Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13
50"54'Lisiewicz Łukasz2
Wilas Dawid3
46"03'Wilas Dawid2
Gajewski Grzegorz3
40"49'Chlebowicz Piotr2
Wilas Dawid3
39"51'Kozłowski Łukasz2
Szkuta Łukasz3
37"13'Adamczyk Zbigniew3
Kurman Radosław2
34"37'Lisiewicz Łukasz3
Adamczyk Zbigniew1
32"02'Szkuta Łukasz1
Gajewski Grzegorz3
30"14'Szkuta Łukasz3
Mróz Jacek1
28"16'Krawczyk Jan1
Mróz Jacek3
27"16'Iwan Rafał3
Drzazga Robert2
37"10'Bogdanowicz Katarzyna1
Wilanowska Barbara3
30"45'Tomaszewska Sylwia3
Wilanowska Barbara2
24"26'Bogdanowicz Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia0
17"34'Wilas Kamila0
Wilanowska Barbara3
16"41'Błaszkiewicz Marta1
Kozłowska Beata3
13"14'Bogdanowicz Katarzyna3
Wilas Kamila0
11"58'Kozłowska Beata0
Wilas Kamila3
11"36'Błaszkiewicz Marta0
Tomaszewska Sylwia3
11"34'Kozłowska Beata0
Tomaszewska Sylwia3
11"15'Błaszkiewicz Marta0
Wilanowska Barbara3
20"27'Krawczyk Tobiasz3
Szymański Mikołaj0
16"32'Wojtanowski Michał3
Iwan Wojciech0
11"48'Wojtanowski Michał0
Krawczyk Tobiasz3
11"46'Iwan Wojciech0
Szymański Mikołaj3
11"15'Kunysz Jakub0
Iwan Wojciech3
9"30'Mierzwa Karolina0
Krawczyk Tobiasz3
9"21'Szymański Mikołaj3
Bartoch Julia0
7"01'Bartoch Julia2
Mierzwa Karolina0
5"30'Kunysz Jakub0
Bartoch Julia2
'Chlastawa AleksanderW
Wojtanowski Michał3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13
Wilas Dawid149"06'
Lisiewicz Łukasz115"33'
Szkuta Łukasz114"09'
Adamczyk Zbigniew87"58'
Chlebowicz Piotr78"33'
Gajewski Grzegorz77"20'
Krawczyk Jan70"30'
Kurman Radosław68"19'
Bąk Borys68"00'
Iwan Rafał66"42'
Wilanowska Barbara87"33'
Bogdanowicz Katarzyna80"32'
Tomaszewska Sylwia70"01'
Bram Kamila53"14'
Błaszkiewicz Marta50"04'
Kozłowska Beata48"30'
Szymański Mikołaj38"16'
Iwan Wojciech37"39'
Krawczyk Tobiasz36"19'
Wojtanowski Michał25"27'
Bartoch Julia21"12'
Kunysz Jakub16"09'
Mierzwa Karolina15"18'

Czas setów: 18 godz. 14 min 20 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13

804 min 13 s

11"31'
3 set
Wilas Dawid2
Gajewski Grzegorz3
10"58'
1 set
Bąk Borys0
Rzeszotek Grzegorz2
10"58'
5 set
Lisiewicz Łukasz2
Wilas Dawid3
10"08'
1 set
Krawczyk Jan2
Krysiak Jerzy0
10"05'
1 set
Lisiewicz Łukasz2
Wilas Dawid3
9"42'
5 set
Kozłowski Łukasz2
Szkuta Łukasz3
8"52'
2 set
Lisiewicz Łukasz3
Adamczyk Zbigniew1
8"48'
4 set
Wilas Dawid2
Gajewski Grzegorz3
8"48'
5 set
Chlebowicz Piotr2
Wilas Dawid3
8"48'
3 set
Lisiewicz Łukasz3
Adamczyk Zbigniew1

194 min 57 s

13"10'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Wilanowska Barbara3
8"02'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia0
7"52'
2 set
Wilas Kamila0
Wilanowska Barbara3
7"25'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia0
6"49'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Wilanowska Barbara3
6"42'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Wilanowska Barbara3
5"50'
5 set
Tomaszewska Sylwia3
Wilanowska Barbara2
5"36'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia0
5"26'
4 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Wilanowska Barbara3
5"10'
1 set
Tomaszewska Sylwia3
Wilanowska Barbara2

95 min 10 s

7"19'
1 set
Krawczyk Tobiasz3
Szymański Mikołaj0
5"30'
1 set
Wojtanowski Michał3
Iwan Wojciech0
5"27'
2 set
Krawczyk Tobiasz3
Szymański Mikołaj0
5"12'
2 set
Wojtanowski Michał3
Iwan Wojciech0
5"01'
3 set
Krawczyk Tobiasz3
Szymański Mikołaj0
4"37'
3 set
Wojtanowski Michał3
Iwan Wojciech0
4"13'
1 set
Szymański Mikołaj3
Bartoch Julia0
4"08'
1 set
Kunysz Jakub0
Iwan Wojciech3
4"03'
1 set
Iwan Wojciech0
Szymański Mikołaj3
3"51'
2 set
Kunysz Jakub0
Iwan Wojciech3

Małych punktów: 3964

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13

2831

Wilas Dawid204
Szkuta Łukasz186
Lisiewicz Łukasz171
Kurman Radosław143
Adamczyk Zbigniew142
Chlebowicz Piotr140
Gajewski Grzegorz130
Krawczyk Jan124
Iwan Rafał118
Drzazga Robert118

788

Wilanowska Barbara186
Tomaszewska Sylwia174
Bogdanowicz Katarzyna167
Bram Kamila117
Kozłowska Beata82
Błaszkiewicz Marta62

345

Krawczyk Tobiasz99
Szymański Mikołaj75
Iwan Wojciech57
Bartoch Julia46
Wojtanowski Michał40
Kunysz Jakub15
Mierzwa Karolina13

Wszystkich rozegranych setów: 236

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13

162

49

25


Wszystkich rozegranych meczów: 78

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13

54

15

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU 13
13.73'
3 set
Lisiewicz Łukasz0
Szkuta Łukasz3
14.18'
3 set
Błaszkiewicz Marta1
Szymański Mikołaj2
14.27'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Lis Andrii1
14.82'
1 set
Lisiewicz Łukasz3
Rembowiecki Arkadiusz0
15.09'
3 set
Lis Andrii0
Mróz Jacek3
15.45'
3 set
Chlebowicz Piotr3
Wilas Paweł0
15.73'
3 set
Krawczyk Jan3
Bogdanowicz Katarzyna0
15.82'
3 set
Adamczyk Zbigniew3
Mastalski Marcin0
16.91'
4 set
Rowba Sergiusz3
Bąk Borys1
17.00'
2 set
Krawczyk Jan0
Kurman Radosław2
11.91'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kozłowska Beata0
12.45'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kozłowska Beata0
12.73'
2 set
Błaszkiewicz Marta0
Wilas Kamila3
13.09'
3 set
Błaszkiewicz Marta0
Wilanowska Barbara3
13.64'
1 set
Błaszkiewicz Marta0
Tomaszewska Sylwia3
13.82'
3 set
Kozłowska Beata0
Wilanowska Barbara3
13.82'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kozłowska Beata0
14.09'
3 set
Wilas Kamila0
Tomaszewska Sylwia3
14.45'
3 set
Błaszkiewicz Marta0
Wilas Kamila3
14.45'
2 set
Błaszkiewicz Marta0
Wilanowska Barbara3
13.18'
2 set
Szymański Mikołaj3
Bartoch Julia0
13.18'
1 set
Mierzwa Karolina0
Krawczyk Tobiasz3
13.55'
3 set
Szymański Mikołaj3
Bartoch Julia0
13.91'
2 set
Kunysz Jakub0
Bartoch Julia2
14.36'
1 set
Kunysz Jakub0
Bartoch Julia2
15.55'
3 set
Mierzwa Karolina0
Krawczyk Tobiasz3
16.27'
3 set
Kunysz Jakub0
Iwan Wojciech3
17.09'
2 set
Mierzwa Karolina0
Krawczyk Tobiasz3
17.73'
1 set
Bartoch Julia2
Mierzwa Karolina0
17.82'
3 set
Wojtanowski Michał0
Krawczyk Tobiasz3

Decyzji sędziowskich: 7 (0,2%)

Stroke 3
42,9%
Let 4
57,1%
Nolet 0
0%

OPEN
2 4,7%
0-2-0
Krawczyk Jan3
Bogdanowicz Katarzyna0
2 3,8%
2-0-0
Bąk Borys1
Krawczyk Tobiasz2
2 4,1%
1-1-0
Błaszkiewicz Marta1
Szymański Mikołaj2
1 1,9%
0-1-0
Chlebowicz Piotr3
Wilas Paweł0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0