłowska Beata0
16.45'
1 set
Wilas Kamila2
Kruk Mateusz0
16.45'
1 set
Kałędkiewicz Tomasz2
Wilas Kamila0
16.82'
2 set
Stankowski Robert0
Zierkiewicz Piotr2
13.82'
2 set
Chudyga Dorota0
Wilas Kamila2
15.00'
1 set
Kozłowska Beata0
Kowalska Agata2
15.82'
1 set
Kozłowska Beata0
Wilas Kamila2
15.82'
1 set
Chudyga Dorota0
Kozłowska Beata2
18.09'
1 set
Chudyga Dorota0
Wilas Kamila2
19.18'
2 set
Chudyga Dorota0
Kozłowska Beata2
20.82'
2 set
Kowalska Agata0
Wilas Kamila2
21.18'
2 set
Kozłowska Beata0
Kowalska Agata2
23.73'
2 set
Chudyga Dorota0
Kowalska Agata2
23.82'
1 set
Chudyga Dorota0
Kowalska Agata2

Decyzji sędziowskich: 9 (0,5%)

Stroke 5
55,6%
Let 4
44,4%
Nolet 0
0%

OPEN
8 17,8%
4-4-0
Kałędkiewicz Tomasz2
Zubiel Wiesław0
1 2,4%
1-0-0
Parpura Michał0
Zubiel Wiesław2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0