Kahuna Cup kat.C 300+ vol. 3 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
11 Wójtowicz KamilPotwierdzony Warszawa 1074 1
8 Bystrzejewski AndrzejPotwierdzony Białystok 957 2
13 Dymel KrzysztofPotwierdzony Warszawa 1182 3
1 Pietrzak PiotrPotwierdzony Lublin 479 4
2 Andrzejczyk AdrianPotwierdzony Warszawa 486 5
4 Podleś DawidPotwierdzony 555 6
3 Kołodziejczyk MarcinPotwierdzony Warszawa 554 7
6 Tadeusz MarcinPotwierdzony Konin 802 8
5 Olczak MateuszPotwierdzony Piaseczno 578 9
14 Janiak TomaszPotwierdzony Warszawa 1413 10
7 Kocieł PawełPotwierdzony Łańcut 901 11
12 Sztyber JakubPotwierdzony Ząbki 1153 12
9 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 966 13
10 Roś AdamPotwierdzony Warszawa 996 14
28 Żdanuk WojciechPotwierdzony Warszawa 15
27 Łabuś MarcinPotwierdzony Warszawa 16
31 Busłowski PatrykPotwierdzony Białystok 17
23 Sołtys PrzemysławPotwierdzony Warszawa 2790 18
18 Antoniewicz MichałPotwierdzony 1659 19
19 Jankowski PawełPotwierdzony Radom 1881 20
30 Ostrowski PiotrPotwierdzony Łoziska 21
25 Grzesiński MateuszPotwierdzony Warszawa 3169 22
26 Kowieski AdamPotwierdzony Warszawa 23
24 Rutkowski PiotrPotwierdzony Warszawa 3130 24
17 Leszczyński StanisławPotwierdzony Warszawa 1616 25
16 Rutkowski KrzysztofPotwierdzony Warszawa 26
15 Zasadzki PiotrPotwierdzony Warszawa 1564 27
21 Choiński MaciejPotwierdzony Żyrardów 2461 28
22 Kozielewicz PawełPotwierdzony Grodzisk Mazowiecki 2539 29
32 Łopaciuk PiotrPotwierdzony Siedlce 30
20 Krzemińska OlgaPotwierdzony Warszawa 2140 31
29 Nitka JacekPotwierdzony Warszawa 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-02-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pietrzak Piotr
2
  12:10  9:11  11:3
Antoniewicz Michał
1
Leszczyński Stanisław
1
  2:11  11:6  10:12
Janiak Tomasz
2
Skonieczny Mateusz
2
  11:4  11:1
Nitka Jacek
0
Rutkowski Piotr
0
  6:11  1:11
Tadeusz Marcin
2
Bystrzejewski Andrzej
2
  11:8  11:4
Busłowski Patryk
0
Łopaciuk Piotr
0
  2:11  1:11
Sztyber Jakub
2
Zasadzki Piotr
0
  6:11  5:11
Łabuś Marcin
2
Ostrowski Piotr
0
  8:11  4:11
Podleś Dawid
2
Kołodziejczyk Marcin
2
  6:11  11:5  13:11
Sołtys Przemysław
1
Choiński Maciej
0
  4:11  0:11
Roś Adam
2
Wójtowicz Kamil
2
  11:3  11:3
Grzesiński Mateusz
0
Kozielewicz Paweł
0
  1:11  4:11
Olczak Mateusz
2
Kocieł Paweł
2
  11:5  11:1
Kowieski Adam
0
Krzemińska Olga
0
  3:11  10:12
Dymel Krzysztof
2
Rutkowski Krzysztof
0
  7:11  10:12
Żdanuk Wojciech
2
Jankowski Paweł
0
  5:11  3:11
Andrzejczyk Adrian
2
Pietrzak Piotr
2
  11:8  8:11  11:7
Janiak Tomasz
1
Skonieczny Mateusz
1
  11:6  9:11  9:11
Tadeusz Marcin
2
Bystrzejewski Andrzej
2
  11:4  11:6
Sztyber Jakub
0
Łabuś Marcin
0
  6:11  2:11
Podleś Dawid
2
Kołodziejczyk Marcin
2
  11:7  11:4
Roś Adam
0
Wójtowicz Kamil
2
  11:3  11:6
Olczak Mateusz
0
Kocieł Paweł
0
  7:11  5:11
Dymel Krzysztof
2
Żdanuk Wojciech
0
  4:11  2:11
Andrzejczyk Adrian
2
Pietrzak Piotr
2
  11:9  11:3
Tadeusz Marcin
0
Bystrzejewski Andrzej
2
  14:12  11:7
Podleś Dawid
0
Kołodziejczyk Marcin
0
  4:11  6:11
Wójtowicz Kamil
2
Dymel Krzysztof
2
  11:7  13:11
Andrzejczyk Adrian
0
Pietrzak Piotr
1
  7:11  4:11  11:6  3:11
Bystrzejewski Andrzej
3
Wójtowicz Kamil
3
  11:7  11:2  11:8
Dymel Krzysztof
0
Bystrzejewski Andrzej
0
  11:13  4:11  7:11
Wójtowicz Kamil
3
Wójtowicz Kamil
Miejsca 3 - 4
Pietrzak Piotr
1
  11:8  3:11  8:11
Dymel Krzysztof
2
Dymel Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Tadeusz Marcin
0
  3:11  0:11
Podleś Dawid
2
Kołodziejczyk Marcin
0
  5:11  9:11
Andrzejczyk Adrian
2
Podleś Dawid
1
  1:11  11:7  6:11
Andrzejczyk Adrian
2
Andrzejczyk Adrian
Miejsca 7 - 8
Tadeusz Marcin
1
  9:11  11:5  9:11
Kołodziejczyk Marcin
2
Kołodziejczyk Marcin
Miejsca 9 - 16
Janiak Tomasz
2
  11:3  11:0
Skonieczny Mateusz
0
Sztyber Jakub
2
  11:8  11:5
Łabuś Marcin
0
Roś Adam
0
  7:11  9:11
Olczak Mateusz
2
Kocieł Paweł
2
  11:2  11:8
Żdanuk Wojciech
0
Janiak Tomasz
2
  11:3  11:9
Sztyber Jakub
0
Olczak Mateusz
2
  11:13  11:9  11:4
Kocieł Paweł
1
Janiak Tomasz
1
  5:11  11:2  7:11
Olczak Mateusz
2
Olczak Mateusz
Miejsca 11 - 12
Sztyber Jakub
W
WALKOVER
Kocieł Paweł
2
Kocieł Paweł
Miejsca 13 - 16
Skonieczny Mateusz
2
  11:4  9:11  11:3
Łabuś Marcin
1
Roś Adam
2
  11:9  6:11  12:10
Żdanuk Wojciech
1
Skonieczny Mateusz
2
WALKOVER
Roś Adam
W
Skonieczny Mateusz
Miejsca 15 - 16
Łabuś Marcin
0
  2:11  7:11
Żdanuk Wojciech
2
Żdanuk Wojciech
Miejsca 17 - 32
Antoniewicz Michał
2
  6:11  11:8  11:0
Leszczyński Stanisław
1
Nitka Jacek
1
  11:5  7:11  9:11
Rutkowski Piotr
2
Busłowski Patryk
2
  11:7  11:2
Łopaciuk Piotr
0
Zasadzki Piotr
0
  6:11  1:11
Ostrowski Piotr
2
Sołtys Przemysław
2
  11:9  11:0
Choiński Maciej
0
Grzesiński Mateusz
2
  11:7  12:10
Kozielewicz Paweł
0
Kowieski Adam
2
  11:6  11:9
Krzemińska Olga
0
Rutkowski Krzysztof
0
  10:12  9:11
Jankowski Paweł
2
Antoniewicz Michał
2
  11:5  11:2
Rutkowski Piotr
0
Busłowski Patryk
2
  11:5  11:6
Ostrowski Piotr
0
Sołtys Przemysław
2
  11:6  11:6
Grzesiński Mateusz
0
Kowieski Adam
1
  11:9  7:11  3:11
Jankowski Paweł
2
Antoniewicz Michał
0
  6:11  2:11
Busłowski Patryk
2
Sołtys Przemysław
2
  11:9  11:8
Jankowski Paweł
0
Busłowski Patryk
2
  8:11  11:7  11:6
Sołtys Przemysław
1
Busłowski Patryk
Miejsca 19 - 20
Antoniewicz Michał
2
  3:11  12:10  11:8
Jankowski Paweł
1
Antoniewicz Michał
Miejsca 21 - 24
Rutkowski Piotr
0
  0:11  0:11
Ostrowski Piotr
2
Grzesiński Mateusz
2
  11:9  11:7
Kowieski Adam
0
Ostrowski Piotr
2
  11:6  13:15  11:7
Grzesiński Mateusz
1
Ostrowski Piotr
Miejsca 23 - 24
Rutkowski Piotr
0
  6:11  5:11
Kowieski Adam
2
Kowieski Adam
Miejsca 25 - 32
Leszczyński Stanisław
2
  11:5  10:12  11:5
Nitka Jacek
1
Łopaciuk Piotr
1
  9:11  11:8  7:11
Zasadzki Piotr
2
Choiński Maciej
2
  8:11  11:9  12:10
Kozielewicz Paweł
1
Krzemińska Olga
1
  13:11  6:11  9:11
Rutkowski Krzysztof
2
Leszczyński Stanisław
2
  11:5  11:1
Zasadzki Piotr
0
Choiński Maciej
0
  2:11  7:11
Rutkowski Krzysztof
2
Leszczyński Stanisław
2
  11:7  11:3
Rutkowski Krzysztof
0
Leszczyński Stanisław
Miejsca 27 - 28
Zasadzki Piotr
2
  7:11  11:7  11:7
Choiński Maciej
1
Zasadzki Piotr
Miejsca 29 - 32
Nitka Jacek
0
  10:12  1:11
Łopaciuk Piotr
2
Kozielewicz Paweł
2
  11:7  6:11  13:11
Krzemińska Olga
1
Łopaciuk Piotr
0
  8:11  7:11
Kozielewicz Paweł
2
Kozielewicz Paweł
Miejsca 31 - 32
Nitka Jacek
W
WALKOVER
Krzemińska Olga
2
Krzemińska Olga
Stan na: 01:42:18 25-02-2018