Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
48"14'Stanosz Michał2
Popko Łukasz3
46"02'Popko Łukasz3
Leżuch Grzegorz2
39"51'Kowalik Maciej2
Ratigowski Marcin3
36"01'Pieńkowski Krzysztof3
Michałowski Krzysztof2
35"55'Ślipczyńska Alicja2
Iwan Andrzej3
35"43'Ratigowski Marcin3
Michałowski Krzysztof1
34"42'Popko Łukasz3
Gorzelak Piotr0
32"07'Krzywicka Paulina3
Michalczuk Paweł1
31"10'Krzywicka Paulina3
Jurek Sławomir1
31"09'Szymczak Marcin1
Jurek Sławomir3
24"09'Gajowniczek Joanna3
Jędrzejczak Kamila1
22"37'Witkowska Dominika1
Krzywicka Paulina3
16"56'Miler Aleksandra3
Bodzioch Małgorzata0
16"40'Kuczkowska Anna3
Gajowniczek Joanna0
14"27'Ślipczyńska Alicja3
Miler Aleksandra0
14"27'Ślipczyńska Alicja0
Witkowska Dominika3
13"16'Kuczkowska Anna3
Bodzioch Małgorzata0
12"17'Witkowska Dominika3
Jędrzejczak Kamila0
12"15'Gajowniczek Joanna0
Ślipczyńska Alicja3
12"06'Krzywicka Paulina3
Miler Aleksandra0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Popko Łukasz146"19'
Ratigowski Marcin107"48'
Stanosz Michał107"23'
Pieńkowski Krzysztof105"47'
Gorzelak Piotr103"17'
Michałowski Krzysztof97"38'
Jurek Sławomir96"45'
Leżuch Grzegorz93"22'
Kowalik Maciej92"12'
Krzywicka Paulina89"50'
Gajowniczek Joanna43"45'
Witkowska Dominika41"38'
Miler Aleksandra38"49'
Krzywicka Paulina37"38'
Jędrzejczak Kamila35"57'
Ślipczyńska Alicja35"57'
Kuczkowska Anna33"26'
Bodzioch Małgorzata31"28'

Czas setów: 24 godz. 45 min 42 s

OPENDAMSKI

1336 min 23 s

15"03'
3 set
Popko Łukasz3
Gorzelak Piotr0
10"37'
1 set
Michałowski Krzysztof2
Leżuch Grzegorz0
10"28'
1 set
Lezaud Joan3
Stachowski Łukasz0
10"08'
2 set
Stanosz Michał2
Popko Łukasz3
10"00'
1 set
Ratigowski Marcin3
Michałowski Krzysztof1
9"44'
3 set
Kowalik Maciej0
Kondratowicz Łukasz3
9"30'
2 set
Popko Łukasz3
Gorzelak Piotr0
9"22'
3 set
Gorzelak Piotr3
Karwowski Wojciech0
9"06'
1 set
Kondratowicz Łukasz1
Pieńkowski Krzysztof3
8"58'
4 set
Stanosz Michał2
Popko Łukasz3

149 min 19 s

5"58'
3 set
Gajowniczek Joanna3
Jędrzejczak Kamila1
5"37'
3 set
Krzywicka Paulina3
Miler Aleksandra0
5"35'
3 set
Miler Aleksandra3
Bodzioch Małgorzata0
5"21'
1 set
Witkowska Dominika3
Jędrzejczak Kamila0
5"20'
1 set
Bodzioch Małgorzata0
Jędrzejczak Kamila3
5"09'
4 set
Gajowniczek Joanna3
Jędrzejczak Kamila1
4"52'
1 set
Gajowniczek Joanna3
Jędrzejczak Kamila1
4"46'
1 set
Ślipczyńska Alicja3
Miler Aleksandra0
4"44'
2 set
Ślipczyńska Alicja0
Witkowska Dominika3
4"44'
2 set
Miler Aleksandra3
Bodzioch Małgorzata0

Małych punktów: 5092

OPENDAMSKI

4481

Ratigowski Marcin187
Popko Łukasz178
Nowisz Wojciech175
Lezaud Joan173
Pieńkowski Krzysztof167
Stanosz Michał161
Michałowski Krzysztof159
Stachowski Łukasz156
Kondratowicz Łukasz150
Kowalik Maciej146

611

Krzywicka Paulina108
Witkowska Dominika99
Ślipczyńska Alicja85
Kuczkowska Anna76
Miler Aleksandra71
Jędrzejczak Kamila63
Gajowniczek Joanna63
Bodzioch Małgorzata46

Wszystkich rozegranych setów: 295

OPENDAMSKI

257

38


Wszystkich rozegranych meczów: 94

OPENDAMSKI

82

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
12.36'
1 set
Musiał Tomasz2
Rodak Jan0
13.82'
2 set
Wojtecki Aleksander3
Rodak Jan2
14.55'
1 set
Pietrzak Dariusz2
Wojtecki Aleksander1
14.73'
3 set
Rodak Jan0
Leżuch Grzegorz3
15.18'
3 set
Wojtecki Aleksander0
Stachowski Łukasz3
15.91'
2 set
Giemza Mikołaj0
Ratigowski Marcin3
16.09'
2 set
Leżuch Grzegorz1
Nowisz Wojciech3
16.36'
1 set
Michałowski Krzysztof3
Andrzejczyk Adrian0
16.45'
2 set
Łuniewski Robert2
Sadłoń Przemysław0
16.64'
1 set
Witkowska Dominika2
Gorzelak Piotr0
0.18'
3 set
Bodzioch Małgorzata0
Jędrzejczak Kamila3
0.45'
2 set
Bodzioch Małgorzata0
Jędrzejczak Kamila3
11.45'
1 set
Kuczkowska Anna0
Krzywicka Paulina3
13.09'
2 set
Witkowska Dominika3
Jędrzejczak Kamila0
14.45'
3 set
Witkowska Dominika3
Jędrzejczak Kamila0
14.82'
3 set
Kuczkowska Anna0
Krzywicka Paulina3
15.73'
1 set
Krzywicka Paulina3
Miler Aleksandra0
16.00'
1 set
Gajowniczek Joanna0
Ślipczyńska Alicja3
17.18'
2 set
Kuczkowska Anna0
Krzywicka Paulina3
17.55'
2 set
Krzywicka Paulina3
Miler Aleksandra0

Decyzji sędziowskich: 45 (0.9%)

Stroke 15
33.3%
Let 30
66.7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKI
7 8.6%
2-5-0
Krzywicka Paulina3
Michalczuk Paweł1
6 10.9%
5-1-0
Iwan Andrzej2
Giemza Mikołaj1
4 7.4%
2-2-0
Pietrzak Dariusz1
Samociuk Jacek2
4 5.3%
3-1-0
Kondratowicz Łukasz1
Pieńkowski Krzysztof3
2 5.1%
0-2-0
Michalczuk Paweł2
Musiał Tomasz0
2 4.3%
0-2-0
Rodak Jan0
Leżuch Grzegorz3
2 3.7%
0-2-0
Gorzelak Piotr3
Karwowski Wojciech0
2 2.7%
0-2-0
Szymczak Marcin1
Jurek Sławomir3
1 2.4%
0-1-0
Stachowski Łukasz3
Jurek Sławomir0
1 2.3%
0-1-0
Karwowski Wojciech2
Wojtecki Aleksander0
3 4.5%
1-2-0
Gajowniczek Joanna3
Jędrzejczak Kamila1
1 1.9%
0-1-0
Ślipczyńska Alicja0
Witkowska Dominika3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0