Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJunior OU17
41"22'Kleszcz Piotr3
Szymanowski Marek1
34"41'Dominiak Kamil3
Kleszcz Piotr1
26"51'Szymanowski Marek0
Galant Wojciech3
25"55'Kabaciński Maciej1
Szymanowski Marek2
25"41'Mikuła Grzegorz2
Śmiałek Maciej0
24"34'Kleszcz Piotr2
Hibner Jacek0
22"48'Czmil Hubert2
Kawalec Ireneusz1
22"44'Filipowski Dariusz2
Forreiter Maciej1
22"32'Chomicki Piotr1
Kwiatkowski Grzegorz2
22"22'Florczyk Paweł2
Hibner Jacek1
27"49'Mohamed Nazia1
Szymaniak Kinga3
27"48'Pszczoła Aleksandra3
Grzechowiak Danuta1
23"44'Huber Ewa1
Sopińska Patrycja3
21"15'Sopińska Patrycja3
Kwaśniewska Karolina1
20"13'Huber Ewa1
Kabacińska Julita3
18"33'Kabacińska Julita0
Chomicka Magda3
18"25'Chomicka Magda0
Szymaniak Kinga3
17"36'Franczuk Ewelina3
Solawa Joanna0
17"32'Skarbińska Agnieszka0
Chomicka Magda3
16"20'Grzechowiak Danuta3
Solawa Joanna0
'Felbór Tytus0
Celm Maksymilian0
'Stolecki Leon0
Solawa Jakub0
'Stolecki Leon0
Melcer Bartosz0
'Solawa Jakub0
Piwecki Wit0
'Solawa Jakub0
Melcer Bartosz0
'Melcer Bartosz0
Piwecki Wit0
'Forreiter Marcin0
Celm Maksymilian0
'Celm Franciszek0
Forreiter Marcin0
'Celm Franciszek0
Felbór Tytus0
'Celm Franciszek0
Celm Maksymilian0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Kleszcz Piotr107"17'
Szymanowski Marek105"07'
Śmiałek Maciej75"14'
Dominiak Kamil71"05'
Chalimoniuk Mariusz70"08'
Jaworowicz Daniel69"50'
Czmil Hubert66"47'
Kabaciński Maciej66"34'
Galant Wojciech64"24'
Chomicki Piotr64"14'
Huber Ewa57"51'
Sopińska Patrycja54"32'
Kabacińska Julita50"43'
Szymaniak Kinga48"12'
Grzechowiak Danuta46"39'
Kwaśniewska Karolina45"38'
Pszczoła Aleksandra44"55'
Mohamed Nazia43"32'
Chomicka Magda42"54'
Skarbińska Agnieszka39"00'

Czas setów: 20 godz. 22 min 8 s

OPENDAMSKA

949 min 14 s

16"30'
2 set
Mikuła Grzegorz2
Śmiałek Maciej0
15"46'
1 set
Kleszcz Piotr2
Hibner Jacek0
11"22'
3 set
Kleszcz Piotr3
Szymanowski Marek1
9"57'
1 set
Banaszek Arkadiusz2
Szafran Krzysztof0
9"43'
4 set
Kleszcz Piotr3
Szymanowski Marek1
9"20'
2 set
Chalimoniuk Mariusz2
Ripa Adam1
9"04'
2 set
Szymanowski Marek0
Galant Wojciech3
8"39'
3 set
Szabelski Mateusz2
Chalimoniuk Mariusz1
8"28'
3 set
Dominiak Kamil3
Kleszcz Piotr1
8"25'
3 set
Filipowski Dariusz2
Forreiter Maciej1

272 min 54 s

7"22'
1 set
Mohamed Nazia1
Szymaniak Kinga3
7"21'
3 set
Pszczoła Aleksandra3
Grzechowiak Danuta1
7"10'
1 set
Franczuk Ewelina3
Solawa Joanna0
6"03'
2 set
Skarbińska Agnieszka0
Mohamed Nazia3
5"59'
3 set
Mohamed Nazia1
Szymaniak Kinga3
5"59'
4 set
Huber Ewa1
Sopińska Patrycja3
5"32'
1 set
Chomicka Magda0
Szymaniak Kinga3
5"29'
2 set
Mohamed Nazia1
Szymaniak Kinga3
5"21'
1 set
Pszczoła Aleksandra3
Grzechowiak Danuta1
5"14'
2 set
Chomicka Magda0
Szymaniak Kinga3

Małych punktów: 4448

OPENDAMSKA

3372

Szymanowski Marek148
Dominiak Kamil147
Kleszcz Piotr139
Hauska Grzegorz133
Szabelski Mateusz130
Galant Wojciech129
Chomicki Piotr123
Jaworowicz Daniel120
Janik Tomasz120
Śmiałek Maciej115

1076

Sopińska Patrycja121
Kwaśniewska Karolina115
Kabacińska Julita110
Szymaniak Kinga109
Huber Ewa104
Mohamed Nazia99
Grzechowiak Danuta88
Chomicka Magda84
Franczuk Ewelina82
Pszczoła Aleksandra70

Wszystkich rozegranych setów: 260

OPENDAMSKA

195

65


Wszystkich rozegranych meczów: 115

OPENDAMSKAJunior OU17

83

20

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
2 set
Leitgeber Artur2
Forreiter Maciej0
0.36'
1 set
Forreiter Maciej2
Pazdaj Cezary0
0.45'
1 set
Leitgeber Artur2
Forreiter Maciej0
0.45'
3 set
Florczyk Paweł0
Dominiak Kamil3
0.55'
2 set
Forreiter Maciej2
Pazdaj Cezary0
0.64'
3 set
Dolata Szymon1
Hauska Grzegorz2
0.64'
2 set
Dolata Szymon1
Hauska Grzegorz2
0.73'
1 set
Kawalec Ireneusz2
Janik Tomasz0
0.82'
1 set
Dolata Szymon1
Hauska Grzegorz2
1.00'
2 set
Filipowski Dariusz2
Forreiter Maciej1
12.00'
2 set
Sopińska Patrycja0
Mohamed Nazia3
12.73'
1 set
Solawa Joanna0
Kwaśniewska Karolina3
13.55'
2 set
Solawa Joanna0
Kwaśniewska Karolina3
15.09'
3 set
Sopińska Patrycja0
Mohamed Nazia3
15.45'
1 set
Huber Ewa1
Kabacińska Julita3
15.45'
2 set
Kwaśniewska Karolina0
Szymaniak Kinga3
16.27'
1 set
Kabacińska Julita3
Franczuk Ewelina0
16.36'
3 set
Skarbińska Agnieszka0
Mohamed Nazia3
17.09'
1 set
Kabacińska Julita0
Kwaśniewska Karolina3
17.27'
3 set
Sopińska Patrycja3
Kwaśniewska Karolina1

Decyzji sędziowskich: 22 (0,5%)

Stroke 4
18,2%
Let 18
81,8%
Nolet 0
0%

OPEN
4 5,7%
0-4-0
Dominiak Kamil3
Kleszcz Piotr1
3 9,1%
2-1-0
Łuczak Michał0
Kleszcz Piotr2
3 4,8%
0-3-0
Szabelski Mateusz2
Chalimoniuk Mariusz1
2 3,6%
0-2-0
Jura Wojciech1
Śmiałek Maciej2
2 5,7%
0-2-0
Szabelski Mateusz2
Jaworowicz Daniel0
2 6,5%
0-2-0
Jaworowicz Daniel2
Banaszek Arkadiusz0
2 6,1%
1-1-0
Hibner Jacek2
Żak Marcin0
2 5,3%
1-1-0
Szymanowski Marek2
Chalimoniuk Mariusz0
1 3,1%
0-1-0
Forreiter Maciej2
Łuczak Michał0
1 1,8%
0-1-0
Szymaniak Kinga1
Jura Wojciech2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0