Turniej zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii C. Turniej z limitem rankingu 300+. Do uczestnictwa potrzebna jest licencja PFS, którą należy bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html (osoby, które tego nie zrobią, nie zostaną sklasyfikowane w rankingu PFS).

Turniej rozgrywany w kategorii OPEN. Termin rozpoczęcia turnieju:

25.07.2017 godzina 18:00

 

Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku, dzień przed turniejem do godziny 12:00, pod adresem mailowym: squash@cezag.com, w klubie, a także za pomocą formularza zapisów online na stronie turniejowej w systemie bo5.pl. W zgłoszeniu mailowym należy podać:

  • - imię i nazwisko
  • - nr telefonu
  • - nr licencji PFS

 

Drabinka oraz harmonogram zostaną opublikowane po weryfikacji zgłoszeń najpóźniej dzień przed turniejem o godz.: 20:00.

 

W zależności od ilości uczestników turniej będzie rozgrywany na 4-5 kortach. Oficjalną piłką turniej jest Dunlop PRO. Turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym (z walką o każde miejsce). System rozgrywania w zależności od ilości uczestników: drabinka główna -  Best of Five (do trzech wygranych setów), drabinka do tyłu - Best of Three (do dwóch wygranych setów) . Osoba, która przegra mecz na danym korcie sędziuje następne spotkanie. Opłata turniejowa 60zł (w tym 10zł na PFS)

 

W skład pakietu wchodzą:

  • - uczestnictwo w turnieju PFS kat. C
  • - przekąski w trakcie turnieju
  • - nagrody dla najlepszych zawodników

 

Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga w swojej gestii organizator.