Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
34"05'Styczeń Artur3
Widomski Sławomir1
31"17'Walczak Paweł3
Rycerz Bartosz2
29"21'Chojnacki Piotr3
Głowacki Michał2
26"23'Styczeń Artur3
Chojnacki Piotr1
26"23'Kowalski Tomasz1
Chojnacki Piotr3
26"03'Widomski Sławomir3
Żołnierek Robert1
23"21'Juzwa Magdalena1
Widomski Sławomir3
23"14'Żołnierek Robert1
Hawrylak Maciej2
23"02'Walczak Paweł3
Hawrylak Maciej0
22"59'Goliński Rafał1
Styczeń Artur3
27"43'Głuszak Nicola2
Gibek Anna3
24"05'Socha Małgorzata2
Zając Marzena3
12"58'Tarkowska Julia3
Dziedzic Ewa0
12"28'Zając Marzena3
Wólczańska Joanna0
12"11'Solak Izabela0
Dziedzic Ewa3
8"59'Głuszak Nicola0
Zasępa Aleksandra3
8"56'Socha Małgorzata3
Wólczańska Joanna0
8"23'Tarkowska Julia3
Solak Izabela0
6"43'Gibek Anna0
Zasępa Aleksandra3
20"32'Głuszak Nicola0
Wólczańska Joanna3
19"47'Gibek Anna0
Dziedzic Ewa3
18"03'Zając Marzena0
Tarkowska Julia3
16"27'Zasępa Aleksandra3
Zając Marzena0
11"17'Gibek Anna0
Socha Małgorzata3
11"06'Socha Małgorzata3
Dziedzic Ewa0
'Wólczańska Joanna3
Solak IzabelaW
'Zasępa Aleksandra3
Tarkowska Julia2
'Głuszak Nicola3
Solak Izabela2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
Walczak Paweł91"58'
Styczeń Artur86"10'
Widomski Sławomir83"45'
Chojnacki Piotr81"55'
Krasiński Maciej71"33'
Rycerz Bartosz63"06'
Kowalski Tomasz61"27'
Hawrylak Maciej60"15'
Kruczek Tomasz55"12'
Żołnierek Robert52"33'
Głuszak Nicola29"13'
Gibek Anna28"02'
Zając Marzena27"31'
Socha Małgorzata26"09'
Dziedzic Ewa20"46'
Tarkowska Julia20"07'
Wólczańska Joanna18"30'
Solak Izabela16"59'
Zasępa Aleksandra14"01'
Gibek Anna30"03'
Dziedzic Ewa29"58'
Zając Marzena29"28'
Socha Małgorzata20"55'
Wólczańska Joanna17"23'
Głuszak Nicola17"23'
Tarkowska Julia15"00'
Zasępa Aleksandra14"28'

Czas setów: 12 godz. 37 min 5 s

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

569 min 7 s

8"32'
3 set
Styczeń Artur3
Widomski Sławomir1
8"31'
1 set
Tuleja Michał1
Leńko Maciej2
8"25'
3 set
Żołnierek Robert1
Hawrylak Maciej2
8"21'
2 set
Kruczek Tomasz2
Rycerz Bartosz0
8"14'
4 set
Styczeń Artur3
Widomski Sławomir1
8"11'
1 set
Walczak Paweł3
Hawrylak Maciej0
7"52'
4 set
Walczak Paweł3
Rycerz Bartosz2
7"48'
2 set
Kruczek Tomasz0
Styczeń Artur3
7"29'
1 set
Kruczek Tomasz3
Leńko Maciej0
7"28'
2 set
Widomski Sławomir3
Żołnierek Robert1

100 min 39 s

5"07'
1 set
Tarkowska Julia3
Dziedzic Ewa0
4"57'
3 set
Głuszak Nicola2
Gibek Anna3
4"48'
1 set
Głuszak Nicola2
Gibek Anna3
4"29'
4 set
Socha Małgorzata2
Zając Marzena3
4"15'
5 set
Głuszak Nicola2
Gibek Anna3
4"12'
2 set
Głuszak Nicola2
Gibek Anna3
3"56'
3 set
Zając Marzena3
Wólczańska Joanna0
3"54'
2 set
Socha Małgorzata3
Wólczańska Joanna0
3"50'
3 set
Tarkowska Julia3
Dziedzic Ewa0
3"39'
1 set
Socha Małgorzata2
Zając Marzena3

87 min 19 s

9"38'
1 set
Gibek Anna0
Dziedzic Ewa3
7"36'
1 set
Głuszak Nicola0
Wólczańska Joanna3
6"41'
3 set
Zasępa Aleksandra3
Zając Marzena0
6"01'
2 set
Głuszak Nicola0
Wólczańska Joanna3
5"57'
3 set
Gibek Anna0
Dziedzic Ewa3
5"43'
2 set
Zając Marzena0
Tarkowska Julia3
5"25'
3 set
Zając Marzena0
Tarkowska Julia3
4"33'
2 set
Socha Małgorzata3
Dziedzic Ewa0
4"10'
2 set
Zasępa Aleksandra3
Zając Marzena0
4"08'
3 set
Gibek Anna0
Socha Małgorzata3

Małych punktów: 3077

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

2123

Walczak Paweł173
Styczeń Artur156
Widomski Sławomir154
Chojnacki Piotr141
Krasiński Maciej138
Kowalski Tomasz128
Rycerz Bartosz105
Leńko Maciej105
Kruczek Tomasz101
Hernik Adrian96

462

Zając Marzena78
Socha Małgorzata74
Tarkowska Julia66
Zasępa Aleksandra66
Głuszak Nicola49
Dziedzic Ewa49
Gibek Anna46
Wólczańska Joanna26
Solak Izabela8

492

Tarkowska Julia83
Zasępa Aleksandra79
Głuszak Nicola71
Socha Małgorzata66
Zając Marzena47
Dziedzic Ewa46
Solak Izabela44
Wólczańska Joanna36
Gibek Anna20

Wszystkich rozegranych setów: 177

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

118

31

28


Wszystkich rozegranych meczów: 55

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

38

9

8


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
14.09'
3 set
Michałowski Mateusz0
Kowalski Tomasz3
14.55'
1 set
Leńko Maciej2
Hernik Konrad0
15.82'
1 set
Michałowski Mateusz0
Kowalski Tomasz3
15.82'
3 set
Juzwa Magdalena1
Widomski Sławomir3
16.18'
2 set
Hernik Konrad0
Walczak Paweł3
17.45'
1 set
Leńko Maciej2
Michałowski Mateusz0
17.64'
1 set
Oberkiewicz Jędrzej0
Żołnierek Robert3
17.73'
4 set
Głowacki Michał3
Tarkowska Julia1
18.00'
2 set
Leńko Maciej2
Michałowski Mateusz0
18.00'
2 set
Kowalski Tomasz1
Chojnacki Piotr3
9.91'
1 set
Gibek Anna0
Zasępa Aleksandra3
11.45'
3 set
Socha Małgorzata3
Wólczańska Joanna0
11.64'
2 set
Głuszak Nicola0
Zasępa Aleksandra3
12.27'
2 set
Gibek Anna0
Zasępa Aleksandra3
12.82'
3 set
Gibek Anna0
Zasępa Aleksandra3
12.91'
1 set
Głuszak Nicola0
Zasępa Aleksandra3
13.27'
3 set
Tarkowska Julia3
Solak Izabela0
14.00'
1 set
Socha Małgorzata3
Wólczańska Joanna0
15.27'
1 set
Tarkowska Julia3
Solak Izabela0
15.45'
1 set
Zając Marzena3
Wólczańska Joanna0
12.64'
2 set
Gibek Anna0
Socha Małgorzata3
14.45'
3 set
Socha Małgorzata3
Dziedzic Ewa0
17.55'
1 set
Socha Małgorzata3
Dziedzic Ewa0
19.73'
1 set
Zasępa Aleksandra3
Zając Marzena0
20.55'
3 set
Głuszak Nicola0
Wólczańska Joanna3
21.09'
1 set
Zając Marzena0
Tarkowska Julia3
21.64'
2 set
Gibek Anna0
Dziedzic Ewa3
22.09'
1 set
Gibek Anna0
Socha Małgorzata3
22.55'
3 set
Gibek Anna0
Socha Małgorzata3
22.73'
2 set
Zasępa Aleksandra3
Zając Marzena0

Decyzji sędziowskich: 6 (0,2%)

Stroke 2
33,3%
Let 4
66,7%
Nolet 0
0%

OPEN
5 10,9%
1-4-0
Kruczek Tomasz2
Rycerz Bartosz0
1 1,2%
1-0-0
Hernik Adrian1
Goliński Rafał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0