Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15
33"50'Paradowski Paweł1
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej2
29"11'Draus Alan1
Wilas Dawid3
28"58'Draus Alan2
Wojciechowski Grzegorz1
28"58'Żak Marcin3
Szkuta Łukasz1
28"41'Szkuta Łukasz1
Wilas Dawid3
28"27'Więcław Bartłomiej1
Lisiewicz Łukasz2
23"15'Kozłowski Łukasz1
Wasilewski Jan2
23"00'Wojciechowski Grzegorz2
Kozłowski Łukasz1
20"48'Paradowski Paweł2
Bartyzel Artur1
20"10'Szkuta Łukasz2
Wasilewski Jan1
34"25'Bogdanowicz Katarzyna1
Żabska Anna2
13"04'Stec Gabrysia2
Filipkowska Alicja1
11"23'Kirszenstein Patrycja2
Majewska Kamila0
11"01'Kirszenstein Patrycja0
Czarzasta Agnieszka2
10"19'Stec Gabrysia0
Majewska Kamila2
9"20'Stec Gabrysia0
Czarzasta Agnieszka2
9"17'Filipkowska Alicja0
Czarzasta Agnieszka2
9"09'Bogdanowicz Katarzyna2
Hyłka-Stączek Izabela0
8"53'Kirszenstein Patrycja2
Filipkowska Alicja0
8"39'Filipkowska Alicja0
Majewska Kamila2
28"53'Hyłka-Stączek Izabela1
Majewska Kamila3
23"45'Nowak Mirella3
Stec Gabrysia2
20"15'Żabska Anna0
Czarzasta Agnieszka3
18"11'Bogdanowicz Katarzyna3
Kirszenstein Patrycja0
15"32'Zawiłowicz Monika0
Filipkowska Alicja3
19"35'Opalski Grzegorz2
Poniatowski Mateusz1
15"10'Niedbalski Nikodem2
Nogawka Maciej1
13"06'Sławiński Mateusz2
Opalski Grzegorz1
12"46'Sławiński Mateusz0
Niedbalski Nikodem2
11"09'Niedbalski Nikodem2
Poniatowski Mateusz0
10"14'Grobel Michał2
Sławiński Mateusz0
9"42'Opalski Grzegorz1
Nogawka Maciej2
9"37'Niedbalski Nikodem2
Opalski Grzegorz0
9"27'Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
9"20'Grobel Michał2
Nogawka Maciej0
16"11'Lewkowicz Igor1
Błaszyński Szymon2
15"36'Filipkowska Alicja1
Czajkowski Aleksy2
11"37'Czajkowski Aleksy2
Błaszyński Szymon0
11"36'Filipkowska Alicja2
Błaszyński Szymon0
11"25'Lewkowicz Igor0
Czajkowski Aleksy2
9"06'Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15
Szkuta Łukasz88"44'
Wilas Dawid82"52'
Draus Alan82"51'
Żak Marcin78"06'
Paradowski Paweł75"13'
Wasilewski Jan74"45'
Wojciechowski Grzegorz72"33'
Kozłowski Łukasz72"22'
Wysoczański Marcin67"19'
Więcław Bartłomiej64"13'
Żabska Anna51"29'
Bogdanowicz Katarzyna47"38'
Kirszenstein Patrycja34"32'
Filipkowska Alicja34"17'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka34"03'
Majewska Kamila33"28'
Stec Gabrysia33"26'
Hyłka-Stączek Izabela27"11'
Nowak Mirella22"21'
Zawiłowicz Monika22"15'
Hyłka-Stączek Izabela24"44'
Majewska Kamila24"44'
Nowak Mirella20"09'
Stec Gabrysia20"09'
Żabska Anna16"39'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka16"39'
Bogdanowicz Katarzyna15"27'
Kirszenstein Patrycja15"27'
Filipkowska Alicja14"52'
Zawiłowicz Monika14"52'
Niedbalski Nikodem54"42'
Opalski Grzegorz54"33'
Poniatowski Mateusz53"41'
Sławiński Mateusz52"22'
Nogawka Maciej47"26'
Grobel Michał41"06'
Malon Jakub40"32'
Błaszyński Szymon34"16'
Czajkowski Aleksy34"07'
Lewkowicz Igor31"38'
Filipkowska Alicja31"03'

Czas setów: 23 godz. 14 min 22 s

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15

893 min 50 s

12"35'
2 set
Paradowski Paweł1
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej2
10"40'
2 set
Szkuta Łukasz2
Więcław Bartłomiej0
10"16'
3 set
Draus Alan2
Wojciechowski Grzegorz1
9"50'
2 set
Draus Alan2
Wojciechowski Grzegorz1
9"38'
3 set
Żak Marcin3
Szkuta Łukasz1
9"01'
3 set
Paradowski Paweł1
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej2
8"18'
1 set
Więcław Bartłomiej1
Lisiewicz Łukasz2
8"15'
3 set
Więcław Bartłomiej1
Lisiewicz Łukasz2
8"09'
3 set
Leśniak Bartosz1
Wysoczański Marcin2
7"58'
1 set
Wasilewski Jan0
Zawadzki Paweł2

170 min 20 s

14"57'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Żabska Anna2
10"55'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Żabska Anna2
5"52'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Majewska Kamila0
5"42'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Czarzasta Agnieszka2
5"24'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Żabska Anna2
4"52'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Hyłka-Stączek Izabela0
4"41'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Majewska Kamila0
4"35'
2 set
Stec Gabrysia0
Czarzasta Agnieszka2
4"21'
1 set
Stec Gabrysia2
Filipkowska Alicja1
4"15'
1 set
Filipkowska Alicja0
Majewska Kamila2

91 min 51 s

9"29'
1 set
Hyłka-Stączek Izabela1
Majewska Kamila3
6"28'
2 set
Żabska Anna0
Czarzasta Agnieszka3
5"57'
2 set
Zawiłowicz Monika0
Filipkowska Alicja3
5"41'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kirszenstein Patrycja0
5"23'
4 set
Hyłka-Stączek Izabela1
Majewska Kamila3
5"19'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kirszenstein Patrycja0
5"10'
1 set
Żabska Anna0
Czarzasta Agnieszka3
5"02'
3 set
Hyłka-Stączek Izabela1
Majewska Kamila3
5"01'
3 set
Żabska Anna0
Czarzasta Agnieszka3
5"00'
3 set
Zawiłowicz Monika0
Filipkowska Alicja3

172 min 49 s

8"18'
1 set
Sławiński Mateusz0
Niedbalski Nikodem2
5"44'
2 set
Opalski Grzegorz2
Poniatowski Mateusz1
5"36'
1 set
Opalski Grzegorz2
Poniatowski Mateusz1
5"09'
3 set
Niedbalski Nikodem2
Nogawka Maciej1
4"55'
3 set
Opalski Grzegorz2
Poniatowski Mateusz1
4"53'
1 set
Niedbalski Nikodem2
Opalski Grzegorz0
4"45'
1 set
Niedbalski Nikodem2
Poniatowski Mateusz0
4"31'
1 set
Grobel Michał2
Sławiński Mateusz0
4"24'
2 set
Niedbalski Nikodem2
Poniatowski Mateusz0
4"16'
1 set
Niedbalski Nikodem2
Malon Jakub0

65 min 32 s

6"54'
1 set
Lewkowicz Igor0
Czajkowski Aleksy2
6"28'
2 set
Filipkowska Alicja2
Błaszyński Szymon0
6"22'
1 set
Czajkowski Aleksy2
Błaszyński Szymon0
5"22'
1 set
Lewkowicz Igor1
Błaszyński Szymon2
4"50'
1 set
Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja2
4"38'
1 set
Filipkowska Alicja1
Czajkowski Aleksy2
4"33'
2 set
Lewkowicz Igor1
Błaszyński Szymon2
4"18'
2 set
Czajkowski Aleksy2
Błaszyński Szymon0
4"16'
3 set
Filipkowska Alicja1
Czajkowski Aleksy2
4"06'
2 set
Filipkowska Alicja1
Czajkowski Aleksy2

Małych punktów: 5102

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15

3053

Wilas Dawid151
Draus Alan146
Szkuta Łukasz142
Żak Marcin136
Wojciechowski Grzegorz131
Wasilewski Jan123
Paradowski Paweł123
Blinstrub Michał118
Lisiewicz Łukasz116
Wysoczański Marcin115

688

Żabska Anna99
Bogdanowicz Katarzyna93
Czarzasta-Gotówko Agnieszka88
Kirszenstein Patrycja83
Majewska Kamila73
Hyłka-Stączek Izabela70
Filipkowska Alicja66
Stec Gabrysia56
Nowak Mirella43
Zawiłowicz Monika17

346

Nowak Mirella46
Majewska Kamila44
Stec Gabrysia43
Hyłka-Stączek Izabela38
Czarzasta-Gotówko Agnieszka36
Filipkowska Alicja34
Bogdanowicz Katarzyna33
Żabska Anna27
Zawiłowicz Monika24
Kirszenstein Patrycja21

757

Grobel Michał132
Opalski Grzegorz131
Nogawka Maciej127
Niedbalski Nikodem118
Sławiński Mateusz110
Poniatowski Mateusz90
Malon Jakub49

258

Czajkowski Aleksy73
Filipkowska Alicja73
Błaszyński Szymon64
Lewkowicz Igor48

Wszystkich rozegranych setów: 292

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15

172

42

18

46

14


Wszystkich rozegranych meczów: 124

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15

72

20

5

21

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyOU11OU15
11.82'
1 set
Pietrzyk Piotr0
Szkuta Łukasz2
14.36'
1 set
Czajkowski Mariusz0
Blinstrub Michał2
14.45'
2 set
Wilas Dawid2
Pawłowski Krzysztof0
14.73'
3 set
Sztajnic Artur1
Żak Marcin2
15.00'
1 set
Wilas Dawid2
Pawłowski Krzysztof0
15.36'
2 set
Wilas Paweł1
Piergies Krzysztof2
15.45'
1 set
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej2
Stepecki Rafał0
16.27'
2 set
Krawczyk Krzysztof0
Wojciechowski Grzegorz2
16.36'
2 set
Czajkowski Mariusz2
Wilas Paweł0
16.45'
2 set
Kozłowski Łukasz2
Gaborski Krzysztof0
10.73'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Zawiłowicz Monika0
10.82'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Zawiłowicz Monika0
11.45'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Nowak Mirella0
13.09'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Nowak Mirella0
14.27'
1 set
Zawiłowicz Monika0
Nowak Mirella2
14.55'
2 set
Nowak Mirella0
Żabska Anna2
14.64'
2 set
Zawiłowicz Monika0
Hyłka-Stączek Izabela2
15.64'
1 set
Nowak Mirella0
Hyłka-Stączek Izabela2
16.09'
2 set
Stec Gabrysia2
Filipkowska Alicja1
16.09'
2 set
Zawiłowicz Monika0
Nowak Mirella2
17.91'
3 set
Nowak Mirella3
Stec Gabrysia2
19.55'
5 set
Nowak Mirella3
Stec Gabrysia2
21.36'
1 set
Zawiłowicz Monika0
Filipkowska Alicja3
21.73'
1 set
Nowak Mirella3
Stec Gabrysia2
23.91'
2 set
Nowak Mirella3
Stec Gabrysia2
24.17'
2 set
Hyłka-Stączek Izabela1
Majewska Kamila3
24.27'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kirszenstein Patrycja0
25.00'
3 set
Zawiłowicz Monika0
Filipkowska Alicja3
26.82'
4 set
Nowak Mirella3
Stec Gabrysia2
27.36'
3 set
Żabska Anna0
Czarzasta Agnieszka3
13.18'
1 set
Malon Jakub0
Opalski Grzegorz2
13.36'
2 set
Niedbalski Nikodem2
Nogawka Maciej1
14.09'
1 set
Grobel Michał2
Opalski Grzegorz0
15.18'
2 set
Grobel Michał2
Poniatowski Mateusz0
15.55'
3 set
Opalski Grzegorz1
Nogawka Maciej2
15.55'
2 set
Niedbalski Nikodem2
Malon Jakub0
16.00'
1 set
Grobel Michał2
Niedbalski Nikodem0
16.45'
2 set
Sławiński Mateusz2
Malon Jakub0
16.73'
1 set
Sławiński Mateusz2
Malon Jakub0
17.00'
2 set
Grobel Michał2
Opalski Grzegorz0
16.27'
2 set
Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja2
18.82'
3 set
Lewkowicz Igor1
Błaszyński Szymon2
19.36'
2 set
Lewkowicz Igor0
Czajkowski Aleksy2
20.55'
1 set
Filipkowska Alicja2
Błaszyński Szymon0
22.36'
2 set
Filipkowska Alicja1
Czajkowski Aleksy2
23.27'
3 set
Filipkowska Alicja1
Czajkowski Aleksy2
23.45'
2 set
Czajkowski Aleksy2
Błaszyński Szymon0
24.82'
2 set
Lewkowicz Igor1
Błaszyński Szymon2
25.27'
1 set
Filipkowska Alicja1
Czajkowski Aleksy2
26.36'
1 set
Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja2

Decyzji sędziowskich: 20 (0,4%)

Stroke 8
40%
Let 10
50%
Nolet 2
10%

OPENDAMSKA - FinałyOU11
4 11,4%
2-1-1
Szmańda Łukasz0
Żak Marcin2
3 3,8%
2-1-0
Żak Marcin3
Szkuta Łukasz1
2 3,5%
0-2-0
Piergies Krzysztof2
Pawłowski Krzysztof1
1 3,4%
1-0-0
Parpura Michał2
Leśniak Bartosz0
1 1,8%
0-1-0
Krawczyk Krzysztof1
Stepecki Rafał2
1 1,8%
0-1-0
Kozłowski Łukasz1
Wasilewski Jan2
1 3,2%
0-1-0
Paradowski Paweł2
Czajkowski Mariusz0
1 3,8%
0-1-0
Lisiewicz Łukasz2
Bartyzel Artur0
1 1,8%
0-0-1
Blinstrub Michał1
Parpura Michał2
4 4,4%
3-1-0
Nowak Mirella3
Stec Gabrysia2
1 2,9%
0-1-0
Grobel Michał2
Sławiński Mateusz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0