Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
33"04'Podgórski Bartłomiej2
Matejski Tomasz3
31"23'Pieśla Tomasz1
Parpura Jacek2
29"01'Matejski Tomasz3
Wilas Dawid1
27"26'Podgórski Bartłomiej3
Kamińska Magda1
24"55'Pieśla Tomasz1
Żak Marcin2
22"30'Parpura Jacek1
Pierzgalski Marcin2
21"54'Kamińska Magda3
Wilas Dawid1
21"38'Mohamed Nazia1
Pieśla Tomasz2
21"06'Misiński Maciej1
Wilas Dawid2
20"18'Szkuta Łukasz2
Misiński Maciej1
28"59'Sawicka Agnieszka1
Maskiewicz Małgorzata3
27"39'Sawicka Agnieszka3
Wilanowska Barbara2
17"48'Maskiewicz Małgorzata3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
17"22'Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Kirszenstein Patrycja0
16"02'Błaszkiewicz Marta1
Kirszenstein Patrycja3
15"21'Kamińska Magda3
Mohamed Nazia0
14"35'Sawicka Agnieszka3
Wilas Kamila0
14"12'Mohamed Nazia3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
13"18'Błaszkiewicz Marta0
Wilas Kamila3
13"06'Kirszenstein Patrycja3
Kozłowska Beata1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Wilas Dawid82"53'
Podgórski Bartłomiej80"34'
Matejski Tomasz78"10'
Parpura Jacek72"15'
Misiński Maciej70"00'
Pieśla Tomasz66"18'
Żak Marcin65"14'
Kamińska Magda64"32'
Pierzgalski Marcin54"12'
Zubiel Wiesław52"08'
Sawicka Agnieszka65"49'
Maskiewicz Małgorzata45"14'
Kirszenstein Patrycja40"54'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka39"19'
Mohamed Nazia32"17'
Bram Kamila31"06'
Wilanowska Barbara30"04'
Kamińska Magda29"00'
Błaszkiewicz Marta24"59'
Kozłowska Beata21"28'

Czas setów: 14 godz. 20 min 37 s

OPENDAMSKA

680 min 32 s

12"42'
2 set
Pieśla Tomasz1
Parpura Jacek2
9"38'
2 set
Szmańda Łukasz0
Ramza Krzysztof2
9"05'
1 set
Pieśla Tomasz1
Żak Marcin2
8"58'
3 set
Pieśla Tomasz1
Parpura Jacek2
8"39'
1 set
Saganowski Wojciech0
Sobków Szymon2
8"29'
4 set
Kamińska Magda3
Wilas Dawid1
8"26'
3 set
Misiński Maciej1
Wilas Dawid2
8"13'
3 set
Parpura Jacek1
Pierzgalski Marcin2
7"45'
1 set
Kuliński Wojciech2
Śledziński Rajmund0
7"40'
1 set
Zubiel Wiesław0
Misiński Maciej2

180 min 5 s

7"21'
3 set
Sawicka Agnieszka1
Maskiewicz Małgorzata3
6"57'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
5"57'
2 set
Kamińska Magda3
Mohamed Nazia0
5"54'
4 set
Sawicka Agnieszka1
Maskiewicz Małgorzata3
5"51'
1 set
Sawicka Agnieszka1
Maskiewicz Małgorzata3
5"47'
2 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Kirszenstein Patrycja0
5"16'
4 set
Sawicka Agnieszka3
Wilanowska Barbara2
5"04'
3 set
Mohamed Nazia3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
4"49'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Wilanowska Barbara2
4"48'
1 set
Maskiewicz Małgorzata3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0

Małych punktów: 3199

OPENDAMSKA

2360

Matejski Tomasz162
Podgórski Bartłomiej158
Kamińska Magda135
Wilas Dawid133
Parpura Jacek121
Żak Marcin115
Kuliński Wojciech112
Misiński Maciej111
Pierzgalski Marcin109
Szkuta Łukasz105

839

Sawicka Agnieszka149
Czarzasta-Gotówko Agnieszka104
Kirszenstein Patrycja102
Kamińska Magda99
Maskiewicz Małgorzata82
Mohamed Nazia77
Bram Kamila65
Wilanowska Barbara49
Błaszkiewicz Marta41
Zawartka Anna37

Wszystkich rozegranych setów: 191

OPENDAMSKA

140

51


Wszystkich rozegranych meczów: 73

OPENDAMSKA

59

14


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
10.00'
1 set
Drzazga Robert2
Radłowski Tomasz0
10.82'
1 set
Mohamed Nazia2
Kozłowska Beata0
13.00'
3 set
Kruk Mateusz1
Darul Grzegorz2
13.91'
2 set
Podgórski Bartłomiej2
Radłowski Tomasz0
14.09'
1 set
Podgórski Bartłomiej2
Radłowski Tomasz0
14.45'
2 set
Kuliński Wojciech2
Kruk Mateusz0
14.64'
3 set
Drzazga Robert1
Żak Marcin2
15.27'
1 set
Kamińska Magda2
Mastalski Marcin0
15.36'
2 set
Kamińska Magda2
Piergies Krzysztof0
15.55'
2 set
Matejski Tomasz2
Zubiel Wiesław0
11.09'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Kamińska Magda3
12.36'
3 set
Wilas Kamila0
Mohamed Nazia3
12.64'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Kozłowska Beata0
13.09'
1 set
Wilas Kamila0
Mohamed Nazia3
13.18'
3 set
Maskiewicz Małgorzata0
Kamińska Magda3
13.64'
3 set
Błaszkiewicz Marta1
Kirszenstein Patrycja3
13.64'
1 set
Maskiewicz Małgorzata0
Kamińska Magda3
14.55'
3 set
Sawicka Agnieszka3
Kozłowska Beata0
14.73'
3 set
Maskiewicz Małgorzata3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
14.73'
1 set
Mohamed Nazia3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0

Decyzji sędziowskich: 15 (0.5%)

Stroke 1
6.7%
Let 14
93.3%
Nolet 0
0%

OPEN
3 5%
0-3-0
Misiński Maciej1
Wilas Dawid2
3 4.2%
0-3-0
Pieśla Tomasz1
Parpura Jacek2
2 2.6%
0-2-0
Podgórski Bartłomiej3
Kamińska Magda1
2 5.9%
0-2-0
Szmańda Łukasz0
Ramza Krzysztof2
1 3.6%
0-1-0
Kamińska Magda2
Piergies Krzysztof0
1 2.8%
0-1-0
Saganowski Wojciech0
Sobków Szymon2
1 2%
0-1-0
Matejski Tomasz2
Kuliński Wojciech1
1 2.8%
1-0-0
Kozłowska Beata0
Parpura Michał2
1 2.9%
0-1-0
Misiński Maciej2
Szmańda Łukasz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0