Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU 13GU 15
184"56'Sapierzyński Robert1
Cieślik Rafał2
25"14'Giemza Mikołaj3
Teichert Michał1
24"42'Leżuch Grzegorz0
Teichert Michał3
24"30'Pędzik Grzegorz2
Obara Adam1
24"10'Urbański Krzysztof1
Krysiak Grzegorz2
21"05'Cieślik Rafał1
Leżuch Grzegorz3
19"12'Zielak Jarosław1
Sanz Blanco Enrique2
18"48'Karpeta Sebastian1
Pawlik Artur2
17"52'Pędzik Grzegorz2
Siatkowski Paweł0
17"28'Urbański Krzysztof2
Gredka Norbert1
15"51'Kibortt Anna3
Świetlik Martyna1
10"45'Świetlik Martyna0
Trendak Olga3
10"41'Kibortt Anna0
Trendak Olga3
9"51'Świerczyńska Monika3
Trendak Olga0
6"56'Świerczyńska Monika3
Świetlik Martyna0
6"22'Świerczyńska Monika3
Kibortt Anna0
3"17'Świerczyńska Monika0
Osóbka Magdalena3
'Osóbka MagdalenaW
Świetlik Martyna3
'Kibortt Anna3
Osóbka MagdalenaW
'Osóbka MagdalenaW
Trendak Olga3
28"10'Olesiński Stanisław3
Tracz Krzysztof2
20"22'Hajnrych Maksym1
Olesiński Stanisław3
18"41'Hajnrych Maksym1
Tracz Krzysztof3
13"00'Dziopa Wojciech0
Olesiński Stanisław3
12"33'Dziopa Wojciech0
Tracz Krzysztof3
10"54'Hajnrych Maksym3
Dziopa Wojciech0
33'Spadło Milan0
Tracz Krzysztof3
21'Dziopa Wojciech3
Spadło Milan0
20'Hajnrych Maksym3
Spadło Milan0
16'Spadło Milan0
Olesiński Stanisław3
31"51'Sęk Wiktoria2
Nowak Aleksandra3
30"39'Stachurska Maria2
Nowak Aleksandra3
30"35'Stachurska Maria2
Sęk Wiktoria3
25"19'Ziółkowska Hanna1
Stachurska Maria3
25"14'Ziółkowska Hanna3
Nowak Aleksandra1
16"22'Ziółkowska Hanna0
Sęk Wiktoria3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU 13GU 15
Urbański Krzysztof65"46'
Wróbel Waldemar65"17'
Pędzik Grzegorz64"30'
Sapierzyński Robert61"13'
Teichert Michał60"12'
Karpeta Sebastian58"49'
Leżuch Grzegorz57"20'
Obara Adam56"57'
Sanz Blanco Enrique56"33'
Kowal Michał50"20'
Świetlik Martyna29"20'
Kibortt Anna27"47'
Trendak Olga26"02'
Świerczyńska Monika21"33'
Osóbka Magdalena36'
Olesiński Stanisław50"46'
Tracz Krzysztof47"59'
Hajnrych Maksym39"07'
Dziopa Wojcicech30"32'
Spadło Milan1"18'
Nowak Aleksandra64"37'
Stachurska Maria62"45'
Sęk Wiktoria57"29'
Ziółkowska Hanna49"39'

Czas setów: 13 godz. 20 min 40 s

OPENDAMSKAOU 13GU 15

543 min 34 s

10"07'
2 set
Zielak Jarosław0
Wróbel Waldemar2
9"24'
2 set
Wróbel Waldemar2
Siatkowski Paweł0
9"06'
1 set
Leżuch Grzegorz0
Teichert Michał3
8"53'
2 set
Pędzik Grzegorz2
Obara Adam1
8"50'
2 set
Obara Adam0
Kowal Michał2
8"32'
3 set
Cieślik Rafał1
Leżuch Grzegorz3
8"30'
2 set
Urbański Krzysztof1
Krysiak Grzegorz2
8"02'
1 set
Giemza Mikołaj3
Teichert Michał1
8"02'
2 set
Wróbel Waldemar0
Sapierzyński Robert2
8"00'
2 set
Sapierzyński Robert2
Kowal Michał0

55 min

5"54'
1 set
Świetlik Martyna0
Trendak Olga3
5"54'
1 set
Kibortt Anna3
Świetlik Martyna1
5"28'
2 set
Świerczyńska Monika3
Trendak Olga0
4"14'
2 set
Kibortt Anna0
Trendak Olga3
4"08'
2 set
Kibortt Anna3
Świetlik Martyna1
3"50'
1 set
Kibortt Anna0
Trendak Olga3
3"33'
2 set
Świetlik Martyna0
Trendak Olga3
3"29'
2 set
Świerczyńska Monika3
Kibortt Anna0
3"19'
1 set
Świerczyńska Monika3
Świetlik Martyna0
2"56'
2 set
Świerczyńska Monika3
Świetlik Martyna0

84 min 51 s

5"50'
1 set
Olesiński Stanisław3
Tracz Krzysztof2
5"43'
2 set
Olesiński Stanisław3
Tracz Krzysztof2
4"46'
2 set
Dziopa Wojciech0
Olesiński Stanisław3
4"44'
3 set
Hajnrych Maksym1
Olesiński Stanisław3
4"21'
2 set
Hajnrych Maksym1
Olesiński Stanisław3
4"14'
3 set
Hajnrych Maksym1
Tracz Krzysztof3
4"05'
5 set
Olesiński Stanisław3
Tracz Krzysztof2
4"01'
1 set
Dziopa Wojciech0
Olesiński Stanisław3
3"50'
4 set
Hajnrych Maksym1
Olesiński Stanisław3
3"47'
3 set
Olesiński Stanisław3
Tracz Krzysztof2

117 min 15 s

6"16'
5 set
Sęk Wiktoria2
Nowak Aleksandra3
5"39'
4 set
Ziółkowska Hanna3
Nowak Aleksandra1
5"17'
3 set
Ziółkowska Hanna1
Stachurska Maria3
5"15'
4 set
Stachurska Maria2
Nowak Aleksandra3
5"02'
1 set
Ziółkowska Hanna1
Stachurska Maria3
5"00'
4 set
Sęk Wiktoria2
Nowak Aleksandra3
4"58'
2 set
Stachurska Maria2
Nowak Aleksandra3
4"52'
3 set
Stachurska Maria2
Sęk Wiktoria3
4"43'
3 set
Ziółkowska Hanna3
Nowak Aleksandra1
4"37'
4 set
Ziółkowska Hanna1
Stachurska Maria3

Małych punktów: 3296

OPENDAMSKAOU 13GU 15

1868

Sapierzyński Robert115
Teichert Michał112
Urbański Krzysztof112
Sanz Blanco Enrique109
Leżuch Grzegorz108
Wróbel Waldemar104
Pędzik Grzegorz102
Pawlik Artur101
Cieślik Rafał99
Giemza Mikołaj96

356

Świerczyńska Monika112
Trendak Olga81
Kibortt Anna71
Świetlik Martyna59
Osóbka Magdalena33

567

Olesiński Stanisław169
Tracz Krzysztof161
Hajnrych Maksym126
Dziopa Wojcicech73
Spadło Milan38

505

Nowak Aleksandra146
Sęk Wiktoria137
Stachurska Maria125
Ziółkowska Hanna97

Wszystkich rozegranych setów: 193

OPENDAMSKAOU 13GU 15

110

23

34

26


Wszystkich rozegranych meczów: 69

OPENDAMSKAOU 13GU 15

46

7

10

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU 13GU 15
0.45'
3 set
Pawłowski Łukasz0
Gredka Norbert3
4.55'
3 set
Sapierzyński Robert1
Cieślik Rafał2
14.64'
1 set
Gredka Norbert0
Teichert Michał2
14.64'
2 set
Nalepa Piotr0
Misiuda Karol2
15.82'
1 set
Krysiak Grzegorz0
Cieślik Rafał2
15.91'
3 set
Urbański Krzysztof2
Nalepa Piotr1
16.91'
2 set
Pawlik Artur2
Gredka Norbert0
17.58'
1 set
Urbański Krzysztof2
Nalepa Piotr1
18.18'
2 set
Gredka Norbert0
Teichert Michał2
19.55'
1 set
Kusiak Michał0
Kołodziej Marcin2
0.45'
3 set
Świetlik Martyna0
Trendak Olga3
0.64'
3 set
Świerczyńska Monika3
Kibortt Anna0
1.18'
3 set
Kibortt Anna0
Trendak Olga3
1.36'
3 set
Świerczyńska Monika3
Trendak Olga0
1.45'
3 set
Świerczyńska Monika3
Świetlik Martyna0
2.00'
4 set
Kibortt Anna3
Świetlik Martyna1
4.73'
4 set
Świerczyńska Monika0
Osóbka Magdalena3
5.18'
2 set
Świerczyńska Monika0
Osóbka Magdalena3
6.18'
3 set
Świerczyńska Monika0
Osóbka Magdalena3
13.64'
1 set
Świerczyńska Monika3
Trendak Olga0
0.27'
2 set
Spadło Milan0
Tracz Krzysztof3
0.36'
3 set
Spadło Milan0
Olesiński Stanisław3
0.36'
3 set
Spadło Milan0
Tracz Krzysztof3
0.36'
2 set
Spadło Milan0
Olesiński Stanisław3
0.36'
1 set
Spadło Milan0
Olesiński Stanisław3
0.45'
1 set
Hajnrych Maksym3
Spadło Milan0
0.45'
2 set
Dziopa Wojciech3
Spadło Milan0
0.55'
1 set
Dziopa Wojciech3
Spadło Milan0
0.55'
3 set
Hajnrych Maksym3
Spadło Milan0
0.55'
3 set
Dziopa Wojciech3
Spadło Milan0
19.18'
5 set
Stachurska Maria2
Nowak Aleksandra3
19.91'
3 set
Ziółkowska Hanna0
Sęk Wiktoria3
21.18'
5 set
Stachurska Maria2
Sęk Wiktoria3
21.36'
1 set
Ziółkowska Hanna0
Sęk Wiktoria3
21.45'
1 set
Stachurska Maria2
Nowak Aleksandra3
21.82'
1 set
Ziółkowska Hanna3
Nowak Aleksandra1
22.09'
2 set
Ziółkowska Hanna3
Nowak Aleksandra1
22.73'
4 set
Stachurska Maria2
Sęk Wiktoria3
22.82'
2 set
Stachurska Maria2
Sęk Wiktoria3
22.91'
1 set
Sęk Wiktoria2
Nowak Aleksandra3

Decyzji sędziowskich: 64 (1,9%)

Stroke 17
26,6%
Let 32
50%
Nolet 15
23,4%

OPENDAMSKA
12 16%
3-9-0
Sapierzyński Robert1
Cieślik Rafał2
6 9,7%
3-3-0
Leżuch Grzegorz0
Teichert Michał3
2 4,7%
0-2-0
Sapierzyński Robert2
Kowal Michał0
1 2,6%
0-0-1
Wróbel Waldemar2
Krysiak Grzegorz0
43 44,3%
11-18-14
Świerczyńska Monika0
Osóbka Magdalena3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0