Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
46"03'Chlebowicz Piotr2
Kroll Adam3
25"29'Kawalec Ireneusz3
Łukasik Patryk0
24"47'Milczarkiewicz Łukasz2
Ripa Adam1
24"41'Bulczyński Rafał1
Łukasik Patryk2
23"55'Chlebowicz Piotr0
Łukasik Patryk3
23"14'Jagiełowicz Sylwester1
Bulczyński Rafał2
22"35'Rembowiecki Arkadiusz2
Sobków Szymon1
22"33'Kroll Adam0
Kawalec Ireneusz3
22"00'Pilarczyk Marcin1
Chlebowicz Piotr2
20"06'Ripa Adam1
Kowalski Grzegorz2
32"44'Rozestwiński Jacek3
Raburski Miron2
24"26'Raburski Miron3
Bok Jakub1
17"10'Pilarczyk Marcin3
Bok Jakub0
'Buszkiewicz Tomasz2
Michałkowski ŁukaszW
'Kuś SławomirW
Sobków Szymon2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Chlebowicz Piotr90"47'
Kroll Adam85"45'
Łukasik Patryk77"03'
Kawalec Ireneusz64"10'
Milczarkiewicz Łukasz64"05'
Bulczyński Rafał59"01'
Ripa Adam54"46'
Jagiełowicz Sylwester53"25'
Sobków Szymon52"29'
Rembowiecki Arkadiusz51"50'
Raburski Miron44"31'
Bok Jakub35"18'
Rozestwiński Jacek25"17'
Pilarczyk Marcin16"04'

Czas setów: 8 godz. 24 min 39 s

OPENOPEN - Eliminacje

444 min 4 s

11"27'
2 set
Milczarkiewicz Łukasz0
Kroll Adam2
10"49'
5 set
Chlebowicz Piotr2
Kroll Adam3
10"33'
2 set
Kawalec Ireneusz3
Łukasik Patryk0
9"43'
3 set
Chlebowicz Piotr0
Łukasik Patryk3
9"35'
4 set
Chlebowicz Piotr2
Kroll Adam3
9"30'
1 set
Bulczyński Rafał1
Łukasik Patryk2
8"42'
3 set
Milczarkiewicz Łukasz2
Ripa Adam1
8"32'
1 set
Rembowiecki Arkadiusz0
Łukasik Patryk2
7"41'
1 set
Kawalec Ireneusz2
Mohamed Nazia0
7"40'
2 set
Milczarkiewicz Łukasz2
Ripa Adam1

60 min 35 s

6"48'
4 set
Raburski Miron3
Bok Jakub1
6"16'
2 set
Pilarczyk Marcin3
Bok Jakub0
5"53'
4 set
Rozestwiński Jacek3
Raburski Miron2
5"47'
2 set
Raburski Miron3
Bok Jakub1
5"29'
3 set
Rozestwiński Jacek3
Raburski Miron2
5"26'
5 set
Rozestwiński Jacek3
Raburski Miron2
5"14'
3 set
Raburski Miron3
Bok Jakub1
4"59'
1 set
Pilarczyk Marcin3
Bok Jakub0
4"49'
3 set
Pilarczyk Marcin3
Bok Jakub0
4"17'
2 set
Rozestwiński Jacek3
Raburski Miron2

Małych punktów: 1632

OPENOPEN - Eliminacje

1419

Chlebowicz Piotr125
Kroll Adam121
Łukasik Patryk118
Kawalec Ireneusz111
Bulczyński Rafał99
Rembowiecki Arkadiusz98
Sobków Szymon93
Pilarczyk Marcin87
Kowalski Grzegorz86
Milczarkiewicz Łukasz86

213

Raburski Miron76
Bok Jakub58
Rozestwiński Jacek44
Pilarczyk Marcin35

Wszystkich rozegranych setów: 89

OPENOPEN - Eliminacje

77

12


Wszystkich rozegranych meczów: 33

OPENOPEN - Eliminacje

30

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
1.09'
1 set
Pilarczyk Marcin1
Sobków Szymon2
18.73'
1 set
Bulczyński Rafał2
Buszkiewicz Tomasz0
19.27'
3 set
Bulczyński Rafał1
Łukasik Patryk2
20.27'
2 set
Chlebowicz Piotr0
Łukasik Patryk3
20.91'
2 set
Rozestwiński Jacek2
Buszkiewicz Tomasz0
21.64'
1 set
Milczarkiewicz Łukasz0
Kroll Adam2
21.91'
2 set
Milczarkiewicz Łukasz2
Pierzgalski Marcin1
22.82'
1 set
Sobków Szymon2
Kowalski Grzegorz0
23.82'
2 set
Rozestwiński Jacek0
Pierzgalski Marcin2
24.00'
2 set
Pilarczyk Marcin2
Ripa Adam1
7.73'
1 set
Raburski Miron3
Bok Jakub1
22.91'
1 set
Rozestwiński Jacek3
Raburski Miron2
23.36'
2 set
Rozestwiński Jacek3
Raburski Miron2
26.27'
3 set
Pilarczyk Marcin3
Bok Jakub0
27.18'
1 set
Pilarczyk Marcin3
Bok Jakub0
28.55'
3 set
Raburski Miron3
Bok Jakub1
28.92'
2 set
Pilarczyk Marcin3
Bok Jakub0
29.64'
5 set
Rozestwiński Jacek3
Raburski Miron2
29.91'
3 set
Rozestwiński Jacek3
Raburski Miron2
31.55'
2 set
Raburski Miron3
Bok Jakub1

Decyzji sędziowskich: 19 (1,2%)

Stroke 6
31,6%
Let 13
68,4%
Nolet 0
0%

OPENOPEN - Eliminacje
7 7%
3-4-0
Chlebowicz Piotr2
Kroll Adam3
4 6,8%
0-4-0
Kawalec Ireneusz3
Łukasik Patryk0
2 6,7%
1-1-0
Jagiełowicz Sylwester2
Milczarkiewicz Łukasz0
1 1,9%
1-0-0
Ripa Adam1
Kowalski Grzegorz2
1 3%
0-1-0
Chlebowicz Piotr2
Jagiełowicz Sylwester0
1 1,5%
0-1-0
Pilarczyk Marcin2
Ripa Adam1
1 1,7%
0-1-0
Kroll Adam0
Kawalec Ireneusz3
2 2,8%
1-1-0
Raburski Miron3
Bok Jakub1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0