Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17
50"55'Nowisz Wojciech2
Kondratowicz Łukasz3
46"04'Michalczuk Paweł3
Soszka Stefan2
44"32'Królewski Edward2
Daniluk Rafał3
38"36'Teichert Michał3
Daniluk Rafał1
31"04'Busłowski Leszek2
Soszka Stefan1
30"17'Popko Łukasz1
Teichert Michał3
25"13'Włodarczyk Szymon0
Popko Łukasz3
23"57'Janowicz Marek1
Królewski Edward3
23"50'Szymczak Marcin1
Michalczuk Paweł2
23"47'Skorupski Adam2
Piekarski Michał1
25"43'Świerczyńska Monika3
Bogdanowicz Katarzyna0
18"09'Dąbrowska Iwona0
Bogdanowicz Katarzyna3
15"50'Soszka Aleksandra2
Popko Aleksandra1
14"14'Popko Kinga1
Gawryluk Monika2
12"01'Świerczyńska Monika3
Kozak Agata0
11"06'Gawryluk Monika0
Bogdanowicz Katarzyna2
10"48'Królewska Elżbieta2
Gawryluk Monika0
10"26'Jabłońska Aneta0
Daniluk Monika2
10"11'Królewska Elżbieta2
Klim Anna0
9"56'Klim Anna2
Popko Kinga0
26"59'Kuźmicki Nataniel1
Kuźmicki Jeremiasz2
18"35'Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
15"42'Kuźmicki Jeremiasz1
Nos Julia2
13"41'Kuźmicki Nataniel1
Nos Julia2
13"15'Jackowski Franciszek1
Popko Aleksandra2
12"31'Kuźmicki Nataniel0
Jackowski Franciszek2
10"17'Jackowski Franciszek2
Nos Julia0
10"16'Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
10"02'Kuźmicki Nataniel2
Jeleniewski Bartosz0
9"06'Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
31"02'Tomczyk Konrad3
Jatel Filip2
30"01'Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid2
24"51'Jatel Filip2
Krutul Dawid3
10"27'Tomczyk Konrad3
Sawicka Katarzyna0
8"44'Jatel Filip3
Sawicka Katarzyna0
6"58'Krutul Dawid3
Sawicka Katarzyna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17
Teichert Michał112"31'
Daniluk Rafał110"12'
Soszka Stefan107"46'
Nowisz Wojciech100"05'
Kondratowicz Łukasz96"42'
Busłowski Leszek86"28'
Skorupski Adam84"28'
Michalczuk Paweł83"06'
Szymczak Marcin79"11'
Królewski Edward78"14'
Bogdanowicz Katarzyna51"55'
Gawryluk Monika38"59'
Świerczyńska Monika38"43'
Popko Aleksandra37"08'
Soszka Aleksandra35"47'
Popko Kinga35"19'
Dąbrowska Iwona34"55'
Królewska Elżbieta34"11'
Klim Anna32"40'
Kozak Agata30"53'
Kuźmicki Nataniel79"20'
Jackowski Franciszek63"13'
Kuźmicki Jeremiasz62"04'
Nos Julia59"51'
Popko Aleksandra48"37'
Jeleniewski Bartosz47"55'
Kragiel Cyprian Błażej42"22'
Tomczyk Konrad60"12'
Jatel Filip55"28'
Krutul Dawid51"53'
Sawicka Katarzyna25"35'

Czas setów: 29 godz. 36 min 22 s

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17

1229 min 52 s

11"33'
5 set
Nowisz Wojciech2
Kondratowicz Łukasz3
11"29'
4 set
Teichert Michał3
Daniluk Rafał1
11"07'
2 set
Włodarczyk Szymon0
Popko Łukasz3
10"55'
5 set
Królewski Edward2
Daniluk Rafał3
10"37'
4 set
Nowisz Wojciech2
Kondratowicz Łukasz3
9"46'
3 set
Teichert Michał3
Daniluk Rafał1
9"37'
1 set
Busłowski Leszek2
Soszka Stefan1
9"29'
3 set
Nowisz Wojciech2
Kondratowicz Łukasz3
9"13'
1 set
Michalczuk Paweł3
Soszka Stefan2
9"08'
3 set
Busłowski Leszek2
Soszka Stefan1

248 min 15 s

8"13'
3 set
Świerczyńska Monika3
Bogdanowicz Katarzyna0
7"10'
1 set
Świerczyńska Monika3
Bogdanowicz Katarzyna0
7"09'
2 set
Świerczyńska Monika3
Bogdanowicz Katarzyna0
6"20'
1 set
Gawryluk Monika0
Bogdanowicz Katarzyna2
5"58'
1 set
Dąbrowska Iwona0
Bogdanowicz Katarzyna3
5"49'
1 set
Sawicka Katarzyna0
Rynkowska Magdalena2
5"39'
1 set
Klim Anna2
Popko Kinga0
5"15'
1 set
Soszka Aleksandra2
Popko Aleksandra1
5"08'
1 set
Jabłońska Aneta0
Daniluk Monika2
5"03'
2 set
Królewska Elżbieta2
Gawryluk Monika0

201 min 41 s

11"48'
2 set
Kuźmicki Nataniel1
Kuźmicki Jeremiasz2
9"32'
1 set
Kuźmicki Nataniel1
Kuźmicki Jeremiasz2
7"46'
2 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
6"38'
1 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
6"28'
3 set
Kuźmicki Jeremiasz1
Nos Julia2
6"11'
2 set
Kuźmicki Nataniel0
Jackowski Franciszek2
6"05'
1 set
Nos Julia0
Popko Aleksandra2
5"50'
1 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
5"48'
1 set
Kuźmicki Nataniel2
Jeleniewski Bartosz0
5"37'
1 set
Jackowski Franciszek2
Nos Julia0

96 min 34 s

7"16'
1 set
Tomczyk Konrad3
Jatel Filip2
6"27'
4 set
Tomczyk Konrad3
Jatel Filip2
5"54'
2 set
Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid2
5"35'
5 set
Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid2
5"25'
4 set
Jatel Filip2
Krutul Dawid3
4"49'
4 set
Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid2
4"46'
1 set
Jatel Filip2
Krutul Dawid3
4"43'
3 set
Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid2
4"33'
5 set
Tomczyk Konrad3
Jatel Filip2
4"18'
3 set
Jatel Filip2
Krutul Dawid3

Małych punktów: 6846

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17

4632

Teichert Michał193
Nowisz Wojciech187
Kondratowicz Łukasz169
Daniluk Rafał163
Soszka Stefan158
Busłowski Leszek152
Michalczuk Paweł144
Szymczak Marcin143
Ginter Jakub139
Skorupski Adam136

1010

Bogdanowicz Katarzyna105
Dąbrowska Iwona92
Świerczyńska Monika90
Klim Anna80
Popko Kinga78
Królewska Elżbieta76
Popko Aleksandra75
Gawryluk Monika69
Kozak Agata67
Soszka Aleksandra67

801

Jackowski Franciszek146
Popko Aleksandra141
Kuźmicki Nataniel136
Nos Julia126
Jeleniewski Bartosz104
Kuźmicki Jeremiasz96
Kragiel Cyprian Błażej52

403

Tomczyk Konrad134
Krutul Dawid127
Jatel Filip116
Sawicka Katarzyna26

Wszystkich rozegranych setów: 409

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17

276

62

47

24


Wszystkich rozegranych meczów: 172

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17

117

28

21

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17
0.73'
1 set
Krutul Dawid0
Królewski Edward2
1.73'
2 set
Krutul Dawid0
Królewski Edward2
10.91'
2 set
Ginter Jakub2
Popko Aleksandra0
11.27'
2 set
Busłowska Monika0
Purta Maciej2
11.91'
1 set
Multan Grzegorz2
Purta Maciej0
13.09'
2 set
Sawicka Katarzyna0
Brzóska Tomasz2
13.27'
1 set
Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
13.55'
1 set
Popko Kinga0
Brzóska Tomasz2
13.82'
1 set
Sawicka Katarzyna0
Brzóska Tomasz2
14.00'
5 set
Nowisz Wojciech3
Teichert Michał2
10.36'
1 set
Sawicka Katarzyna0
Dąbrowska Iwona2
11.36'
2 set
Sawicka Katarzyna0
Dąbrowska Iwona2
11.55'
1 set
Rynkowska Magdalena0
Bogdanowicz Katarzyna2
12.27'
2 set
Rynkowska Magdalena0
Bogdanowicz Katarzyna2
13.82'
2 set
Apoń Julia0
Kozak Agata2
14.82'
1 set
Apoń Julia0
Kozak Agata2
15.18'
1 set
Sawicka Katarzyna0
Klim Anna2
15.45'
2 set
Świerczyńska Monika3
Kozak Agata0
15.91'
1 set
Popko Aleksandra2
Jabłońska Aneta0
16.00'
2 set
Popko Kinga1
Gawryluk Monika2
0.45'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz0
Jeleniewski Bartosz2
3.91'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz0
Jeleniewski Bartosz2
13.45'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
13.82'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz0
Jackowski Franciszek2
13.82'
2 set
Nos Julia2
Kragiel Cyprian Błażej0
14.45'
1 set
Nos Julia2
Kragiel Cyprian Błażej0
15.27'
2 set
Nos Julia0
Popko Aleksandra2
15.64'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
15.73'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz0
Popko Aleksandra2
15.91'
1 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
10.45'
2 set
Krutul Dawid3
Sawicka Katarzyna0
12.82'
1 set
Krutul Dawid3
Sawicka Katarzyna0
13.18'
3 set
Jatel Filip3
Sawicka Katarzyna0
13.55'
3 set
Krutul Dawid3
Sawicka Katarzyna0
14.45'
1 set
Jatel Filip3
Sawicka Katarzyna0
15.64'
5 set
Jatel Filip2
Krutul Dawid3
16.73'
1 set
Tomczyk Konrad3
Sawicka Katarzyna0
17.36'
1 set
Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid2
19.09'
2 set
Tomczyk Konrad3
Sawicka Katarzyna0
19.55'
2 set
Jatel Filip2
Krutul Dawid3

Decyzji sędziowskich: 13 (0.2%)

Stroke 4
30.8%
Let 8
61.5%
Nolet 1
7.7%

OPENDAMSKAJUNIOR OU15
7 10.8%
4-3-0
Popko Łukasz1
Teichert Michał3
1 3%
0-1-0
Kułak Paweł0
Filipek Karol2
1 2.9%
0-1-0
Grochocki Tomasz2
Tomczyk Konrad0
1 3.6%
0-1-0
Kułak Paweł2
Płoński Artur0
1 2.2%
0-1-0
Świerczyńska Monika3
Kozak Agata0
1 2.9%
0-1-0
Rynkowska Magdalena2
Apoń Julia0
1 3.3%
0-0-1
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0