Najdłuższy mecz

OPENOU 15OU13
45"55'Krysiak Karol2
Krysiak Grzegorz3
43"48'Siatkowski Paweł2
Krysiak Leon3
40"41'Obara Adam1
Wróbel Waldemar3
39"47'Gajda Michał2
Siatkowski Paweł3
38"00'Wróbel Waldemar3
Sieradzan Michał1
36"45'Krysiak Karol2
Trybulak Paweł3
32"04'Pietrzyk Bartosz2
Pawlik Artur3
31"25'Pietrzyk Bartosz2
Grot Marcin3
30"41'Grot Marcin2
Urbański Krzysztof3
30"35'Nalepa Piotr2
Rudnicki Paweł3
'Hajnrych Maksymilian1
Olesiński Stanisław3
'Hajnrych Maksymilian1
Huiskens Max3
'Hajnrych Maksymilian0
Tracz Krzysztof3
'Olesiński Stanisław1
Huiskens Max3
'Olesiński Stanisław3
Tracz Krzysztof0
'Huiskens Max3
Tracz Krzysztof2
'Bilski Piotr0
Spadło Milan3
'Krysiak Karol3
Spadło Milan0
'Krysiak Karol3
Bilski Piotr0

Najdłużej na korcie

OPEN
Pietrzyk Bartosz111"58'
Krysiak Leon106"08'
Krysiak Karol103"20'
Wróbel Waldemar102"08'
Siatkowski Paweł100"01'
Grot Marcin95"11'
Trybulak Paweł93"46'
Gajda Michał89"18'
Gredka Norbert87"49'
Krysiak Grzegorz83"12'

Czas setów: 14 godz. 16 min 1 s

OPEN

856 min 1 s

11"47'
5 set
Siatkowski Paweł2
Krysiak Leon3
11"08'
2 set
Obara Adam1
Wróbel Waldemar3
10"43'
4 set
Obara Adam1
Wróbel Waldemar3
10"13'
4 set
Krysiak Karol2
Krysiak Grzegorz3
8"55'
3 set
Krysiak Karol2
Krysiak Grzegorz3
8"52'
4 set
Wróbel Waldemar3
Sieradzan Michał1
8"40'
3 set
Wróbel Waldemar3
Sieradzan Michał1
8"05'
3 set
Obara Adam1
Wróbel Waldemar3
8"04'
1 set
Wróbel Waldemar3
Sieradzan Michał1
7"38'
1 set
Nalepa Piotr0
Pietrzyk Bartosz3

Małych punktów: 3514

OPENOU 15OU13

2926

Gajda Michał189
Pietrzyk Bartosz185
Wróbel Waldemar177
Trybulak Paweł172
Grot Marcin171
Krysiak Leon170
Krysiak Karol165
Pawlik Artur154
Gredka Norbert148
Siatkowski Paweł146

447

Huiskens Max141
Olesiński Stanisław111
Tracz Krzysztof105
Hajnrych Maksymilian90

141

Krysiak Karol66
Spadło Milan44
Bilski Piotr31

Wszystkich rozegranych setów: 199

OPENOU 15OU13

167

23

9


Wszystkich rozegranych meczów: 53

OPENOU 15OU13

44

6

3


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
11.36'
1 set
Rudnicki Paweł0
Wróbel Waldemar3
14.73'
2 set
Trybulak Paweł3
Słowik Maciej0
14.73'
1 set
Nalepa Piotr3
Sieradzan Wojciech0
15.55'
2 set
Gredka Norbert2
Pawlik Artur3
15.73'
3 set
Nalepa Piotr0
Pietrzyk Bartosz3
16.27'
2 set
Gajda Michał3
Trybulak Paweł0
17.00'
2 set
Krysiak Leon0
Wróbel Waldemar3
17.27'
1 set
Gajda Michał3
Trybulak Paweł0
17.27'
3 set
Grot Marcin0
Obara Adam3
17.36'
3 set
Rudnicki Paweł0
Wróbel Waldemar3

Decyzji sędziowskich: 8 (0,3%)

Stroke 2
25%
Let 6
75%
Nolet 0
0%

OPEN
3 4,3%
2-1-0
Obara Adam1
Wróbel Waldemar3
2 2,9%
0-2-0
Wróbel Waldemar3
Sieradzan Michał1
2 4,3%
0-2-0
Trybulak Paweł3
Słowik Maciej0
1 2,2%
0-1-0
Krysiak Leon0
Wróbel Waldemar3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0