Valentine's Day CUP B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
19 Szenfeld ArturNieobecny Luboń 959
2 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 10 1
4 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 17 2
1 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 6 3
3 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 16 4
5 Dominiak KamilPotwierdzony Warszawa 29 5
6 Szymanowski MarekPotwierdzony Poznań 39 6
7 Kleszcz PiotrPotwierdzony Poznań 83 7
8 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań 106 8
13 Gałecki TomaszPotwierdzony Poznań 408 9
10 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 169 10
11 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 207 11
18 Oleksy JarosławPotwierdzony Poznań 715 12
9 Mikuła GrzegorzPotwierdzony Poznań 130 13
22 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 1328 14
16 Przybyłek PawełPotwierdzony Łódź 562 15
25 Ostapiński ŁukaszPotwierdzony Poznań 1381 16
21 Przyłuski PawełPotwierdzony Poznań 1326 17
27 Samborski PiotrPotwierdzony Poznań 2023 18
15 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 477 19
23 Huber EwaPotwierdzony Poznań 1369 20
12 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 250 21
17 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 682 22
26 Sierżant AdrianPotwierdzony Poznań 1631 23
24 Gajewski MarekPotwierdzony Poznań 1379 25
20 Budzyński GrzegorzPotwierdzony Poznań 1189 26
28 Lisiecki BłażejWalkover Poznań 32
14 Bogacz KrzysztofWalkover Poznań 452 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-02-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pełczyński Adam
Bye
Leitgeber Artur
0
  8:11  8:11  0:11
Gałecki Tomasz
3
Mikuła Grzegorz
2
  5:11  11:3  11:4
Gajewski Marek
1
Samborski Piotr
0
  4:11  2:11
Szymanowski Marek
2
Kleszcz Piotr
2
WALKOVER
Lisiecki Błażej
W
Oleksy Jarosław
3
  11:3  11:5  11:
Kucharski Marcin
0
Bogacz Krzysztof
W
WALKOVER
Ostapiński Łukasz
2
Bye
Pyda Andrzej
Spoljar Domagoj
Bye
Chalimoniuk Łukasz
2
  3:11  11:8  11:8
Ripa Adam
1
Śmiałek Maciej
2
  5:11  11:4  11:7
Budzyński Grzegorz
1
Przyłuski Paweł
0
  6:11  5:11  0:11
Dominiak Kamil
3
Kabaciński Maciej
2
WALKOVER
Szenfeld Artur
W
Sierżant Adrian
0
  4:11  7:11
Przybyłek Paweł
2
Włodarczyk Paweł
2
  11:1  11:0
Huber Ewa
0
Bye
Hemmerling Piotr
Pełczyński Adam
2
  11:9  11:7
Gałecki Tomasz
0
Mikuła Grzegorz
0
  5:11  5:11
Szymanowski Marek
2
Kleszcz Piotr
2
  11:3  11:5
Oleksy Jarosław
0
Ostapiński Łukasz
0
  2:11  1:11
Pyda Andrzej
2
Spoljar Domagoj
2
  11:4  11:3
Chalimoniuk Łukasz
0
Śmiałek Maciej
0
  4:11  3:11
Dominiak Kamil
2
Kabaciński Maciej
2
  11:1  11:3
Przybyłek Paweł
0
Włodarczyk Paweł
0
  4:11  8:11
Hemmerling Piotr
2
Pełczyński Adam
2
  11:9  11:5
Szymanowski Marek
0
Kleszcz Piotr
0
  13:15  7:11
Pyda Andrzej
2
Spoljar Domagoj
2
  6:11  11:9  11:7
Dominiak Kamil
1
Kabaciński Maciej
0
  5:11  6:11
Hemmerling Piotr
2
Pełczyński Adam
2
  11:7  4:11  11:8  10:12  9:11
Pyda Andrzej
3
Spoljar Domagoj
0
  9:11  8:11  6:11
Hemmerling Piotr
3
Pyda Andrzej
1
  11:8  5:11  9:11  8:11
Hemmerling Piotr
3
Hemmerling Piotr
Miejsca 3 - 4
Pełczyński Adam
3
  11:4  11:7  13:11
Spoljar Domagoj
0
Pełczyński Adam
Miejsca 5 - 8
Szymanowski Marek
2
  12:10  9:11  11:7
Kleszcz Piotr
1
Dominiak Kamil
2
  11:4  11:6
Kabaciński Maciej
0
Szymanowski Marek
1
  11:9  7:11  5:11
Dominiak Kamil
2
Dominiak Kamil
Miejsca 7 - 8
Kleszcz Piotr
2
  11:7  11:8
Kabaciński Maciej
0
Kleszcz Piotr
Miejsca 9 - 16
Gałecki Tomasz
2
  11:4  11:8
Mikuła Grzegorz
0
Oleksy Jarosław
2
  11:4  13:11
Ostapiński Łukasz
0
Chalimoniuk Łukasz
0
  4:11  5:11
Śmiałek Maciej
2
Przybyłek Paweł
0
  2:11  7:11
Włodarczyk Paweł
2
Gałecki Tomasz
2
  14:12  11:6
Oleksy Jarosław
0
Śmiałek Maciej
0
  7:11  6:11
Włodarczyk Paweł
2
Gałecki Tomasz
2
  11:9  12:14  11:9
Włodarczyk Paweł
1
Gałecki Tomasz
Miejsca 11 - 12
Oleksy Jarosław
0
  7:11  11:13
Śmiałek Maciej
2
Śmiałek Maciej
Miejsca 13 - 16
Mikuła Grzegorz
2
  11:7  11:8
Ostapiński Łukasz
0
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:9  11:7
Przybyłek Paweł
0
Mikuła Grzegorz
2
  5:11  11:8  11:5
Chalimoniuk Łukasz
1
Mikuła Grzegorz
Miejsca 15 - 16
Ostapiński Łukasz
0
  12:14  12:14
Przybyłek Paweł
2
Przybyłek Paweł
Miejsca 17 - 32
Bye
Leitgeber Artur
Gajewski Marek
1
  11:7  5:11  5:11
Samborski Piotr
2
Bye
Kucharski Marcin
Bye
Bye
Bye
Ripa Adam
Budzyński Grzegorz
0
  8:11  3:11
Przyłuski Paweł
2
Bye
Sierżant Adrian
Huber Ewa
Bye
Leitgeber Artur
0
  11:13  8:11
Samborski Piotr
2
Kucharski Marcin
Bye
Ripa Adam
1
  1:11  13:11  4:11
Przyłuski Paweł
2
Sierżant Adrian
1
  12:10  1:11  4:11
Huber Ewa
2
Samborski Piotr
2
  9:11  11:5  11:7
Kucharski Marcin
1
Przyłuski Paweł
2
  11:4  11:7
Huber Ewa
0
Samborski Piotr
1
  11:13  11:9  8:11
Przyłuski Paweł
2
Przyłuski Paweł
Miejsca 19 - 20
Kucharski Marcin
2
  11:3  11:5
Huber Ewa
0
Kucharski Marcin
Miejsca 21 - 24
Leitgeber Artur
Bye
Ripa Adam
2
  11:6  11:8
Sierżant Adrian
0
Leitgeber Artur
1
  7:11  11:3  9:11
Ripa Adam
2
Ripa Adam
Miejsca 23 - 24
Bye
Sierżant Adrian
Sierżant Adrian
Miejsca 25 - 32
Bye
Gajewski Marek
Bye
Bye
Bye
Budzyński Grzegorz
Bye
Bye
Gajewski Marek
Bye
Budzyński Grzegorz
Bye
Gajewski Marek
2
  9:11  11:8  11:5
Budzyński Grzegorz
1
Gajewski Marek
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:22:57 25-02-2018