Najdłuższy mecz

M35+M40+M45+M50+
41"50'Terlecki Jarosław1
Maciantowicz Maciej3
24"49'Dawid Krzysztof0
Mierzicki Remi3
23"57'Dawid Krzysztof0
Misiło Piotr3
17"47'Dawid Krzysztof3
Kraczkowski Przemysław0
16"39'Maciantowicz Maciej3
Siwkowski Marek0
14"29'Misiło Piotr0
Terlecki Jarosław3
13"56'Mierzicki Remi3
Olobry Marek1
12"32'Olobry Marek3
Kraczkowski Przemysław0
12"24'Maciantowicz Maciej3
Olobry Marek0
11"54'Siwkowski Marek3
Kraczkowski Przemysław0
66"56'Siwkowski Marek1
Misiło Piotr3
33"30'Romański Krzysztof3
Ripa Adam2
29"59'Wójtowicz Marcin1
Saganowski Adam3
28"47'Romański Krzysztof3
Przyłuski Dariusz1
24"07'Misiło Piotr3
Krawczyk Jan1
23"10'Misiło Piotr3
Saganowski Adam2
22"43'Krawczyk Jan3
Wójtowicz Marcin1
21"19'Olobry Marek1
Wójtowicz Marcin3
19"45'Kozłowski Roman0
Przyłuski Dariusz3
18"41'Siwkowski Marek3
Olobry Marek1
45"20'Smaga Marek3
Dutka Dariusz2
42"43'Smaga Marek3
Kowalski Piotr2
36"56'Łuniewski Robert3
Błażyca Ireneusz2
35"38'Przyłuski Dariusz1
Bochniarz Władysław3
31"36'Szymkowiak Mariusz3
Romański Krzysztof2
31"15'Łuniewski Robert2
Drobnik Rafał3
27"58'Bochniarz Władysław0
Kowalski Piotr3
27"51'Drobnik Rafał1
Dutka Dariusz3
24"23'Smaga Marek2
Szymkowiak Mariusz1
23"10'Dutka Dariusz3
Błażyca Ireneusz0
'Szymkowiak Mariusz3
Stypa Marcin0
'Szymkowiak Mariusz3
Strugarek Mirosław1
'Strugarek Mirosław3
Stypa Marcin1
'Rachlewicz Ryszard3
Stypa Marcin0
'Szymkowiak Mariusz3
Rachlewicz Ryszard0
'Strugarek Mirosław1
Rachlewicz Ryszard3

Najdłużej na korcie

M35+M40+M45+
Maciantowicz Maciej60"24'
Dawid Krzysztof57"28'
Terlecki Jarosław50"47'
Misiło Piotr36"32'
Kraczkowski Przemysław36"22'
Olobry Marek34"48'
Mierzicki Remi34"27'
Siwkowski Marek24"42'
Misiło Piotr75"22'
Romański Krzysztof63"05'
Saganowski Adam62"47'
Wójtowicz Marcin61"21'
Przyłuski Dariusz54"46'
Krawczyk Jan53"32'
Siwkowski Marek49"52'
Ripa Adam41"22'
Olobry Marek35"33'
Kozłowski Roman26"38'
Smaga Marek103"39'
Przyłuski Dariusz78"32'
Dutka Dariusz76"20'
Kowalski Piotr76"07'
Łuniewski Robert75"09'
Bochniarz Władysław70"54'
Błażyca Ireneusz68"52'
Szymkowiak Mariusz63"59'
Drobnik Rafał59"14'
Sienkiewicz Leszek35"51'

Czas setów: 13 godz. 20 min 1 s

M35+M40+M45+

167 min 45 s

10"28'
4 set
Terlecki Jarosław1
Maciantowicz Maciej3
10"18'
3 set
Terlecki Jarosław1
Maciantowicz Maciej3
9"36'
1 set
Terlecki Jarosław1
Maciantowicz Maciej3
8"35'
3 set
Dawid Krzysztof0
Mierzicki Remi3
8"23'
2 set
Dawid Krzysztof0
Misiło Piotr3
7"38'
3 set
Dawid Krzysztof0
Misiło Piotr3
6"19'
1 set
Dawid Krzysztof0
Misiło Piotr3
6"19'
1 set
Misiło Piotr0
Terlecki Jarosław3
6"13'
2 set
Terlecki Jarosław1
Maciantowicz Maciej3
6"09'
1 set
Dawid Krzysztof0
Mierzicki Remi3

262 min 9 s

8"56'
5 set
Romański Krzysztof3
Ripa Adam2
8"10'
2 set
Krawczyk Jan3
Wójtowicz Marcin1
7"20'
3 set
Wójtowicz Marcin1
Saganowski Adam3
7"03'
4 set
Romański Krzysztof3
Przyłuski Dariusz1
7"00'
3 set
Krawczyk Jan3
Ripa Adam0
6"52'
5 set
Misiło Piotr3
Saganowski Adam2
6"42'
4 set
Wójtowicz Marcin1
Saganowski Adam3
6"41'
2 set
Siwkowski Marek3
Olobry Marek1
6"39'
1 set
Misiło Piotr3
Krawczyk Jan1
6"32'
3 set
Romański Krzysztof3
Przyłuski Dariusz1

370 min 7 s

12"35'
1 set
Bochniarz Władysław0
Kowalski Piotr3
10"14'
3 set
Smaga Marek3
Kowalski Piotr2
10"06'
1 set
Przyłuski Dariusz2
Sienkiewicz Leszek0
10"02'
3 set
Smaga Marek2
Szymkowiak Mariusz1
9"34'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Sienkiewicz Leszek0
9"04'
1 set
Smaga Marek3
Dutka Dariusz2
9"02'
1 set
Przyłuski Dariusz0
Błażyca Ireneusz3
8"54'
4 set
Przyłuski Dariusz1
Bochniarz Władysław3
8"14'
1 set
Dutka Dariusz3
Błażyca Ireneusz0
8"13'
3 set
Przyłuski Dariusz1
Bochniarz Władysław3

Małych punktów: 3214

M35+M40+M45+M50+

696

Maciantowicz Maciej106
Terlecki Jarosław95
Misiło Piotr95
Dawid Krzysztof92
Mierzicki Remi91
Olobry Marek86
Siwkowski Marek71
Kraczkowski Przemysław60

984

Misiło Piotr177
Saganowski Adam121
Romański Krzysztof117
Siwkowski Marek109
Wójtowicz Marcin105
Krawczyk Jan103
Przyłuski Dariusz80
Olobry Marek67
Ripa Adam56
Kozłowski Roman49

1157

Smaga Marek176
Łuniewski Robert148
Dutka Dariusz123
Szymkowiak Mariusz118
Drobnik Rafał112
Kowalski Piotr111
Błażyca Ireneusz110
Przyłuski Dariusz85
Bochniarz Władysław81
Romański Krzysztof56

377

Szymkowiak Mariusz105
Strugarek Mirosław98
Rachlewicz Ryszard98
Stypa Marcin76

Wszystkich rozegranych setów: 175

M35+M40+M45+M50+

38

55

61

21


Wszystkich rozegranych meczów: 50

M35+M40+M45+M50+

12

14

18

6


Szybkość zdobycia punktów

M35+M40+M45+
14.36'
1 set
Mierzicki Remi3
Olobry Marek1
15.09'
3 set
Maciantowicz Maciej3
Olobry Marek0
16.18'
2 set
Siwkowski Marek3
Kraczkowski Przemysław0
16.91'
1 set
Olobry Marek3
Kraczkowski Przemysław0
17.00'
2 set
Mierzicki Remi3
Olobry Marek1
18.36'
3 set
Mierzicki Remi3
Olobry Marek1
18.38'
4 set
Mierzicki Remi3
Olobry Marek1
18.73'
1 set
Maciantowicz Maciej3
Siwkowski Marek0
19.00'
3 set
Olobry Marek3
Kraczkowski Przemysław0
19.73'
2 set
Maciantowicz Maciej3
Olobry Marek0
12.62'
2 set
Siwkowski Marek1
Misiło Piotr3
13.27'
4 set
Misiło Piotr3
Saganowski Adam2
13.73'
1 set
Misiło Piotr3
Romański Krzysztof1
14.91'
1 set
Olobry Marek1
Wójtowicz Marcin3
14.91'
2 set
Siwkowski Marek1
Misiło Piotr3
15.91'
1 set
Krawczyk Jan3
Ripa Adam0
16.36'
1 set
Krawczyk Jan3
Wójtowicz Marcin1
17.75'
3 set
Siwkowski Marek1
Misiło Piotr3
17.82'
3 set
Misiło Piotr3
Saganowski Adam2
17.91'
2 set
Misiło Piotr3
Romański Krzysztof1
11.82'
4 set
Łuniewski Robert2
Drobnik Rafał3
16.82'
2 set
Smaga Marek3
Przyłuski Dariusz0
19.64'
2 set
Łuniewski Robert2
Romański Krzysztof0
20.45'
2 set
Drobnik Rafał1
Dutka Dariusz3
20.55'
1 set
Łuniewski Robert2
Romański Krzysztof0
20.55'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Romański Krzysztof2
21.09'
2 set
Szymkowiak Mariusz3
Sienkiewicz Leszek0
21.91'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Romański Krzysztof2
22.00'
4 set
Szymkowiak Mariusz3
Romański Krzysztof2
22.55'
1 set
Bochniarz Władysław0
Łuniewski Robert3

Decyzji sędziowskich: 21 (0,8%)

Stroke 5
23,8%
Let 16
76,2%
Nolet 0
0%

M35+M40+M45+
2 3,4%
1-1-0
Dawid Krzysztof3
Kraczkowski Przemysław0
1 1,7%
0-1-0
Dawid Krzysztof0
Mierzicki Remi3
5 9,1%
0-5-0
Saganowski Adam3
Przyłuski Dariusz0
4 4,8%
3-1-0
Wójtowicz Marcin1
Saganowski Adam3
3 3,3%
0-3-0
Romański Krzysztof3
Ripa Adam2
1 1,1%
0-1-0
Siwkowski Marek1
Misiło Piotr3
1 1%
0-1-0
Misiło Piotr3
Saganowski Adam2
1 1,8%
1-0-0
Kozłowski Roman0
Przyłuski Dariusz3
1 1,1%
0-1-0
Łuniewski Robert2
Drobnik Rafał3
1 1,5%
0-1-0
Smaga Marek2
Szymkowiak Mariusz1
1 1,8%
0-1-0
Bochniarz Władysław0
Łuniewski Robert3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0