Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
47"08'Terek Fabrice2
Kazimierczak Bartosz3
40"10'Zioło Artur3
Majkut Daniel2
35"34'Mazurczak Dominik3
Wąsowski Paweł2
35"20'Fulneczek Adrian2
Zalewski Jakub3
33"09'Fulneczek Adrian3
Burak Michał2
32"39'Adamczyk Zbigniew3
Kazimierczak Bartosz1
30"44'Adamczyk Zbigniew3
Mazurczak Dominik1
30"38'Olkuski Sławomir1
Zalewski Jakub3
30"33'Zioło Artur2
Przybysz Grzegorz3
30"02'Żak Marcin1
Misiński Maciej3
18"03'Zaręba Anita1
Zielińska Magdalena2
12"49'Kowalska Małgorzata1
Zielińska Magdalena2
12"03'Sielska Paulina2
Zielińska Magdalena0
10"03'Sielska Paulina2
Zaręba Anita0
9"58'Zaręba Anita2
Kowalska Małgorzata0
9"28'Kin Lewis Joanna0
Kowalska Małgorzata2
7"21'Sielska Paulina2
Kowalska Małgorzata0
5"39'Kin Lewis Joanna0
Sielska Paulina2
5"16'Kin Lewis Joanna0
Zielińska Magdalena2
4"53'Kin Lewis Joanna0
Zaręba Anita2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Mazurczak Dominik110"57'
Terek Fabrice100"56'
Adamczyk Zbigniew99"16'
Przybysz Grzegorz94"18'
Zalewski Jakub94"07'
Fulneczek Adrian92"44'
Zioło Artur92"33'
Kazimierczak Bartosz87"58'
Burak Michał85"41'
Misiński Maciej83"05'
Zielińska Magdalena42"10'
Zaręba Anita36"40'
Kowalska Małgorzata36"32'
Sielska Paulina32"39'
Kin Lewis Joanna24"31'

Czas setów: 19 godz. 12 min 19 s

OPENDAMSKI

1066 min 3 s

11"38'
2 set
Terek Fabrice2
Kazimierczak Bartosz3
9"31'
3 set
Adamczyk Zbigniew3
Mazurczak Dominik1
9"25'
3 set
Adamczyk Zbigniew3
Kazimierczak Bartosz1
9"16'
1 set
Mazurczak Dominik3
Zieliński Mateusz0
8"47'
1 set
Zioło Artur3
Majkut Daniel2
8"41'
1 set
Koprowski Paweł2
Żak Marcin1
8"40'
3 set
Michałowski Piotr1
Zaręba Anita2
8"32'
3 set
Krasicki Robert1
Kozłowski Roman2
8"30'
1 set
Kowalska Małgorzata0
Stopa Jerzy2
8"27'
2 set
Burak Michał2
Majkut Daniel0

86 min 16 s

6"07'
1 set
Zaręba Anita1
Zielińska Magdalena2
6"02'
1 set
Sielska Paulina2
Zielińska Magdalena0
5"57'
1 set
Kin Lewis Joanna0
Kowalska Małgorzata2
5"25'
2 set
Sielska Paulina2
Zaręba Anita0
5"08'
2 set
Sielska Paulina2
Zielińska Magdalena0
4"21'
1 set
Zaręba Anita2
Kowalska Małgorzata0
4"21'
2 set
Kowalska Małgorzata1
Zielińska Magdalena2
4"20'
1 set
Kowalska Małgorzata1
Zielińska Magdalena2
4"20'
2 set
Zaręba Anita1
Zielińska Magdalena2
4"18'
2 set
Zaręba Anita2
Kowalska Małgorzata0

Małych punktów: 4378

OPENDAMSKI

4042

Mazurczak Dominik203
Przybysz Grzegorz197
Adamczyk Zbigniew190
Zalewski Jakub175
Wąsowski Paweł171
Fulneczek Adrian157
Terek Fabrice153
Żak Marcin152
Kozłowski Roman151
Misiński Maciej149

336

Zielińska Magdalena95
Sielska Paulina88
Zaręba Anita78
Kowalska Małgorzata66
Kin Lewis Joanna9

Wszystkich rozegranych setów: 250

OPENDAMSKI

228

22


Wszystkich rozegranych meczów: 86

OPENDAMSKI

76

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
0.18'
1 set
Olkuski Sławomir2
Kowalski Piotr0
0.36'
2 set
Adamczyk Zbigniew1
Przybysz Grzegorz3
0.36'
2 set
Mazurczak Dominik3
Zalewski Jakub1
0.45'
2 set
Olkuski Sławomir2
Kowalski Piotr0
0.45'
3 set
Żak Marcin3
Wąsowski Paweł2
0.50'
2 set
Żak Marcin3
Wąsowski Paweł2
0.55'
1 set
Żak Marcin3
Wąsowski Paweł2
0.55'
3 set
Malasiewicz Krystian3
Sielska Paulina0
0.55'
3 set
Krasicki Robert3
Stopa Jerzy0
0.58'
2 set
Żak Marcin3
Wąsowski Paweł2
10.91'
2 set
Kin Lewis Joanna0
Zaręba Anita2
12.45'
1 set
Kin Lewis Joanna0
Zielińska Magdalena2
13.45'
2 set
Kin Lewis Joanna0
Sielska Paulina2
15.45'
3 set
Kowalska Małgorzata1
Zielińska Magdalena2
15.45'
2 set
Kin Lewis Joanna0
Zielińska Magdalena2
15.55'
1 set
Kin Lewis Joanna0
Zaręba Anita2
16.18'
1 set
Kin Lewis Joanna0
Sielska Paulina2
16.64'
2 set
Sielska Paulina2
Kowalska Małgorzata0
17.27'
2 set
Kin Lewis Joanna0
Kowalska Małgorzata2
18.45'
1 set
Sielska Paulina2
Zaręba Anita0

Decyzji sędziowskich: 1 (0%)

Stroke 1
100%
Let 0
0%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1,4%
1-0-0
Olkuski Sławomir1
Zalewski Jakub3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0