Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
30"27'Wolańczyk Jan2
Rodzin Andrzej1
24"45'Polasik Krzysztof1
Wąsowski Paweł2
24"32'Wilas Dawid2
Gref Radosław1
24"05'Wójcik Ryszard2
Polasik Krzysztof1
23"08'Wolańczyk Jan2
Wójcik Ryszard1
23"08'Przybysz Grzegorz0
Szymczak Michał2
22"09'Przybysz Grzegorz2
Morka Tomasz1
22"02'Pietrzak Aleksander2
Musik Piotr1
22"01'Wąsowski Paweł2
Maciejewski Adam1
21"51'Polasik Krzysztof1
Rodzin Andrzej2
15"55'Rutkiewicz Sylwia0
Sielska Paulina3
15"00'Rutkiewicz Sylwia0
Miecznikowska Katarzyna3
14"45'Cichoń Maja0
Rutkiewicz Sylwia3
13"40'Miecznikowska Katarzyna0
Sielska Paulina3
12"39'Cichoń Maja0
Miecznikowska Katarzyna3
8"42'Cichoń Maja0
Sielska Paulina3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Rodzin Andrzej80"58'
Polasik Krzysztof79"02'
Wąsowski Paweł77"44'
Wójcik Ryszard76"57'
Wolańczyk Jan69"57'
Przybysz Grzegorz69"07'
Gref Radosław67"31'
Wilas Dawid66"43'
Dobrucki Jacek64"21'
Andrelczyk Grzegorz62"31'
Rutkiewicz Sylwia52"31'
Cichoń Maja47"48'
Miecznikowska Katarzyna35"32'
Sielska Paulina31"51'

Czas setów: 15 godz. 49 min 10 s

OPENDAMSKI

875 min 38 s

16"39'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Szymczak Michał2
11"14'
1 set
Morka Tomasz2
Biłas Łukasz0
11"01'
2 set
Wolańczyk Jan2
Rodzin Andrzej1
10"36'
1 set
Kędzia Maciej0
Malasiewicz Krystian2
10"20'
1 set
Siciński Michał0
Wójcik Ryszard2
9"25'
3 set
Maciejewski Łukasz2
Gref Radosław1
9"09'
2 set
Wąsowski Paweł0
Mróz Jacek2
9"01'
2 set
Andrelczyk Grzegorz2
Dobrucki Jacek1
8"50'
3 set
Wąsowski Paweł2
Maciejewski Adam1
8"47'
2 set
Wilas Dawid2
Gref Radosław1

73 min 32 s

10"19'
1 set
Cichoń Maja0
Rutkiewicz Sylwia3
5"13'
3 set
Rutkiewicz Sylwia0
Sielska Paulina3
4"36'
1 set
Cichoń Maja0
Miecznikowska Katarzyna3
4"25'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Miecznikowska Katarzyna3
4"24'
3 set
Rutkiewicz Sylwia0
Miecznikowska Katarzyna3
4"18'
3 set
Cichoń Maja0
Miecznikowska Katarzyna3
4"08'
1 set
Rutkiewicz Sylwia0
Sielska Paulina3
4"00'
3 set
Miecznikowska Katarzyna0
Sielska Paulina3
3"50'
2 set
Cichoń Maja0
Rutkiewicz Sylwia3
3"48'
1 set
Rutkiewicz Sylwia0
Miecznikowska Katarzyna3

Małych punktów: 3269

OPENDAMSKI

2959

Rodzin Andrzej124
Gref Radosław123
Wójcik Ryszard119
Polasik Krzysztof117
Wolańczyk Jan115
Przybysz Grzegorz114
Szymczak Michał113
Piechowiak Bartosz113
Wilas Dawid113
Morka Tomasz113

310

Sielska Paulina99
Rutkiewicz Sylwia92
Miecznikowska Katarzyna84
Cichoń Maja35

Wszystkich rozegranych setów: 185

OPENDAMSKI

166

19


Wszystkich rozegranych meczów: 79

OPENDAMSKI

73

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
11.55'
2 set
Biłas Łukasz0
Polasik Krzysztof2
12.00'
2 set
Pietrzak Aleksander0
Gref Radosław2
13.64'
1 set
Nawotka Michał0
Siciński Michał2
14.00'
1 set
Pietrzak Aleksander0
Gref Radosław2
14.45'
1 set
Szymczak Michał2
Misiński Maciej0
14.73'
2 set
Misiński Maciej2
Bronowicki Ryszard0
15.55'
2 set
Misiński Maciej2
Koczaj Karol0
15.73'
1 set
Pietrzak Aleksander2
Werelich Jakub0
15.82'
2 set
Koczaj Karol0
Siciński Michał2
16.09'
1 set
Andrelczyk Grzegorz0
Szymczak Michał2
13.82'
3 set
Cichoń Maja0
Rutkiewicz Sylwia3
14.09'
1 set
Cichoń Maja0
Sielska Paulina3
15.45'
3 set
Cichoń Maja0
Sielska Paulina3
16.36'
2 set
Cichoń Maja0
Sielska Paulina3
16.64'
1 set
Miecznikowska Katarzyna0
Sielska Paulina3
19.00'
2 set
Miecznikowska Katarzyna0
Sielska Paulina3
19.00'
2 set
Cichoń Maja0
Miecznikowska Katarzyna3
19.36'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Sielska Paulina3
20.73'
1 set
Rutkiewicz Sylwia0
Miecznikowska Katarzyna3
20.91'
2 set
Cichoń Maja0
Rutkiewicz Sylwia3

Decyzji sędziowskich: 8 (0,2%)

Stroke 3
37,5%
Let 5
62,5%
Nolet 0
0%

OPEN
3 4,5%
0-3-0
Dobrucki Jacek2
Kęsik Rafał1
2 3,1%
2-0-0
Andrelczyk Grzegorz2
Dobrucki Jacek1
1 1,8%
0-1-0
Przybysz Grzegorz2
Morka Tomasz1
1 1,8%
1-0-0
Wąsowski Paweł2
Maciejewski Adam1
1 2,9%
0-1-0
Dobrucki Jacek0
Biłas Łukasz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0