Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13
40"00'Kałędkiewicz Tomasz2
Iwan Rafał3
39"57'Śledziński Rajmund2
Kosior Paweł3
39"06'Ber Artur1
Kowalski Piotr3
27"05'Iwan Rafał1
Kowalski Piotr3
21"34'Kowalski Piotr0
Ossowski Arkadiusz3
21"13'Śledziński Rajmund3
Zubiel Wiesław1
20"38'Zubiel Wiesław2
Drzazga Robert1
20"26'Iwan Rafał0
Kosior Paweł3
19"38'Wawrzyniak Mariusz1
Kałędkiewicz Tomasz2
17"38'Śledziński Rajmund3
Kolasa Bartosz0
13"13'Kobyłt Anna3
Błaszkiewicz Marta0
9"46'Maskiewicz Małgorzata3
Błaszkiewicz Marta0
7"48'Maskiewicz Małgorzata3
Kobyłt Anna0
'Kobyłt Anna3
Wilas Kamila0
'Kobyłt Anna3
Kozłowska BeataW
'Błaszkiewicz Marta3
Kozłowska BeataW
'Maskiewicz Małgorzata3
Wilas Kamila0
'Maskiewicz Małgorzata3
Kozłowska BeataW
'Błaszkiewicz Marta3
Wilas Kamila0
'Kozłowska BeataW
Wilas Kamila3
15"48'Chlastawa Aleksander3
Remiszewska Natalia0
15"07'Ramza Seweryn2
Remiszewska Natalia0
9"42'Szymański Mikołaj2
Chlastawa Aleksander0
9"04'Michalczuk Karolina2
Mastalska Natasza0
8"37'Iwan Wojciech2
Bartoch Julia0
7"15'Bartoch Julia2
Mastalska Natasza0
6"52'Iwan Wojciech2
Michalczuk Karolina0
6"45'Michalczuk Karolina0
Ramza Seweryn2
6"35'Szymański Mikołaj2
Ramza Seweryn0
6"01'Szymański Mikołaj2
Iwan Wojciech0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13
Kałędkiewicz Tomasz92"32'
Iwan Rafał84"29'
Śledziński Rajmund84"01'
Kosior Paweł83"24'
Ber Artur82"47'
Kowalski Piotr73"32'
Ossowski Arkadiusz57"41'
Wawrzyniak Mariusz52"36'
Kłosiński Paweł48"59'
Zubiel Wiesław48"57'
Błaszkiewicz Marta21"36'
Kobyłt Anna19"32'
Maskiewicz Małgorzata17"06'
Remiszewska Natalia32"35'
Chlastawa Aleksander28"34'
Ramza Seweryn26"23'
Michalczuk Karolina21"38'
Szymański Mikołaj20"16'
Bartoch Julia19"59'
Iwan Wojciech19"49'
Mastalska Natasza19"42'

Czas setów: 11 godz. 29 min 13 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13

565 min 38 s

13"12'
1 set
Ber Artur1
Kowalski Piotr3
10"03'
5 set
Kałędkiewicz Tomasz2
Iwan Rafał3
8"50'
2 set
Kosior Paweł3
Darul Grzegorz0
8"33'
1 set
Kowalski Piotr0
Ossowski Arkadiusz3
8"11'
4 set
Kałędkiewicz Tomasz2
Iwan Rafał3
8"03'
3 set
Śledziński Rajmund2
Kosior Paweł3
7"51'
4 set
Śledziński Rajmund2
Kosior Paweł3
7"44'
1 set
Iwan Rafał0
Kosior Paweł3
7"29'
1 set
Lis Andrii0
Kolasa Bartosz2
7"28'
2 set
Zubiel Wiesław2
Drzazga Robert1

29 min 7 s

5"17'
1 set
Kobyłt Anna3
Błaszkiewicz Marta0
4"30'
1 set
Maskiewicz Małgorzata3
Błaszkiewicz Marta0
3"28'
3 set
Kobyłt Anna3
Błaszkiewicz Marta0
3"16'
2 set
Kobyłt Anna3
Błaszkiewicz Marta0
3"13'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Kobyłt Anna0
2"41'
3 set
Maskiewicz Małgorzata3
Błaszkiewicz Marta0
2"24'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Błaszkiewicz Marta0
2"19'
3 set
Maskiewicz Małgorzata3
Kobyłt Anna0
1"59'
1 set
Maskiewicz Małgorzata3
Kobyłt Anna0

94 min 28 s

10"00'
1 set
Ramza Seweryn2
Remiszewska Natalia0
6"05'
3 set
Chlastawa Aleksander3
Remiszewska Natalia0
5"02'
1 set
Chlastawa Aleksander3
Remiszewska Natalia0
4"57'
1 set
Szymański Mikołaj2
Chlastawa Aleksander0
4"44'
1 set
Michalczuk Karolina2
Mastalska Natasza0
4"15'
2 set
Ramza Seweryn2
Remiszewska Natalia0
4"03'
2 set
Michalczuk Karolina2
Mastalska Natasza0
3"46'
2 set
Bartoch Julia2
Mastalska Natasza0
3"43'
1 set
Iwan Wojciech2
Bartoch Julia0
3"37'
1 set
Iwan Wojciech2
Michalczuk Karolina0

Małych punktów: 2674

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13

2002

Kosior Paweł170
Śledziński Rajmund164
Kałędkiewicz Tomasz163
Iwan Rafał133
Ossowski Arkadiusz132
Ber Artur129
Kłosiński Paweł98
Kowalski Piotr97
Bąkała Piotr97
Zubiel Wiesław92

286

Maskiewicz Małgorzata99
Kobyłt Anna74
Bram Kamila58
Błaszkiewicz Marta55

386

Szymański Mikołaj66
Chlastawa Aleksander63
Remiszewska Natalia59
Iwan Wojciech50
Ramza Seweryn49
Michalczuk Karolina36
Bartoch Julia36
Mastalska Natasza27

Wszystkich rozegranych setów: 160

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13

117

18

25


Wszystkich rozegranych meczów: 59

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13

41

6

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13
0.27'
3 set
Kosior Paweł3
Darul Grzegorz0
10.82'
1 set
Kobyłt Anna0
Kozłowska Beata2
11.73'
2 set
Kolasa Bartosz2
Kozłowska Beata0
13.55'
2 set
Kolasa Bartosz2
Kruk Mateusz0
13.73'
2 set
Kosior Paweł3
Kruk Mateusz0
14.36'
3 set
Radłowski Tomasz0
Iwan Rafał3
15.36'
1 set
Kolasa Bartosz2
Kozłowska Beata0
16.36'
1 set
Bąkała Piotr3
Kobyłt Anna0
16.55'
1 set
Kosior Paweł3
Kruk Mateusz0
16.82'
2 set
Kobyłt Anna0
Kozłowska Beata2
10.82'
1 set
Maskiewicz Małgorzata3
Kobyłt Anna0
12.64'
3 set
Maskiewicz Małgorzata3
Kobyłt Anna0
13.09'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Błaszkiewicz Marta0
14.64'
3 set
Maskiewicz Małgorzata3
Błaszkiewicz Marta0
17.55'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Kobyłt Anna0
17.82'
2 set
Kobyłt Anna3
Błaszkiewicz Marta0
18.91'
3 set
Kobyłt Anna3
Błaszkiewicz Marta0
24.55'
1 set
Maskiewicz Małgorzata3
Błaszkiewicz Marta0
28.82'
1 set
Kobyłt Anna3
Błaszkiewicz Marta0
6.09'
1 set
Mastalska Natasza0
Remiszewska Natalia2
14.00'
2 set
Michalczuk Karolina0
Ramza Seweryn2
14.18'
1 set
Bartoch Julia0
Chlastawa Aleksander2
14.55'
1 set
Szymański Mikołaj2
Iwan Wojciech0
14.64'
2 set
Mastalska Natasza0
Remiszewska Natalia2
14.73'
2 set
Szymański Mikołaj2
Ramza Seweryn0
16.27'
2 set
Bartoch Julia0
Chlastawa Aleksander2
17.00'
2 set
Iwan Wojciech2
Michalczuk Karolina0
17.09'
2 set
Szymański Mikołaj2
Iwan Wojciech0
18.09'
1 set
Szymański Mikołaj2
Ramza Seweryn0

Decyzji sędziowskich: 4 (0.2%)

Stroke 2
50%
Let 0
0%
Nolet 2
50%

OPENJUNIORSKA OU 13
1 2.2%
0-0-1
Wilas Paweł0
Ber Artur3
2 6.3%
2-0-0
Iwan Wojciech2
Bartoch Julia0
1 2.9%
0-0-1
Bartoch Julia2
Mastalska Natasza0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0