Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - OU17
36"12'Majcher Mateusz2
Styczeń Artur3
34"18'Gliwiak Maciej1
Kopeć Michał3
27"10'Zimny Marcin3
Kopeć Michał0
26"38'Kopeć Michał1
Majcher Mateusz3
25"49'Zimny Marcin1
Korostyński Damian3
22"55'Kapuściński Paweł1
Juzwa Magdalena3
22"54'Juzwa Łukasz0
Marszał Adrian3
21"10'Kowalski Tomasz3
Półtoranos Filip1
20"54'Boroń Adam3
Juzwa Magdalena1
20"27'Juzwa Magdalena1
Półtoranos Filip3
30"37'Juzwa Magdalena2
Zasępa Aleksandra3
26"48'Socha Małgorzata3
Kirszenstein Patrycja2
24"09'Woźniak Kinga3
Baran Anna2
23"55'Tarkowska Julia3
Juzwa Magdalena1
22"02'Tarkowska Julia3
Bogdanowicz Katarzyna0
21"59'Woźniak Kinga1
Juzwa Magdalena3
20"18'Bogdanowicz Katarzyna3
Zasępa Aleksandra0
19"41'Socha Małgorzata3
Boroń Emilia1
19"31'Juzwa Magdalena3
Kirszenstein Patrycja1
15"59'Mnichowska Katarzyna3
Traciak Joanna0
18"15'Widomski Igor2
Breczko Bartłomiej1
17"23'Brzozowski Maciej1
Widomski Igor2
16"03'Sysło Sebastian1
Breczko Bartłomiej2
13"48'Wiechecki Mikołaj2
Breczko Bartłomiej1
11"55'Wiechecki Mikołaj2
Moncznik Mikołaj0
11"06'Widomski Igor0
Moncznik Mikołaj2
10"46'Brzozowski Maciej0
Moncznik Mikołaj2
9"39'Brzozowski Maciej2
Breczko Bartłomiej0
9"21'Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
9"15'Brzozowski Maciej2
Sysło Sebastian0
33"05'Jachimowicz Maciej2
Lichota Jakub3
28"49'Jachimowicz Maciej2
Sysło Sebastian3
14"25'Sysło Sebastian0
Lichota Jakub3
11"48'Lichota Jakub3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
8"35'Jachimowicz Maciej3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
7"13'Sysło Sebastian3
Grzech-Leśniak Zuzanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - OU17
Kopeć Michał93"36'
Zimny Marcin74"49'
Majcher Mateusz71"03'
Styczeń Artur66"41'
Korostyński Damian65"08'
Oberkiewicz Jędrzej59"02'
Gliwiak Maciej56"41'
Marszał Adrian56"18'
Juzwa Łukasz51"07'
Kowalski Tomasz49"46'
Juzwa Magdalena71"25'
Zasępa Aleksandra61"35'
Socha Małgorzata56"27'
Woźniak Kinga46"58'
Kirszenstein Patrycja46"55'
Tarkowska Julia45"40'
Mnichowska Katarzyna45"22'
Bogdanowicz Katarzyna45"21'
Baran Anna39"54'
Boroń Emilia37"16'
Breczko Bartłomiej53"41'
Widomski Igor52"31'
Brzozowski Maciej45"29'
Moncznik Mikołaj42"25'
Wiechecki Mikołaj40"56'
Sysło Sebastian39"22'
Jachimowicz Maciej56"54'
Lichota Jakub48"26'
Sysło Sebastian41"18'
Grzech-Leśniak Zuzanna23"38'

Czas setów: 16 godz. 4 min 39 s

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - OU17

460 min 43 s

13"35'
3 set
Zimny Marcin3
Kopeć Michał0
10"41'
3 set
Gliwiak Maciej1
Kopeć Michał3
8"22'
2 set
Juzwa Łukasz0
Marszał Adrian3
7"12'
1 set
Zimny Marcin0
Wiszowaty Adam3
7"06'
1 set
Kopeć Michał3
Oberkiewicz Jędrzej0
7"06'
2 set
Zimny Marcin3
Kopeć Michał0
7"03'
3 set
Kopeć Michał1
Majcher Mateusz3
6"45'
2 set
Gliwiak Maciej1
Kopeć Michał3
6"40'
3 set
Juzwa Łukasz0
Marszał Adrian3
6"27'
5 set
Majcher Mateusz2
Styczeń Artur3

281 min 36 s

7"24'
2 set
Tarkowska Julia3
Bogdanowicz Katarzyna0
6"59'
3 set
Tarkowska Julia3
Juzwa Magdalena1
6"55'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Zasępa Aleksandra0
5"52'
3 set
Tarkowska Julia3
Bogdanowicz Katarzyna0
5"51'
5 set
Socha Małgorzata3
Kirszenstein Patrycja2
5"51'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Zasępa Aleksandra0
5"32'
4 set
Juzwa Magdalena2
Zasępa Aleksandra3
5"18'
1 set
Tarkowska Julia3
Juzwa Magdalena1
5"10'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Zasępa Aleksandra0
5"08'
1 set
Tarkowska Julia3
Bogdanowicz Katarzyna0

137 min 12 s

6"29'
2 set
Wiechecki Mikołaj2
Moncznik Mikołaj0
6"14'
1 set
Widomski Igor2
Breczko Bartłomiej1
5"26'
2 set
Brzozowski Maciej0
Moncznik Mikołaj2
5"23'
3 set
Sysło Sebastian1
Breczko Bartłomiej2
5"21'
1 set
Widomski Igor0
Moncznik Mikołaj2
5"11'
3 set
Brzozowski Maciej1
Widomski Igor2
4"56'
2 set
Sysło Sebastian1
Breczko Bartłomiej2
4"42'
1 set
Wiechecki Mikołaj2
Breczko Bartłomiej1
4"38'
1 set
Brzozowski Maciej2
Breczko Bartłomiej0
4"29'
2 set
Brzozowski Maciej1
Widomski Igor2

85 min 8 s

7"27'
1 set
Jachimowicz Maciej2
Lichota Jakub3
5"30'
5 set
Jachimowicz Maciej2
Lichota Jakub3
5"16'
2 set
Jachimowicz Maciej2
Sysło Sebastian3
5"09'
4 set
Jachimowicz Maciej2
Sysło Sebastian3
5"08'
2 set
Jachimowicz Maciej2
Lichota Jakub3
4"59'
4 set
Jachimowicz Maciej2
Lichota Jakub3
4"22'
5 set
Jachimowicz Maciej2
Sysło Sebastian3
4"19'
3 set
Sysło Sebastian0
Lichota Jakub3
4"01'
3 set
Jachimowicz Maciej2
Sysło Sebastian3
3"58'
3 set
Jachimowicz Maciej2
Lichota Jakub3

Małych punktów: 3888

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - OU17

1762

Majcher Mateusz153
Styczeń Artur134
Korostyński Damian132
Marszał Adrian132
Kopeć Michał129
Zimny Marcin126
Tarkowska Julia122
Juzwa Magdalena120
Juzwa Łukasz109
Boroń Adam104

1171

Juzwa Magdalena162
Zasępa Aleksandra137
Socha Małgorzata130
Woźniak Kinga114
Tarkowska Julia104
Kirszenstein Patrycja103
Baran Anna87
Bogdanowicz Katarzyna84
Boroń Emilia79
Traciak Joanna72

592

Wiechecki Mikołaj119
Widomski Igor109
Breczko Bartłomiej106
Moncznik Mikołaj105
Brzozowski Maciej91
Sysło Sebastian62

363

Jachimowicz Maciej127
Lichota Jakub116
Sysło Sebastian98
Grzech-Leśniak Zuzanna22

Wszystkich rozegranych setów: 230

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - OU17

104

70

34

22


Wszystkich rozegranych meczów: 72

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - OU17

31

20

15

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - OU17
11.00'
2 set
Juzwa Łukasz2
Kapuściński Paweł0
14.18'
3 set
Boroń Adam3
Juzwa Magdalena1
14.36'
2 set
Wiszowaty Adam0
Marszał Adrian3
14.45'
3 set
Wiszowaty Adam0
Marszał Adrian3
14.55'
3 set
Marszał Adrian3
Gliwiak Maciej0
14.82'
1 set
Wiszowaty Adam0
Marszał Adrian3
15.09'
3 set
Boroń Adam3
Kowalski Tomasz0
15.82'
1 set
Kapuściński Paweł1
Juzwa Magdalena3
15.82'
1 set
Juzwa Łukasz3
Boroń Adam0
16.09'
3 set
Kapuściński Paweł0
Majcher Mateusz3
12.82'
1 set
Mnichowska Katarzyna0
Tarkowska Julia3
13.27'
3 set
Traciak Joanna3
Gibek Anna0
14.91'
3 set
Baran Anna0
Zasępa Aleksandra3
15.09'
2 set
Socha Małgorzata0
Bogdanowicz Katarzyna3
15.45'
2 set
Juzwa Magdalena3
Kirszenstein Patrycja1
15.45'
3 set
Mnichowska Katarzyna0
Tarkowska Julia3
15.45'
1 set
Juzwa Magdalena3
Kirszenstein Patrycja1
15.73'
1 set
Traciak Joanna3
Gibek Anna0
16.36'
3 set
Socha Małgorzata3
Boroń Emilia1
16.45'
1 set
Socha Małgorzata0
Bogdanowicz Katarzyna3
13.36'
2 set
Sysło Sebastian0
Wiechecki Mikołaj2
13.36'
1 set
Moncznik Mikołaj2
Breczko Bartłomiej0
13.55'
1 set
Sysło Sebastian0
Wiechecki Mikołaj2
13.82'
1 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
15.55'
2 set
Sysło Sebastian0
Moncznik Mikołaj2
15.91'
2 set
Wiechecki Mikołaj2
Breczko Bartłomiej1
16.82'
2 set
Sysło Sebastian0
Widomski Igor2
17.36'
1 set
Sysło Sebastian1
Breczko Bartłomiej2
18.18'
1 set
Sysło Sebastian0
Moncznik Mikołaj2
19.00'
2 set
Brzozowski Maciej2
Breczko Bartłomiej0
11.36'
1 set
Sysło Sebastian3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
12.09'
2 set
Sysło Sebastian3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
12.73'
2 set
Jachimowicz Maciej3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
12.91'
1 set
Jachimowicz Maciej3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
13.09'
3 set
Jachimowicz Maciej3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
13.82'
3 set
Sysło Sebastian3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
15.36'
1 set
Lichota Jakub3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
16.00'
3 set
Lichota Jakub3
Grzech-Leśniak Zuzanna0
20.09'
1 set
Sysło Sebastian0
Lichota Jakub3
20.18'
2 set
Sysło Sebastian0
Lichota Jakub3

Decyzji sędziowskich: 15 (0,4%)

Stroke 1
6,7%
Let 14
93,3%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
2 3,6%
0-2-0
Juzwa Łukasz0
Marszał Adrian3
1 1%
0-1-0
Majcher Mateusz2
Styczeń Artur3
1 1,4%
0-1-0
Juzwa Magdalena1
Półtoranos Filip3
5 8,6%
0-5-0
Bogdanowicz Katarzyna3
Zasępa Aleksandra0
4 7,7%
0-4-0
Mnichowska Katarzyna0
Kirszenstein Patrycja3
1 2,4%
0-1-0
Gibek Anna0
Baran Anna3
1 2,4%
1-0-0
Traciak Joanna3
Gibek Anna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0