Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
26"28'Przyłuski Paweł3
Grzechowiak Jarosław1
24"34'Firfas Rafał2
Kowalczyk Emil1
23"56'Szymaczek Piotr3
Przyłuski Paweł0
22"26'Drążkowiak Sebastian2
Jakubiak Jacek1
22"11'Gudaczewski Paweł1
Konopa Bartosz2
22"09'Mazur Piotr2
Dyczkowski Jakub1
20"57'Zawalski Bartosz1
Szymaczek Michał2
20"52'Chojnacki Jakub2
Sierżant Adrian1
20"37'Firfas Rafał2
Jakubiak Jacek1
20"32'Chojnacki Jakub1
Kowalczyk Emil2
20"53'Górecki Mateusz2
Górecka Aleksandra1
20"34'Różak Axel1
Górecki Mateusz2
13"32'Różak Axel0
Górecka Aleksandra2
12"10'Wojciechowski Jakub2
Górecki Mateusz0
11"02'Różak Axel0
Kłosowicz Maciej2
10"34'Kłosowicz Maciej2
Górecka Aleksandra0
10"17'Kochański Arkadiusz2
Kłosowicz Maciej0
9"17'Chojnacki Jakub2
Górecka Aleksandra0
8"10'Górecki Mateusz0
Kłosowicz Maciej2
7"58'Zdrojewski Daniel2
Różak Axel0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Jakubiak Jacek77"58'
Kowalczyk Emil75"39'
Chojnacki Jakub71"27'
Przyłuski Paweł70"14'
Firfas Rafał70"03'
Mazur Piotr69"08'
Szymaczek Piotr68"59'
Gudaczewski Paweł59"00'
Górecki Arnold57"21'
Szymaczek Michał55"30'
Górecki Mateusz51"20'
Różak Axel45"00'
Górecka Aleksandra44"55'
Kłosowicz Maciej32"24'
Wojciechowski Jakub10"13'
Kochański Arkadiusz7"36'
Chojnacki Jakub7"21'
Zdrojewski Daniel6"59'

Czas setów: 14 godz. 34 min 56 s

OPENOPEN - Eliminacje

772 min 2 s

10"22'
1 set
Kałmuczak Monika0
Jakubiak Jacek2
10"17'
3 set
Firfas Rafał2
Kowalczyk Emil1
10"12'
1 set
Mazur Piotr2
Wojciechowski Jakub0
9"51'
2 set
Cendal Szymon0
Szymaczek Piotr2
9"17'
2 set
Wojciechowski Jakub0
Gudaczewski Paweł2
8"53'
4 set
Przyłuski Paweł3
Grzechowiak Jarosław1
8"14'
1 set
Szymaczek Piotr3
Przyłuski Paweł0
8"14'
1 set
Mazur Piotr2
Schefke Tomasz0
7"59'
1 set
Górecki Arnold2
Juszczak Grzegorz0
7"58'
2 set
Drążkowiak Sebastian0
Grzechowiak Jarosław2

102 min 54 s

7"15'
1 set
Różak Axel1
Górecki Mateusz2
6"21'
1 set
Różak Axel0
Górecka Aleksandra2
5"58'
1 set
Górecki Mateusz2
Górecka Aleksandra1
5"51'
2 set
Górecki Mateusz2
Górecka Aleksandra1
5"27'
2 set
Różak Axel0
Górecka Aleksandra2
5"27'
1 set
Wojciechowski Jakub2
Górecki Mateusz0
5"26'
3 set
Górecki Mateusz2
Górecka Aleksandra1
5"17'
2 set
Różak Axel1
Górecki Mateusz2
5"02'
2 set
Różak Axel0
Kłosowicz Maciej2
4"46'
2 set
Wojciechowski Jakub2
Górecki Mateusz0

Małych punktów: 2995

OPENOPEN - Eliminacje

2620

Szymaczek Piotr133
Przyłuski Paweł124
Mazur Piotr116
Jakubiak Jacek114
Chojnacki Jakub113
Kowalczyk Emil107
Firfas Rafał106
Górecki Arnold104
Grzelczak Włodzimierz104
Zdrojewski Daniel102

375

Górecki Mateusz80
Kłosowicz Maciej78
Górecka Aleksandra68
Różak Axel61
Wojciechowski Jakub22
Kochański Arkadiusz22
Zdrojewski Daniel22
Chojnacki Jakub22

Wszystkich rozegranych setów: 171

OPENOPEN - Eliminacje

149

22


Wszystkich rozegranych meczów: 74

OPENOPEN - Eliminacje

64

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
13.64'
2 set
Grzelczak Włodzimierz2
Drążkowiak Sebastian0
13.82'
2 set
Kochański Arkadiusz0
Cendal Szymon2
14.09'
2 set
Sierżant Adrian1
Firfas Damian2
14.36'
1 set
Firfas Damian0
Kochański Arkadiusz2
15.09'
1 set
Konopa Bartosz2
Kanas Marcin0
15.36'
1 set
Kochański Arkadiusz0
Cendal Szymon2
15.45'
3 set
Górecki Arnold1
Kałmuczak Monika2
16.09'
1 set
Schefke Tomasz0
Zdrojewski Daniel2
16.64'
1 set
Juszczak Grzegorz0
Grzechowiak Jarosław2
17.00'
2 set
Juszczak Grzegorz0
Grzechowiak Jarosław2
15.09'
1 set
Zdrojewski Daniel2
Różak Axel0
17.00'
2 set
Chojnacki Jakub2
Górecka Aleksandra0
18.64'
1 set
Górecki Mateusz0
Kłosowicz Maciej2
19.36'
1 set
Kochański Arkadiusz2
Kłosowicz Maciej0
19.36'
2 set
Górecki Mateusz0
Kłosowicz Maciej2
22.09'
2 set
Kochański Arkadiusz2
Kłosowicz Maciej0
22.27'
1 set
Kłosowicz Maciej2
Górecka Aleksandra0
23.00'
2 set
Zdrojewski Daniel2
Różak Axel0
23.09'
1 set
Chojnacki Jakub2
Górecka Aleksandra0
23.36'
1 set
Różak Axel0
Kłosowicz Maciej2

Decyzji sędziowskich: 1 (0%)

Stroke 1
100%
Let 0
0%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1,8%
1-0-0
Zawalski Bartosz1
Szymaczek Michał2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0