Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
82"15'Stachowski Łukasz2
Hemmerling Piotr3
74"38'Atras Przemysław2
Kotra Mateusz3
68"54'Rykowski Rafał2
Kotra Michał3
68"33'Nowisz Wojciech3
Karwowski Marcin2
56"04'Poleshchuk Daniel2
Bennett Dylan3
53"43'Nowisz Wojciech3
Pełczyński Adam1
52"50'Serme Lucas3
Bennett Dylan1
52"43'Kondratowicz Łukasz3
Jankowski Marek2
50"45'Wojnarski Marek1
Kotra Michał3
50"38'Osojca Mateusz3
Kaleta Grzegorz2
49"17'Serme Anna2
Whitlock Emily3
40"49'Kornowska Małgorzata3
Krzywicka Paulina2
38"08'Kosińska Agnieszka2
Stasik-Makowska Ewelina3
35"29'Jarzembowska Maria3
Cerlich Małgorzata2
35"09'Rycaj Magdalena2
Jarzembowska Maria3
34"35'Kałmuczak Monika2
Sawicka Agnieszka3
32"21'Bellinger Karolina2
Chomicka Magda3
31"47'Serme Anna1
Pomportes Laura3
30"47'Owczarek Małgorzata1
Rogaczewska Paulina3
29"21'Czerwińska Iwona1
Kamińska Karolina3
44"09'Wielgus Maksymilian1
Osojca Mateusz3
41"05'Giemza Mikołaj3
Sikorski Marcin1
39"57'Sikorski Marcin3
Fordoński Jakub2
35"47'Kralka Wiktor2
Ostrowski Jakub3
34"46'Krysiak Leon3
Marcinkowski Łukasz2
34"14'Lipski Kajetan3
Trojanowicz Jakub2
33"37'Hernas Nataniel2
Woziwodzki Jakub3
32"10'Fordoński Jakub3
Trojanowicz Jakub0
31"11'Osojca Mateusz1
Tyma Karina3
31"00'Felbór Tytus2
Fordoński Jakub3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA
Kotra Michał162"01'
Rykowski Rafał149"19'
Stachowski Łukasz145"54'
Nowisz Wojciech136"45'
Kondratowicz Łukasz135"43'
Bennett Dylan132"12'
Olejniczak Robert127"09'
Jankowski Marek114"57'
Kaleta Grzegorz114"44'
Jarota Filip114"29'
Serme Anna87"30'
Stasik-Makowska Ewelina82"55'
Jarzembowska Maria80"34'
Kornowska Małgorzata78"14'
Owczarek Małgorzata76"36'
Whitlock Emily76"34'
Krzywicka Paulina74"28'
Pomportes Laura71"27'
Czerwińska Iwona70"27'
Wszołek Karolina69"56'
Osojca Mateusz90"47'
Klimowicz Dawid89"34'
Fordoński Jakub88"38'
Sikorski Marcin81"40'
Trojanowicz Jakub76"25'
Ostrowski Jakub73"48'
Lipski Kajetan65"02'
Dobrzyński Wojciech63"20'
Felbór Tytus61"35'
Szopiak Jakub59"56'

Czas setów: 91 godz 14 min 52 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA

2997 min 52 s

18"43'
4 set
Nowisz Wojciech3
Pełczyński Adam1
18"27'
5 set
Nowisz Wojciech3
Karwowski Marcin2
18"21'
1 set
Karwowski Marcin1
Kotra Mateusz0
17"20'
5 set
Stachowski Łukasz2
Hemmerling Piotr3
16"41'
1 set
Kondratowicz Łukasz0
Kischel Julian3
16"27'
1 set
Atras Przemysław2
Kotra Mateusz3
16"26'
2 set
Atras Przemysław2
Kotra Mateusz3
16"10'
2 set
Serme Lucas3
Bennett Dylan1
15"49'
1 set
Stachowski Łukasz2
Hemmerling Piotr3
15"40'
5 set
Rykowski Rafał2
Kotra Michał3

1399 min 42 s

11"42'
1 set
Kornowska Małgorzata3
Mohamed Nazia0
10"21'
3 set
Serme Anna2
Whitlock Emily3
9"36'
5 set
Kornowska Małgorzata3
Krzywicka Paulina2
9"32'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Dominiak Zuzanna0
9"30'
2 set
Serme Anna2
Whitlock Emily3
9"26'
3 set
Kamińska Magda3
Ślipczyńska Alicja0
9"18'
1 set
Serme Anna2
Whitlock Emily3
9"14'
1 set
Serme Anna1
Pomportes Laura3
8"43'
3 set
Ryfa Natalia0
Serme Anna3
8"20'
5 set
Jarzembowska Maria3
Cerlich Małgorzata2

1077 min 18 s

12"31'
1 set
Fordoński Jakub3
Trojanowicz Jakub0
12"29'
3 set
Wielgus Maksymilian1
Osojca Mateusz3
11"47'
1 set
Giemza Mikołaj3
Sikorski Marcin1
11"31'
4 set
Wielgus Maksymilian1
Osojca Mateusz3
9"18'
2 set
Giemza Mikołaj3
Sikorski Marcin1
9"16'
3 set
Osojca Mateusz1
Przybitkowski Kamil2
9"15'
3 set
Klimowicz Dawid0
Szymaczek Piotr3
8"42'
1 set
Ostrowski Jakub0
Trojanowicz Jakub2
8"31'
3 set
Fordoński Jakub3
Trojanowicz Jakub0
8"30'
2 set
Wielgus Maksymilian1
Osojca Mateusz3

Małych punktów: 15752

OPENDAMSKAJUNIORSKA

7329

Rykowski Rafał163
Olejniczak Robert159
Rogalski Mikołaj153
Bennett Dylan152
Kotra Michał149
Kischel Julian145
Kondratowicz Łukasz145
Jarota Filip137
Ford Tom136
Serme Lucas135

4789

Kornowska Małgorzata151
Stasik-Makowska Ewelina149
Krzywicka Paulina146
Wszołek Karolina146
Owczarek Małgorzata139
Jurkun Anna137
Jarzembowska Maria135
Ryfa Natalia127
Sawicka Agnieszka124
Czerwińska Iwona122

3634

Pytlowany Jakub133
Klimowicz Dawid131
Fordoński Jakub126
Dobrzyński Wojciech116
Woziwodzki Jakub113
Giemza Mikołaj111
Krysiak Leon111
Ostrowski Jakub110
Lipski Kajetan109
Osojca Mateusz106

Wszystkich rozegranych setów: 915

OPENDAMSKAJUNIORSKA

418

278

219


Wszystkich rozegranych meczów: 268

OPENDAMSKAJUNIORSKA

120

84

64


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA
0.73'
2 set
Dróżdż Przemysław1
Karp Adam3
0.91'
5 set
Kasperek Michał3
Przybysz Grzegorz2
7.55'
1 set
Dróżdż Przemysław1
Karp Adam3
12.27'
1 set
Jarota Filip3
Glaza Tomasz0
12.27'
3 set
Gaultier Gregory3
Leifels Stefan0
12.82'
1 set
Lopatin Denis0
Serme Lucas3
15.27'
3 set
Rubczyński Szczepan3
Michalak Radosław0
15.45'
2 set
Lopatin Denis0
Serme Lucas3
16.18'
3 set
Kaleta Grzegorz3
Salwach Krzysztof0
16.64'
2 set
Rogalski Mikołaj1
Szymanowski Marek3
10.18'
3 set
Jurkun Anna3
Bargenda Iwona0
10.91'
2 set
Kosińska Agnieszka0
Krzywicka Paulina3
11.73'
2 set
Dominiak Zuzanna3
Franczuk Ewelina0
11.82'
3 set
Rogaczewska Paulina0
Witkowska Dominika3
11.91'
1 set
Dolezalova Klara3
Pawlak Iwona0
12.09'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Tomaszewska Sylwia0
13.27'
3 set
Ryfa Natalia3
Huber Ewa0
14.18'
3 set
Dolezalova Klara3
Pawlak Iwona0
14.27'
2 set
Michnowska Katarzyna0
Kornowska Małgorzata3
14.73'
1 set
Honkisz Agnieszka0
Dolezalova Klara3
9.45'
2 set
Pytlowany Jakub3
Dąbrowski Michał0
9.91'
3 set
Krysiak Leon3
Trojanowicz Aleksandra0
10.45'
1 set
Krysiak Karol3
Zimecka Weronika0
11.18'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Becella Tymon0
11.64'
2 set
Zimecki Jakub3
Becella Tymon0
11.73'
1 set
Krysiak Leon3
Winter Alex0
11.82'
2 set
Krysiak Leon3
Trojanowicz Aleksandra0
12.09'
3 set
Pytlowany Jakub3
Dąbrowski Michał0
12.18'
2 set
Kozik Aleksander3
Trojanowicz Aleksandra0
12.73'
3 set
Giemza Mikołaj3
Hyżyk Aleksandra0

Decyzji sędziowskich: 591 (3.7%)

Stroke 268
45.3%
Let 294
49.7%
Nolet 29
4.9%

OPENDAMSKAJUNIORSKA
45 38.8%
12-25-8
Atras Przemysław2
Kotra Mateusz3
26 28.6%
8-14-4
Serme Lucas3
Bennett Dylan1
23 22.8%
9-12-2
Osojca Mateusz3
Kaleta Grzegorz2
18 18%
9-7-2
Kondratowicz Łukasz3
Jankowski Marek2
15 18.8%
6-9-0
Jarota Filip3
Kotra Michał1
14 14.6%
2-9-3
Rykowski Rafał2
Kotra Michał3
14 20.9%
9-5-0
Jankowski Marek3
Kaleta Grzegorz0
13 18.6%
4-9-0
Tyma Konrad0
Rykowski Rafał3
13 17.1%
10-3-0
Olejniczak Robert3
Florczyk Paweł1
12 23.1%
6-6-0
Khan Faizan0
Bennett Dylan3
13 13.3%
10-2-1
Kornowska Małgorzata3
Krzywicka Paulina2
10 13.3%
2-8-0
Ryfa Natalia3
Dolezalova Klara1
9 20%
6-3-0
Ślipczyńska Alicja3
Honkisz Agnieszka0
8 13.8%
4-4-0
Buczkowska Ewa3
Wilanowska Barbara0
7 7%
3-4-0
Rycaj Magdalena2
Jarzembowska Maria3
6 11.1%
2-4-0
Zawartka Anna0
Jurkun Anna3
6 8.3%
5-1-0
Serme Anna1
Pomportes Laura3
6 8%
3-3-0
Chomicka Magda1
Sielska Paulina3
5 8.2%
2-1-2
Jurkun Anna0
Krzywicka Paulina3
4 5.1%
3-1-0
Jurkun Anna3
Wszołek Karolina1
16 17%
11-5-0
Sikorski Marcin3
Fordoński Jakub2
13 14.3%
11-2-0
Lipski Kajetan3
Trojanowicz Jakub2
10 11%
0-10-0
Wielgus Maksymilian1
Osojca Mateusz3
8 10.4%
7-1-0
Giemza Mikołaj3
Sikorski Marcin1
7 8%
7-0-0
Felbór Tytus2
Fordoński Jakub3
6 7.2%
2-4-0
Lipski Kajetan3
Klimowicz Dawid2
6 7.1%
6-0-0
Krysiak Leon3
Marcinkowski Łukasz2
5 6.4%
0-5-0
Szopiak Jakub3
Celm Maksymilian1
4 5.3%
2-2-0
Osojca Mateusz1
Tyma Karina3
4 5.1%
2-2-0
Celm Maksymilian1
Sienkiewicz Michał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0