Najdłuższy mecz

OPENJUNIORSKA OU 11DAMSKAJuniorska OU 13
43"12'Wilas Dawid3
Szkuta Łukasz2
39"04'Bartyzel Artur2
Bergel Pavel3
34"06'Darul Grzegorz3
Bartyzel Artur2
29"53'Kowalski Grzegorz3
Darul Grzegorz2
28"15'Bergel Pavel1
Rembowiecki Arkadiusz3
23"31'Wilas Paweł1
Iwaniec Marcin3
22"41'Szkuta Łukasz3
Śledziński Rajmund0
21"26'Wilas Dawid0
Bergel Benjamin3
21"07'Bergel Pavel3
Wilas Paweł1
20"42'Kozłowska Beata2
Rembowiecki Arkadiusz3
32"08'Poniatowski Mateusz1
Iwan Wojciech3
21"30'Kunysz Jakub3
Duran Laura1
20"08'Niedbalski Nikodem1
Nogawka Maciej3
13"44'Iwan Wojciech0
Nogawka Maciej3
6"53'Duran Laura0
Iwan Wojciech3
6"21'Poniatowski Mateusz3
Kunysz Jakub0
'Mastalska NataszaW
Niedbalski Nikodem3
'Niedbalski Nikodem3
Poniatowski Mateusz2
30"00'Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
14"24'Kozłowska Beata1
Wilas Kamila3
13"02'Sawicka Agnieszka3
Wilas Kamila0
10"26'Sawicka Agnieszka3
Kozłowska Beata0
10"23'Kozłowska Beata0
Tomaszewska Sylwia3
10"06'Wilas Kamila0
Tomaszewska Sylwia3
17"55'Niedbalski Nikodem3
Nogawka Maciej1
14"27'Wojtanowski Michał2
Iwan Wojciech1
9"53'Wojtanowski Michał2
Nogawka Maciej0
9"33'Wojtanowski Michał2
Niedbalski Nikodem0
'Nogawka Maciej3
Iwan WojciechW
'Poniatowski Mateusz3
Iwan WojciechW
'Niedbalski Nikodem2
Poniatowski Mateusz0
'Niedbalski Nikodem2
Iwan WojciechW
'Michalczuk KarolinaW
Nogawka Maciej3
'Michalczuk KarolinaW
Poniatowski Mateusz3

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORSKA OU 11DAMSKAJuniorska OU 13
Bergel Pavel85"36'
Szkuta Łukasz84"45'
Bartyzel Artur75"00'
Wilas Dawid71"56'
Rembowiecki Arkadiusz64"57'
Darul Grzegorz64"02'
Śledziński Rajmund61"02'
Kowalski Grzegorz59"24'
Iwaniec Marcin45"52'
Wilas Paweł45"19'
Poniatowski Mateusz48"37'
Iwan Wojciech44"32'
Niedbalski Nikodem30"39'
Duran Laura26"26'
Nogawka Maciej25"54'
Kunysz Jakub25"46'
Sawicka Agnieszka44"00'
Tomaszewska Sylwia41"29'
Kozłowska Beata32"24'
Bram Kamila32"07'
Wojtanowski Michał38"54'
Niedbalski Nikodem22"24'
Nogawka Maciej21"56'
Iwan Wojciech12"36'
Poniatowski Mateusz7"40'

Czas setów: 10 godz. 11 min 11 s

OPENJUNIORSKA OU 11DAMSKAJuniorska OU 13

383 min 29 s

8"56'
5 set
Wilas Dawid3
Szkuta Łukasz2
8"07'
1 set
Kowalski Grzegorz0
Wilas Dawid3
7"42'
1 set
Szkuta Łukasz3
Śledziński Rajmund0
7"33'
4 set
Bartyzel Artur2
Bergel Pavel3
7"31'
1 set
Bergel Pavel1
Rembowiecki Arkadiusz3
7"19'
1 set
Wilas Dawid3
Szkuta Łukasz2
7"12'
4 set
Darul Grzegorz3
Bartyzel Artur2
7"12'
2 set
Wilas Dawid0
Bergel Benjamin3
7"11'
4 set
Wilas Dawid3
Szkuta Łukasz2
7"08'
3 set
Bartyzel Artur2
Bergel Pavel3

100 min 57 s

12"12'
1 set
Poniatowski Mateusz1
Iwan Wojciech3
6"29'
4 set
Kunysz Jakub3
Duran Laura1
5"51'
2 set
Poniatowski Mateusz1
Iwan Wojciech3
5"48'
3 set
Poniatowski Mateusz1
Iwan Wojciech3
5"20'
3 set
Kunysz Jakub3
Duran Laura1
4"38'
1 set
Iwan Wojciech0
Nogawka Maciej3
4"27'
2 set
Niedbalski Nikodem1
Nogawka Maciej3
4"26'
2 set
Niedbalski Nikodem3
Poniatowski Mateusz2
4"07'
4 set
Niedbalski Nikodem3
Poniatowski Mateusz2
4"06'
1 set
Kunysz Jakub3
Duran Laura1

75 min

6"07'
3 set
Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
5"37'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
4"22'
3 set
Sawicka Agnieszka3
Wilas Kamila0
4"14'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
3"59'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Kozłowska Beata0
3"50'
2 set
Kozłowska Beata0
Tomaszewska Sylwia3
3"43'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Wilas Kamila0
3"32'
5 set
Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
3"31'
1 set
Kozłowska Beata1
Wilas Kamila3
3"29'
3 set
Sawicka Agnieszka3
Kozłowska Beata0

51 min 45 s

6"02'
2 set
Wojtanowski Michał2
Iwan Wojciech1
5"43'
1 set
Wojtanowski Michał2
Nogawka Maciej0
5"28'
2 set
Wojtanowski Michał2
Niedbalski Nikodem0
4"15'
2 set
Niedbalski Nikodem3
Nogawka Maciej1
4"11'
1 set
Wojtanowski Michał2
Poniatowski Mateusz1
4"05'
1 set
Wojtanowski Michał2
Niedbalski Nikodem0
3"36'
3 set
Niedbalski Nikodem3
Nogawka Maciej1
3"29'
2 set
Wojtanowski Michał2
Poniatowski Mateusz1
3"26'
1 set
Wojtanowski Michał2
Iwan Wojciech1
3"22'
2 set
Wojtanowski Michał2
Nogawka Maciej0

Małych punktów: 2672

OPENJUNIORSKA OU 11DAMSKAJuniorska OU 13

1527

Szkuta Łukasz160
Bergel Pavel143
Rembowiecki Arkadiusz135
Kowalski Grzegorz134
Bartyzel Artur133
Wilas Dawid131
Darul Grzegorz121
Śledziński Rajmund99
Bergel Benjamin99
Kozłowska Beata94

446

Poniatowski Mateusz107
Iwan Wojciech96
Niedbalski Nikodem84
Nogawka Maciej73
Kunysz Jakub44
Duran Laura42

346

Tomaszewska Sylwia116
Sawicka Agnieszka105
Bram Kamila65
Kozłowska Beata60

353

Wojtanowski Michał111
Niedbalski Nikodem78
Nogawka Maciej71
Poniatowski Mateusz66
Iwan Wojciech27

Wszystkich rozegranych setów: 154

OPENJUNIORSKA OU 11DAMSKAJuniorska OU 13

88

26

21

19


Wszystkich rozegranych meczów: 44

OPENJUNIORSKA OU 11DAMSKAJuniorska OU 13

24

7

6

7


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORSKA OU 11DAMSKAJuniorska OU 13
0.73'
2 set
Iwaniec Marcin0
Rembowiecki Arkadiusz3
12.82'
3 set
Wilas Paweł0
Kowalski Grzegorz3
13.00'
1 set
Kowalski Grzegorz3
Brandt Mateusz0
13.55'
3 set
Bergel Benjamin3
Śledziński Rajmund0
14.09'
1 set
Bartyzel Artur3
Kozłowska Beata2
14.18'
2 set
Bergel Benjamin3
Śledziński Rajmund0
15.91'
4 set
Bartyzel Artur3
Kozłowska Beata2
17.27'
2 set
Wilas Paweł0
Kowalski Grzegorz3
17.27'
4 set
Darul Grzegorz1
Szkuta Łukasz3
17.36'
1 set
Rembowiecki Arkadiusz0
Bergel Benjamin3
9.36'
1 set
Poniatowski Mateusz3
Kunysz Jakub0
10.09'
2 set
Duran Laura0
Iwan Wojciech3
10.64'
3 set
Duran Laura0
Iwan Wojciech3
11.73'
2 set
Poniatowski Mateusz3
Kunysz Jakub0
11.91'
3 set
Poniatowski Mateusz3
Kunysz Jakub0
12.27'
2 set
Iwan Wojciech0
Nogawka Maciej3
15.91'
1 set
Duran Laura0
Iwan Wojciech3
17.18'
3 set
Niedbalski Nikodem3
Poniatowski Mateusz2
17.36'
1 set
Niedbalski Nikodem3
Poniatowski Mateusz2
17.73'
3 set
Iwan Wojciech0
Nogawka Maciej3
14.18'
1 set
Kozłowska Beata0
Tomaszewska Sylwia3
15.09'
2 set
Kozłowska Beata1
Wilas Kamila3
15.27'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Kozłowska Beata0
15.36'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Wilas Kamila0
15.55'
1 set
Wilas Kamila0
Tomaszewska Sylwia3
16.00'
2 set
Wilas Kamila0
Tomaszewska Sylwia3
16.55'
4 set
Kozłowska Beata1
Wilas Kamila3
16.55'
3 set
Kozłowska Beata1
Wilas Kamila3
16.82'
3 set
Wilas Kamila0
Tomaszewska Sylwia3
18.18'
4 set
Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
12.64'
1 set
Niedbalski Nikodem3
Nogawka Maciej1
14.64'
4 set
Niedbalski Nikodem3
Nogawka Maciej1
17.09'
3 set
Wojtanowski Michał2
Iwan Wojciech1
18.36'
2 set
Wojtanowski Michał2
Nogawka Maciej0
18.73'
1 set
Wojtanowski Michał2
Iwan Wojciech1
19.00'
2 set
Wojtanowski Michał2
Poniatowski Mateusz1
19.64'
3 set
Niedbalski Nikodem3
Nogawka Maciej1
22.27'
1 set
Wojtanowski Michał2
Niedbalski Nikodem0
22.82'
1 set
Wojtanowski Michał2
Poniatowski Mateusz1
23.18'
2 set
Niedbalski Nikodem3
Nogawka Maciej1

Decyzji sędziowskich: 10 (0.4%)

Stroke 6
60%
Let 4
40%
Nolet 0
0%

OPENJUNIORSKA OU 11
4 4.2%
3-1-0
Bartyzel Artur2
Bergel Pavel3
3 3.1%
1-2-0
Wilas Dawid3
Szkuta Łukasz2
2 2.9%
2-0-0
Bergel Pavel3
Wilas Paweł1
1 1.2%
0-1-0
Niedbalski Nikodem3
Poniatowski Mateusz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0