Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
83"44'Hemmerling Piotr2
Pełczyński Adam3
54"02'Hemmerling Piotr3
Dominiak Kamil2
45"41'Kleszcz Piotr1
Dominiak Kamil3
35"15'Pełczyński Adam0
Shinnie Chris3
34"08'Dominiak Kamil1
Shinnie Chris3
32"00'Kapuściński Bartosz2
Forreiter Maciej1
32"00'Kleszcz Piotr2
Peukert Tomasz1
26"55'Szymanowski Marek2
Czmil Hubert1
25"55'Kapuściński Bartosz1
Filipowski Dariusz2
24"33'Hełminiak Piotr0
Kleszcz Piotr2
'Grzechowiak DorotaW
Chudzicki Bartosz2
27"17'Maskiewicz Małgorzata2
Bogdanowicz Katarzyna1
24"38'Dominiak Zuzanna0
Kornowska Małgorzata3
23"58'Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3
23"39'Czerwińska Iwona2
Huber Ewa1
18"17'Bogdanowicz Katarzyna3
Huber Ewa0
18"09'Czerwińska Iwona0
Dominiak Zuzanna3
16"21'Czerwińska Iwona0
Maskiewicz Małgorzata3
15"42'Maskiewicz Małgorzata0
Kornowska Małgorzata3
13"00'Szymaniak Kinga3
Franczuk Ewelina0
12"41'Dominiak Zuzanna3
Franczuk Ewelina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Hemmerling Piotr169"33'
Pełczyński Adam142"50'
Dominiak Kamil131"24'
Kleszcz Piotr99"16'
Shinnie Chris93"53'
Filipowski Dariusz81"54'
Peukert Tomasz81"25'
Chudzicki Bartosz74"17'
Szymanowski Marek72"43'
Kapuściński Bartosz70"51'
Kornowska Małgorzata52"24'
Czerwińska Iwona49"11'
Maskiewicz Małgorzata49"02'
Bogdanowicz Katarzyna48"09'
Dominiak Zuzanna45"16'
Huber Ewa35"31'
Szymaniak Kinga30"56'
Franczuk Ewelina26"12'
Grzechowiak Danuta15"11'

Czas setów: 20 godz. 12 min 55 s

OPENDAMSKA

1036 min 59 s

21"41'
5 set
Hemmerling Piotr2
Pełczyński Adam3
20"20'
2 set
Hemmerling Piotr2
Pełczyński Adam3
16"58'
3 set
Pełczyński Adam0
Shinnie Chris3
13"48'
2 set
Hełminiak Piotr0
Kleszcz Piotr2
13"46'
2 set
Chudzicki Bartosz2
Hełminiak Piotr0
12"55'
3 set
Hemmerling Piotr2
Pełczyński Adam3
12"43'
3 set
Kleszcz Piotr2
Peukert Tomasz1
12"29'
1 set
Kleszcz Piotr1
Dominiak Kamil3
12"10'
5 set
Hemmerling Piotr3
Dominiak Kamil2
12"03'
2 set
Kapuściński Bartosz2
Forreiter Maciej1

175 min 56 s

10"28'
1 set
Maskiewicz Małgorzata2
Bogdanowicz Katarzyna1
9"13'
1 set
Dominiak Zuzanna0
Kornowska Małgorzata3
8"12'
2 set
Maskiewicz Małgorzata2
Bogdanowicz Katarzyna1
7"23'
3 set
Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3
7"08'
1 set
Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3
7"03'
2 set
Czerwińska Iwona2
Huber Ewa1
6"58'
2 set
Dominiak Zuzanna0
Kornowska Małgorzata3
6"57'
1 set
Czerwińska Iwona2
Huber Ewa1
6"43'
1 set
Czerwińska Iwona0
Dominiak Zuzanna3
6"20'
2 set
Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3

Małych punktów: 3618

OPENDAMSKA

3034

Hemmerling Piotr180
Dominiak Kamil161
Pełczyński Adam161
Shinnie Chris157
Filipowski Dariusz130
Kleszcz Piotr129
Kapuściński Bartosz127
Śmiałek Maciej122
Dobrzyński Wojciech118
Chudzicki Bartosz117

584

Bogdanowicz Katarzyna93
Kornowska Małgorzata89
Maskiewicz Małgorzata84
Dominiak Zuzanna84
Szymaniak Kinga66
Czerwińska Iwona54
Huber Ewa49
Franczuk Ewelina48
Grzechowiak Danuta17

Wszystkich rozegranych setów: 204

OPENDAMSKA

169

35


Wszystkich rozegranych meczów: 82

OPENDAMSKA

70

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.27'
2 set
Fulneczek Adrian2
Juszczak Grzegorz0
13.18'
2 set
Czmil Hubert2
Juszczak Grzegorz0
13.18'
2 set
Pełczyński Adam2
Jaworski Marcin0
14.27'
1 set
Juszczak Grzegorz1
Krymarys Marcin2
15.64'
1 set
Dobrzyński Wojciech2
Kornowska Małgorzata0
16.00'
1 set
Czmil Hubert2
Juszczak Grzegorz0
16.09'
1 set
Fulneczek Adrian2
Juszczak Grzegorz0
16.09'
2 set
Dominiak Zuzanna2
Juszczak Grzegorz0
17.00'
1 set
Leitgeber Artur0
Borg Michał2
17.36'
1 set
Leitgeber Artur0
Felbór Tytus2
14.64'
2 set
Grzechowiak Danuta0
Franczuk Ewelina2
14.73'
3 set
Dominiak Zuzanna3
Franczuk Ewelina0
14.82'
1 set
Szymaniak Kinga3
Franczuk Ewelina0
15.09'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Grzechowiak Danuta0
16.73'
1 set
Grzechowiak Danuta0
Franczuk Ewelina2
16.73'
2 set
Szymaniak Kinga3
Franczuk Ewelina0
17.82'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Grzechowiak Danuta0
18.55'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Grzechowiak Danuta0
18.55'
3 set
Dominiak Zuzanna0
Kornowska Małgorzata3
18.73'
1 set
Maskiewicz Małgorzata0
Kornowska Małgorzata3

Decyzji sędziowskich: 7 (0,2%)

Stroke 1
14,3%
Let 6
85,7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
2 2,6%
0-2-0
Kapuściński Bartosz2
Forreiter Maciej1
1 3,1%
0-1-0
Forreiter Maciej2
Cieśluk Patryk0
1 0,9%
0-1-0
Hemmerling Piotr2
Pełczyński Adam3
1 2,8%
1-0-0
Michalak Radosław2
Jaworski Marcin0
2 4,3%
0-2-0
Czerwińska Iwona0
Dominiak Zuzanna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0