Najdłuższy mecz

OPENOPEN EliminacjeDAMSKI
72"55'Spoljar Domagoj2
Nowisz Wojciech3
65"38'Kotra Mateusz2
Nowisz Wojciech3
55"37'Andrzejczak Karol2
Przytuła Michał3
54"19'Gajewski Grzegorz3
Jankowski Marek2
53"25'Stachowski Łukasz3
Atras Przemysław2
49"55'Popko Łukasz3
Ratigowski Marcin2
47"11'Dominiak Kamil3
Wojnarski Marek2
46"51'Stachowski Łukasz1
Kotra Mateusz3
46"39'Kozłowski Rafał3
Ratigowski Marcin2
44"36'Nowisz Wojciech3
Atras Przemysław1
46"03'Gnitecki Przemysław3
Kowalik Maciej2
45"07'Gnitecki Przemysław3
Jurek Sławomir1
42"26'Kondratowicz Łukasz1
Michalczuk Paweł3
41"18'Gnitecki Przemysław1
Kozłowski Rafał3
41"13'Szewczyk Filip2
Stanosz Michał3
39"52'Multan Grzegorz3
Kondratowicz Łukasz1
39"32'Szymczak Marcin1
Smuniewski Marcin3
38"35'Michalczuk Paweł2
Leżuch Grzegorz3
38"30'Peukert Tomasz2
Gorzelak Piotr3
37"30'Kieruzal Piotr2
Fulneczek Adrian3
46"25'Páj Linda3
Ryfa Natalia2
40"24'Krzywicka Paulina3
Dominiak Zuzanna2
32"56'Ryfa Natalia3
Ślipczyńska Alicja1
32"14'Ślipczyńska Alicja1
Dominiak Zuzanna3
31"17'Szymaniak Kinga0
Kornowska Małgorzata3
31"14'Wszołek Karolina3
Juzwa Magdalena2
30"44'Krzywicka Paulina1
Páj Linda3
30"34'Kornowska Małgorzata1
Ślipczyńska Alicja3
30"04'Cielecka Justyna1
Sielska Paulina3
29"58'Páj Linda3
Witkowska Dominika1

Najdłużej na korcie

OPENOPEN EliminacjeDAMSKI
Nowisz Wojciech188"11'
Kotra Mateusz161"57'
Atras Przemysław156"43'
Ratigowski Marcin155"01'
Stachowski Łukasz151"27'
Popko Łukasz151"25'
Kozłowski Rafał148"56'
Przytuła Michał145"37'
Kasperek Michał142"48'
Spoljar Domagoj140"12'
Gnitecki Przemysław136"34'
Szewczyk Filip124"38'
Stanosz Michał119"35'
Kowalik Maciej118"14'
Gorzelak Piotr117"20'
Wierzba Andrzej112"17'
Smuniewski Marcin111"36'
Szymczak Marcin109"08'
Borkowski Andrzej109"02'
Jurek Sławomir106"21'
Páj Linda117"59'
Ryfa Natalia110"21'
Krzywicka Paulina96"51'
Kornowska Małgorzata94"41'
Dominiak Zuzanna94"02'
Ślipczyńska Alicja93"58'
Wszołek Karolina80"31'
Kałmuczak Monika78"25'
Szymaniak Kinga74"45'
Jacobs Retha73"57'

Czas setów: 62 godz. 38 min 36 s

OPENOPEN EliminacjeDAMSKI

1645 min 25 s

18"38'
4 set
Spoljar Domagoj2
Nowisz Wojciech3
18"37'
5 set
Spoljar Domagoj2
Nowisz Wojciech3
16"41'
2 set
Kotra Mateusz2
Nowisz Wojciech3
15"30'
4 set
Stachowski Łukasz3
Atras Przemysław2
14"14'
3 set
Hemmerling Piotr3
Jaworski Jakub0
13"49'
4 set
Kotra Mateusz2
Nowisz Wojciech3
13"44'
5 set
Popko Łukasz3
Ratigowski Marcin2
13"08'
5 set
Andrzejczak Karol2
Przytuła Michał3
12"58'
3 set
Rusek Stanisław3
Pieńkowski Krzysztof1
12"51'
5 set
Kozłowski Rafał3
Ratigowski Marcin2

1336 min 32 s

16"04'
1 set
Mikuła Grzegorz0
Łuniewski Robert3
12"10'
4 set
Gnitecki Przemysław3
Jurek Sławomir1
12"07'
2 set
Gnitecki Przemysław3
Jurek Sławomir1
11"31'
1 set
Wierzba Andrzej0
Borkowski Andrzej3
11"23'
2 set
Gnitecki Przemysław1
Kozłowski Rafał3
11"22'
4 set
Multan Grzegorz3
Kondratowicz Łukasz1
11"11'
3 set
Gnitecki Przemysław3
Kowalik Maciej2
10"28'
4 set
Kondratowicz Łukasz1
Michalczuk Paweł3
10"15'
1 set
Kondratowicz Łukasz1
Michalczuk Paweł3
10"09'
4 set
Jurek Sławomir1
Wojtunik Bartłomiej3

776 min 39 s

15"03'
1 set
Szymaniak Kinga0
Kornowska Małgorzata3
9"31'
2 set
Páj Linda3
Ryfa Natalia2
9"16'
2 set
Krzywicka Paulina3
Dominiak Zuzanna2
7"59'
3 set
Kotra Sylwia0
Buczkowska Ewa3
7"51'
3 set
Páj Linda3
Ryfa Natalia2
7"45'
2 set
Kornowska Małgorzata1
Ślipczyńska Alicja3
7"42'
3 set
Szymaniak Kinga0
Kornowska Małgorzata3
7"26'
2 set
Wszołek Karolina3
Juzwa Magdalena2
7"22'
1 set
Ryfa Natalia3
Csokasi Eszter0
7"20'
3 set
Páj Linda3
Witkowska Dominika1

Małych punktów: 10688

OPENOPEN EliminacjeDAMSKI

4121

Kozłowski Rafał204
Nowisz Wojciech197
Stachowski Łukasz194
Przytuła Michał194
Ratigowski Marcin189
Kotra Mateusz188
Spoljar Domagoj188
Kasperek Michał177
Kowalski Dominik168
Atras Przemysław165

3889

Szewczyk Filip191
Szymczak Marcin176
Wierzba Andrzej174
Kowalik Maciej172
Stypa Maciej169
Stanosz Michał167
Borkowski Andrzej159
Fulneczek Adrian159
Smuniewski Marcin158
Gnitecki Przemysław154

2678

Páj Linda207
Ryfa Natalia180
Dominiak Zuzanna161
Krzywicka Paulina158
Wszołek Karolina156
Juzwa Magdalena148
Sielska Paulina146
Jacobs Retha145
Kornowska Małgorzata143
Kałmuczak Monika143

Wszystkich rozegranych setów: 603

OPENOPEN EliminacjeDAMSKI

234

217

152


Wszystkich rozegranych meczów: 165

OPENOPEN EliminacjeDAMSKI

61

60

44


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN EliminacjeDAMSKI
16.27'
2 set
Gajewski Grzegorz0
Nowisz Wojciech3
16.36'
2 set
Michałowski Krzysztof0
Mazurkiewicz Filip3
18.09'
2 set
Przytuła Michał1
Kowalski Dominik3
18.55'
1 set
Popko Łukasz3
Ratigowski Marcin2
18.91'
3 set
Nowisz Wojciech3
Popko Łukasz0
19.55'
4 set
Wojnarski Marek3
Mazurkiewicz Filip1
19.55'
1 set
Nowisz Wojciech3
Popko Łukasz0
19.91'
1 set
Mazurkiewicz Filip0
Rusek Stanisław3
19.91'
1 set
Jankowski Marek3
Multan Grzegorz0
20.64'
3 set
Jaworski Jakub1
Przytuła Michał3
13.27'
1 set
Rodak Jan0
Popko Łukasz3
13.73'
1 set
Kowalik Maciej1
Wierzba Andrzej3
13.73'
2 set
Staszkiewicz Jakub0
Pieńkowski Krzysztof3
15.91'
2 set
Michalczuk Paweł0
Gogłuska Robert3
16.09'
3 set
Staszkiewicz Jakub0
Pieńkowski Krzysztof3
16.55'
4 set
Szewczyk Filip3
Mikuła Grzegorz2
17.45'
4 set
Rodak Jan1
Szymczak Marcin3
17.45'
1 set
Kozłowski Rafał3
Grygiel Robert0
18.55'
3 set
Szewczyk Filip0
Gajl Jan3
18.73'
2 set
Stypa Maciej3
Grygiel Robert2
12.45'
3 set
Páj Linda3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
12.73'
3 set
Wszołek Karolina0
Csokasi Eszter3
13.09'
2 set
Kuczkowska Anna1
Sielska Paulina3
13.91'
3 set
Kaniewska Emilia0
Juzwa Magdalena3
14.00'
3 set
Kotra Sylwia0
Dominiak Zuzanna3
14.36'
2 set
Cielecka Justyna0
Ryfa Natalia3
14.55'
1 set
Kuczkowska Anna1
Sielska Paulina3
15.55'
1 set
Wszołek Karolina3
Kamińska Karolina0
15.55'
1 set
Kuczkowska Anna0
Kotra Sylwia3
16.55'
3 set
Mohamed Nazia0
Szymaniak Kinga3

Decyzji sędziowskich: 275 (2.5%)

Stroke 99
36%
Let 176
64%
Nolet 0
0%

OPENOPEN EliminacjeDAMSKI
19 18.6%
3-16-0
Stachowski Łukasz3
Atras Przemysław2
14 19.2%
6-8-0
Kasperek Michał1
Olejnik Damian3
12 11.4%
3-9-0
Kotra Mateusz2
Nowisz Wojciech3
10 13.3%
4-6-0
Spoljar Domagoj3
Maciantowicz Maciej1
6 10.3%
1-5-0
Maciantowicz Maciej3
Mazurkiewicz Filip0
6 6.8%
1-5-0
Wojnarski Marek3
Khan Kaleemullah2
6 8.6%
3-3-0
Michałowski Krzysztof1
Pieńkowski Krzysztof3
6 8.5%
1-5-0
Hemmerling Piotr3
Kowalski Dominik1
5 8.9%
2-3-0
Maciantowicz Maciej0
Atras Przemysław3
4 7.3%
3-1-0
Kotra Mateusz3
Kozik Marcin0
26 28%
9-17-0
Gnitecki Przemysław3
Jurek Sławomir1
18 20.2%
6-12-0
Multan Grzegorz3
Kondratowicz Łukasz1
12 15.6%
7-5-0
Jurek Sławomir3
Stypa Maciej1
10 13.7%
6-4-0
Gorzelak Piotr1
Kowalik Maciej3
8 7.8%
2-6-0
Stypa Maciej3
Grygiel Robert2
6 11.1%
2-4-0
Michałowski Krzysztof3
Stanosz Michał0
6 7%
5-1-0
Peukert Tomasz2
Gorzelak Piotr3
5 7%
2-3-0
Stanosz Michał3
Łuniewski Robert1
4 6.2%
1-3-0
Michałowski Krzysztof3
Wojtunik Bartłomiej0
4 5.3%
2-2-0
Stanosz Michał3
Kieruzal Piotr1
7 8.9%
2-5-0
Páj Linda3
Witkowska Dominika1
5 6.8%
1-4-0
Krzywicka Paulina1
Páj Linda3
5 4.5%
2-3-0
Krzywicka Paulina3
Dominiak Zuzanna2
3 5.7%
0-3-0
Kałmuczak Monika0
Ślipczyńska Alicja3
2 3.8%
0-2-0
Kamińska Karolina3
Kaniewska Emilia0
2 4.9%
1-1-0
Cielecka Justyna0
Ryfa Natalia3
2 3.4%
2-0-0
Kałmuczak Monika3
Sielska Paulina0
2 2.4%
0-2-0
Szymaniak Kinga0
Kornowska Małgorzata3
1 2.1%
0-1-0
Wszołek Karolina3
Kamińska Karolina0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0