Najdłuższy mecz

OPENJUNIOR OU13JUNIOR OU13 - EliminacjeJUNIOR OU15JUNIOR OU17
45"30'Jachimowicz Michał2
Rohun Patrick3
38"28'Żuchowicz Maciej3
Walczak Paweł2
34"46'Krzanik Jakub3
Diduch Michał2
33"50'Wirowski Jakub0
Jachimowicz Michał3
33"09'Diduch Michał2
Więcław Paweł1
31"45'Michałek Tomasz1
Szałajko Michał3
29"38'Diduch Michał3
Żukrowski Jakub1
28"28'Szałajko Michał1
Więcław Paweł3
24"32'Skocz Mariusz1
Rohun Patrick3
24"28'Vieira Joao1
Miliński Krystian3
16"35'Breczko Bartłomiej0
Krysiak Karol3
14"21'Dzido Tymoteusz0
Krysiak Karol3
11"57'Solik Szymon0
Dzido Tymoteusz3
11"14'Breczko Bartłomiej3
Solik Szymon0
9"31'Wanat Andrzej0
Krysiak Karol3
4"27'Sieradzan WojciechW
Solik Szymon3
'Dzido Tymoteusz3
Q 2W
'Q 1W
Breczko Bartłomiej3
18"58'Bodziarczyk Kacper1
Michorek Jan3
14"10'Wypychowski Bartosz3
Lukoszek Karolina0
13"18'Bodziarczyk Kacper3
Lukoszek Karolina0
11"08'Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
9"42'Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
'Widomski Igor2
Suchocki IgnacyW
'Sęk WiktoriaW
Wiechecki Mikołaj2
'Sęk Wiktoria2
Suchocki IgnacyW
'Sęk WiktoriaW
Widomski Igor2
'Wiechecki Mikołaj2
Juszkiewicz KarolW
'Wiechecki Mikołaj2
Suchocki IgnacyW
'Brzozowski Maciej2
Juszkiewicz KarolW
'Brzozowski Maciej2
Sęk WiktoriaW
'Lichota Jakub2
Widomski Igor1
'Brzozowski Maciej2
Grzech-Leśniak Zuzanna0
'Widomski Igor2
Grzech-Leśniak Zuzanna0
'Sysło Sebastian2
Grzech-Leśniak Zuzanna0
'Lichota Jakub2
Grzech-Leśniak Zuzanna0
'Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
'Brzozowski Maciej1
Widomski Igor2
'Brzozowski Maciej2
Sysło Sebastian0
'Brzozowski Maciej2
Lichota Jakub0
'Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2

Najdłużej na korcie

OPENJUNIOR OU13JUNIOR OU13 - EliminacjeJUNIOR OU15
Diduch Michał108"18'
Jachimowicz Michał92"34'
Żuchowicz Maciej89"32'
Rohun Patrick88"08'
Wirowski Jakub86"37'
Majcher Mateusz81"48'
Więcław Paweł80"10'
Krzanik Jakub72"45'
Szałajko Michał71"59'
Żukrowski Jakub71"14'
Krysiak Karol33"10'
Dzido Tymoteusz23"34'
Solik Szymon23"17'
Breczko Bartłomiej20"12'
Wanat Andrzej8"16'
Sieradzan Wojciech4"25'
Bodziarczyk Kacper26"07'
Lukoszek Karolina23"55'
Michorek Jan15"24'
Wypychowski Bartosz13"12'
Wiechecki Mikołaj17"26'
Brzozowski Maciej9"32'
Widomski Igor7"54'

Czas setów: 13 godz. 24 min 44 s

OPENJUNIOR OU13JUNIOR OU13 - EliminacjeJUNIOR OU15

691 min 32 s

14"29'
3 set
Wirowski Jakub0
Jachimowicz Michał3
13"11'
2 set
Więcław Paweł0
Majcher Mateusz2
12"22'
3 set
Żuchowicz Maciej1
Żukrowski Jakub2
12"15'
1 set
Diduch Michał3
Miller Piotr0
12"04'
5 set
Jachimowicz Michał2
Rohun Patrick3
11"44'
2 set
Diduch Michał2
Więcław Paweł1
10"32'
1 set
Jachimowicz Michał2
Rohun Patrick3
9"52'
3 set
Diduch Michał2
Więcław Paweł1
9"26'
1 set
Wirowski Jakub0
Jachimowicz Michał3
9"00'
2 set
Skocz Mariusz1
Rohun Patrick3

56 min 27 s

4"34'
1 set
Breczko Bartłomiej0
Krysiak Karol3
4"19'
3 set
Dzido Tymoteusz0
Krysiak Karol3
4"19'
1 set
Sieradzan WojciechW
Solik Szymon3
4"16'
2 set
Dzido Tymoteusz0
Krysiak Karol3
4"03'
3 set
Breczko Bartłomiej0
Krysiak Karol3
4"02'
1 set
Solik Szymon0
Dzido Tymoteusz3
3"55'
1 set
Dzido Tymoteusz0
Krysiak Karol3
3"47'
2 set
Breczko Bartłomiej0
Krysiak Karol3
3"38'
3 set
Solik Szymon0
Dzido Tymoteusz3
3"24'
2 set
Solik Szymon0
Dzido Tymoteusz3

39 min 19 s

6"21'
1 set
Bodziarczyk Kacper3
Lukoszek Karolina0
4"54'
4 set
Bodziarczyk Kacper1
Michorek Jan3
4"48'
2 set
Wypychowski Bartosz3
Lukoszek Karolina0
4"33'
3 set
Wypychowski Bartosz3
Lukoszek Karolina0
4"28'
2 set
Bodziarczyk Kacper1
Michorek Jan3
3"51'
1 set
Wypychowski Bartosz3
Lukoszek Karolina0
3"03'
1 set
Bodziarczyk Kacper1
Michorek Jan3
2"59'
3 set
Bodziarczyk Kacper1
Michorek Jan3
2"12'
3 set
Bodziarczyk Kacper3
Lukoszek Karolina0
2"10'
2 set
Bodziarczyk Kacper3
Lukoszek Karolina0

17 min 26 s

5"53'
1 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
4"40'
2 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
3"39'
2 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
3"14'
1 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2

Małych punktów: 3275

OPENJUNIOR OU13JUNIOR OU13 - EliminacjeJUNIOR OU15JUNIOR OU17

2249

Żuchowicz Maciej162
Rohun Patrick161
Wirowski Jakub156
Majcher Mateusz156
Diduch Michał152
Jachimowicz Michał151
Krzanik Jakub129
Miliński Krystian129
Walczak Paweł118
Więcław Paweł111

267

Krysiak Karol99
Solik Szymon55
Dzido Tymoteusz54
Breczko Bartłomiej51
Wanat Andrzej8
Sieradzan Wojciech0

180

Bodziarczyk Kacper63
Michorek Jan43
Lukoszek Karolina39
Wypychowski Bartosz35

69

Wiechecki Mikołaj45
Brzozowski Maciej13
Widomski Igor11

510

Wiechecki Mikołaj111
Lichota Jakub105
Widomski Igor99
Brzozowski Maciej98
Sysło Sebastian83
Grzech-Leśniak Zuzanna14

Wszystkich rozegranych setów: 189

OPENJUNIOR OU13JUNIOR OU13 - EliminacjeJUNIOR OU15JUNIOR OU17

125

18

10

4

32


Wszystkich rozegranych meczów: 68

OPENJUNIOR OU13JUNIOR OU13 - EliminacjeJUNIOR OU15JUNIOR OU17

42

5

3

3

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIOR OU13JUNIOR OU13 - EliminacjeJUNIOR OU15
11.82'
1 set
Więcław Paweł0
Rohun Patrick3
12.91'
3 set
Diduch Michał3
Miller Piotr0
12.91'
3 set
Jachimowicz Michał3
Chojnacki Piotr0
14.27'
1 set
Jachimowicz Michał3
Chojnacki Piotr0
17.36'
2 set
Walczak Paweł2
Miller Piotr0
17.45'
1 set
Żuchowicz Maciej1
Żukrowski Jakub2
17.82'
1 set
Wojszel Paweł2
Vieira Joao0
17.91'
1 set
Wojszel Paweł2
Żukrowski Jakub1
18.00'
3 set
Żukrowski Jakub1
Skocz Mariusz2
18.00'
1 set
Żuchowicz Maciej2
Szałajko Michał0
0.27'
2 set
Sieradzan WojciechW
Solik Szymon3
0.27'
3 set
Sieradzan WojciechW
Solik Szymon3
11.82'
2 set
Breczko Bartłomiej3
Solik Szymon0
13.00'
1 set
Wanat Andrzej0
Krysiak Karol3
14.82'
2 set
Wanat Andrzej0
Krysiak Karol3
15.09'
1 set
Breczko Bartłomiej3
Solik Szymon0
15.64'
3 set
Breczko Bartłomiej3
Solik Szymon0
17.27'
3 set
Wanat Andrzej0
Krysiak Karol3
18.55'
2 set
Solik Szymon0
Dzido Tymoteusz3
19.82'
3 set
Solik Szymon0
Dzido Tymoteusz3
11.82'
2 set
Bodziarczyk Kacper3
Lukoszek Karolina0
12.00'
3 set
Bodziarczyk Kacper3
Lukoszek Karolina0
16.27'
3 set
Bodziarczyk Kacper1
Michorek Jan3
16.64'
1 set
Bodziarczyk Kacper1
Michorek Jan3
21.00'
1 set
Wypychowski Bartosz3
Lukoszek Karolina0
22.15'
2 set
Wypychowski Bartosz3
Lukoszek Karolina0
24.36'
2 set
Bodziarczyk Kacper1
Michorek Jan3
24.50'
4 set
Bodziarczyk Kacper1
Michorek Jan3
24.82'
3 set
Wypychowski Bartosz3
Lukoszek Karolina0
26.18'
2 set
Wypychowski Bartosz3
Lukoszek Karolina0
17.64'
1 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
19.91'
2 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
25.45'
2 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
29.42'
1 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2

Decyzji sędziowskich: 13 (0,5%)

Stroke 4
30,8%
Let 7
53,8%
Nolet 2
15,4%

OPEN
6 11,3%
2-3-1
Wirowski Jakub3
Godula Maciej0
3 8,8%
1-2-0
Godula Maciej2
Chojnacki Piotr0
2 3,6%
1-1-0
Majcher Mateusz3
Wojszel Paweł0
1 1,1%
0-0-1
Jachimowicz Michał2
Rohun Patrick3
1 3%
0-1-0
Wojszel Paweł2
Vieira Joao0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0