Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
35"41'Matejski Tomasz3
Pyda Andrzej1
34"35'Pyda Andrzej3
Filipowski Dariusz1
32"55'Kucza Przemysław0
Sawicki Łukasz2
32"47'Fulneczek Adrian1
Przybysz Grzegorz3
29"08'Przybysz Grzegorz1
Matejski Tomasz3
28"20'Pyda Andrzej3
Kabaciński Maciej0
25"04'Gajewski Grzegorz0
Filipowski Dariusz3
24"36'Kabaciński Maciej1
Gajewski Grzegorz2
23"34'Sawicki Łukasz1
Pierzgalski Marcin2
22"13'Pierzgalski Marcin2
Brzeski Maciej1
14"23'Kirszenstein Patrycja0
Zaręba Anita2
12"54'Zaręba Anita2
Bogdanowicz Katarzyna0
9"55'Błaszkiewicz Marta2
Stachurska Marta0
9"06'Kirszenstein Patrycja0
Bogdanowicz Katarzyna2
7"50'Kirszenstein Patrycja2
Błaszkiewicz Marta0
7"40'Kirszenstein Patrycja2
Stachurska Marta0
7"24'Zaręba Anita2
Błaszkiewicz Marta0
7"12'Bogdanowicz Katarzyna2
Błaszkiewicz Marta0
6"13'Zaręba Anita2
Stachurska Marta0
4"54'Bogdanowicz Katarzyna2
Stachurska Marta0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Pyda Andrzej93"37'
Pierzgalski Marcin78"01'
Przybysz Grzegorz75"49'
Gajewski Grzegorz72"59'
Sawicki Łukasz70"21'
Filipowski Dariusz69"16'
Kucza Przemysław68"43'
Matejski Tomasz66"38'
Fulneczek Adrian63"01'
Rozestwiński Jacek55"38'
Zaręba Anita36"54'
Kirszenstein Patrycja33"56'
Bogdanowicz Katarzyna31"58'
Błaszkiewicz Marta29"18'
Kasprzycka Marta25"06'

Czas setów: 10 godz. 59 min 31 s

OPENDAMSKA

580 min 55 s

21"46'
1 set
Kucza Przemysław0
Sawicki Łukasz2
14"29'
3 set
Pyda Andrzej3
Kabaciński Maciej0
11"40'
3 set
Matejski Tomasz3
Pyda Andrzej1
10"11'
2 set
Pyda Andrzej3
Filipowski Dariusz1
9"28'
3 set
Gajewski Grzegorz0
Filipowski Dariusz3
9"19'
1 set
Rozestwiński Jacek0
Bogdanowicz Katarzyna2
9"10'
3 set
Pyda Andrzej3
Filipowski Dariusz1
8"55'
2 set
Kucza Przemysław0
Sawicki Łukasz2
8"48'
2 set
Kabaciński Maciej1
Gajewski Grzegorz2
8"47'
3 set
Przybysz Grzegorz1
Matejski Tomasz3

78 min 36 s

7"00'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Zaręba Anita2
5"42'
2 set
Zaręba Anita2
Bogdanowicz Katarzyna0
5"33'
1 set
Zaręba Anita2
Bogdanowicz Katarzyna0
5"16'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Zaręba Anita2
4"54'
1 set
Błaszkiewicz Marta2
Stachurska Marta0
4"34'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Bogdanowicz Katarzyna2
4"26'
2 set
Zaręba Anita2
Błaszkiewicz Marta0
4"15'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Bogdanowicz Katarzyna2
3"58'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Błaszkiewicz Marta0
3"46'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Błaszkiewicz Marta0

Małych punktów: 2209

OPENDAMSKA

1883

Przybysz Grzegorz140
Pyda Andrzej134
Filipowski Dariusz126
Pierzgalski Marcin124
Matejski Tomasz118
Fulneczek Adrian110
Stachurski Jakub109
Gajewski Grzegorz101
Grishin Sergei91
Bogdanowicz Katarzyna91

326

Zaręba Anita93
Bogdanowicz Katarzyna87
Kirszenstein Patrycja69
Błaszkiewicz Marta49
Kasprzycka Marta28

Wszystkich rozegranych setów: 128

OPENDAMSKA

108

20


Wszystkich rozegranych meczów: 51

OPENDAMSKA

41

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.64'
1 set
Przybysz Grzegorz3
Filipowski Dariusz1
0.73'
2 set
Przybysz Grzegorz3
Filipowski Dariusz1
14.36'
2 set
Zaręba Anita2
Błaszkiewicz Marta0
14.45'
2 set
Zaręba Anita0
Grishin Sergei2
15.09'
2 set
Błaszkiewicz Marta0
Bogdanowicz Katarzyna2
16.00'
1 set
Pierzgalski Marcin0
Stachurski Jakub2
16.27'
1 set
Błaszkiewicz Marta0
Bogdanowicz Katarzyna2
16.73'
1 set
Zaręba Anita0
Grishin Sergei2
16.82'
2 set
Czekałowski Maciej0
Stachurski Jakub2
16.82'
1 set
Kucza Przemysław0
Filipowski Dariusz2
12.09'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Stachurska Marta0
13.64'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Stachurska Marta0
13.82'
1 set
Zaręba Anita2
Stachurska Marta0
14.18'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Stachurska Marta0
15.45'
1 set
Zaręba Anita2
Błaszkiewicz Marta0
15.55'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Błaszkiewicz Marta0
17.64'
2 set
Błaszkiewicz Marta2
Stachurska Marta0
18.09'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Błaszkiewicz Marta0
19.27'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Stachurska Marta0
19.55'
2 set
Zaręba Anita2
Stachurska Marta0

Decyzji sędziowskich: 13 (0,6%)

Stroke 4
30,8%
Let 9
69,2%
Nolet 0
0%

OPEN
4 6,7%
0-4-0
Pyda Andrzej3
Kabaciński Maciej0
4 6,3%
2-2-0
Kabaciński Maciej1
Gajewski Grzegorz2
2 3,8%
1-1-0
Gajewski Grzegorz0
Filipowski Dariusz3
1 2,9%
0-1-0
Błaszkiewicz Marta0
Sawicki Łukasz2
1 2,8%
0-1-0
Czekałowski Maciej0
Stachurski Jakub2
1 2,1%
1-0-0
Szajder Przemysław1
Grishin Sergei2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0