Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA U19Juniorska U15
80"22'Wilk RomanW
Nowak Mariusz2
46"26'Misiak Grzegorz2
Wilk Roman3
41"47'Khan Kaleemullah3
Szewczyk Mateusz1
41"24'Szynkiel Sebastian2
Stroiński Mateusz1
39"31'Janiszewski Michał1
Bartolewski Marcin3
31"53'Kaleta Bogusław3
Szewczyk Filip1
28"26'Florczyk Paweł3
Bartolewski Marcin1
28"21'Kaleta Bogusław0
Szewczyk Mateusz3
28"03'Szewczyk Mateusz3
Wieczorek Maciej1
27"56'Wolski Maciej1
Janiszewski Michał2
25"47'Woźniak Kinga1
Lewandowska Anna3
25"07'Lewandowska Anna1
Egeman Anna3
23"16'Brzeska Malwina3
Michnowska Katarzyna1
22"58'Kampschoer Agata1
Osika Kamila3
21"39'Brzeska Malwina3
Czerwińska Iwona1
21"39'Brzeska Malwina3
Ogorodnik Julia1
20"47'Czerwińska Iwona3
Egeman Anna0
20"19'Osika Kamila2
Lewandowska Anna1
19"41'Michnowska Katarzyna3
Egeman Anna0
16"01'Osika Kamila0
Czerwińska Iwona3
'Sokołowski Marek2
Kampschoer Igor1
'Paluch Kacper0
Zimecki Jakub2
'Paluch Kacper0
Stępień Adam2
'Paluch Kacper0
Kampschoer Igor2
'Gumieniak Mateusz0
Zimecki Jakub2
'Gumieniak Mateusz0
Stępień Adam2
'Gumieniak Mateusz0
Kampschoer Igor2
'Zimecki Jakub2
Stępień Adam0
'Zimecki Jakub2
Kampschoer Igor1
'Stępień Adam1
Kampschoer Igor2
'Zimecka Weronika0
Kampschoer Igor2
'Zimecki Jakub2
Staniewska Zuzanna0
'Zimecki Jakub2
Kampschoer Igor0
'Gałwa Aleksandra2
Staniewska Zuzanna0
'Gałwa Aleksandra0
Zimecki Jakub2
'Gałwa Aleksandra0
Kampschoer Igor2
'Gałwa Aleksandra2
Zimecka Weronika0
'Zimecka Weronika2
Staniewska Zuzanna0
'Zimecka Weronika0
Zimecki Jakub2
'Staniewska Zuzanna0
Kampschoer Igor2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Wilk Roman159"43'
Nowak Mariusz137"45'
Szewczyk Mateusz109"14'
Janiszewski Michał102"36'
Khan Kaleemullah87"04'
Szynkiel Sebastian86"31'
Florczyk Paweł81"32'
Kucharski Marcin81"25'
Lis Rafał79"54'
Wolski Maciej69"27'
Brzeska Malwina65"58'
Lewandowska Anna57"04'
Osika Kamila56"08'
Egeman Anna51"38'
Czerwińska Iwona46"34'
Michnowska Katarzyna45"34'
Woźniak Kinga40"24'
Kampschoer Agata34"39'
Bartolewska Agata33"34'
Woch Paulina29"46'

Czas setów: 22 godz. 11 min 51 s

OPENDAMSKA

1078 min 16 s

80"17'
2 set
Wilk RomanW
Nowak Mariusz2
24"22'
1 set
Szynkiel Sebastian2
Stroiński Mateusz1
11"52'
4 set
Janiszewski Michał1
Bartolewski Marcin3
11"51'
2 set
Khan Kaleemullah3
Szewczyk Mateusz1
10"40'
1 set
Wolski Maciej1
Janiszewski Michał2
10"30'
4 set
Khan Kaleemullah3
Szewczyk Mateusz1
9"51'
1 set
Kaleta Bogusław0
Szewczyk Mateusz3
9"04'
1 set
Janiszewski Michał1
Bartolewski Marcin3
9"00'
2 set
Biernat Piotr0
Znojkiewicz Rafał2
8"57'
3 set
Kaleta Bogusław0
Szewczyk Mateusz3

253 min 35 s

7"49'
1 set
Osika Kamila2
Lewandowska Anna1
7"08'
2 set
Michnowska Katarzyna3
Egeman Anna0
6"59'
2 set
Woźniak Kinga1
Lewandowska Anna3
6"14'
1 set
Czerwińska Iwona3
Egeman Anna0
6"01'
3 set
Lewandowska Anna1
Egeman Anna3
5"59'
3 set
Czerwińska Iwona3
Egeman Anna0
5"55'
1 set
Brzeska Malwina3
Bartolewska Agata0
5"54'
1 set
Bartolewska Agata2
Traciak Joanna0
5"48'
1 set
Woźniak Kinga1
Lewandowska Anna3
5"21'
3 set
Michnowska Katarzyna3
Egeman Anna0

Małych punktów: 5566

OPENDAMSKAJUNIORSKA U19Juniorska U15

3787

Szewczyk Mateusz191
Kotra Mateusz165
Khan Kaleemullah164
Florczyk Paweł146
Dobosz Mariusz145
Szynkiel Sebastian143
Lis Rafał136
Stroiński Mateusz135
Janiszewski Michał134
Wieczorek Maciej125

926

Brzeska Malwina150
Osika Kamila101
Michnowska Katarzyna100
Lewandowska Anna99
Czerwińska Iwona84
Egeman Anna83
Kampschoer Agata65
Woźniak Kinga64
Woch Paulina57
Bartolewska Agata57

556

Kampschoer Igor126
Zimecki Jakub117
Sokołowski Marek107
Stępień Adam93
Gumieniak Mateusz67
Paluch Kacper46

297

Zimecki Jakub88
Kampschoer Igor82
Gałwa Aleksandra63
Zimecka Weronika50
Staniewska Zuzanna14

Wszystkich rozegranych setów: 326

OPENDAMSKAJUNIORSKA U19Juniorska U15

217

55

34

20


Wszystkich rozegranych meczów: 119

OPENDAMSKAJUNIORSKA U19Juniorska U15

76

18

15

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.18'
2 set
Stroiński Mateusz0
Blukacz Mateusz2
0.18'
3 set
Kampschoer Igor3
Anzorge Artur0
0.27'
3 set
Wilk RomanW
Nowak Mariusz2
0.31'
5 set
Stroiński Mateusz3
Dobosz Mariusz2
0.36'
5 set
Stroiński Mateusz3
Dobosz Mariusz2
0.38'
4 set
Stroiński Mateusz3
Dobosz Mariusz2
0.45'
4 set
Stroiński Mateusz3
Dobosz Mariusz2
0.54'
3 set
Stroiński Mateusz3
Dobosz Mariusz2
0.55'
1 set
Wolski Maciej2
Lachowski Karol0
0.55'
1 set
Stroiński Mateusz3
Dobosz Mariusz2
13.36'
3 set
Woch Paulina0
Michnowska Katarzyna3
15.27'
1 set
Osika Kamila2
Woch Paulina0
16.09'
1 set
Traciak Joanna0
Kampschoer Agata2
16.36'
3 set
Traciak Joanna0
Woch Paulina3
19.45'
2 set
Traciak Joanna0
Kampschoer Agata2
19.45'
3 set
Brzeska Malwina3
Bartolewska Agata0
19.55'
1 set
Brzeska Malwina3
Ogorodnik Julia1
19.64'
3 set
Brzeska Malwina3
Czerwińska Iwona1
20.36'
2 set
Woch Paulina0
Michnowska Katarzyna3
20.73'
2 set
Brzeska Malwina3
Michnowska Katarzyna1

Decyzji sędziowskich: 10 (0,2%)

Stroke 6
60%
Let 4
40%
Nolet 0
0%

OPEN
5 8,5%
4-1-0
Wolski Maciej1
Janiszewski Michał2
2 3,9%
0-2-0
Janiszewski Michał3
Znojkiewicz Rafał0
2 3,8%
1-1-0
Blukacz Mateusz3
Kucharski Marcin0
1 2%
1-0-0
Kucharski Marcin1
Dobosz Mariusz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0