Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOPEN - eliminacje
75"00'Spoljar Domagoj2
Tyma Konrad3
66"57'Shinnie Chris3
Nowisz Wojciech2
63"47'Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech3
58"16'Nowisz Wojciech3
Spoljar Domagoj2
58"12'Hemmerling Piotr3
Pełczyński Adam2
55"42'Rykowski Rafał1
Stachowski Łukasz3
52"24'Stachowski Łukasz2
Hemmerling Piotr3
52"09'Khan Karamatullah3
Shinnie Chris2
51"44'Rogalski Mikołaj3
Kowalski Dominik2
51"15'Szymczak Marcin3
Chomicki Piotr2
36"08'Buczkowska Ewa3
Surdziel Aleksandra2
34"07'Zawartka Anna1
Ślipczyńska Alicja3
32"54'Szymaniak Kinga3
Grzechowiak Dorota2
32"41'Kozikowska Paulina1
Kaniewska Emilia3
31"59'Grzechowiak Dorota1
Kornowska Małgorzata3
30"50'Zawartka Anna1
Dominiak Zuzanna3
29"36'Ślipczyńska Alicja3
Kornowska Małgorzata1
29"29'Zawartka Anna3
Mohamed Nazia0
28"52'Kozikowska Paulina3
Skarbińska Agnieszka1
28"47'Buczkowska Ewa3
Waszkiewicz Magdalena1
39"59'Sienkiewicz Leszek2
Stasiak Wojciech3
39"32'Hełminiak Piotr3
Piechotka Tomasz1
38"32'Łuczak Radosław2
Przybitkowski Kamil3
38"17'Janiszewski Michał1
Kapuściński Bartosz3
33"15'Meckien Bartosz0
Szymczak Marcin3
30"53'Firfas Rafał1
Janiszewski Michał3
29"23'Lasota Andrzej2
Kroll Adam3
29"10'Wysocki Tymoteusz0
Wielgus Maksymilian3
28"01'Stachowiak Jarosław3
Wysocki Tymoteusz1
27"51'Kapuściński Bartosz3
Kroll Adam0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOPEN - eliminacje
Nowisz Wojciech236"55'
Spoljar Domagoj185"54'
Atras Przemysław178"06'
Tyma Konrad175"49'
Pełczyński Adam174"08'
Hemmerling Piotr169"23'
Shinnie Chris168"45'
Khan Karamatullah163"11'
Stachowski Łukasz151"47'
Rykowski Rafał147"51'
Buczkowska Ewa105"40'
Zawartka Anna104"49'
Grzechowiak Dorota92"27'
Ślipczyńska Alicja88"39'
Kornowska Małgorzata84"01'
Kaniewska Emilia81"46'
Szymaniak Kinga74"04'
Dominiak Zuzanna72"46'
Rogaczewska Paulina62"34'
Tyma Karina61"51'
Kapuściński Bartosz98"49'
Firfas Rafał84"50'
Wysocki Tymoteusz78"00'
Stasiak Wojciech75"46'
Janiszewski Michał73"11'
Sienkiewicz Leszek70"30'
Stachowiak Jarosław64"04'
Kroll Adam63"47'
Meckien Bartosz51"02'
Łuczak Radosław49"14'

Czas setów: 51 godz. 55 min 22 s

OPENDAMSKAOPEN - eliminacje

1880 min 29 s

18"20'
4 set
Spoljar Domagoj2
Tyma Konrad3
16"54'
4 set
Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech3
16"36'
4 set
Nowisz Wojciech3
Hemmerling Piotr1
16"36'
4 set
Szymanowski Marek2
Khan Kaleemullah3
15"58'
4 set
Stachowski Łukasz2
Hemmerling Piotr3
15"53'
1 set
Hemmerling Piotr3
Pełczyński Adam2
15"53'
1 set
Spoljar Domagoj2
Tyma Konrad3
15"19'
5 set
Shinnie Chris3
Nowisz Wojciech2
15"19'
2 set
Spoljar Domagoj2
Tyma Konrad3
14"42'
4 set
Atras Przemysław3
Matejski Tomasz1

635 min 54 s

15"12'
3 set
Zawartka Anna3
Mohamed Nazia0
9"12'
4 set
Grzechowiak Dorota1
Kornowska Małgorzata3
8"58'
3 set
Buczkowska Ewa3
Surdziel Aleksandra2
8"30'
4 set
Buczkowska Ewa3
Waszkiewicz Magdalena1
8"28'
3 set
Krzywicka Paulina3
Ślipczyńska Alicja0
8"10'
4 set
Ślipczyńska Alicja3
Kornowska Małgorzata1
7"59'
5 set
Szymaniak Kinga3
Grzechowiak Dorota2
7"59'
2 set
Zawartka Anna1
Ślipczyńska Alicja3
7"57'
4 set
Zawartka Anna1
Dominiak Zuzanna3
7"53'
1 set
Buczkowska Ewa0
Szymaniak Kinga3

598 min 59 s

13"20'
1 set
Meckien Bartosz0
Szymczak Marcin3
10"32'
1 set
Kapuściński Bartosz3
Kroll Adam0
10"24'
1 set
Wysocki Tymoteusz0
Wielgus Maksymilian3
9"55'
3 set
Stasiak Wojciech3
Dudek Kamil0
9"50'
3 set
Firfas Rafał0
Sienkiewicz Leszek3
9"49'
3 set
Janiszewski Michał1
Kapuściński Bartosz3
9"38'
2 set
Meckien Bartosz3
Sapierzyński Robert0
9"37'
4 set
Janiszewski Michał1
Kapuściński Bartosz3
9"21'
2 set
Osojca Mateusz0
Korsak Mikołaj3
9"15'
3 set
Meckien Bartosz0
Szymczak Marcin3

Małych punktów: 8762

OPENDAMSKAOPEN - eliminacje

4510

Nowisz Wojciech238
Khan Karamatullah215
Tyma Konrad206
Hemmerling Piotr200
Pełczyński Adam199
Rykowski Rafał199
Spoljar Domagoj198
Matejski Tomasz198
Shinnie Chris194
Atras Przemysław182

2363

Dominiak Zuzanna168
Buczkowska Ewa162
Zawartka Anna161
Krzywicka Paulina160
Grzechowiak Dorota146
Tyma Karina132
Kaniewska Emilia128
Kornowska Małgorzata128
Ryfa Natalia127
Surdziel Aleksandra122

1889

Wysocki Tymoteusz157
Stasiak Wojciech154
Kapuściński Bartosz131
Lasota Andrzej126
Firfas Rafał107
Stachowiak Jarosław99
Kroll Adam94
Janiszewski Michał89
Sienkiewicz Leszek87
Łuczak Radosław87

Wszystkich rozegranych setów: 489

OPENDAMSKAOPEN - eliminacje

248

134

107


Wszystkich rozegranych meczów: 134

OPENDAMSKAOPEN - eliminacje

65

38

31


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOPEN - eliminacje
12.36'
2 set
Rykowski Rafał3
Kurek Michał0
14.73'
1 set
Peukert Tomasz0
Wielgus Maksymilian3
15.00'
3 set
Peukert Tomasz0
Wielgus Maksymilian3
15.36'
2 set
Rykowski Rafał3
Szymczak Marcin0
16.00'
1 set
Rykowski Rafał3
Kurek Michał0
17.18'
1 set
Przybitkowski Kamil3
Peukert Tomasz0
17.64'
4 set
Przybitkowski Kamil1
Wojnarski Marek3
17.73'
1 set
Stachowski Łukasz3
Matejski Tomasz1
18.73'
4 set
Stachowski Łukasz3
Matejski Tomasz1
19.00'
1 set
Przybitkowski Kamil3
Florczyk Paweł1
10.73'
1 set
Zawartka Anna3
Szumska Aleksandra0
15.73'
1 set
Chomicka Magda3
Szumska Aleksandra0
16.00'
3 set
Chomicka Magda3
Szumska Aleksandra0
16.09'
3 set
Skarbińska Agnieszka3
Szumska Aleksandra0
16.82'
2 set
Krzywicka Paulina3
Owcarz Katarzyna2
17.09'
2 set
Zawartka Anna3
Szumska Aleksandra0
17.27'
1 set
Dominiak Zuzanna3
Buczkowska Ewa0
18.36'
2 set
Ryfa Natalia3
Szymaniak Kinga0
18.64'
3 set
Zawartka Anna3
Szumska Aleksandra0
18.82'
4 set
Waszkiewicz Magdalena1
Grzechowiak Dorota3
13.27'
2 set
Kempa Maciej0
Szymczak Marcin3
14.55'
2 set
Sapierzyński Robert3
Kempa Maciej0
15.18'
1 set
Sapierzyński Robert3
Kempa Maciej0
16.45'
2 set
Lasota Andrzej2
Kroll Adam3
17.91'
1 set
Bobkowski Przemysław0
Wysocki Tymoteusz3
18.09'
3 set
Kempa Maciej0
Szymczak Marcin3
19.55'
1 set
Kempa Maciej0
Szymczak Marcin3
20.45'
1 set
Sienkiewicz Leszek0
Wysocki Tymoteusz3
22.00'
3 set
Janiszewski Michał0
Lasota Andrzej3
22.36'
2 set
Kempa Maciej1
Firfas Rafał3

Decyzji sędziowskich: 94 (1,1%)

Stroke 24
25,5%
Let 69
73,4%
Nolet 1
1,1%

OPENOPEN - eliminacje
18 18%
0-18-0
Stachowski Łukasz2
Hemmerling Piotr3
17 17,7%
4-13-0
Pełczyński Adam1
Khan Karamatullah3
16 15,4%
6-10-0
Khan Karamatullah3
Shinnie Chris2
11 11,2%
4-7-0
Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech3
7 6,7%
5-1-1
Matejski Tomasz3
Rogalski Mikołaj2
5 6,4%
0-5-0
Gnitecki Przemysław1
Wielgus Maksymilian3
4 4,2%
2-2-0
Rykowski Rafał3
Pyda Andrzej1
4 7,3%
0-4-0
Spoljar Domagoj3
Andrzejczak Karol0
3 4%
0-3-0
Khan Karamatullah3
Khan Kaleemullah1
2 3,9%
1-1-0
Rykowski Rafał3
Szymczak Marcin0
1 1,4%
0-1-0
Kempa Maciej1
Firfas Rafał3
1 1,2%
0-1-0
Łuczak Radosław2
Przybitkowski Kamil3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0