Najdłuższy mecz

OU11GU15
25"53'Zdrojewski Tymon2
Kacprzak Jakub1
21"45'Bartosik Kacper1
Zdrojewski Tymon2
18"22'Bartosik Kacper2
Kacprzak Jakub1
15"40'Kacprzak Jakub2
Zdrojewski Antoni1
11"56'Solawa Jakub0
Ptaszek Mateusz2
11"04'Zdrojewski Tymon2
Zdrojewski Antoni0
9"28'Bartosik Kacper0
Zdrojewski Antoni2
9"22'Solawa Jakub2
Zdrojewski Tymon0
8"09'Bartosik Kacper0
Solawa Jakub2
7"15'Bartosik Kacper0
Ptaszek Mateusz2
26"03'Olejnik Dagna1
Kanior Paula3
14"49'Tomczyk Aleksandra3
Handschke Anna Maria0
14"24'Tomczyk Aleksandra3
Kanior Paula0
12"10'Handschke Anna Maria3
Olejnik Dagna0
11"53'Handschke Anna Maria3
Kanior Paula1
10"12'Tomczyk Aleksandra3
Olejnik Dagna0

Najdłużej na korcie

OU11GU15
Zdrojewski Tymon69"39'
Kacprzak Jakub66"16'
Bartosik Kacper59"28'
Zdrojewski Antoni43"39'
Solawa Jakub39"05'
Ptaszek Mateusz34"53'
Kanior Paula41"39'
Olejnik Dagna39"56'
Tomczyk Aleksandra31"48'
Handschke Anna Maria31"21'

Czas setów: 3 godz. 48 min 52 s

OU11GU15

156 min 30 s

10"39'
1 set
Zdrojewski Tymon2
Kacprzak Jakub1
9"08'
2 set
Bartosik Kacper1
Zdrojewski Tymon2
7"03'
3 set
Zdrojewski Tymon2
Kacprzak Jakub1
6"41'
1 set
Solawa Jakub0
Ptaszek Mateusz2
6"32'
1 set
Bartosik Kacper2
Kacprzak Jakub1
6"01'
3 set
Bartosik Kacper1
Zdrojewski Tymon2
5"57'
2 set
Zdrojewski Tymon2
Kacprzak Jakub1
5"44'
1 set
Bartosik Kacper1
Zdrojewski Tymon2
5"43'
2 set
Zdrojewski Tymon2
Zdrojewski Antoni0
5"23'
3 set
Kacprzak Jakub2
Zdrojewski Antoni1

72 min 22 s

9"10'
3 set
Olejnik Dagna1
Kanior Paula3
4"24'
4 set
Olejnik Dagna1
Kanior Paula3
4"14'
2 set
Olejnik Dagna1
Kanior Paula3
4"11'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Kanior Paula0
4"00'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Handschke Anna Maria0
3"48'
1 set
Handschke Anna Maria3
Olejnik Dagna0
3"48'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Handschke Anna Maria0
3"36'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Handschke Anna Maria0
3"34'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Olejnik Dagna0
3"33'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Kanior Paula0

Małych punktów: 913

OU11GU15

594

Ptaszek Mateusz110
Zdrojewski Tymon108
Solawa Jakub103
Kacprzak Jakub101
Bartosik Kacper97
Zdrojewski Antoni75

319

Tomczyk Aleksandra99
Handschke Anna Maria83
Kanior Paula75
Olejnik Dagna62

Wszystkich rozegranych setów: 54

OU11GU15

34

20


Wszystkich rozegranych meczów: 21

OU11GU15

15

6


Szybkość zdobycia punktów

OU11GU15
11.45'
2 set
Solawa Jakub2
Zdrojewski Antoni0
12.18'
2 set
Zdrojewski Tymon0
Ptaszek Mateusz2
12.82'
2 set
Ptaszek Mateusz2
Zdrojewski Antoni0
14.27'
1 set
Ptaszek Mateusz2
Zdrojewski Antoni0
15.18'
1 set
Kacprzak Jakub0
Ptaszek Mateusz2
17.18'
2 set
Solawa Jakub2
Kacprzak Jakub0
18.27'
2 set
Solawa Jakub2
Zdrojewski Tymon0
18.27'
2 set
Bartosik Kacper0
Ptaszek Mateusz2
18.55'
1 set
Solawa Jakub2
Zdrojewski Antoni0
19.18'
1 set
Zdrojewski Tymon0
Ptaszek Mateusz2
11.82'
3 set
Handschke Anna Maria3
Kanior Paula1
12.91'
4 set
Handschke Anna Maria3
Kanior Paula1
13.27'
1 set
Handschke Anna Maria3
Kanior Paula1
14.18'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Olejnik Dagna0
15.36'
1 set
Olejnik Dagna1
Kanior Paula3
15.55'
3 set
Handschke Anna Maria3
Olejnik Dagna0
16.91'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Kanior Paula0
16.91'
2 set
Handschke Anna Maria3
Olejnik Dagna0
17.64'
2 set
Handschke Anna Maria3
Kanior Paula1
18.55'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Olejnik Dagna0

Decyzji sędziowskich: 7 (0,8%)

Stroke 2
28,6%
Let 5
71,4%
Nolet 0
0%

OU11
3 7,9%
2-1-0
Solawa Jakub0
Ptaszek Mateusz2
2 5%
0-2-0
Zdrojewski Tymon2
Zdrojewski Antoni0
1 3,4%
0-1-0
Bartosik Kacper0
Ptaszek Mateusz2
1 3,7%
0-1-0
Ptaszek Mateusz2
Zdrojewski Antoni0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0