Najdłuższy mecz

OPENOU13OU17
39"33'Leśniak Bartosz2
Szmańda Paweł1
36"12'Wojciechowski Grzegorz1
Żak Marcin3
32"30'Szmańda Paweł1
Żak Marcin3
31"19'Synówka Maciej3
Gotówko Damian2
31"05'Więcław Bartłomiej1
Draus Alan3
28"41'Saganowski Wojciech3
Krawczyk Krzysztof2
27"41'Żak Marcin1
Draus Alan3
27"30'Wysoczański Marcin1
Synówka Maciej3
26"58'Majewska Kamila2
Mastalski Marcin3
26"02'Szmańda Łukasz1
Kawalec Ireneusz2
21"51'Opalski Grzegorz3
Poniatowski Mateusz1
16"51'Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz1
14"48'Opalski Grzegorz0
Nogawka Maciej3
16'Malon Jakub0
Nogawka Maciej3
14'Malon Jakub0
Poniatowski Mateusz3
11'Malon Jakub0
Opalski Grzegorz3
15"59'Zawadzki Kacper3
Filipkowska Alicja0
11"15'Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja3
9"18'Zawadzki Kacper3
Lewkowicz Igor0
21'Zawadzki Kacper3
Mulawa Jan0
18'Lewkowicz Igor3
Mulawa Jan0
15'Mulawa Jan0
Filipkowska Alicja3

Najdłużej na korcie

OPENOU13OU17
Szmańda Paweł104"41'
Synówka Maciej95"44'
Żak Marcin92"50'
Draus Alan91"51'
Leśniak Bartosz85"38'
Szmańda Łukasz84"30'
Wojciechowski Grzegorz83"18'
Więcław Bartłomiej76"49'
Mastalski Marcin73"49'
Wysoczański Marcin73"35'
Poniatowski Mateusz33"57'
Opalski Grzegorz30"38'
Nogawka Maciej26"39'
Malon Jakub36'
Filipkowska Alicja22"59'
Zawadzki Kacper21"59'
Lewkowicz Igor17"46'
Mulawa Jan48'

Czas setów: 16 godz. 8 min 31 s

OPENOU13OU17

890 min 50 s

17"39'
3 set
Leśniak Bartosz2
Szmańda Paweł1
11"00'
1 set
Leśniak Bartosz2
Szmańda Paweł1
9"14'
4 set
Wojciechowski Grzegorz1
Żak Marcin3
8"57'
3 set
Szmańda Łukasz1
Kawalec Ireneusz2
8"52'
1 set
Szmańda Łukasz1
Kawalec Ireneusz2
8"40'
2 set
Wojciechowski Grzegorz1
Żak Marcin3
8"39'
2 set
Synówka Maciej3
Gotówko Damian2
8"11'
2 set
Więcław Bartłomiej2
Wojciechowski Grzegorz0
8"10'
1 set
Zubiel Wiesław1
Pietrzyk Piotr3
8"09'
1 set
Wojciechowski Grzegorz1
Żak Marcin3

45 min 55 s

6"20'
2 set
Opalski Grzegorz3
Poniatowski Mateusz1
5"03'
4 set
Opalski Grzegorz3
Poniatowski Mateusz1
4"22'
1 set
Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz1
4"17'
1 set
Opalski Grzegorz0
Nogawka Maciej3
4"17'
3 set
Opalski Grzegorz3
Poniatowski Mateusz1
4"11'
3 set
Opalski Grzegorz0
Nogawka Maciej3
4"00'
2 set
Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz1
3"24'
4 set
Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz1
3"14'
1 set
Opalski Grzegorz3
Poniatowski Mateusz1
3"06'
2 set
Opalski Grzegorz0
Nogawka Maciej3

31 min 46 s

5"17'
1 set
Zawadzki Kacper3
Filipkowska Alicja0
4"27'
2 set
Zawadzki Kacper3
Filipkowska Alicja0
3"44'
3 set
Zawadzki Kacper3
Filipkowska Alicja0
3"18'
2 set
Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja3
3"07'
3 set
Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja3
2"54'
1 set
Zawadzki Kacper3
Lewkowicz Igor0
2"53'
1 set
Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja3
2"42'
3 set
Zawadzki Kacper3
Lewkowicz Igor0
2"36'
2 set
Zawadzki Kacper3
Lewkowicz Igor0
9'
1 set
Zawadzki Kacper3
Mulawa Jan0

Małych punktów: 3689

OPENOU13OU17

3089

Górski Hubert170
Synówka Maciej158
Draus Alan151
Żak Marcin149
Pietrzyk Piotr140
Więcław Bartłomiej139
Szmańda Łukasz138
Mastalski Marcin136
Wojciechowski Grzegorz136
Wysoczański Marcin134

317

Nogawka Maciej103
Opalski Grzegorz90
Poniatowski Mateusz81
Malon Jakub43

283

Zawadzki Kacper100
Filipkowska Alicja87
Mulawa Jan48
Lewkowicz Igor48

Wszystkich rozegranych setów: 214

OPENOU13OU17

176

20

18


Wszystkich rozegranych meczów: 73

OPENOU13OU17

61

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU13OU17
0.27'
1 set
Wilas Paweł0
Górski Hubert3
0.27'
2 set
Zubiel Wiesław2
Wilas Paweł0
0.27'
3 set
Wilas Paweł0
Górski Hubert3
0.27'
2 set
Wilas Paweł0
Górski Hubert3
0.50'
1 set
Zubiel Wiesław2
Wilas Paweł0
15.27'
3 set
Górski Hubert3
Pietrzyk Piotr0
15.64'
1 set
Mastalski Marcin1
Pietrzyk Piotr3
15.82'
3 set
Saganowski Wojciech3
Krawczyk Krzysztof2
16.36'
2 set
Saganowski Wojciech0
Gotówko Damian2
16.55'
1 set
Sztajnic Artur0
Wojciechowski Grzegorz3
0.27'
1 set
Malon Jakub0
Opalski Grzegorz3
0.27'
3 set
Malon Jakub0
Opalski Grzegorz3
0.27'
2 set
Malon Jakub0
Poniatowski Mateusz3
0.36'
2 set
Malon Jakub0
Opalski Grzegorz3
0.36'
2 set
Malon Jakub0
Nogawka Maciej3
0.36'
3 set
Malon Jakub0
Poniatowski Mateusz3
0.36'
3 set
Malon Jakub0
Nogawka Maciej3
0.45'
1 set
Malon Jakub0
Poniatowski Mateusz3
0.55'
1 set
Malon Jakub0
Nogawka Maciej3
16.82'
3 set
Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz1
0.27'
3 set
Lewkowicz Igor3
Mulawa Jan0
0.36'
1 set
Mulawa Jan0
Filipkowska Alicja3
0.36'
3 set
Mulawa Jan0
Filipkowska Alicja3
0.45'
2 set
Zawadzki Kacper3
Mulawa Jan0
0.45'
3 set
Zawadzki Kacper3
Mulawa Jan0
0.45'
2 set
Mulawa Jan0
Filipkowska Alicja3
0.55'
1 set
Lewkowicz Igor3
Mulawa Jan0
0.64'
2 set
Lewkowicz Igor3
Mulawa Jan0
0.82'
1 set
Zawadzki Kacper3
Mulawa Jan0
14.18'
2 set
Zawadzki Kacper3
Lewkowicz Igor0

Decyzji sędziowskich: 13 (0.4%)

Stroke 1
7.7%
Let 11
84.6%
Nolet 1
7.7%

OPENOU13
5 8.5%
1-4-0
Szmańda Łukasz2
Leśniak Bartosz1
1 1.9%
0-1-0
Sztajnic Artur0
Wojciechowski Grzegorz3
1 2.6%
0-1-0
Wysoczański Marcin0
Wojciechowski Grzegorz2
1 2%
0-1-0
Więcław Bartłomiej3
Hryń Adam0
1 1.9%
0-1-0
Kawalec Ireneusz1
Gotówko Damian2
1 2.9%
0-0-1
Hryń Adam2
Mastalski Marcin0
1 3.4%
0-1-0
Krawczyk Krzysztof0
Sztajnic Artur2
2 2.8%
0-2-0
Opalski Grzegorz3
Poniatowski Mateusz1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0