Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIBU15BU13BU11GU11
47"47'Kondratowicz Łukasz3
Słowiński Maciej2
42"51'Khan Karamatullah3
Stachowski Łukasz1
42"17'Szymczak Marcin2
Fajfer Tomasz3
31"47'Gajl Jan1
Jankowski Marek3
28"45'Gajl Jan3
Dobrowolski Michał1
28"11'Nowisz Wojciech0
Khan Karamatullah3
28"01'Iwan Andrzej0
Kondratowicz Łukasz3
27"26'Pieńkowski Krzysztof1
Khan Karamatullah3
27"11'Pelc Bartosz1
Piskórz Tomasz3
25"39'Rodak Jan1
Kowalik Maciej3
30"37'Miler Aleksandra2
Kaniewska Emilia3
29"44'Kowalik Katarzyna2
Cerlich Małgorzata3
28"07'Kowalik Katarzyna1
Miler Aleksandra3
25"18'Kaniewska Emilia3
Cerlich Małgorzata2
20"46'Sech Ewa3
Sypniewska Małgorzata1
20"28'Sypniewska Małgorzata0
Honkisz Agnieszka3
20"13'Sech Ewa1
Krzywicka Paulina3
17"49'Krzywicka Paulina3
Honkisz Agnieszka0
14"55'Sypniewska Małgorzata3
Cerlich Małgorzata0
14"55'Honkisz Agnieszka3
Kaniewska Emilia0
'Hrycaj Marcin3
Nowak Piotr1
'Ostrowski Jakub3
Sienkiewicz Piotr2
'Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub0
'Kanton Aleksander3
Janasiewicz Robert0
'Nowak Piotr3
Ostrowski Jakub0
'Hrycaj Marcin3
Kanton Aleksander0
'Sienkiewicz Piotr0
Fordoński Aleksander3
'Janasiewicz Robert0
Fordoński Jakub3
'Fordoński Aleksander0
Fordoński Jakub3
'Janasiewicz Robert3
Sienkiewicz Piotr0
'Fordoński Aleksander3
Penkala Piotr0
'Winiarek SzymonW
Abramczuk Mikołaj3
'Marciniak Mikołaj0
Penkala Piotr3
'Gumplowicz Mikołaj3
Humięcki MichałW
'Penkala Piotr3
Humięcki MichałW
'Fordoński Aleksander3
Abramczuk Mikołaj0
'Marciniak Mikołaj3
Gumplowicz Mikołaj0
'Puzio Kuba3
Winiarek Szymon2
'Marciniak Mikołaj0
Puzio Kuba3
'Winiarek Szymon3
Gumplowicz Mikołaj1
'Sienkiewicz Michał0
Kopeć Maciej3
'Binasik Antoni3
Kopeć Maciej1
'Winiarek Szymon0
Krysiak Leon3
'Drzycimski Dominik3
Krysiak Karol0
'Kwiatkowski Karol0
Binasik Antoni3
'Winiarek Szymon3
Drzycimski Dominik0
'Kopeć Maciej3
Kuc KrzysztofW
'Krysiak Leon3
Krysiak Karol0
'Sienkiewicz Michał3
Kazanowski Nikodem0
'Kwiatkowski Karol0
Winiarek Szymon3
'Zych Michalina3
Drzycimska Ida0
'Bugajny Natasza0
Drzycimska Ida3
'Bugajny Natasza0
Zych Michalina3
'Zych Marianna0
Drzycimska Ida3
'Zych Marianna0
Zych Michalina3
'Zych Marianna0
Bugajny Natasza3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Khan Karamatullah119"32'
Kondratowicz Łukasz114"05'
Gajl Jan102"12'
Pieńkowski Krzysztof98"12'
Iwan Andrzej94"18'
Szymczak Marcin93"41'
Pelc Bartosz86"07'
Stachowski Łukasz86"05'
Durski Michał82"10'
Słowiński Maciej80"43'
Kowalik Katarzyna71"20'
Kaniewska Emilia64"25'
Miler Aleksandra57"23'
Sech Ewa56"30'
Cerlich Małgorzata56"25'
Rzeszutko Małgorzata54"23'
Krzywicka Paulina43"06'
Honkisz Agnieszka42"47'
Matczak Zuzanna32"38'
Krajewska Marta27"24'

Czas setów: 31 godz. 40 min 28 s

OPENDAMSKI

1622 min 21 s

12"15'
5 set
Szymczak Marcin2
Fajfer Tomasz3
12"15'
1 set
Iwan Andrzej0
Kondratowicz Łukasz3
11"31'
5 set
Kondratowicz Łukasz3
Słowiński Maciej2
11"05'
3 set
Khan Karamatullah3
Stachowski Łukasz1
10"19'
3 set
Nowisz Wojciech0
Khan Karamatullah3
10"10'
3 set
Hrycaj Marcin2
Karaś Zbigniew1
10"01'
3 set
Gajl Jan1
Pieńkowski Krzysztof2
9"47'
1 set
Mikuła Grzegorz0
Rodak Jan2
9"43'
1 set
Nowisz Wojciech0
Khan Karamatullah3
9"43'
2 set
Mikuła Grzegorz0
Pietrzak Dariusz2

278 min 7 s

6"51'
1 set
Kowalik Katarzyna1
Miler Aleksandra3
6"34'
1 set
Honkisz Agnieszka3
Kaniewska Emilia0
6"31'
3 set
Sypniewska Małgorzata0
Honkisz Agnieszka3
6"29'
1 set
Matczak Zuzanna0
Kowalik Katarzyna3
6"25'
4 set
Kowalik Katarzyna1
Miler Aleksandra3
6"21'
2 set
Kowalik Katarzyna1
Miler Aleksandra3
6"04'
2 set
Sypniewska Małgorzata0
Honkisz Agnieszka3
5"47'
4 set
Sech Ewa1
Krzywicka Paulina3
5"36'
3 set
Krzywicka Paulina3
Honkisz Agnieszka0
5"26'
5 set
Miler Aleksandra2
Kaniewska Emilia3

Małych punktów: 8610

OPENDAMSKIBU15BU13BU11GU11

5413

Khan Karamatullah179
Gajl Jan171
Stachowski Łukasz166
Pieńkowski Krzysztof165
Jankowski Marek159
Nowisz Wojciech153
Szymczak Marcin147
Iwan Andrzej147
Dobrowolski Michał136
Kondratowicz Łukasz136

1121

Kaniewska Emilia140
Sech Ewa134
Kowalik Katarzyna127
Rzeszutko Małgorzata109
Krzywicka Paulina108
Miler Aleksandra104
Cerlich Małgorzata103
Honkisz Agnieszka82
Prokop Karolina70
Matczak Zuzanna63

626

Hrycaj Marcin105
Fordoński Jakub89
Nowak Piotr89
Kanton Aleksander82
Ostrowski Jakub75
Sienkiewicz Piotr69
Janasiewicz Robert63
Fordoński Aleksander54

449

Fordoński Aleksander100
Puzio Kuba91
Winiarek Szymon79
Marciniak Mikołaj63
Penkala Piotr53
Gumplowicz Mikołaj47
Abramczuk Mikołaj16

723

Krysiak Leon99
Binasik Antoni92
Sienkiewicz Michał87
Drzycimski Dominik83
Winiarek Szymon80
Kwiatkowski Karol79
Kopeć Maciej68
Krysiak Karol54
Kazanowski Nikodem47
Nidziński Jan34

278

Zych Michalina99
Drzycimska Ida78
Bugajny Natasza56
Zych Marianna45

Wszystkich rozegranych setów: 505

OPENDAMSKIBU15BU13BU11GU11

308

69

39

27

44

18


Wszystkich rozegranych meczów: 179

OPENDAMSKIBU15BU13BU11GU11

119

20

12

8

14

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
3.17'
1 set
Jankowski Marek0
Stachowski Łukasz3
10.27'
3 set
Krzywicka Paulina2
Michałowski Piotr1
13.45'
3 set
Mikuła Grzegorz0
Gajl Jan3
14.00'
1 set
Pietrzak Dariusz0
Jankowski Marek3
14.00'
1 set
Mikuła Grzegorz0
Wierzbicki Paweł2
14.18'
1 set
Włodarczyk Szymon2
Nitka Jacek0
14.36'
3 set
Piskórz Tomasz0
Jankowski Marek3
14.73'
2 set
Pietrzak Dariusz0
Jankowski Marek3
15.27'
2 set
Sadłoń Przemysław0
Kramp Cezary2
15.36'
1 set
Nitka Jacek0
Michałowski Piotr2
9.82'
2 set
Kin-Lewis Joanna0
Prokop Karolina3
12.55'
2 set
Prokop Karolina3
Krajewska Marta0
13.00'
3 set
Prokop Karolina3
Krajewska Marta0
13.09'
2 set
Sypniewska Małgorzata3
Prokop Karolina0
13.91'
1 set
Kin-Lewis Joanna0
Kaniewska Emilia3
13.91'
3 set
Kin-Lewis Joanna0
Prokop Karolina3
14.00'
3 set
Krajewska Marta3
Matczak Zuzanna0
14.36'
3 set
Honkisz Agnieszka3
Kaniewska Emilia0
14.55'
2 set
Kin-Lewis Joanna0
Kaniewska Emilia3
15.09'
2 set
Matczak Zuzanna0
Kowalik Katarzyna3

Decyzji sędziowskich: 130 (2%)

Stroke 39
30%
Let 91
70%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKI
14 22.6%
2-12-0
Nowisz Wojciech0
Khan Karamatullah3
10 10.4%
3-7-0
Kondratowicz Łukasz3
Słowiński Maciej2
10 12%
0-10-0
Rodak Jan1
Kowalik Maciej3
9 13.8%
2-7-0
Iwan Andrzej2
Szymczak Marcin1
6 14.6%
1-5-0
Zieliński Marcin2
Rodak Jan0
5 8.5%
0-5-0
Gajl Jan2
Kondratowicz Łukasz1
5 5.2%
1-4-0
Szymczak Marcin2
Fajfer Tomasz3
4 9.1%
0-4-0
Kowalik Maciej0
Szumowski Jan2
4 6.6%
1-3-0
Kowalik Maciej2
Włodarczyk Szymon1
4 5.9%
1-3-0
Pieńkowski Krzysztof1
Khan Karamatullah3
3 6.1%
1-2-0
Sech Ewa3
Kowalik Katarzyna0
3 5.9%
1-2-0
Krzywicka Paulina3
Honkisz Agnieszka0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0