Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
39"02'Kapuściński Bartosz3
Kroll Adam2
35"46'Przybitkowski Kamil3
Karp Adam2
27"25'Bobkowski Przemysław2
Kroll Adam1
26"03'Antczak Marcin2
Murawski Piotr1
25"53'Przybitkowski Kamil3
Kapuściński Bartosz1
25"51'Wawrzonkowski Nikodem1
Przybitkowski Kamil2
25"18'Ladziński Michał2
Majewski Kamil1
24"45'Murawski Piotr2
Mickiewicz Maciej1
24"22'Antczak Marcin1
Wawrzonkowski Nikodem2
23"46'Sokołowski Andrzej2
Michalak Paweł1
9"13'Szczerbiński Andrzej0
Sopińska Patrycja3
16"25'Szulc Dominika2
Jułga Weronika1
15"06'Sopińska Patrycja3
Zakrzewska Agata0
14"37'Przybitkowska Joanna0
Wilińska Joanna2
13"25'Wilińska Joanna3
Zakrzewska Agata0
13"10'Witkowska Dominika3
Wilińska Joanna0
10"17'Szulc Dominika2
Przybitkowska Joanna3
9"46'Szulc Dominika0
Sopińska Patrycja3
7"43'Jułga Weronika0
Witkowska Dominika3
3"44'Sopińska Patrycja0
Witkowska Dominika3
'Mohamed NaziaW
Zakrzewska Agata3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Przybitkowski Kamil86"27'
Wawrzonkowski Nikodem81"57'
Kapuściński Bartosz79"50'
Antczak Marcin75"02'
Sokołowski Andrzej73"49'
Murawski Piotr73"25'
Kroll Adam71"39'
Gajos Jakub66"45'
Michalak Paweł64"49'
Karp Adam64"23'
Szczerbiński Andrzej8"38'
Sopińska Patrycja8"38'
Szulc Dominika31"51'
Wilińska Joanna28"36'
Sopińska Patrycja24"19'
Witkowska Dominika23"14'
Zakrzewska Agata22"30'
Jułga Weronika20"38'
Przybitkowska Joanna14"04'
Kapuścińska Marta'

Czas setów: 13 godz. 47 min 9 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

735 min 55 s

10"01'
1 set
Antczak Marcin2
Murawski Piotr1
9"35'
1 set
Wilińska Joanna2
Lipiński Tomasz0
9"10'
3 set
Bobkowski Przemysław2
Kroll Adam1
8"50'
2 set
Kapuściński Bartosz3
Kroll Adam2
8"45'
2 set
Murawski Piotr2
Mickiewicz Maciej1
8"35'
3 set
Kapuściński Bartosz3
Kroll Adam2
8"28'
1 set
Wawrzonkowski Nikodem1
Przybitkowski Kamil2
8"25'
3 set
Antczak Marcin2
Murawski Piotr1
8"12'
1 set
Antczak Marcin1
Wawrzonkowski Nikodem2
8"03'
2 set
Bobkowski Przemysław2
Kroll Adam1

8 min 38 s

3"29'
1 set
Szczerbiński Andrzej0
Sopińska Patrycja3
2"54'
3 set
Szczerbiński Andrzej0
Sopińska Patrycja3
2"15'
2 set
Szczerbiński Andrzej0
Sopińska Patrycja3

82 min 36 s

5"17'
2 set
Szulc Dominika2
Jułga Weronika1
5"07'
3 set
Szulc Dominika2
Jułga Weronika1
5"06'
2 set
Szulc Dominika2
Przybitkowska Joanna3
5"06'
2 set
Szulc Dominika0
Sopińska Patrycja3
4"46'
3 set
Witkowska Dominika3
Wilińska Joanna0
4"38'
1 set
Przybitkowska Joanna0
Wilińska Joanna2
4"26'
3 set
Sopińska Patrycja3
Zakrzewska Agata0
4"06'
2 set
Sopińska Patrycja3
Zakrzewska Agata0
4"05'
2 set
Witkowska Dominika3
Wilińska Joanna0
4"04'
1 set
Witkowska Dominika3
Wilińska Joanna0

Małych punktów: 3466

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

2863

Przybitkowski Kamil179
Karp Adam153
Kapuściński Bartosz148
Meckien Bartosz141
Wawrzonkowski Nikodem131
Murawski Piotr129
Gajos Jakub129
Sokołowski Andrzej127
Antczak Marcin127
Bobkowski Przemysław121

44

Sopińska Patrycja33
Szczerbiński Andrzej11

559

Szulc Dominika139
Witkowska Dominika99
Sopińska Patrycja83
Wilińska Joanna72
Przybitkowska Joanna59
Jułga Weronika37
Zakrzewska Agata36
Kapuścińska Marta34

Wszystkich rozegranych setów: 197

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

161

3

33


Wszystkich rozegranych meczów: 75

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

64

1

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.64'
3 set
Przybitkowski Kamil3
Bobkowski Przemysław1
0.82'
2 set
Przybitkowski Kamil3
Bobkowski Przemysław1
0.91'
1 set
Kapuściński Bartosz1
Meckien Bartosz3
4.27'
4 set
Przybitkowski Kamil3
Bobkowski Przemysław1
12.18'
1 set
Przybitkowski Kamil3
Bobkowski Przemysław1
13.09'
1 set
Murawski Piotr2
Zakrzewska Agata0
14.82'
2 set
Michalak Paweł2
Hoppe Dawid0
15.00'
2 set
Karp Adam2
Majewski Kamil0
15.09'
1 set
Witkowska Dominika2
Niklas Jakub0
15.64'
2 set
Murawski Piotr2
Zakrzewska Agata0
12.27'
2 set
Szczerbiński Andrzej0
Sopińska Patrycja3
15.82'
3 set
Szczerbiński Andrzej0
Sopińska Patrycja3
19.00'
1 set
Szczerbiński Andrzej0
Sopińska Patrycja3
2.09'
2 set
Przybitkowska Joanna0
Wilińska Joanna2
17.36'
1 set
Jułga Weronika0
Witkowska Dominika3
17.73'
1 set
Wilińska Joanna3
Zakrzewska Agata0
18.00'
1 set
Sopińska Patrycja3
Zakrzewska Agata0
18.55'
2 set
Jułga Weronika0
Witkowska Dominika3
18.91'
2 set
Wilińska Joanna3
Zakrzewska Agata0
19.91'
1 set
Szulc Dominika2
Jułga Weronika1
19.91'
1 set
Szulc Dominika0
Sopińska Patrycja3
20.36'
1 set
Sopińska Patrycja0
Witkowska Dominika3
21.55'
3 set
Wilińska Joanna3
Zakrzewska Agata0

Decyzji sędziowskich: 2 (0,1%)

Stroke 1
50%
Let 1
50%
Nolet 0
0%

OPEN
1 3,1%
1-0-0
Firfas Rafał2
Firfas Damian0
1 1,1%
0-1-0
Kapuściński Bartosz3
Kroll Adam2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0