Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
27"51'Forreiter Adam1
Skąpski Bartłomiej2
26"08'Olejnik Jeremi2
Kanior Albert0
24"38'Wróblewski Michał2
Majewski Radosław1
24"10'Rydz Romuald2
Janik Tomasz1
23"08'Majewski Radosław2
Jackowski Michał1
19"43'Wróblewski Michał2
Skąpski Bartłomiej1
19"35'Cieśluk Patryk2
Kudela Karol1
19"11'Szarafiński Mikołaj1
Kanior Albert2
18"59'Forreiter Adam0
Majewski Radosław2
18"28'Celm Maksymilian1
Szarafiński Mikołaj2
19"44'Bernaciak Hubert2
Strzelecki Mikołaj1
12"49'Czarnecki Oskar2
Kołakowski Artur1
11"57'Łoza Aleksander2
Strzelecki Mikołaj0
9"35'Strzelecki Mikołaj2
Czarnecki Oskar0
9"32'Łoza Aleksander2
Kołakowski Artur0
8"58'Strzelecki Mikołaj2
Kołakowski Artur0
8"39'Łoza Aleksander2
Czarnecki Oskar0
8"09'Józefowski Damian2
Czarnecki Oskar0
7"01'Michalski Przemysław2
Kołakowski Artur0
'Solawa Jakub2
Łoza Aleksander0
17"00'Tomczyk Aleksandra2
Fehlau Karolina0
12"35'Tomczyk Aleksandra2
Grzechowiak Danuta0
12"15'Grzechowiak Danuta2
Pocztarek Ewelina0
11"12'Grzechowiak Danuta2
Czajkowska Marta0
10"42'Fehlau Karolina2
Pocztarek Ewelina0
9"33'Fehlau Karolina2
Czajkowska Marta0
9"05'Grzechowiak Danuta0
Fehlau Karolina2
8"04'Tomczyk Aleksandra2
Pocztarek Ewelina0
7"54'Czajkowska Marta2
Pocztarek Ewelina0
5"48'Tomczyk Aleksandra2
Czajkowska Marta0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Majewski Radosław79"38'
Skąpski Bartłomiej72"33'
Kanior Albert68"42'
Wróblewski Michał64"30'
Cieśluk Patryk62"09'
Rydz Romuald59"06'
Forreiter Adam54"20'
Janik Tomasz52"48'
Socha Michał51"28'
Józefowski Damian51"27'
Strzelecki Mikołaj44"52'
Kołakowski Artur37"15'
Czarnecki Oskar37"05'
Łoza Aleksander27"58'
Bernaciak Hubert16"35'
Michalski Przemysław6"43'
Józefowski Damian6"40'
Grzechowiak Danuta39"33'
Fehlau Karolina38"09'
Tomczyk Aleksandra38"00'
Pocztarek Ewelina35"08'
Czajkowska Marta32"16'

Czas setów: 14 godz. 6 min 25 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

666 min 18 s

17"42'
1 set
Olejnik Jeremi2
Kanior Albert0
11"10'
1 set
Forreiter Adam1
Skąpski Bartłomiej2
10"54'
3 set
Forreiter Adam1
Skąpski Bartłomiej2
9"37'
2 set
Socha Michał2
Czerniak Jakub0
9"13'
1 set
Forreiter Adam0
Majewski Radosław2
8"34'
3 set
Wróblewski Michał2
Majewski Radosław1
8"07'
2 set
Rydz Romuald2
Cieśluk Patryk0
7"58'
2 set
Rydz Romuald2
Janik Tomasz1
7"47'
2 set
Cieśluk Patryk2
Czarnota Kacper0
7"45'
1 set
Majewski Radosław2
Jackowski Michał1

88 min 34 s

6"13'
1 set
Bernaciak Hubert2
Strzelecki Mikołaj1
5"48'
1 set
Łoza Aleksander2
Strzelecki Mikołaj0
5"17'
3 set
Bernaciak Hubert2
Strzelecki Mikołaj1
5"05'
2 set
Bernaciak Hubert2
Strzelecki Mikołaj1
4"56'
1 set
Łoza Aleksander2
Kołakowski Artur0
4"45'
2 set
Strzelecki Mikołaj2
Czarnecki Oskar0
4"43'
2 set
Łoza Aleksander2
Czarnecki Oskar0
4"43'
1 set
Strzelecki Mikołaj2
Czarnecki Oskar0
4"33'
1 set
Strzelecki Mikołaj2
Kołakowski Artur0
4"26'
2 set
Łoza Aleksander2
Kołakowski Artur0

91 min 33 s

8"48'
1 set
Tomczyk Aleksandra2
Fehlau Karolina0
6"57'
1 set
Tomczyk Aleksandra2
Grzechowiak Danuta0
5"54'
2 set
Grzechowiak Danuta2
Pocztarek Ewelina0
5"45'
1 set
Grzechowiak Danuta2
Czajkowska Marta0
4"58'
2 set
Fehlau Karolina2
Czajkowska Marta0
4"48'
2 set
Grzechowiak Danuta2
Czajkowska Marta0
4"36'
1 set
Grzechowiak Danuta2
Pocztarek Ewelina0
4"33'
2 set
Fehlau Karolina2
Pocztarek Ewelina0
4"33'
2 set
Tomczyk Aleksandra2
Fehlau Karolina0
4"28'
1 set
Fehlau Karolina2
Pocztarek Ewelina0

Małych punktów: 3136

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

2417

Janik Tomasz122
Rydz Romuald120
Szelągiewicz Tomasz120
Majewski Radosław119
Skąpski Bartłomiej117
Cieśluk Patryk113
Kudela Karol111
Socha Michał105
Wróblewski Michał104
Jackowski Michał102

364

Łoza Aleksander76
Strzelecki Mikołaj76
Czarnecki Oskar61
Kołakowski Artur57
Bernaciak Hubert28
Solawa Jakub22
Józefowski Damian22
Michalski Przemysław22

355

Tomczyk Aleksandra93
Fehlau Karolina85
Grzechowiak Danuta70
Czajkowska Marta55
Pocztarek Ewelina52

Wszystkich rozegranych setów: 181

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

139

22

20


Wszystkich rozegranych meczów: 83

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

63

10

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.18'
2 set
Jackowski Michał2
Szarafiński Mikołaj0
0.18'
1 set
Szelągiewicz Tomasz2
Jędrzejczak Marcin0
0.18'
1 set
Jackowski Michał2
Szarafiński Mikołaj0
0.27'
2 set
Sadło Jacek2
Jędrzejczak Marcin0
0.36'
1 set
Sadło Jacek2
Jędrzejczak Marcin0
0.55'
2 set
Szelągiewicz Tomasz2
Jędrzejczak Marcin0
11.91'
1 set
Jaworski Mateusz2
Michalski Przemysław0
13.00'
1 set
Liśkiewicz Tomasz0
Janik Tomasz2
13.36'
1 set
Janik Tomasz2
Michalski Przemysław0
13.36'
2 set
Rydz Romuald2
Jaworski Mateusz0
15.09'
2 set
Józefowski Damian2
Czarnecki Oskar0
16.36'
2 set
Michalski Przemysław2
Kołakowski Artur0
20.27'
1 set
Michalski Przemysław2
Kołakowski Artur0
20.73'
1 set
Łoza Aleksander2
Czarnecki Oskar0
21.27'
1 set
Józefowski Damian2
Czarnecki Oskar0
21.55'
1 set
Czarnecki Oskar2
Kołakowski Artur1
22.82'
2 set
Strzelecki Mikołaj2
Kołakowski Artur0
23.09'
2 set
Czarnecki Oskar2
Kołakowski Artur1
23.18'
3 set
Czarnecki Oskar2
Kołakowski Artur1
23.36'
2 set
Łoza Aleksander2
Strzelecki Mikołaj0
14.82'
1 set
Tomczyk Aleksandra2
Czajkowska Marta0
16.18'
2 set
Tomczyk Aleksandra2
Czajkowska Marta0
17.00'
2 set
Grzechowiak Danuta0
Fehlau Karolina2
18.00'
1 set
Czajkowska Marta2
Pocztarek Ewelina0
18.36'
1 set
Fehlau Karolina2
Czajkowska Marta0
19.91'
1 set
Tomczyk Aleksandra2
Pocztarek Ewelina0
22.36'
2 set
Tomczyk Aleksandra2
Grzechowiak Danuta0
23.27'
2 set
Tomczyk Aleksandra2
Pocztarek Ewelina0
23.64'
1 set
Grzechowiak Danuta0
Fehlau Karolina2
24.00'
2 set
Czajkowska Marta2
Pocztarek Ewelina0

Decyzji sędziowskich: 15 (0,5%)

Stroke 4
26,7%
Let 10
66,7%
Nolet 1
6,7%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
4 12,1%
1-3-0
Cieśluk Patryk2
Olejnik Jeremi0
3 10%
2-1-0
Podobiński Marcin2
Jaworski Mateusz0
2 3,7%
0-2-0
Wróblewski Michał2
Majewski Radosław1
1 2,9%
0-0-1
Socha Michał2
Bernaciak Hubert0
1 2,8%
0-1-0
Podobiński Marcin2
Bernaciak Hubert0
1 3%
0-1-0
Skąpski Bartłomiej2
Jóźwiak Paweł0
1 2,7%
0-1-0
Cieśluk Patryk2
Czarnota Kacper0
1 3,2%
0-1-0
Michalski Przemysław2
Kołakowski Artur0
1 2,8%
1-0-0
Fehlau Karolina2
Czajkowska Marta0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0