Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
127"05'Kościelnik Krystian3
Mrozik Tomasz1
121"01'Sikorski Grzegorz2
Kmieć Michał0
53"19'Jarota Filip2
Khan Faizan3
43"54'Jarota Filip3
Matejski Tomasz2
32"32'Korsak Mikołaj1
Khan Faizan3
25"08'Matejski Tomasz1
Korsak Mikołaj3
23"05'Margraf Dorian1
Jaworski Maciej2
21"14'Margraf Dorian3
Piotrowski Karol1
20"49'Błaszkiewicz Marta1
Kmieć Michał3
20"44'Osowski Remik3
Lenkiewicz Łukasz2
16"36'Grabałowska Agnieszka1
Błaszkiewicz Marta2
15"45'Grabałowska Agnieszka2
Stachurska Marta1
14"25'Grabałowska Agnieszka0
Nachaczewska Paulina2
11"15'Nachaczewska Paulina2
Stachurska Marta0
9"06'Nachaczewska Paulina0
Brzozowa Natalia2
9"05'Błaszkiewicz Marta2
Stachurska Marta0
8"28'Błaszkiewicz Marta2
Brzozowa Natalia0
8"17'Rak Sonia2
Brzozowa Natalia0
7"49'Rak Sonia2
Błaszkiewicz Marta0
7"15'Błaszkiewicz Marta2
Nachaczewska Paulina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Jarota Filip98"14'
Khan Faizan89"37'
Matejski Tomasz75"37'
Kmieć Michał73"25'
Margraf Dorian63"08'
Jaworski Maciej59"15'
Korsak Mikołaj59"14'
Dybioch Leon56"26'
Sikorski Grzegorz55"15'
Lenkiewicz Łukasz54"45'
Grabałowska Agnieszka55"13'
Błaszkiewicz Marta45"28'
Nachaczewska Paulina44"30'
Kasprzycka Marta43"09'
Brzozowa Natalia38"18'
Rak Sonia30"50'

Czas setów: 12 godz. 43 min 38 s

OPENDAMSKA

634 min 54 s

15"26'
4 set
Jarota Filip2
Khan Faizan3
14"19'
1 set
Sikorski Grzegorz2
Kmieć Michał0
12"08'
1 set
Jarota Filip2
Khan Faizan3
10"31'
1 set
Margraf Dorian1
Jaworski Maciej2
8"39'
1 set
Korsak Mikołaj1
Khan Faizan3
8"32'
1 set
Jarota Filip3
Matejski Tomasz2
8"16'
4 set
Jarota Filip3
Matejski Tomasz2
8"09'
5 set
Jarota Filip3
Matejski Tomasz2
7"51'
2 set
Jarota Filip2
Khan Faizan3
7"45'
2 set
Jaworski Maciej1
Zawadzki Patryk2

128 min 44 s

7"15'
1 set
Grabałowska Agnieszka1
Błaszkiewicz Marta2
7"03'
2 set
Grabałowska Agnieszka0
Nachaczewska Paulina2
6"49'
1 set
Grabałowska Agnieszka0
Nachaczewska Paulina2
5"42'
1 set
Nachaczewska Paulina0
Brzozowa Natalia2
5"28'
1 set
Grabałowska Agnieszka2
Stachurska Marta1
5"25'
1 set
Błaszkiewicz Marta2
Brzozowa Natalia0
5"24'
1 set
Nachaczewska Paulina2
Stachurska Marta0
4"46'
3 set
Grabałowska Agnieszka2
Stachurska Marta1
4"21'
2 set
Grabałowska Agnieszka1
Błaszkiewicz Marta2
4"19'
2 set
Grabałowska Agnieszka2
Stachurska Marta1

Małych punktów: 2797

OPENDAMSKA

2287

Khan Faizan140
Dybioch Leon132
Jarota Filip131
Matejski Tomasz124
Korsak Mikołaj120
Kuliński Wojciech112
Margraf Dorian111
Ochociński Krzysztof110
Kmieć Michał110
Osowski Remik107

510

Rak Sonia110
Błaszkiewicz Marta102
Brzozowa Natalia86
Grabałowska Agnieszka77
Nachaczewska Paulina71
Kasprzycka Marta64

Wszystkich rozegranych setów: 166

OPENDAMSKA

134

32


Wszystkich rozegranych meczów: 63

OPENDAMSKA

48

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
2.27'
1 set
Robb Peter0
Korsak Mikołaj2
14.09'
2 set
Robb Peter0
Korsak Mikołaj2
14.45'
5 set
Osowski Remik3
Lenkiewicz Łukasz2
15.55'
3 set
Robb Peter2
Ślązak Marcin1
15.64'
1 set
Jaworski Maciej0
Kuliński Wojciech2
16.45'
1 set
Zawadzki Patryk3
Sikorski Grzegorz1
16.55'
2 set
Jaworski Maciej0
Kuliński Wojciech2
16.91'
2 set
Korsak Mikołaj2
Stachurski Jakub0
17.36'
2 set
Klimowicz Dawid2
Robb Peter0
17.36'
1 set
Klimowicz Dawid2
Robb Peter0
12.27'
2 set
Rak Sonia2
Stachurska Marta0
13.55'
1 set
Rak Sonia2
Stachurska Marta0
13.64'
1 set
Rak Sonia2
Nachaczewska Paulina0
13.73'
1 set
Rak Sonia2
Grabałowska Agnieszka0
15.45'
3 set
Grabałowska Agnieszka1
Błaszkiewicz Marta2
15.64'
2 set
Rak Sonia2
Grabałowska Agnieszka0
15.91'
2 set
Stachurska Marta0
Brzozowa Natalia2
16.18'
2 set
Nachaczewska Paulina0
Brzozowa Natalia2
16.18'
2 set
Błaszkiewicz Marta2
Brzozowa Natalia0
16.82'
2 set
Rak Sonia2
Nachaczewska Paulina0

Decyzji sędziowskich: 2 (0,1%)

Stroke 2
100%
Let 0
0%
Nolet 0
0%

OPEN
2 5,4%
2-0-0
Dybioch Leon0
Roguski Jakub2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0