Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13OU15
45"50'Kaleta Grzegorz3
Dróżdż Przemysław2
39"44'Rusek Stanisław2
Gigoń Grzegorz3
35"27'Mazurkiewicz Filip1
Rewilak Bartosz3
34"32'Kaleta Grzegorz1
Kotra Michał3
30"02'Wilczyński Tomasz2
Politański Maciej1
28"58'Kozik Marcin0
Kotra Michał3
26"19'Suchocki Dominik2
Gliwiak Maciej1
23"42'Stypa Maciej1
Rewilak Bartosz2
23"11'Wilczyński Tomasz1
Braun Jan2
23"08'Braun Jan2
Winiarczyk Paweł0
35"08'Zasępa Aleksandra2
Dziedzic Ewa0
24"30'Dziedzic Ewa2
Woźniak Kinga1
24"05'Sonik Julia3
Jęsiek Marta1
20"24'Winiarczyk Joanna1
Dziedzic Ewa2
17"34'Wojtuń Magda0
Sonik Julia2
15"47'Woźniak Kinga2
Sado Dagmara1
15"31'Tarkowska Julia3
Jęsiek Marta0
15"19'Tarkowska Julia2
Zasępa Aleksandra1
15"05'Jęsiek Marta2
Racia Katarzyna0
13"58'Huseynova Anna3
Tarkowska Julia0
26"19'Sieradzan Wojciech1
Góra Zuzanna2
24"26'Figarski Jan2
Krysiak Karol1
18"07'Krysiak Leon3
Kozik Aleksander0
17"27'Marczewski Oliwer1
Burmer Roch2
16"38'Brożek Marta0
Kozik Aleksander2
15"49'Góra Zuzanna0
Krysiak Leon2
14"46'Góra Zuzanna0
Figarski Jan3
14"22'Figarski Jan0
Kozik Aleksander2
14"09'Burmer Roch0
Krysiak Karol2
12"09'Burmer Roch0
Krysiak Leon2
49"14'Kozik Aleksander1
Krysiak Leon3
20"24'Figarski Jan0
Kozik Aleksander2
17"09'Sieradzan Wojciech2
Sulich Filip0
15"25'Krysiak Karol0
Figarski Jan2
15"13'Figarski Jan3
Sieradzan Wojciech0
10"44'Krysiak Karol2
Marczewski Oliwer0
10"29'Sieradzan Wojciech0
Krysiak Leon2
8"53'Marczewski Oliwer0
Kozik Aleksander2
8"22'Krysiak Karol2
Sulich Filip0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU15
Kaleta Grzegorz95"13'
Stypa Maciej88"46'
Rewilak Bartosz87"13'
Wilczyński Tomasz79"45'
Kotra Michał76"53'
Zarzycki Piotr76"37'
Kwiatkowski Grzegorz75"17'
Godula Maciej75"11'
Gigoń Grzegorz74"56'
Suchocki Dominik74"25'
Dziedzic Ewa80"54'
Zasępa Aleksandra62"41'
Sonik Julia51"08'
Jęsiek Marta50"54'
Tarkowska Julia43"15'
Woźniak Kinga41"01'
Racia Katarzyna33"07'
Huseynova Anna26"25'
Sado Dagmara25"33'
Wojtuń Magda23"24'
Góra Zuzanna52"53'
Figarski Jan48"44'
Kozik Aleksander44"21'
Krysiak Leon41"55'
Krysiak Karol40"42'
Burmer Roch40"17'
Sieradzan Wojciech29"07'
Brożek Marta22"01'
Marczewski Oliwer20"28'
Kozik Aleksander72"28'
Krysiak Leon56"42'
Figarski Jan45"40'
Sieradzan Wojciech40"29'
Krysiak Karol31"13'
Sulich Filip24"34'
Marczewski Oliwer17"14'

Czas setów: 30 godz. 18 min 41 s

OPENDAMSKAOU13OU15

1257 min 29 s

15"43'
1 set
Rusinowski Tomasz0
Kozik Marcin2
14"36'
1 set
Eliasiewicz Jerzy0
Stachowiak Jarosław2
13"58'
1 set
Rusinowski Tomasz2
Wojszel Paweł0
13"44'
1 set
Stachowiak Jarosław2
Krzywak Sławomir0
13"26'
1 set
Kapuściński Paweł0
Śmietański Sebastian2
13"01'
1 set
Braun Jan2
Winiarczyk Paweł0
12"32'
1 set
Wilczyński Tomasz2
Koper Sławomir0
12"02'
1 set
Krzywak Sławomir0
Godula Maciej2
11"59'
5 set
Kaleta Grzegorz3
Dróżdż Przemysław2
11"40'
1 set
Suchocki Dominik2
Gliwiak Maciej1

246 min 48 s

31"10'
1 set
Zasępa Aleksandra2
Dziedzic Ewa0
13"36'
1 set
Dziedzic Ewa2
Woźniak Kinga1
13"21'
1 set
Wojtuń Magda0
Sonik Julia2
10"41'
1 set
Jęsiek Marta2
Racia Katarzyna0
8"21'
1 set
Racia Katarzyna2
Sado Dagmara0
7"36'
2 set
Winiarczyk Joanna1
Dziedzic Ewa2
6"40'
2 set
Tarkowska Julia2
Zasępa Aleksandra1
5"54'
2 set
Woźniak Kinga2
Sado Dagmara1
5"46'
1 set
Sonik Julia3
Jęsiek Marta1
5"19'
2 set
Sonik Julia0
Huseynova Anna3

170 min 14 s

13"25'
1 set
Sieradzan Wojciech1
Góra Zuzanna2
12"56'
1 set
Brożek Marta0
Kozik Aleksander2
10"47'
1 set
Figarski Jan2
Krysiak Karol1
9"42'
1 set
Burmer Roch0
Krysiak Leon2
9"05'
1 set
Burmer Roch0
Krysiak Karol2
8"35'
1 set
Góra Zuzanna0
Krysiak Leon2
8"15'
1 set
Figarski Jan0
Kozik Aleksander2
7"49'
1 set
Marczewski Oliwer1
Burmer Roch2
7"13'
2 set
Figarski Jan2
Krysiak Karol1
6"45'
3 set
Sieradzan Wojciech1
Góra Zuzanna2

144 min 10 s

29"06'
1 set
Kozik Aleksander1
Krysiak Leon3
11"54'
1 set
Sieradzan Wojciech2
Sulich Filip0
11"03'
1 set
Figarski Jan0
Kozik Aleksander2
9"26'
1 set
Krysiak Karol0
Figarski Jan2
7"17'
2 set
Figarski Jan0
Kozik Aleksander2
7"09'
3 set
Kozik Aleksander1
Krysiak Leon3
6"49'
1 set
Sieradzan Wojciech0
Krysiak Leon2
6"47'
1 set
Krysiak Karol2
Marczewski Oliwer0
6"02'
4 set
Kozik Aleksander1
Krysiak Leon3
5"32'
1 set
Krysiak Karol2
Sulich Filip0

Małych punktów: 5317

OPENDAMSKAOU13OU15

3733

Kaleta Grzegorz149
Kotra Michał142
Rewilak Bartosz136
Suchocki Dominik130
Zarzycki Piotr128
Kwiatkowski Grzegorz125
Stypa Maciej123
Gigoń Grzegorz121
Politański Maciej109
Giemza Mikołaj108

804

Sonik Julia106
Tarkowska Julia102
Dziedzic Ewa89
Huseynova Anna88
Jęsiek Marta87
Zasępa Aleksandra83
Woźniak Kinga64
Radwańska Klaudia44
Racia Katarzyna43
Sado Dagmara35

449

Krysiak Leon77
Figarski Jan69
Krysiak Karol66
Kozik Aleksander58
Góra Zuzanna54
Sieradzan Wojciech52
Burmer Roch42
Marczewski Oliwer23
Brożek Marta8

331

Figarski Jan74
Kozik Aleksander72
Krysiak Leon63
Krysiak Karol52
Sieradzan Wojciech51
Sulich Filip16
Marczewski Oliwer3

Wszystkich rozegranych setów: 318

OPENDAMSKAOU13OU15

219

49

29

21


Wszystkich rozegranych meczów: 135

OPENDAMSKAOU13OU15

94

20

12

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU15
0.91'
2 set
Politański Maciej2
Siembab Piotr0
1.09'
2 set
Kwiatkowski Grzegorz2
Braun Jan0
3.36'
2 set
Kozik Marcin0
Kotra Michał3
12.64'
3 set
Gigoń Grzegorz0
Kaleta Grzegorz3
13.36'
3 set
Rewilak Bartosz0
Kotra Michał3
14.55'
1 set
Eliasiewicz Jerzy2
Kapuściński Paweł0
14.64'
2 set
Gigoń Grzegorz0
Kaleta Grzegorz3
14.73'
1 set
Winiarczyk Paweł2
Kawa Tomasz0
15.00'
2 set
Latała Przemysław0
Giemza Mikołaj2
15.09'
1 set
Gigoń Grzegorz0
Kaleta Grzegorz3
12.64'
2 set
Jęsiek Marta2
Woźniak Kinga0
14.09'
2 set
Cęcek Barbara0
Huseynova Anna2
14.91'
2 set
Wojtuń Magda0
Sonik Julia2
14.91'
2 set
Winiarczyk Joanna0
Tarkowska Julia2
15.18'
2 set
Zasępa Aleksandra2
Racia Katarzyna0
15.36'
1 set
Radwańska Klaudia2
Cęcek Barbara0
15.55'
1 set
Cęcek Barbara0
Huseynova Anna2
15.82'
1 set
Sonik Julia2
Radwańska Klaudia0
16.18'
1 set
Winiarczyk Joanna0
Tarkowska Julia2
16.18'
2 set
Jęsiek Marta2
Racia Katarzyna0
11.45'
1 set
Sieradzan Wojciech2
Marczewski Oliwer0
11.64'
2 set
Burmer Roch0
Krysiak Leon2
15.09'
2 set
Krysiak Karol2
Brożek Marta0
16.09'
2 set
Brożek Marta0
Kozik Aleksander2
16.82'
2 set
Sieradzan Wojciech2
Marczewski Oliwer0
18.36'
1 set
Krysiak Karol2
Brożek Marta0
18.55'
3 set
Figarski Jan2
Krysiak Karol1
18.64'
3 set
Marczewski Oliwer1
Burmer Roch2
20.36'
2 set
Góra Zuzanna0
Figarski Jan3
20.55'
2 set
Sieradzan Wojciech1
Góra Zuzanna2
12.45'
2 set
Marczewski Oliwer0
Kozik Aleksander2
13.73'
2 set
Krysiak Karol2
Sulich Filip0
14.91'
2 set
Krysiak Karol2
Marczewski Oliwer0
18.91'
2 set
Sieradzan Wojciech0
Krysiak Leon2
21.73'
1 set
Figarski Jan3
Sieradzan Wojciech0
22.55'
2 set
Kozik Aleksander1
Krysiak Leon3
23.00'
2 set
Krysiak Karol0
Figarski Jan2
23.08'
2 set
Sieradzan Wojciech2
Sulich Filip0
25.09'
3 set
Figarski Jan3
Sieradzan Wojciech0
27.82'
2 set
Figarski Jan3
Sieradzan Wojciech0

Decyzji sędziowskich: 24 (0,4%)

Stroke 9
37,5%
Let 15
62,5%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKAOU13OU15
6 5,9%
1-5-0
Rusek Stanisław2
Gigoń Grzegorz3
2 2,1%
1-1-0
Kaleta Grzegorz3
Dróżdż Przemysław2
1 3,7%
1-0-0
Godula Maciej2
Oberkiewicz Jędrzej0
1 2,5%
0-1-0
Sztaba Mikołaj2
Rezek Shadi0
1 3,2%
1-0-0
Politański Maciej2
Gliwiak Maciej0
1 2,4%
1-0-0
Gigoń Grzegorz0
Kaleta Grzegorz3
1 1,9%
0-1-0
Stypa Maciej1
Rewilak Bartosz2
1 3,6%
1-0-0
Suchocki Dominik2
Błaszkiewicz Sebastian0
1 3,1%
0-1-0
Zarzycki Piotr2
Haligowski Mateusz0
1 3,7%
1-0-0
Eliasiewicz Jerzy2
Oberkiewicz Jędrzej0
2 4,3%
2-0-0
Huseynova Anna3
Tarkowska Julia0
1 3,2%
0-1-0
Racia Katarzyna2
Sado Dagmara0
1 2%
0-1-0
Tarkowska Julia2
Zasępa Aleksandra1
2 8%
0-2-0
Brożek Marta0
Kozik Aleksander2
1 1,4%
0-1-0
Kozik Aleksander1
Krysiak Leon3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0