Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
35"48'Wojnarski Marek2
Świąder Michał3
35"47'Grabowski Marcin1
Wojnarski Marek3
35"11'Stolicki Norbert2
Gajewski Grzegorz3
30"54'Świąder Michał3
Terlecki Jarosław0
28"37'Wąsowski Paweł1
Podgórski Bartłomiej2
24"49'Olkuski Sławomir1
Kurman Radosław2
24"40'Świąder Michał1
Spoljar Domagoj3
24"28'Rogalski Mikołaj1
Kowalewski Jacek2
23"23'Grzegorzek Mateusz2
Żak Marcin1
22"55'Kurman Radosław1
Kowalewski Jacek2
25"35'Rutkiewicz Sylwia3
Sawicka Agnieszka1
24"14'Rutkiewicz Sylwia1
Rydzyńska Maja3
20"59'Albigowska-Sodo Katarzyna1
Skarbińska Agnieszka3
20"19'Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka1
18"42'Albigowska-Sodo Katarzyna0
Sielska Paulina3
18"37'Zaręba Anita3
Stasik-Makowska Ewelina0
18"16'Rydzyńska Maja0
Zaręba Anita3
15"48'Stasik-Makowska Ewelina0
Skarbińska Agnieszka3
15"41'Stasik-Makowska Ewelina3
Rohleder Katarzyna0
13"25'Rydzyńska Maja0
Albigowska-Sodo Katarzyna3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Świąder Michał109"09'
Wojnarski Marek99"45'
Podgórski Bartłomiej91"58'
Kowalewski Jacek81"49'
Olkuski Sławomir81"31'
Kamińska Magda80"17'
Pieśla Tomasz80"17'
Grzegorzek Mateusz78"31'
Gajewski Grzegorz77"35'
Kowalewski Konrad70"49'
Rydzyńska Maja63"04'
Stasik-Makowska Ewelina53"54'
Albigowska-Sodo Katarzyna46"07'
Zaręba Anita44"38'
Skarbińska Agnieszka39"37'
Rutkiewicz Sylwia39"20'
Sielska Paulina37"15'
Sawicka Agnieszka33"19'
Rohleder Katarzyna31"43'
Zarówna Klaudyna29"47'

Czas setów: 21 godz. 21 min 53 s

OPENDAMSKA

1072 min 31 s

11"50'
3 set
Wąsowski Paweł1
Podgórski Bartłomiej2
11"27'
3 set
Grabowski Marcin1
Wojnarski Marek3
11"27'
1 set
Kamińska Magda2
Szkudlarek Michał0
10"54'
2 set
Świąder Michał3
Terlecki Jarosław0
10"34'
1 set
Świąder Michał2
Pieśla Tomasz0
10"16'
2 set
Pieśla Tomasz2
Grzegorzek Mateusz0
10"14'
2 set
Stężowski Przemysław0
Olkuski Sławomir2
9"54'
1 set
Wąsowski Paweł2
Iwaniec Marcin0
9"50'
3 set
Rogalski Mikołaj1
Kowalewski Jacek2
9"50'
1 set
Witek Piotr0
Grabowski Marcin2

209 min 22 s

8"26'
1 set
Rydzyńska Maja0
Zaręba Anita3
7"22'
3 set
Rutkiewicz Sylwia1
Rydzyńska Maja3
6"39'
4 set
Rutkiewicz Sylwia1
Rydzyńska Maja3
6"15'
3 set
Rutkiewicz Sylwia3
Sawicka Agnieszka1
6"04'
2 set
Zaręba Anita3
Stasik-Makowska Ewelina0
5"39'
2 set
Albigowska-Sodo Katarzyna0
Sielska Paulina3
5"32'
1 set
Albigowska-Sodo Katarzyna1
Skarbińska Agnieszka3
5"24'
2 set
Albigowska-Sodo Katarzyna1
Skarbińska Agnieszka3
5"22'
1 set
Albigowska-Sodo Katarzyna0
Sielska Paulina3
5"19'
3 set
Rydzyńska Maja0
Zaręba Anita3

Małych punktów: 4262

OPENDAMSKA

3440

Spoljar Domagoj150
Wojnarski Marek146
Podgórski Bartłomiej144
Świąder Michał143
Gajewski Grzegorz138
Kowalewski Jacek129
Grabowski Marcin125
Konefeld Gaweł125
Olkuski Sławomir124
Grzegorzek Mateusz121

822

Stasik-Makowska Ewelina106
Zarówna Klaudyna99
Rydzyńska Maja98
Albigowska-Sodo Katarzyna91
Skarbińska Agnieszka82
Sielska Paulina81
Zaręba Anita80
Rutkiewicz Sylwia77
Sawicka Agnieszka62
Rohleder Katarzyna46

Wszystkich rozegranych setów: 241

OPENDAMSKA

192

49


Wszystkich rozegranych meczów: 94

OPENDAMSKA

79

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
2 set
Przybysz Grzegorz2
Grabowski Marcin0
0.55'
1 set
Przybysz Grzegorz2
Grabowski Marcin0
13.73'
1 set
Pieśla Tomasz2
Konefeld Gaweł1
16.45'
1 set
Żak Marcin0
Spoljar Domagoj2
16.55'
1 set
Olkuski Sławomir2
Iwan Rafał0
16.73'
2 set
Zalewski Jakub2
Darul Grzegorz0
16.73'
2 set
Rejczak Damian2
Kozłowski Roman1
16.82'
1 set
Olkuski Sławomir0
Kowalewski Konrad2
16.91'
1 set
Kurman Radosław0
Stolicki Norbert2
17.00'
1 set
Stężowski Przemysław1
Darul Grzegorz2
8.73'
4 set
Rutkiewicz Sylwia3
Sawicka Agnieszka1
13.27'
1 set
Sielska Paulina0
Zarówna Klaudyna3
14.18'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka1
15.00'
1 set
Skarbińska Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
16.09'
3 set
Rohleder Katarzyna0
Zarówna Klaudyna3
16.45'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Rohleder Katarzyna0
16.45'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Skarbińska Agnieszka3
16.55'
3 set
Skarbińska Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
17.00'
1 set
Zaręba Anita0
Sielska Paulina3
17.00'
1 set
Rohleder Katarzyna0
Zarówna Klaudyna3

Decyzji sędziowskich: 22 (0,5%)

Stroke 6
27,3%
Let 15
68,2%
Nolet 1
4,5%

OPENDAMSKA
4 4,7%
0-4-0
Stolicki Norbert2
Gajewski Grzegorz3
3 4,9%
1-2-0
Kurman Radosław1
Kowalewski Jacek2
3 6,3%
2-1-0
Wąsowski Paweł2
Iwan Rafał0
2 5,3%
1-1-0
Przybysz Grzegorz2
Zieliński Jakub0
2 5%
0-2-0
Terlecki Jarosław2
Szkudlarek Michał0
2 3,8%
1-1-0
Świąder Michał3
Terlecki Jarosław0
1 2,4%
0-1-0
Pieśla Tomasz2
Grzegorzek Mateusz0
1 2,1%
0-1-0
Stężowski Przemysław2
Gurdak Łukasz0
1 3,3%
0-0-1
Zalewski Jakub2
Darul Grzegorz0
1 1,6%
0-1-0
Grzegorzek Mateusz2
Żak Marcin1
2 2,6%
1-1-0
Rutkiewicz Sylwia3
Sawicka Agnieszka1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0