Najdłuższy mecz

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI
47"45'Pełczyński Adam1
Kozik Marcin3
46"24'Olejniczak Robert3
Szczęsny Szymon2
46"04'Roesner Simon1
Willstrop James3
45"12'Sowa Grzegorz Tiger1
Gogłuska Robert3
45"05'Tyma Konrad3
Marszał Adrian2
45"02'Rusek Stanisław1
Gałecki Tomasz3
44"00'Jankowski Marek2
Marszał Adrian3
43"59'Willstrop James3
Charlton Edward1
43"57'Maciantowicz Maciej3
Gil Bartosz1
43"50'Karwowski Marcin1
Atras Przemysław3
45"49'Hansen Line1
Waters Alison3
44"31'Krzywicka Paulina1
Tyma Karina3
35"52'Kvasnickova Tyna3
Kornowska Małgorzata2
33"58'Waters Alison3
Beddoes Emma0
33"26'Kamińska Magdalena3
Ślipczyńska Alicja1
29"53'Chince Ewa0
Rycaj Magdalena3
29"03'Krzesińska Joanna3
Cerlich Małgorzata2
27"48'Kralewska Olga1
Buksa Małgorzata3
27"25'Pawlak Iwona1
Rycaj Magdalena3
27"14'Bellinger Karolina3
Żywiecka Katarzyna1
41"08'Kędzierski Michał3
Rybaczewski Gaspar2
38"12'Słowiński Maciej2
Mazurkiewicz Filip3
36"49'Hrycaj Marcin2
Kralka Wiktor3
33"26'Borkowski Oskar3
Rewilak Bartosz2
31"42'Hernas Nataniel3
Ratajczak Krzysztof2
26"44'Pełczyński Adam3
Szewczyk Filip0
25"30'Janasiewicz Robert2
Lipski Kajetan3
23"42'Szabelski Mateusz0
Tyma Karina3
23"16'Wierzba Andrzej3
Wielgus Maksymilian1
23"08'Ratajczak Krzysztof0
Woziwodzki Jakub3

Najdłużej na korcie

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI
Pełczyński Adam137"28'
Maciantowicz Maciej122"28'
Bolechała Tomasz116"18'
Gałecki Tomasz115"07'
Kotra Mateusz114"35'
Willstrop James112"21'
Rusek Stanisław109"34'
Solnicky Jakub108"13'
Jankowski Marek108"05'
Spoljar Domagoj107"35'
Kornowska Małgorzata79"42'
Tyma Karina79"23'
Waters Alison77"53'
Ślipczyńska Alicja74"01'
Krzywicka Paulina71"15'
Kvasnickova Tyna69"29'
Rycaj Magdalena67"32'
Kamińska Magdalena64"53'
Pawlak Iwona64"00'
Kralewska Olga61"54'
Hernas Nataniel59"02'
Kędzierski Michał58"57'
Wierzba Andrzej52"56'
Woziwodzki Jakub50"59'
Szewczyk Mateusz50"45'
Borkowski Oskar50"17'
Mazurkiewicz Filip49"16'
Tyma Karina47"25'
Ratajczak Krzysztof45"18'
Kralka Wiktor45"11'

Czas setów: 80 godz. 2 min 35 s

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI

2960 min 40 s

20"36'
3 set
Kotra Mateusz0
Stachowski Łukasz3
15"49'
4 set
Roesner Simon1
Willstrop James3
14"32'
1 set
Rusek Stanisław3
Kliś Maciej0
14"10'
1 set
Charlton Edward3
Solnicky Jakub0
14"04'
2 set
Karwowski Marcin0
Spoljar Domagoj3
13"16'
1 set
Przytuła Michał0
Pełczyński Adam3
13"13'
3 set
Willstrop James0
Gaultier Gregory3
13"04'
3 set
Solnicky Jakub3
Spoljar Domagoj0
12"44'
3 set
Sowa Grzegorz Tiger1
Gogłuska Robert3
12"43'
1 set
Pełczyński Adam1
Kozik Marcin3

1184 min 28 s

18"42'
1 set
Chince Ewa0
Rycaj Magdalena3
14"04'
1 set
Krzywicka Paulina1
Tyma Karina3
10"49'
3 set
Hansen Line1
Waters Alison3
10"34'
1 set
Waters Alison3
Beddoes Emma0
10"03'
4 set
Hansen Line1
Waters Alison3
9"27'
1 set
Zarówna Klaudyna3
Ryczko Magdalena0
9"11'
2 set
Krzywicka Paulina1
Tyma Karina3
9"11'
2 set
Hansen Line1
Waters Alison3
9"05'
2 set
Waters Alison3
Beddoes Emma0
8"57'
3 set
Kamińska Magdalena3
Ślipczyńska Alicja1

657 min 27 s

10"32'
1 set
Ratajczak Krzysztof0
Woziwodzki Jakub3
9"04'
3 set
Hrycaj Marcin2
Kralka Wiktor3
9"03'
5 set
Słowiński Maciej2
Mazurkiewicz Filip3
8"54'
1 set
Pełczyński Adam3
Szewczyk Filip0
8"25'
3 set
Pełczyński Adam3
Szewczyk Filip0
8"25'
2 set
Słowiński Maciej2
Mazurkiewicz Filip3
8"21'
1 set
Woziwodzki Jakub3
Wiechecki Mikołaj0
8"15'
1 set
Szabelski Mateusz0
Tyma Karina3
8"06'
4 set
Kędzierski Michał3
Rybaczewski Gaspar2
7"48'
1 set
Hrycaj Marcin2
Kralka Wiktor3

Małych punktów: 14355

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI

7788

Pieńkowski Krzysztof157
Pełczyński Adam153
Matejski Tomasz153
Bolechała Tomasz152
Stolicki Norbert151
Kozłowski Rafał151
Maciantowicz Maciej150
Elsner Marek148
Jankowski Marek144
Karp Adam143

4304

Tyma Karina144
Kornowska Małgorzata144
Pawlak Iwona142
Krzywicka Paulina139
Skubis Jagoda135
Ryfa Natalia132
Kamińska Magdalena129
Zarówna Klaudyna127
Ślipczyńska Alicja123
Kałmuczak Monika117

2263

Kędzierski Michał103
Woziwodzki Jakub99
Tyma Karina99
Wierzba Andrzej98
Borkowski Oskar93
Hernas Nataniel90
Kralka Wiktor89
Lipski Kajetan88
Mazurkiewicz Filip86
Rewilak Bartosz77

Wszystkich rozegranych setów: 842

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI

445

263

134


Wszystkich rozegranych meczów: 249

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI

127

82

40


Szybkość zdobycia punktów

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI
8.73'
3 set
Rusek Stanisław3
Doroszuk Maciej0
11.09'
4 set
Kotra Michał3
Marszał Adrian1
11.73'
1 set
Rusek Stanisław3
Doroszuk Maciej0
12.73'
2 set
Rusek Stanisław3
Doroszuk Maciej0
15.64'
4 set
Karp Adam1
Rykowski Rafał3
16.36'
3 set
Gryz Witold0
Matejski Tomasz3
16.73'
2 set
Romanów Grzegorz3
Banacki Jarosław0
17.00'
1 set
Romanów Grzegorz3
Banacki Jarosław0
17.91'
2 set
Khan Kaleemullah0
Martin Peter3
18.00'
3 set
Rykowski Rafał3
Samonek Krzysztof0
11.36'
2 set
Chojecka Paulina0
Doroszkiewicz Agata3
11.91'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Kwaśniewska Karolina0
12.18'
3 set
Kamińska Magdalena3
Mohamed Nazia0
12.55'
3 set
Chojecka Paulina0
Doroszkiewicz Agata3
12.64'
1 set
Mohamed Nazia0
Zarówna Klaudyna3
13.18'
2 set
Kęsicka Karolina0
Krzywicka Paulina3
13.18'
1 set
Chojecka Paulina0
Doroszkiewicz Agata3
13.27'
2 set
Grzechowiak Dorota3
Kwaśniewska Karolina0
13.45'
3 set
Żywiecka Katarzyna0
Krzywicka Paulina3
13.55'
2 set
Kosińska Agnieszka0
Honkisz Agnieszka3
12.27'
2 set
Patałąg Julia0
Forreiter Maciej3
12.45'
1 set
Kanton Aleksander0
Forreiter Maciej3
13.27'
3 set
Stanisławski Filip0
Szewczyk Filip3
13.36'
1 set
Pytlowany Jakub3
Lipski Kajetan0
14.09'
2 set
Korsak Mikołaj3
Woziwodzki Filip0
14.36'
1 set
Wierzba Aleksander3
Hernik Adrian0
15.64'
4 set
Fordoński Aleksander3
Hernas Nataniel1
16.09'
5 set
Hernas Nataniel3
Ratajczak Krzysztof2
16.45'
3 set
Woziwodzki Filip3
Hernik Adrian0
16.45'
3 set
Janasiewicz Robert2
Lipski Kajetan3

Decyzji sędziowskich: 473 (3.3%)

Stroke 156
33%
Let 317
67%
Nolet 0
0%

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI
17 25%
6-11-0
Ratigowski Marcin0
Khan Kaleemullah3
17 16.3%
0-17-0
Sowa Grzegorz Tiger1
Gogłuska Robert3
15 18.3%
2-13-0
Maciantowicz Maciej3
Dominiak Kamil1
14 17.3%
8-6-0
Wasilewski Jakub3
Maciantowicz Maciej1
14 18.4%
5-9-0
Górzyński Bartosz1
Zajączkowski Jakub3
13 16.9%
3-10-0
Roesner Simon1
Willstrop James3
11 11.2%
0-11-0
Hemmerling Piotr1
Wasilewski Jakub3
10 17.2%
3-7-0
Willstrop James0
Gaultier Gregory3
10 15.9%
1-9-0
Kotra Mateusz0
Stachowski Łukasz3
8 12.5%
1-7-0
Kaźmierowski Wojciech0
Kliś Maciej3
15 16.5%
7-8-0
Hansen Line1
Waters Alison3
9 13.2%
4-5-0
Ryfa Natalia3
Ślipczyńska Alicja1
8 13.8%
3-5-0
Jurkun Anna1
Kamińska Magdalena2
5 7.1%
3-2-0
Kvasnickova Tyna1
Jacobs Retha3
5 9.6%
2-3-0
Żywiecka Katarzyna0
Krzywicka Paulina3
5 10.9%
3-2-0
Rycaj Magdalena0
Doroszkiewicz Agata3
4 5.3%
1-3-0
Kralewska Olga1
Buksa Małgorzata3
4 5.7%
1-3-0
Kotra Sylwia1
Skubis Jagoda3
4 4.2%
1-3-0
Krzesińska Joanna3
Cerlich Małgorzata2
4 5.3%
0-4-0
Pawlak Iwona3
Wajman Aleksandra1
8 8%
3-5-0
Słowiński Maciej2
Mazurkiewicz Filip3
8 7.7%
6-2-0
Hrycaj Marcin2
Kralka Wiktor3
5 9.1%
0-5-0
Kot Gaweł0
Szewczyk Mateusz3
4 4.4%
3-1-0
Kędzierski Michał3
Rybaczewski Gaspar2
4 7.4%
0-4-0
Gogol Jakub3
Hernas Nataniel0
3 5.6%
2-1-0
Fordoński Aleksander0
Woziwodzki Filip3
3 5.5%
2-1-0
Kralka Wiktor3
Szewczyk Mateusz0
2 2.4%
0-2-0
Janasiewicz Robert2
Lipski Kajetan3
2 4.2%
1-1-0
Kot Gaweł0
Borkowski Oskar3
2 4.4%
0-2-0
Pytlowany Jakub3
Lipski Kajetan0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0