Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU 13OU 17GU 15
38"50'Rybarczyk Kamil2
Obara Adam3
38"33'Giemza Mikołaj3
Cieślik Rafał2
35"57'Rewilak Bartosz3
Kowal Michał2
35"31'Kowal Michał3
Obara Adam1
35"18'Siatkowski Paweł3
Pędzik Grzegorz1
35"07'Cieślik Rafał3
Godula Maciej2
34"49'Giemza Mikołaj1
Rewilak Bartosz3
32"07'Obara Adam3
Pędzik Grzegorz1
31"56'Śmietański Sebastian1
Kowal Michał3
31"37'Rybarczyk Kamil3
Boroń Adam1
34"21'Osika Kamila2
Traciak Joanna3
25"21'Woźniak Kinga3
Osika Kamila2
23"19'Socha Małgorzata1
Holewa Karolina3
22"33'Holewa Karolina1
Sopińska Patrycja3
22"11'Wilińska Joanna3
Ogorodnik Julia1
19"28'Sopińska Patrycja3
Wilińska Joanna0
19"01'Holewa Karolina0
Ogorodnik Julia3
16"00'Ogorodnik Julia3
Bargenda Iwona0
15"54'Socha Małgorzata0
Woźniak Kinga3
15"44'Świetlik Martyna0
Wilińska Joanna3
23"00'Krysiak Leon3
Figarski Jan1
22"53'Sieradzan Wojciech0
Krysiak Karol3
16"48'Sieradzan Wojciech3
Słowik Maciej0
16"07'Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
15"59'Krysiak Karol0
Figarski Jan3
15"50'Krysiak Karol3
Słowik Maciej0
14"20'Dziopa Wojciech0
Słowik Maciej3
13"54'Sieradzan Wojciech0
Krysiak Leon3
13"06'Figarski Jan3
Słowik Maciej0
12"46'Sieradzan Wojciech3
Dziopa Wojciech0
30"44'Krysiak Karol3
Sieradzan Wojciech1
22"53'Giemza Mikołaj3
Krysiak Leon0
21"45'Olesiński Stanisław1
Tracz Krzysztof3
14"49'Sieradzan Wojciech3
Słowik Maciej0
13"36'Krysiak Karol0
Giemza Mikołaj3
13"10'Krysiak Leon3
Figarski Jan0
10"57'Sieradzan Wojciech3
Olesiński Stanisław0
9"29'Giemza Mikołaj3
Słowik Maciej0
8"05'Krysiak Karol3
Tracz Krzysztof0
6"30'Krysiak Leon3
Tracz Krzysztof0
29"55'Wróbel Martyna2
Nowak Aleksandra3
24"00'Wróbel Martyna1
Staszczyk Maja3
19"09'Staszczyk Maja3
Nowak Aleksandra0
16"27'Wróbel Martyna3
Ziółkowska Hanna1
13"01'Ziółkowska Hanna0
Nowak Aleksandra3
10"18'Ziółkowska Hanna0
Staszczyk Maja3
19'Wróbel Martyna3
Stachurska Maria1
15'Stachurska Maria0
Staszczyk Maja3
13'Stachurska Maria0
Nowak Aleksandra3
11'Ziółkowska Hanna3
Stachurska Maria0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU 13OU 17GU 15
Kowal Michał108"43'
Obara Adam105"55'
Rybarczyk Kamil104"47'
Pędzik Grzegorz95"29'
Cieślik Rafał92"56'
Giemza Mikołaj86"25'
Śmietański Sebastian85"58'
Rewilak Bartosz85"50'
Sycz Paweł84"47'
Boroń Adam84"14'
Socha Małgorzata52"25'
Holewa Karolina52"23'
Woźniak Kinga51"52'
Wilińska Joanna47"25'
Ogorodnik Julia46"47'
Osika Kamila46"40'
Sopińska Patrycja43"18'
Traciak Joanna38"17'
Bargenda Iwona35"21'
Świetlik Martyna35"14'
Sieradzan Wojciech71"29'
Krysiak Leon69"33'
Krysiak Karol66"13'
Słowik Maciej57"36'
Figarski Jan54"37'
Dziopa Wojcicech42"54'
Sieradzan Wojciech51"41'
Krysiak Karol46"59'
Giemza Mikołaj41"11'
Krysiak Leon37"22'
Tracz Krzysztof31"24'
Olesiński Stanisław28"03'
Słowik Maciej23"04'
Figarski Jan11"12'
Wróbel Martyna55"21'
Nowak Aleksandra52"44'
Staszczyk Maja44"33'
Ziółkowska Hanna36"25'
Stachurska Maria43'

Czas setów: 24 godz. 2 min 25 s

OPENDAMSKAOU 13OU 17GU 15

806 min 2 s

11"55'
4 set
Kowal Michał3
Obara Adam1
10"41'
2 set
Działowski Michał3
Oberkiewicz Jędrzej0
10"10'
5 set
Giemza Mikołaj3
Cieślik Rafał2
9"57'
2 set
Sycz Paweł1
Pędzik Grzegorz3
9"27'
4 set
Rybarczyk Kamil2
Obara Adam3
9"11'
2 set
Giemza Mikołaj1
Rewilak Bartosz3
8"38'
3 set
Leżuch Grzegorz0
Kowal Michał3
8"16'
2 set
Rewilak Bartosz3
Kowal Michał2
8"09'
3 set
Rybarczyk Kamil3
Sieradzan Michał0
8"04'
4 set
Giemza Mikołaj1
Rewilak Bartosz3

224 min 51 s

7"39'
1 set
Osika Kamila2
Traciak Joanna3
7"00'
3 set
Holewa Karolina0
Ogorodnik Julia3
6"11'
3 set
Sopińska Patrycja3
Wilińska Joanna0
5"33'
5 set
Osika Kamila2
Traciak Joanna3
5"27'
1 set
Sopińska Patrycja3
Wilińska Joanna0
5"19'
4 set
Socha Małgorzata1
Holewa Karolina3
5"15'
4 set
Wilińska Joanna3
Ogorodnik Julia1
5"07'
3 set
Osika Kamila2
Traciak Joanna3
5"06'
4 set
Holewa Karolina1
Sopińska Patrycja3
5"05'
1 set
Socha Małgorzata1
Holewa Karolina3

181 min 11 s

8"55'
3 set
Sieradzan Wojciech0
Krysiak Karol3
6"04'
1 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
5"50'
3 set
Krysiak Leon3
Figarski Jan1
5"38'
4 set
Krysiak Leon3
Figarski Jan1
5"35'
2 set
Krysiak Leon3
Figarski Jan1
5"34'
2 set
Sieradzan Wojciech0
Krysiak Karol3
5"31'
1 set
Sieradzan Wojciech3
Słowik Maciej0
5"27'
2 set
Sieradzan Wojciech0
Krysiak Leon3
5"22'
2 set
Sieradzan Wojciech0
Figarski Jan3
5"13'
1 set
Sieradzan Wojciech0
Krysiak Leon3

135 min 28 s

8"41'
4 set
Krysiak Karol3
Sieradzan Wojciech1
7"34'
1 set
Krysiak Karol3
Sieradzan Wojciech1
7"21'
3 set
Giemza Mikołaj3
Krysiak Leon0
6"51'
2 set
Giemza Mikołaj3
Krysiak Leon0
6"34'
3 set
Krysiak Karol3
Sieradzan Wojciech1
6"17'
1 set
Krysiak Leon3
Figarski Jan0
5"52'
1 set
Giemza Mikołaj3
Krysiak Leon0
5"24'
1 set
Sieradzan Wojciech3
Słowik Maciej0
5"10'
1 set
Olesiński Stanisław1
Tracz Krzysztof3
4"59'
3 set
Krysiak Karol0
Giemza Mikołaj3

94 min 53 s

5"58'
3 set
Staszczyk Maja3
Nowak Aleksandra0
5"57'
3 set
Wróbel Martyna1
Staszczyk Maja3
5"54'
1 set
Staszczyk Maja3
Nowak Aleksandra0
5"46'
5 set
Wróbel Martyna2
Nowak Aleksandra3
5"12'
2 set
Staszczyk Maja3
Nowak Aleksandra0
4"58'
4 set
Wróbel Martyna2
Nowak Aleksandra3
4"53'
3 set
Wróbel Martyna2
Nowak Aleksandra3
4"41'
1 set
Ziółkowska Hanna0
Nowak Aleksandra3
4"18'
1 set
Wróbel Martyna3
Ziółkowska Hanna1
4"18'
2 set
Ziółkowska Hanna0
Nowak Aleksandra3

Małych punktów: 5430

OPENDAMSKAOU 13OU 17GU 15

2606

Śmietański Sebastian171
Rewilak Bartosz162
Sycz Paweł161
Kowal Michał151
Cieślik Rafał151
Rybarczyk Kamil147
Obara Adam144
Karpeta Sebastian142
Pędzik Grzegorz142
Giemza Mikołaj141

918

Socha Małgorzata123
Woźniak Kinga116
Sopińska Patrycja106
Holewa Karolina101
Wilińska Joanna95
Ogorodnik Julia94
Osika Kamila87
Bargenda Iwona83
Traciak Joanna63
Świetlik Martyna50

753

Krysiak Leon174
Figarski Jan162
Krysiak Karol136
Sieradzan Wojciech121
Słowik Maciej97
Dziopa Wojcicech63

618

Giemza Mikołaj101
Sieradzan Wojciech96
Olesiński Stanisław94
Krysiak Leon94
Krysiak Karol88
Tracz Krzysztof67
Słowik Maciej63
Figarski Jan15

535

Wróbel Martyna153
Staszczyk Maja145
Nowak Aleksandra141
Ziółkowska Hanna85
Stachurska Maria11

Wszystkich rozegranych setów: 320

OPENDAMSKAOU 13OU 17GU 15

149

52

46

38

35


Wszystkich rozegranych meczów: 93

OPENDAMSKAOU 13OU 17GU 15

41

15

15

12

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU 13OU 17GU 15
13.18'
2 set
Giemza Mikołaj3
Rybarczyk Kamil0
16.18'
1 set
Krysiak Grzegorz0
Godula Maciej3
16.73'
1 set
Gredka Norbert0
Krysiak Grzegorz3
17.09'
2 set
Sycz Paweł0
Rewilak Bartosz3
17.18'
2 set
Pawlik Artur3
Gredka Norbert1
17.73'
4 set
Pawlik Artur3
Gredka Norbert1
18.00'
2 set
Siatkowski Paweł1
Śmietański Sebastian3
18.09'
3 set
Godula Maciej0
Rewilak Bartosz3
18.27'
3 set
Sycz Paweł1
Pędzik Grzegorz3
18.45'
3 set
Sycz Paweł3
Pawlik Artur1
13.55'
1 set
Woźniak Kinga0
Sopińska Patrycja3
16.64'
1 set
Woźniak Kinga3
Osika Kamila2
17.09'
2 set
Traciak Joanna0
Socha Małgorzata3
17.27'
3 set
Woźniak Kinga0
Sopińska Patrycja3
17.27'
3 set
Świetlik Martyna0
Bargenda Iwona3
18.09'
2 set
Świetlik Martyna0
Bargenda Iwona3
18.36'
2 set
Socha Małgorzata1
Holewa Karolina3
18.45'
1 set
Traciak Joanna0
Socha Małgorzata3
19.00'
3 set
Socha Małgorzata3
Świetlik Martyna0
19.18'
2 set
Woźniak Kinga3
Osika Kamila2
14.18'
2 set
Krysiak Karol3
Dziopa Wojciech0
14.45'
3 set
Krysiak Karol3
Dziopa Wojciech0
14.55'
1 set
Krysiak Karol3
Dziopa Wojciech0
14.91'
1 set
Krysiak Leon3
Słowik Maciej0
16.27'
1 set
Figarski Jan3
Słowik Maciej0
16.36'
3 set
Krysiak Leon3
Dziopa Wojciech0
16.36'
2 set
Figarski Jan3
Słowik Maciej0
16.55'
3 set
Sieradzan Wojciech0
Figarski Jan3
16.82'
3 set
Sieradzan Wojciech0
Krysiak Leon3
17.73'
3 set
Krysiak Leon3
Słowik Maciej0
0.18'
3 set
Figarski Jan0
Olesiński Stanisław3
0.18'
3 set
Słowik Maciej3
Figarski Jan0
0.18'
2 set
Słowik Maciej3
Figarski Jan0
0.27'
1 set
Słowik Maciej3
Figarski Jan0
0.27'
2 set
Figarski Jan0
Olesiński Stanisław3
0.36'
1 set
Figarski Jan0
Olesiński Stanisław3
0.45'
3 set
Krysiak Leon3
Figarski Jan0
10.18'
1 set
Krysiak Karol3
Tracz Krzysztof0
10.45'
2 set
Krysiak Leon3
Tracz Krzysztof0
11.00'
1 set
Krysiak Karol0
Giemza Mikołaj3
0.18'
3 set
Wróbel Martyna3
Stachurska Maria1
0.18'
3 set
Stachurska Maria0
Nowak Aleksandra3
0.18'
4 set
Wróbel Martyna3
Stachurska Maria1
0.27'
3 set
Stachurska Maria0
Staszczyk Maja3
0.27'
2 set
Stachurska Maria0
Nowak Aleksandra3
0.27'
1 set
Ziółkowska Hanna3
Stachurska Maria0
0.27'
3 set
Ziółkowska Hanna3
Stachurska Maria0
0.27'
1 set
Stachurska Maria0
Nowak Aleksandra3
0.27'
2 set
Wróbel Martyna3
Stachurska Maria1
0.27'
2 set
Ziółkowska Hanna3
Stachurska Maria0

Decyzji sędziowskich: 21 (0,4%)

Stroke 3
14,3%
Let 18
85,7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKAOU 13GU 15
5 7,1%
0-5-0
Boroń Adam1
Siatkowski Paweł3
3 5,9%
2-1-0
Karpeta Sebastian0
Leżuch Grzegorz3
2 2,8%
0-2-0
Siatkowski Paweł3
Pędzik Grzegorz1
1 1,9%
0-1-0
Godula Maciej0
Rewilak Bartosz3
1 1,2%
0-1-0
Sycz Paweł1
Pędzik Grzegorz3
3 4,8%
0-3-0
Holewa Karolina0
Ogorodnik Julia3
1 2%
0-1-0
Ogorodnik Julia3
Bargenda Iwona0
1 1%
0-1-0
Osika Kamila2
Traciak Joanna3
2 4,2%
1-1-0
Sieradzan Wojciech0
Krysiak Leon3
1 1%
0-1-0
Wróbel Martyna2
Nowak Aleksandra3
1 1,4%
0-1-0
Wróbel Martyna3
Ziółkowska Hanna1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0