Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
49"28'Dunal Paweł2
Walczak Paweł3
40"25'Dunal Paweł2
Zasowski Michał3
40"13'Dunal Paweł3
Kruczek Tomasz2
31"20'Radziszewski Krzysztof1
Walczak Paweł3
26"04'Sztaba Mikołaj3
Zasowski Michał0
25"26'Zasowski Michał3
Olech Grzegorz1
22"30'Dunal Paweł3
Stanowski Maciej0
21"20'Bovsunivskyi Sergii1
Sztynder Przemysław3
21"13'Walczak Paweł3
Sztaba Mikołaj0
19"42'Hernik Konrad0
Cichy Mateusz3
30"36'Osika Kamila3
Mnichowska Katarzyna1
25"28'Markowicz Beata3
Gerwatowska Marta2
21"31'Kaczor Anna3
Gerwatowska Marta1
20"41'Baran Anna1
Woźniak Kinga3
19"53'Mnichowska Katarzyna1
Kasperczyk Anna3
17"13'Kasperczyk Anna3
Raczyńska Alicja0
16"55'Irla Magdalena0
Kaczor Anna3
15"26'Markowicz Beata0
Mnichowska Katarzyna3
15"02'Irla Magdalena0
Machura Katarzyna3
13"33'Baran Anna3
Osika Kamila0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Dunal Paweł138"52'
Walczak Paweł102"22'
Zasowski Michał93"01'
Sztaba Mikołaj69"08'
Sztynder Przemysław62"51'
Olech Grzegorz60"40'
Kruczek Tomasz58"16'
Radziszewski Krzysztof54"28'
Bielecki Rafał50"02'
Leńko Maciej47"33'
Mnichowska Katarzyna57"51'
Osika Kamila54"23'
Kasperczyk Anna53"22'
Markowicz Beata50"18'
Gerwatowska Marta47"23'
Raczyńska Alicja43"23'
Kaczor Anna40"58'
Baran Anna38"21'
Irla Magdalena37"00'
Woźniak Kinga34"21'

Czas setów: 13 godz. 37 min 45 s

OPENDAMSKA

559 min 59 s

14"46'
1 set
Radziszewski Krzysztof1
Walczak Paweł3
10"32'
3 set
Dunal Paweł2
Walczak Paweł3
9"44'
3 set
Dunal Paweł2
Zasowski Michał3
9"22'
5 set
Dunal Paweł3
Kruczek Tomasz2
9"03'
4 set
Dunal Paweł2
Walczak Paweł3
8"52'
1 set
Sztynder Przemysław0
Zasowski Michał3
8"34'
4 set
Zasowski Michał3
Olech Grzegorz1
8"28'
1 set
Dunal Paweł3
Stanowski Maciej0
8"21'
2 set
Sztaba Mikołaj3
Kurzydło Andrzej0
8"15'
3 set
Sztaba Mikołaj3
Zasowski Michał0

257 min 46 s

9"29'
4 set
Osika Kamila3
Mnichowska Katarzyna1
6"50'
3 set
Kasperczyk Anna3
Raczyńska Alicja0
5"56'
2 set
Osika Kamila3
Mnichowska Katarzyna1
5"39'
3 set
Markowicz Beata0
Mnichowska Katarzyna3
5"34'
1 set
Kasperczyk Anna3
Raczyńska Alicja0
5"29'
3 set
Osika Kamila3
Mnichowska Katarzyna1
5"29'
2 set
Kaczor Anna3
Gerwatowska Marta1
5"20'
1 set
Osika Kamila3
Mnichowska Katarzyna1
5"20'
3 set
Irla Magdalena0
Kaczor Anna3
5"07'
1 set
Irla Magdalena0
Machura Katarzyna3

Małych punktów: 3033

OPENDAMSKA

1917

Dunal Paweł196
Walczak Paweł156
Zasowski Michał148
Olech Grzegorz134
Sztaba Mikołaj117
Sztynder Przemysław116
Kruczek Tomasz113
Bielecki Rafał103
Leńko Maciej100
Żarów Marcin94

1116

Kasperczyk Anna131
Gerwatowska Marta114
Osika Kamila106
Mnichowska Katarzyna106
Raczyńska Alicja104
Zasępa Aleksandra99
Baran Anna98
Woźniak Kinga93
Kaczor Anna83
Markowicz Beata83

Wszystkich rozegranych setów: 178

OPENDAMSKA

112

66


Wszystkich rozegranych meczów: 60

OPENDAMSKA

40

20


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.00'
3 set
Bielecki Rafał2
Krokowski Paweł1
13.64'
1 set
Kruczek Tomasz2
Bielecki Rafał0
14.18'
1 set
Hernik Konrad2
Żarów Marcin0
14.91'
1 set
Sztaba Mikołaj3
Kurzydło Andrzej0
14.91'
2 set
Kruczek Tomasz2
Hernik Konrad0
16.18'
1 set
Chrząszczyński Łukasz0
Olech Grzegorz3
16.36'
2 set
Hernik Konrad2
Żarów Marcin0
16.36'
2 set
Bovsunivskyi Sergii1
Sztynder Przemysław3
17.18'
2 set
Kruczek Tomasz2
Bielecki Rafał0
17.18'
1 set
Żarów Marcin0
Radziszewski Krzysztof2
11.45'
1 set
Kaczor Anna0
Raczyńska Alicja3
11.91'
1 set
Woźniak Kinga0
Zasępa Aleksandra3
12.09'
3 set
Kaczor Anna0
Raczyńska Alicja3
13.27'
1 set
Zasępa Aleksandra3
Osika Kamila0
13.91'
3 set
Osika Kamila3
Machura Katarzyna0
14.00'
1 set
Markowicz Beata0
Zasępa Aleksandra3
14.18'
3 set
Markowicz Beata0
Zasępa Aleksandra3
14.64'
2 set
Irla Magdalena0
Kasperczyk Anna3
15.09'
1 set
Irla Magdalena0
Kasperczyk Anna3
15.36'
3 set
Irla Magdalena0
Kasperczyk Anna3

Decyzji sędziowskich: 2 (0.1%)

Stroke 1
50%
Let 1
50%
Nolet 0
0%

OPEN
1 2%
0-1-0
Walczak Paweł3
Sztaba Mikołaj0
1 1.1%
1-0-0
Dunal Paweł2
Zasowski Michał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0