Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
75"20'Atras Przemysław2
Pełczyński Adam3
73"32'Pyda Andrzej2
Kaleta Grzegorz3
62"43'Jarota Filip3
Hemmerling Piotr2
62"35'Pyda Andrzej2
Jarota Filip3
61"27'Gajewski Grzegorz2
Szymanowski Marek3
57"24'Stachowski Łukasz3
Rykowski Rafał2
56"07'Pyda Andrzej3
Kondratowicz Łukasz1
55"56'Królewski Edward2
Stachowiak Jarosław3
55"23'Kotra Michał2
Rykowski Rafał3
55"14'Giemza Mikołaj3
Królewski Edward2
49"31'Buczkowska Ewa2
Surdziel Aleksandra3
49"01'Krzywicka Paulina3
Kornowska Małgorzata1
46"43'Ślipczyńska Alicja2
Dominiak Zuzanna3
44"42'Sielska Paulina2
Waszkiewicz Magdalena3
42"15'Kamińska Magda2
Tyma Karina3
42"07'Waszkiewicz Magdalena2
Zawartka Anna3
41"51'Grzechowiak Dorota3
Rzeszutko Małgorzata2
39"40'Tyma Karina3
Witkowska Dominika1
37"03'Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika2
36"47'Obukowicz Monika2
Sopińska Patrycja3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Pyda Andrzej288"04'
Jarota Filip229"58'
Pełczyński Adam223"22'
Popko Łukasz219"59'
Kabaciński Maciej219"44'
Atras Przemysław217"19'
Stachowski Łukasz215"12'
Stachowiak Jarosław212"27'
Kaleta Grzegorz205"14'
Kleszcz Piotr203"23'
Krzywicka Paulina128"36'
Tyma Karina127"28'
Waszkiewicz Magdalena125"34'
Grzechowiak Dorota124"01'
Zawartka Anna119"54'
Kornowska Małgorzata116"25'
Sielska Paulina110"58'
Dominiak Zuzanna109"14'
Ślipczyńska Alicja109"13'
Rzeszutko Małgorzata106"24'

Czas setów: 108 godz 32 min 1 s

OPENDAMSKA

5067 min 22 s

22"13'
4 set
Gajewski Grzegorz2
Szymanowski Marek3
21"40'
1 set
Pyda Andrzej2
Kaleta Grzegorz3
19"20'
4 set
Sikora Grzegorz3
Stachowiak Jarosław1
18"57'
4 set
Pyda Andrzej3
Kondratowicz Łukasz1
18"09'
1 set
Atras Przemysław2
Pełczyński Adam3
17"37'
1 set
Pyda Andrzej3
Kleszcz Piotr0
17"07'
2 set
Popko Łukasz0
Atras Przemysław3
16"22'
3 set
Królewski Edward2
Stachowiak Jarosław3
16"11'
2 set
Kotra Mateusz0
Pełczyński Adam3
15"58'
1 set
Stachowski Łukasz3
Pełczyński Adam1

1444 min 39 s

23"07'
2 set
Krzywicka Paulina3
Kornowska Małgorzata1
14"39'
5 set
Buczkowska Ewa2
Surdziel Aleksandra3
14"11'
1 set
Tyma Karina3
Witkowska Dominika1
11"52'
4 set
Sielska Paulina2
Waszkiewicz Magdalena3
11"05'
1 set
Krzywicka Paulina3
Kornowska Małgorzata1
11"04'
2 set
Mohamed Nazia3
Sielska Paulina0
10"49'
3 set
Mohamed Nazia3
Grzechowiak Dorota1
10"31'
5 set
Waszkiewicz Magdalena2
Zawartka Anna3
9"30'
1 set
Ślipczyńska Alicja2
Dominiak Zuzanna3
9"28'
2 set
Świerczyńska Monika3
Chomicka Magda0

Małych punktów: 16123

OPENDAMSKA

11816

Nowisz Wojciech255
Stachowski Łukasz246
Pyda Andrzej242
Kabaciński Maciej234
Karp Adam234
Brzezicki Jakub233
Szymanowski Marek232
Marszał Adrian227
Atras Przemysław226
Stachowiak Jarosław226

4307

Krzywicka Paulina193
Tyma Karina191
Waszkiewicz Magdalena170
Kamińska Magda169
Dominiak Zuzanna165
Ślipczyńska Alicja164
Zawartka Anna163
Kornowska Małgorzata160
Grzechowiak Dorota159
Rzeszutko Małgorzata157

Wszystkich rozegranych setów: 900

OPENDAMSKA

650

250


Wszystkich rozegranych meczów: 245

OPENDAMSKA

175

70


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
1.00'
3 set
Teichert Michał3
Przybitkowski Kamil0
14.27'
3 set
Chomicki Piotr3
Peukert Tomasz0
16.27'
2 set
Grabowski Marcin0
Chomicki Piotr3
17.45'
2 set
Chomicki Piotr3
Peukert Tomasz0
17.91'
1 set
Matejski Tomasz3
Chomicki Piotr0
18.64'
3 set
Kotra Mateusz3
Kaleta Bogusław0
18.73'
3 set
Kurek Michał3
Machno Artur0
19.27'
3 set
Michałowski Krzysztof1
Kleszcz Piotr3
19.45'
1 set
Kotra Michał3
Ratigowski Marcin0
20.36'
1 set
Grabowski Marcin0
Chomicki Piotr3
14.27'
3 set
Krzywicka Paulina3
Kornowska Małgorzata1
14.27'
3 set
Skarbińska Agnieszka0
Witkowska Dominika3
14.55'
3 set
Sawicka Agnieszka0
Buczkowska Ewa3
14.91'
1 set
Tyma Karina3
Buczkowska Ewa0
14.91'
3 set
Kaniewska Emilia3
Tomaszewska Sylwia0
16.27'
1 set
Wilińska Joanna0
Krzywicka Paulina3
16.36'
2 set
Buczkowska Ewa3
Pawlak Iwona0
16.73'
2 set
Kaniewska Emilia3
Tomaszewska Sylwia0
16.82'
3 set
Kaniewska Emilia0
Szymaniak Kinga3
16.91'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Pawlak Iwona0

Decyzji sędziowskich: 752 (4.6%)

Stroke 338
44.9%
Let 344
45.7%
Nolet 70
9.3%

OPENDAMSKA
49 44.1%
18-22-9
Atras Przemysław2
Pełczyński Adam3
23 22.8%
10-11-2
Jarota Filip3
Hemmerling Piotr2
22 26.8%
11-10-1
Atras Przemysław3
Tyma Konrad1
20 20.6%
10-10-0
Gajewski Grzegorz3
Marszał Adrian2
17 18.1%
10-5-2
Smuniewski Marcin1
Przybysz Grzegorz3
17 20.7%
7-8-2
Przytuła Michał2
Marszał Adrian3
16 16%
7-7-2
Pyda Andrzej2
Jarota Filip3
16 19.3%
7-6-3
Grabowski Marcin1
Szymczak Marcin3
16 19.8%
6-5-5
Galant Wojciech1
Marszał Adrian3
16 16.8%
6-8-2
Przybysz Grzegorz3
Przybitkowski Kamil1
14 13.3%
3-11-0
Buczkowska Ewa2
Surdziel Aleksandra3
10 10.1%
2-8-0
Grzechowiak Dorota3
Rzeszutko Małgorzata2
8 12.5%
4-4-0
Owcarz Katarzyna0
Szymaniak Kinga3
8 15.1%
3-5-0
Mohamed Nazia0
Ślipczyńska Alicja3
8 13.3%
2-6-0
Ryfa Natalia0
Tyma Karina3
8 8.7%
1-7-0
Krzywicka Paulina3
Kornowska Małgorzata1
7 8.2%
0-7-0
Mohamed Nazia3
Grzechowiak Dorota1
7 9.5%
1-6-0
Świerczyńska Monika3
Chomicka Magda0
6 6.5%
0-6-0
Świerczyńska Monika2
Tarkowska Julia3
5 5.5%
2-3-0
Obukowicz Monika2
Sopińska Patrycja3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0