Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
55"06'Atras Przemysław3
Kaleta Bogusław2
36"38'Kaleta Bogusław2
Pilch Michał1
35"44'Jachimowicz Michał1
Marszał Adrian3
32"48'Połeć Sławomir1
Atras Przemysław2
31"21'Bolechała Tomasz1
Dróżdż Przemysław3
31"03'Korostyński Damian1
Krzyżaniak Mikołaj2
27"38'Pilch Michał2
Kruzel Michał1
27"35'Bolechała Tomasz2
Kaleta Bogusław1
26"53'Marszał Adrian0
Atras Przemysław3
25"56'Jachimowicz Michał0
Dróżdż Przemysław3
15"19'Ryske Grzegorz3
Karczewski Tomasz0
13"51'Gulewicz Jerzy3
Wdaniec Michał0
29'Madeja Radosław3
Ostowski Szymon0
'Wdaniec Michał3
Ostowski Szymon0
'Karczewski TomaszW
Wdaniec Michał2
'Karczewski TomaszW
Ostowski Szymon2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Atras Przemysław130"20'
Kaleta Bogusław129"06'
Pilch Michał106"12'
Jachimowicz Michał94"12'
Marszał Adrian85"51'
Krzyżaniak Mikołaj85"10'
Kruzel Michał82"39'
Dudek Kamil79"51'
Dróżdż Przemysław78"16'
Krzywak Sławomir71"20'
Ryske Grzegorz12"55'
Karczewski Tomasz12"55'
Gulewicz Jerzy11"13'
Wdaniec Michał11"13'
Radosław Madeja25'
Ostowski Szymon25'

Czas setów: 17 godz. 50 min 29 s

OPENOPEN - Eliminacje

1045 min 56 s

13"46'
3 set
Korostyński Damian1
Krzyżaniak Mikołaj2
13"03'
2 set
Więcław Paweł0
Chojnacki Sebastian2
12"41'
1 set
Pilch Michał2
Kruzel Michał1
12"31'
3 set
Kaleta Bogusław2
Pilch Michał1
12"27'
1 set
Żukrowski Jakub0
Janiszewski Michał2
11"04'
2 set
Kaleta Bogusław2
Pilch Michał1
11"02'
3 set
Połeć Sławomir1
Atras Przemysław2
10"58'
2 set
Jachimowicz Michał1
Marszał Adrian3
10"33'
2 set
Dudek Kamil2
Madeja Radosław1
10"30'
2 set
Zimny Marcin2
Kruzel Michał0

24 min 33 s

5"47'
2 set
Ryske Grzegorz3
Karczewski Tomasz0
3"59'
3 set
Gulewicz Jerzy3
Wdaniec Michał0
3"57'
1 set
Gulewicz Jerzy3
Wdaniec Michał0
3"43'
3 set
Ryske Grzegorz3
Karczewski Tomasz0
3"25'
1 set
Ryske Grzegorz3
Karczewski Tomasz0
3"17'
2 set
Gulewicz Jerzy3
Wdaniec Michał0
9'
2 set
Madeja Radosław3
Ostowski Szymon0
8'
1 set
Madeja Radosław3
Ostowski Szymon0
8'
3 set
Madeja Radosław3
Ostowski Szymon0

Małych punktów: 3177

OPENOPEN - Eliminacje

2974

Atras Przemysław177
Kaleta Bogusław147
Dróżdż Przemysław143
Marszał Adrian138
Pilch Michał131
Jachimowicz Michał128
Dukielski Grzegorz124
Krzyżaniak Mikołaj110
Dudek Kamil109
Kruzel Michał105

203

Ostowski Szymon48
Wdaniec Michał42
Radosław Madeja34
Ryske Grzegorz33
Gulewicz Jerzy33
Karczewski Tomasz13

Wszystkich rozegranych setów: 180

OPENOPEN - Eliminacje

168

12


Wszystkich rozegranych meczów: 73

OPENOPEN - Eliminacje

69

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
14.45'
3 set
Dróżdż Przemysław0
Atras Przemysław3
14.55'
1 set
Dróżdż Przemysław0
Atras Przemysław3
14.91'
2 set
Głowacki Michał2
Łuczak Kacper0
15.09'
2 set
Ogorodnik Julia0
Tarkowska Julia2
15.36'
2 set
Kruzel Michał2
Ogorodnik Julia0
15.91'
1 set
Łuczak Kacper0
Szota Michał2
16.18'
2 set
Tarkowska Julia0
Marszał Adrian2
16.91'
1 set
Szota Michał1
Kaleta Bogusław2
17.36'
3 set
Marszał Adrian3
Krzyżaniak Mikołaj0
17.73'
2 set
Dróżdż Przemysław0
Atras Przemysław3
0.73'
1 set
Madeja Radosław3
Ostowski Szymon0
0.73'
3 set
Madeja Radosław3
Ostowski Szymon0
0.75'
2 set
Madeja Radosław3
Ostowski Szymon0
17.91'
2 set
Gulewicz Jerzy3
Wdaniec Michał0
18.64'
1 set
Ryske Grzegorz3
Karczewski Tomasz0
20.27'
3 set
Ryske Grzegorz3
Karczewski Tomasz0
21.55'
1 set
Gulewicz Jerzy3
Wdaniec Michał0
21.73'
3 set
Gulewicz Jerzy3
Wdaniec Michał0
31.55'
2 set
Ryske Grzegorz3
Karczewski Tomasz0

Decyzji sędziowskich: 14 (0,4%)

Stroke 1
7,1%
Let 13
92,9%
Nolet 0
0%

OPEN
6 10,9%
1-5-0
Pilch Michał2
Kruzel Michał1
3 4,8%
0-3-0
Jachimowicz Michał3
Wilczyński Tomasz0
2 5%
0-2-0
Dukielski Grzegorz2
Zimny Marcin0
1 2,3%
0-1-0
Żukrowski Jakub0
Janiszewski Michał2
1 1,9%
0-1-0
Żukrowski Jakub1
Pilch Michał2
1 2,6%
0-1-0
Madeja Radosław0
Kuśnierz Dariusz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0